Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) gregorik válasza gregorik (#105) üzenetére


gregorik
senior tag

up.

kavicssli és mindenki, elnézéseteket kérem, hogy leszóltalak titeket. írjatok új helyeket, behal a topik.

(#152) N1


N1
tag

a kertünk.. még sose mertem elmenni a végébe, mert mögöttünk kisebbség lakik.. ki tudja mit találnék arrafelé

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#153) qdak


qdak
addikt

feneketlen tó környéke @ Pest '56 :

Most:

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#154) Kephamos


Kephamos
addikt

UP! ennek a jó kis topicnak!

(#155) szatocs válasza erdey_a (#21) üzenetére


szatocs
őstag

Sötét szempontjából majdnem minden hely lehet ilyen:)
Mikor sátoroztunk egy Tisza menti szigeten haverokkal, és ketten hátra maradtunk, mert még pakoltunk cuccokat a háznál, amiket át kellett vinni a szigetre, összesen egy zseblámpa meg egy baseball ütő volt kéznél. Nekünk maradt a baseball ütő:D Hát este 10 - kor 2 km - t menni egy erdőben úgy, hogy a csapást csak a leghalványabban lehet látni, és ha letérsz az útról, azt a csalán levelei adják tudtodra, közben mindenhol mozgást hallasz a fáktól, meg érdekes állathangok körülötted. Elég volt az a séta, hogy meggondoljuk, hogy legközelebb kéne valami fény is, mert sötétben akármi jött volna, az ütő nem sokat ért volna:)

=== Szatocs ===

(#156) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha esetleg valaki idetéved és érdekli: lőttem egy fotósorozatot idén február egyik vasárnapján Sármelléken, a reptér melletti volt szovjet, elhagyatott lakótelepen.

Itten van, ni!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#157) qdak válasza bLaCkDoGoNe (#156) üzenetére


qdak
addikt

jok a képek :C ezt nem ertem ennek fele le van bomolva ? :F

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#158) Zewa válasza bLaCkDoGoNe (#156) üzenetére


Zewa
senior tag

Frankók a képek! Tényleg para lehet egy kicsit itt lófrálni főleg sötétben. :K
Priviben pls írds meg merre van ez pontosan. :B :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#159) bLaCkDoGoNe válasza qdak (#157) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem, azt nem komponáltam bele a képbe. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#160) Flexhead válasza bLaCkDoGoNe (#159) üzenetére


Flexhead
újonc

[B]Nem tudom hogy feléled-e újra ez a téma, ahogy elnéztem mint sok hasonló értelmesebb téma mindig az elején éli fénykorát aztán mintha ollóval elvágták volna.
Na sebaj azért látva hogy páran irkáltak ide a múlt hónapban így linkelek néhány képet ha nem is "kísértet járta", de eléggé elhagyatott és kissé rémisztő kisugárzású "kastély"-ról, kúriáról és majorról. Ezek egytől-egyig Mezőföldi (Fejér megyei) kisértetkuckók, mert ugye mindenki azt a környéket ismeri jól ahol él.
Kis-Hantos Zichy Kúria 1945 előtt
[link]
Sajnos ma már nem néz ki ilyen hátborzongatóan borostyánosan elég szépen kipofozták a rendszerváltás után, azóta Népfőiskolaként funkciónál.
A többi kép viszont mind mai vagy pár évvel ezelőtti állapotról tanúskodik!
Mezőfalva - Nagysismánd:
[link]
Mezőfalva - Ménesmajor
[link]
Sárosd:
[link]
(megjegyzés: ez ugyan nem elhagyatott, viszont idősek otthonaként szolgál, hát nem is tudom... szóval majdnem halálközeli)
Igar:
[link]
Alsószentiván:
[link]
[link]
Velence:
[link]
Káloz:
[link]
Alap:
[link]
Dunaújváros - Sándorpuszta:
[link]
Perkáta:
[link]
Mezőszílas:
[link]
Ercsi:
[link]
Baracs:
[link]
Lepsény:
[link]

Na egyenlőre ennyivel tudtam hozzájárulni a témához, de félreértés NE essék, Fejér megye nem csupa lepusztult kúria és majorság.
Vannak nagyon szép és rendben tartott látnivalók is ;) mint pl: a Martonvásári vagy a Nádasdladányi kastély, viszont azok nem is ijesztőek, nem negatívak! :U [/B]

(#161) mark75


mark75
senior tag

ez elég ijesztö hely volt kb 6-8éve(még kicsit most is az)
a hely neve:patapoklosi

(#162) Kephamos válasza Flexhead (#160) üzenetére


Kephamos
addikt

Naaa, végre valami izgalmas. Köszi, jó képek!
A Miskolci Egyetem mellett van egy régi hőerőmű, téglából az egész. Holnap nyomatok pár fotót, mielőtt felrobbantanák.

