Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) _az válasza Superman (#39) üzenetére


_az
senior tag

namost k*rvára félreértettél :(
számomra az az ijesztő, hogy ilyen rossz állapotok léteznek 2006-ban nálunk...
visont nem. nem nézem leprásnak a vidékieket. (a pestieket inkább ;]

az

(#52) simonzé válasza Den (#48) üzenetére


simonzé
addikt

Tényleg a mentőautó belseje az nagyon gázos. Ott átlagember csak akkor fordul elő, amikor gáz van. Ilyen még a ravatalozó is. :(

I don't fit in. I fit out.

(#53) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Aggtelek

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#54) ToRR3nt3 válasza Vangelis (#53) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Aggtelken mit találtál ijesztőnek :F

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#55) divot válasza ToRR3nt3 (#54) üzenetére


divot
veterán

Jegyárakat? :DDD

(#56) gregorik


gregorik
senior tag

az eddigi leltár 1-2 használható hely, pl. almári dombok, ami nem sok. nem igaz, hogy ennyire ne legyen ijesztő ez az ország..:D kriptás sztorik, kastélyromok stb. kellenének.



amúgy hol vannak ezek a dombok? a térképen nem találom őket.

[Szerkesztve]

(#57) V.ki válasza gregorik (#56) üzenetére


V.ki
aktív tag

Mármint almári dombok?Asszem Egertől északra kell keresni.Bánya is üzemel rajta.

A Bükk elején.

[Szerkesztve]

(#58) gregorik válasza V.ki (#57) üzenetére


gregorik
senior tag

köszi, szal akkor Bükk hegység. ismerek ott egy kolostorromot, bár már csak az alapjai vannak meg. Bélapátfalváról kell menni 1-2 kilométert, hegyek veszik körül, teljesen elszigetelt. mi novemberben voltunk, akkor bokáig ért a sár mindenfelé. sötétben eszméletlen lehet az a tisztás, de legendáról nem tudok vele kapcsolatban.. :-\

(#59) Vangelis válasza divot (#55) üzenetére


Vangelis
nagyúr

azt nem mert ingyen van, de én voltam ott túravezető na amikor eltévedtem az ijesztő volt:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#60) V.ki válasza gregorik (#58) üzenetére


V.ki
aktív tag

Bélkői apátság.Van ott egy forrás,elég gyakran járok oda nyáron.A Bélkőn voltál már fent?
Bokáig érő sárral nem vagy egyedül.Szinte állandóan az van.De csak rövid szakaszon.
A tisztást már láttam sötétben nem nagy cucc.

[Szerkesztve]

(#61) Ráczkölke válasza gregorik (#56) üzenetére


Ráczkölke
tag

Tudom ajánlani a tömörkényi régi temetőt, 10-15 éve nincs használatban... tök nagy susnyás mindenhol, elhajolt sírkövek, talán egy-két kripta, szűk kis ösvények, stb. 2 utcányira van tőlünk és viszonylag nagy területen helyezkedik el. Óriási bozót veszi körül, szóval csak 1 kijárat van. Nemsokkal mellette a templomkert, és a régi falumúzeum, elég elhagyatott.

Igazából nincs ennek a helynek misztikuma, de este elég parázós lehet...
Ha érdekel akkor vasárnap dobok fel pár esti felvételt.

(#62) padee válasza gregorik (#31) üzenetére


padee
tag

próbáld meg egy viharban. :DD

(#63) padee válasza Pacák (#42) üzenetére


padee
tag

hát nem szerettem volna abban az időben élni...
sokat voltam azon a helyen, ott van egy cég telephelye mellette ahol gyakorlaton voltam.
engem nagyon megfogott az az elhagyott ''város''.
Ha valaki esetleg odamenne, nagyon figyeljen a kutyákra és a fedél nélküli, gazzal benőtt csatornákra.

továbbá még egy hely:

Csabrendek(veszprém megye), temető.

