Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) tompibest2


tompibest2
csendes tag

Ha lenne bármi látható,halható, kép vagy hangminőség javulás az eredeti oppo javára digitális kimeneten akkor azt vettem volna.
A kikapcsolást tényleg elszúrták,de számomra ez annyit jelent hogy le kell stop-olni a filmet mielőtt kikapcsolom, hogy megjegyezze hol tartottam.Egyszer sem fagyott le úgy hogy tápról le kellett volna venni.A felíratot én is notepad programmal átalakítom a hosszú őŐ űŰ-t rövidre,csináltam egy makro-t két kattintás és tökéletes.Néha még a borítókat is átméretezem 600x600 ra és berakom a mappába.
A távirányító is jó,bár a felírat/audio nem igazán van jó helyen.Gemini Men 60 fps-el lement rajta,hideg-langyos volt a ház...Ha van külső ssd/hdd bekapcsolás után kb 3 mp-el visszaugrik a főképernyőre,gondolom ez programozási hiba,de nem zavaró,mert addig még sehova nem volt időm belépni. Hdr -dolby vision kényszerített kimenet nekem se tetszett.Egy alkalommal nem volt hang kimenetem,Gladiátor mp4 Dv dts x nem ment át,(ncore) azon kívül minden.Ha valaki nem használ analóg hangot,és nem kell a lemez simán vegye szerintem.Nemsoká kapok tesztre Dune max 4k-át, meg ultrát összehasonlítom ezzel, ha érdekel valakit ide leírom mit láttam,hallottam yamaha z7 b&w 602 környezetben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.