(#163) 7600 GS


7600 GS
addikt

Nem tudom,kecskemétiek olvassák-e ezt a topicot,de ahogy megyünk temető 2-es kapu fele,arrafelé van egy cigánytelep.Legalább 500 m hosszan.Tehát ha ott valaki megpróbáln ielfutni...hát a Ladával elkapnák :DDD Mátysá Király Ált. Iskola melletti lakótelep.Főleg este.Tizenévesek bandába verődve,cigiznek,stb.

(#164) Kephamos válasza 7600 GS (#163) üzenetére


Kephamos
addikt

Ez a topik nem Magyarország legijesztőbb népcsoportjairól szól! ;) ;) ;) :DD

[ Szerkesztve ]

(#165) Flexhead válasza Kephamos (#162) üzenetére


Flexhead
újonc

Köszi! :DD Lehet sikerült újra beindítani ezt a témát :)) a régi irkászoknak kéne visszatalálniuk akkor biztos mégjobban felpezsdülne.
Arra gondoltam hogy leszedem ezeket a képeket és majd convertálom szürkébe, úgy biztos hatást keltőbbek.
Meg majd én is tervezem saját fotók bemutatását is. Van nálunk a faluban egy kb 150-200 éves temető és mióta megtaláltam ezt a fórum topic-ot oda készülök fotozgatni.
Mindenütt fák és total benőtt mindent a sisnyákos, a borostyán meg mindenféle növényzet totálisan elvan vadulva, nagyon gótikus és este baromi ijesztő, és veszélyes is ezért szigóruan nappal megyek majd ki fotózni, de szerintem lesz néhány jó kép úgy is.
Veszélyes alatt azt értem hogy jó pár kipta tetejét kimosta már az eső az erózió és nagyon nem szeretnék gróf Zichy család valamelyik egykori tagjához bepottyanni! :D

(#166) Kephamos válasza Flexhead (#165) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem kell félni. A zombik nappal is megisszák a csontjaidat, ha akarják. :DDD

(#167) Makaveli válasza bLaCkDoGoNe (#156) üzenetére


Makaveli
senior tag

Bazz, ez tényleg para kis hely lehet!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#168) Kazimír


Kazimír
őstag

Újabb volt szovjet laktanyát csatolnék a már említettekhez.. bő 15 éve áll lakatlanul, elhagyva.
(Az őrzéssel megbízott cég a megmaradt épületekből "kimentett" még vagy 30millió Ft értéket, így már nem is őrzik. Nincs is igazán mit.)
Szigetelést, burkolást, mindent vittek.. így a helyet birtokba vette az időjárás, a madarak és a kóbor állatok... no, és az idő vasfoga...
A kerítésen átemelve a gépet csináltam pár fotót..
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#169) Kephamos


Kephamos
addikt

UP!

(#170) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

elnézést, nem néztem végig az összes hsz-t, de ezt a honlapot linkelte már valaki?
szerintem humorral próbálja meg oldani a honlap a lesújtó nyomort..

(#171) Kephamos


Kephamos
addikt

Haverral tegnap találtunk egy régi iskolát. Nemsokára nyomatok pár képet, ha van rá igény.

(#172) mrdan206 válasza Kazimír (#168) üzenetére


mrdan206
tag

Nálunk is van 1 elhagyatott laktanya, csak nálunk 1elsőosztályú csöveslakosztály lett belőle.:)

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#173) glutamin válasza Kephamos (#171) üzenetére


glutamin
őstag

Jöhetnek a képek!

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#174) ócskás válasza Kazimír (#168) üzenetére


ócskás
aktív tag

Szia Kazimír!
Ha nem titok,megírhatnád,hol található ez a laktanya,ill. melyik/milyen szovjet alakulat lakta. (jöhet priviben is!)