A használatban lévő temetővel szemben az erdőben van egy nagyon régi temető,
a legfiatalabb sír 1920 körüli. a legkorábbit nemtudom, de láttom 1790es sirokat is.
néhány fel van nyitva.

[Szerkesztve]

(#64) tuskooo


tuskooo
addikt

Szegeden a város közepén (najó, nem, de a város belső területein) van egy viszonylag nagy erdő. Semmi világítás, állati sötét van éjjel, csak az erdő két végén látsz fényt...éjszaka átmenni állati nagy para, én is csak kétszer vállaltam be, de akkor is volt bennem egy kis önbizalomnövelő :D Jó kis rémtörténetek keringenek amúgy a helyről..

(#65) Pacák válasza padee (#63) üzenetére


Pacák
senior tag

Én a szomszédban voltam katona. :)

Éjjelente az őrszázadnak adott plusszmunkát a ruszki exlaktanya. Onnan is próbált néhány ember belógni a reptérre. Az őrök meg mindig paráztak a sötétben :DDD

Nuclear launch detected

(#66) ch.peter válasza GombócArtúr (#32) üzenetére


ch.peter
aktív tag

Ez tényleg jó, 2-3 éve jártam itt nyaralásból kifolyólag.
Szürkületben (amikor már a sötéthez közelebb van) elég király lehet...

(#67) gregorik válasza tuskooo (#64) üzenetére


gregorik
senior tag

''Jó kis rémtörténetek keringenek amúgy a helyről..''


hát akkor talán oszd meg őket velünk.. :D

(#68) gregorik válasza Ráczkölke (#61) üzenetére


gregorik
senior tag

persze, jöhetnek a fotók ezerrel.

(#69) V_Zoli


V_Zoli
tag

Tetszik ez a topic, szeretem a parás dolgokat ;] Csak nem tudom miért nem nekem jutott eszembe megnyitni... :)

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#70) peterszky


peterszky
őstag

sztem a pécsi toronyház se egy bizalomgerjesztő épület

What else you gonna do on a Saturday?

(#71) gregorik válasza peterszky (#70) üzenetére


gregorik
senior tag

egyetértek, ott is voltunk.

(#72) Ráczkölke válasza gregorik (#71) üzenetére


Ráczkölke
tag

áááá, a Bajkeverők már ellőtték a poént :D

Ma voltunk fotózni a temetőben, ilyen sötétbe még nem voltam ott. Nagyon para volt, 50m után rohantunk vissza az elejére. Megyünk The DJ-vel a kis ösvényen, mikor megcsörrenek a fán a levelek, és elszáll mellettünk valami. ÁÁÁÁÁÁÁ, madár vazze, de rohadt fura hangot adott ki. Megyünk tovább, a távolban mintha fényt látnánk, de az még korántsem a temető végén van. Közelebb megyünk, egyik sírkő tükrözte vissza a fényt :F. Beszarás ezerrel, egymáshoz közel megyünk előre, mikor megint elszáll a madár... rohanás vissza (képek holnap este, mert a gép is akkor merült le)

Idegtépő az a csönd és fedetlen sírhalmok, nemtudom, h te mennyire bírod, de ha itt kibírsz egy éjszakát, akkor tömcsin istenkirány vagy.

(#73) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Itt egy kis ízelítő addig is ( 3ledes zseblámpával rohangálni a vaksötétben):

[kép]