Köszönettel: Ócskás

http://fotki.yandex.ru/users/mn5818/albums/

(#175) zsolt1129 válasza mrdan206 (#172) üzenetére


zsolt1129
addikt

Az szép. :D

(#176) Barbyka válasza Ráczkölke (#80) üzenetére


Barbyka
újonc

Ha Veszprémből mennénk a csaprendeki temetőhöz akkor pontosan merre kell menni?

(#177) 7600 GS


7600 GS
addikt

Kár, hogy feledésbe merült ez a topik!

(#178) qdak válasza Dr.Anonymus (#170) üzenetére


qdak
addikt

ez nagyon durva :U

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#179) feka007


feka007
nagyúr

Vácon van egy régi temető, ami felett egy dombon egy garázssor található, mögötte pedig a dombon egy kisebb erdősor, régen mindig oda mentem haverokkal esténként. Néha 1-1 csöves ütött tanyát, párszor sikerült is jól felidegelni egyiket, aztán rusholhattunk :D Volt feelingje a helynek esténként.
Továbbá van a sulim (BGYMKI) mellett egy Vác plázának indult befejezetlen épületkomplexum, vázban már teljesen megépült, de vagy 5-6 éve leállították az építkezést, és azóta áll. Hatalmas épület, már rohad szét, mivel se a burkolat nincs befejezve, se az ablakokat nem rakták be. Egyszer egy kutyát is láttam a 3-4. emeleten egy erkélyen üldögélni tavaly. :) (ugyanis lakásokat is akartak a tetejére, amibe gondolom nem kevés embernek ott maradt 3-4 millió ft-ja) Tervezték a lebontását, de szerintem mostmár megvárják míg magától összedől. Múltkor felmerült az ötlet, hogy mehetnénk oda airsoftozni, de egy őr védi nappal az épületet, és mivel életveszélyes így nem lenne jó ötlet ott futkározni.

[ Szerkesztve ]

(#180) sciko


sciko
újonc

borsod megyeben ratka falu elott van egy kanyar ejszaka es nappal is ilyeszto tobbet meghaltak mar ott vmilyen furcsa balsetben. szellemett is lattak.

(#181) Wictor


Wictor
senior tag

Ha Kiskunfélegyházán jár valaki, akkor a volt Fürdőszállót ajánlott megtekinteni. Lehetőleg közelebbről. ;]

[ Szerkesztve ]

(#182) bLaCkDoGoNe válasza Wictor (#181) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Miért, "lakói" vannak?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#183) Lustig


Lustig
tag

tetszik ez a téma , feljebb az elején olvastam hogy Budapesten a félni akarsz akkor
8ker oda szívesen beküldeném a drága Bear Brylls-t hogy töltsön el egy éjszakát az őslakosok közt :D

meg a gyártelepek is elég jó helyek Csepelen és ha lassan mész tényleg nekiront izomból egy pár kutya és akkor tuti magad alá csinálsz :DDD

Holt-Tisza ágánál horgászoknak kertészeknek nyaraló eladó //// http://hardverapro.hu/apro/holt-tisza_aganal_horgaszoknak_kerteszeknek_teglahaz_elado/hsz_1-50.html

(#184) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Van tiszabercelen egy régi kastély. Körbe fák és bokrok horgész tó. Egyszer jártam benne még kicsi koromba és arra emlékszem hogy ilyen félhomály van és a falom hatalmas festmények az ördögről valami brutális hely

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#185) Wictor válasza bLaCkDoGoNe (#182) üzenetére


Wictor
senior tag

Ja, nincsenek, csak olyan szép, nagy, sötét, elhagyott, szellemjárta kaszárnya. ;]