(#74) Joco


Joco
aktív tag

Az ijesztő hely, elég egyénfüggő. Még egy életveszélyes hely sincs mindenkire ugyanolyan hatással, mert van, aki nincs is tisztában vele, milyen helyen jár és ezért nem is fél.
Van aki nem szívesen mászkálna 100 méter magasságban egy 30 centis fémgerendán, a felhőkarcolóépítő munkások meg egész jól elvannak. A sötét jó adalék, hiszen az ember legfontosabb érzékszerve a szem, az ebből szerzett információk segítenek felépíteni a világot. Nem véletlen világképet képzelünk :DDD A teljes kiesésnél, azonban jobb a bizonytalanság, hiszen ebből táplálkozik igazán a félelem.
Egy zavart helyzet pedig sikeresen utat nyithat, a kevésbé racionális elemeknek és ha felszínre tör a misztikum, akkor akár egy temető, akár egy kínzókamra megfelelő lehet, hogy letaglózza a szemlélődőt. Ehhez jöhet még egy két egyéni fóbia, pókot, kígyót bezártságot bárhol lehet szerezni :DDD

Én aljas vagyok és mindig a többiekre hozom egész jó hatékonysággal a frászt, úgyhogy hirtelen nem is jut eszembe olyan hely, ahol úgy voltam, hogy most lef0som a bokám ;] :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#75) Lord Zero válasza gregorik (#56) üzenetére


Lord Zero
addikt

nem igaz, hogy ennyire ne legyen ijesztő ez az ország.. - árpád egyszercsak megszólalt: most már elég vaze, nem megyünk sehova, vége a kalandozásnak.. itt maradunk, mert itt jó nyugi van..
hát, így jártál

tulajdonképpen mi a szándékod? rettegni, ábrázolni a rettenetest vagy..?

nem, mindegy

(#76) Papa-Georgo válasza Den (#48) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Egyszer vittek kórházba mentőautóval, mikor egy fúró ráesett fejemre.

Beülök anyámmal, csávó mondja, feküdjek el. Mondom nem, nincs semmi bajom, jól vagyok, nem akarok feküdni. Egy darabig még ment huza vona, de aztán belátta, hogy én nem fogok elfeküdni. Viszont jó volt, hogy mikor beértünk kórházba, rögtön első voltam mindehol. :DD

Egy öltéssel megúsztam

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#77) Papa-Georgo válasza Den (#48) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

bocsi 2x ment el :U

[Szerkesztve]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#78) Joco válasza Papa-Georgo (#77) üzenetére


Joco
aktív tag

Te olyan nem volt, hogy egy fúró ráesett a fejedre? :DDD

Most miért kellett kivenni? Nap poénja volt :DDD

[Szerkesztve]

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#79) V_Zoli


V_Zoli
tag

Én erről a temetős dolgokról csak annyit mondanék, hogy tényleg para de sztem az élő emberektől jobban kell félni mint a halottaktól ;)

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#80) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Na, megvannak a képek (tegnap este 10kor voltunk kint):

[link]; [link]
[link]; [link]

Ezeket a helyeket képzeljétek el 0 világítással!

(#81) lajo


lajo
senior tag

Bármelyik erdő tópart vak sötét nyár! (ha hozzátennémhogy gyalog és egyedül akkor még durvább lenne :U )

(#82) Joco válasza Ráczkölke (#80) üzenetére


Joco
aktív tag

Ahogy magamat ismerem tutti belerúgnék vlmibe és átmenne megint az egész röhögésbe meg anyázásba :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#83) Ráczkölke válasza Joco (#82) üzenetére


Ráczkölke
tag

Akkor itt még nem jártál ;]! Vannak itt olyan részek is, ahol a kis ösvények fölött teljesen összenőttek a fák, szóval nem látod az egeket, és olyan sűrű, mint egy labirintus. @nyázni meg bárhol lehet :D.

(#84) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Alábbhagyottalelkesedés-up? :)

(#85) padee


padee
tag

legilyesztőbbhelyUP!

(#86) Kephamos válasza Ráczkölke (#80) üzenetére


Kephamos
addikt

Ezek tényleg eléggé dúrvák, de ahogy nézem nagyjából gondozva van: az egyik sírkő össze van ragasztva, meg néhol koszorúk. Mondjuk műanyag koszorúk, akár 60 évesek is lehetnek. Rám főleg ezekkel a műanyag koszorúkkal együtt van nagy hatással, talán azért, mert kiskoromban volt egy visszatérő álmom, amiben ilyen nagyon régi sírkövek voltak, meg ilyen koszorúk. Vááá. Most, hogy belegondolok, kiráz a hideg.
--------------------------
A piricsei (Nyírbátor mellet) református temetőben, inkább túl rajta, de a közvetlen közelében, van egy nagyon régi, szép, inkább lenyűgöző kripta. Manapság már életveszélyes lehet. Szép kupolás teteje van. Van benne egy kő dombormű, állítólag régen még festmények is voltak benne, de mára teljesesen kifosztották és a sorsára haygták, pedig valmi nagyon gazdag emberé lehetett. Estefelé tuti para! Ráadásul egy kis erdőben van ez a temető!

(#87) Digital válasza tuskooo (#64) üzenetére


Digital
addikt

Hol van Szegeden ez a hely? Konkrétan milyen történeteket ismersz?
Voltál már a régi rabtemetőben a bajai úton?

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#88) Scream007


Scream007
őstag

legijesztőbb hely??? :F

este sötétbe 8ker :C :C :DD

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#89) Digital


Digital
addikt

-------->

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#90) rdi


rdi
veterán

A parlament.

Fej! Tor! Potroh!

(#91) Ráczkölke válasza Kephamos (#86) üzenetére


Ráczkölke
tag

És tényleg csak pár sír van gondozva, a többi eléggé lepusztult. Igazad van ezek tényleg műkoszorúk, a legtöbb már rég megfakult... csak ritkán jár ki 1-2 idősebb lakos.

(#92) gregorik


gregorik
senior tag

mért van az, h a jobb topikok itt elsüllyednek a francba, a wiw.hu meg az 'itt a tavasz!' topikok meg mennek ezerrel?... ;]

(#93) barnam_


barnam_
nagyúr

Sümegen volt a bezárt mészkőgyár.
Tiszta romos állapotban volt, ablakok kitörve, stb...
Volt ott valami nagy épület, abban a lépcsők néhol levoltak törve, mindenféle kábelek lógtak.
Bár én csak nappal voltam ott haverokkal, de úgy is elég rémísztő. Kóbor kutyaák, meg stb...

Asszem egy éve lebontották. :)

(#94) St1


St1
csendes tag

Debrecen - Klinikák
Itt a kísérleti telep, a kutyák vinnyogása... Ill. a Pathológia rész...

''Nekem ne mondja senki, hogy ne legyek kemény. Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van... És ne is legyek kemény?''

(#95) St1 válasza St1 (#94) üzenetére


St1
csendes tag

Régi falusi temetők halottak napján? Az milyen! Tök sötétben lobognak a gyertyák... néha feltűnik egy-egy fekete ruhában kószáló idős néni.

''Nekem ne mondja senki, hogy ne legyek kemény. Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van... És ne is legyek kemény?''

(#96) birka1337


birka1337
tag

Club Alibi, Tata.

-

(#97) St1 válasza birka1337 (#96) üzenetére


St1
csendes tag

Capella, Bp ???? :DDD :DDD :DDD

''Nekem ne mondja senki, hogy ne legyek kemény. Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van... És ne is legyek kemény?''

(#98) anyonyimus válasza St1 (#97) üzenetére


anyonyimus
tag

Az tényleg ijesztő:Y:C

Aláirtam,kéremszépen..

(#99) St1 válasza anyonyimus (#98) üzenetére


St1
csendes tag

hallottam heterókról akiket elcsaltak, majd bedobtak oda... Soha többé nem látta őket senki... :D

''Nekem ne mondja senki, hogy ne legyek kemény. Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van... És ne is legyek kemény?''

(#100) c4-eXp


c4-eXp
aktív tag

Csepel, tízemeletes házak környéke. Aki Csepelen lakik, tudja miről beszélek.:D

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.