(#186) Apókám


Apókám
újonc

Én 1997-től a megszűnéséig a Határőrségnél szolgáltam járőrként. Az éjszakai szolgálatok kizárólag gépkocsival voltak végrehajtva ( Lada Niva), de emellett gyalogoltunk is azért. Véleményem szerint éjjel sötét, illetve félhomályos helyeken tartani az idegen emberektől lehetett. A sötét erdők, elhagyatott helyek természetes zajait meg lehet ismerni, szerintem az annyira nem zavaró. Bár, ha az ember elengedi a fantáziáját, akkor kerülhet olyan helyzetbe, hogy le...a a lábszárát. Nálunk a Karancs-kőbánya elhagyatott bányaudvara, az azon ásító épület (szétrabolva) az elég ijesztő éjjel.( Itt gyerekkoromban éjjeliőr volt az egyik helységben. legközelebbi buszmegálló is fél óra gyalog!) Ezen kívül említést érdemel a Medves-fennsík, azon belül főleg Kispuszta, valamint a Gortva-patak völgye, ami nappal is Gyűrűk ura helyszín. Említésre érdemes még Salgóbánya előtt a kereszt, ahol olyan sötét van éjjel, hogy abszolút nulla a látótávolság. Egyszer itt éjjel addig beszélgettünk az ufok-ról, hogy a végén a saját lélegzetvételünk is zavart, mert az is túl hangosnak tűnt a nagy csendben.

(#187) Grayer válasza Flexhead (#160) üzenetére


Grayer
újonc

Olyan szívessen megvenném az Igari kastélyt nagyon tetszik ez az Igar község.

(#188) Kephamos


Kephamos
addikt

up!

(#189) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Kőbánya egyes részei,pl egy-két elhagyatott lakótelepi rész,főleg éjszaka :D :D :D

best regards, egy fórumozó blogger

(#190) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Érdekes topik,up neki! :D

(#191) Nojus


Nojus
újonc

Én ajánlanám a dunaújvárosi vidámparkot!! Éjszaka iszonyat jó ott mászkálni bár egyedül semmi pénzért nem mennék be!
Kb. este tizenegy körül lehet (pár napja), megérkezünk a bejárattól úgy 15m-rel odébb lévő kitört kerítésfokhoz ahol be lehet menni, melettünk a bejárati kapu felett lévő műanyag palaszerű tető nyikorog, a fák susognak, az épületek körvonala rajzolódik a macskaköves út mellett. A kisvasúthoz érve mozgást és némi alig észrevehető sutyorgást hallunk a melettünk lévő anno működő mosdó felől. Tele van hajléktalan holmikkal a legtöbb épület! A törmelékek ropognak a talpunk alatt, közben 1-1 kamera a képünkbe röhög ahogy az út fölött a zseblámpával megvilágítjuk öket (ha nem rongálunk nem kell aggódni miattuk). A madarak megijedve hirtelen röppenek fel, s egyszer csak a távolból hörgés szerű hangot hallunk... :( Haverral egymásra nézünk, de bátorság és megyünk tovább, ám egyszer csak elöttünk terem egy sötét alak a semmiből mire észleltük el is tűnt amilyen hirtelen jött. Nagyon be voltunk sza*va. A go-kartnál nyikorognak a vasajtók ahogy fúj a szél. Folyamatos üvegcsörgések a leghalkabb neszekkel. Nem tudjuk hogy a hajléktalanok vagy a természet zaja játszik velünk, de ezek a zajok mi dig ott vannak! Néha még nappal is. Viszont van egy nagy raktár amit használhatnak mert új lakat van rajta, az ablakok meg osb-lappal torlaszoltak. Sok a látnivaló, megéri oda látogatni! :K

[ Szerkesztve ]

Nincs jobb élmény a borzalmaknál!!!

(#192) Nojus


Nojus
újonc

[link]Dunaújváros, Elhagyott Vidámpark

[ Szerkesztve ]

Nincs jobb élmény a borzalmaknál!!!

(#193) Kephamos


Kephamos
addikt

(#194) 7600 GS válasza Kephamos (#193) üzenetére


7600 GS
addikt

Durva. :Y

(#195) McDog válasza Nojus (#192) üzenetére


McDog
aktív tag

Még így is van valami szép a vidámparkban. Meglepő, hogy elég sok minden viszonylag felismerhető állapotban van és nem vitték haza kertekben a környékben élők. Egy két dolog jól mutatna egy családi ház udvarán is kicsit kipofozva, felújítva.

(#196) 7600 GS


7600 GS
addikt

Nem fedezett már fel senki itthon jó ideje ijesztő helyet, amit érdemes lenne felkeresni? :(

(#197) homerhamm válasza 7600 GS (#196) üzenetére


homerhamm
addikt

Hős utca, éjjel 1-kor. :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#198) sherlock82 válasza homerhamm (#197) üzenetére


sherlock82
senior tag

Szerencsére ott már alig alig lakik valaki. :C

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.