Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) B.Á.L.!.N.T


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Én is nézegettem a 2.1-es Edifiirt, asszem a legnagyobbat,de hát az ára...

Amúgy meg mostmár nem tudnék meglenni a z623 nélkül. :)

(#102) mcs válasza SsPL711 (#100) üzenetére


mcs
veterán

Hát jha, elég jól testre lehet szabni a 623at. :)
Kár, hogy eddig csak boltban hallgattam polcra téve, és nem egy szoba sarkára elhelyezve. :DDD

(#103) SsPL711 válasza mcs (#102) üzenetére


SsPL711
őstag

Szoba sarka felerősíti a mélyeket, ezzel erre akartál utalni? :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#104) mcs válasza SsPL711 (#103) üzenetére


mcs
veterán

Igen. :)
Pont úgy jön ki minden, ahogyan kell.

(#105) vjungesz válasza mcs (#99) üzenetére


vjungesz
tag

Volt szerencsém meghallgatni egy z323-at (ha jól emlékszem) és pont az volt vele a problémám, hogy nagyon túl volt húzva a mély. Persze meg kell jegyezni, hogy nem voltak túl ideálisak a körülmények, polcon volt, fej magasságban, konkrétan nem hallottam mást csak a dübörgést. Lentebb vettem a ládán a mélyet, de úgy meg olyan semmilyen volt. Ne érts félre, szeretem én az elektronikus zenét, szóval nem zavar a mély, de olyan kiegyensúlyozottan legyen alja a zenének :).
Persze értem én, van a két termék között 25000 Ft különbség, nyilván nem lehet őket egy napon említeni, de jobb ha megkérdez az ember olyanokat is akiknek már van tapasztalatuk vele :). No meg csak ott van az THX minősítés is a biztonság kedvéért.

(#106) B.Á.L.!.N.T válasza vjungesz (#105) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Hát,ja sok mindentől függ a hangzás... Én biztonság kedvéért betettem a sarokba a mélyet :)

(#107) vjungesz válasza B.Á.L.!.N.T (#106) üzenetére


vjungesz
tag

:DDD Most, hogy jobban átgondolom nálam is ott lesz helye :))

[ Szerkesztve ]

(#108) mcs válasza vjungesz (#105) üzenetére


mcs
veterán

Z323 nekem is volt nemrég, és azt én se szerettem annyira. Nem is igazán a mélyet emelte, hanem a búgós középmélyet olyannyira, hogy erősen ráterpeszkedett a szatelitek hangjára. Ráadásul a mélynyomó reflexcsöve is túl vékony volt a dobozhoz mérten, ami miatt fura, lifegő, ,,röfögő" hangokat hallatott magából basszusosabb zenéknél. Felére fűrészelve a csövet jóval barátságosabban szólt. :)

Pillanatnyilag a Z523al teljes mértékben elégedett vagyok, de hozzá képest sem hiába annyival drágább a Z623, amennyivel. A Z523 nyomója 60-100 Hz tartományban vígan elbömbölget, de a Z623 lazán kiadja magából a 30-50et is, ami főleg dubstep és amcsi rap, hip-hop zenéknél dominál. Ez utóbbi a tipikus símogató, és vibráló mélytartomány.

[ Szerkesztve ]

(#109) mcs válasza mcs (#108) üzenetére


mcs
veterán

Még amit elfelejtettem előbb írni a Z623al kapcsolatban, az a nyomó összeszerelési minősége.
A legtöbb olcsó 2.1/5.1 nyomója szenved valamilyen belső, kisebb-nagyobb rezonanciától, de a Z623ban ez is szépen ki van küszöbölve. ;)

[ Szerkesztve ]

(#110) vjungesz válasza mcs (#109) üzenetére


vjungesz
tag

Hát akkor ezek szerint akkor sem lett volna jobb ha ideális körülmények között hallgatom meg a 323-at. Fűrészelni meg csaknem akarnám, akkor inkább a drágább modell :).
Jó, hogy írtad, hogy volt 323-ad, így még biztosabb leszek a dologban. Igen én is arra búgós mélyre gondoltam, elég kellemetlenül hangzott.

Igazából nagyon nagy valószínűséggel ez lesz, de mivel van még 3 hetem pontot tenni a dolog végére, így nyilván nézelődök. Van a Harman Kardon-nak is tetszetős 2.1-ese, csak azt nem tudom, hogy jól is szól-e. Igazából az egyik barátomnak van egy JBL hangfalpárja és nagyon szépen tisztán szólnak, mondjuk tény, hogy azt nem használnám elektronikus zenéhez, valószínű nem is szólna jól. Na mindegy, az jött még szembe mostanában, szívesen meghallgatnám.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#111) mcs válasza vjungesz (#110) üzenetére


mcs
veterán

Az a búgó mély ráadásul a szobám sarkára helyezett nyomóval még irritálóbb volt. :)

A JBL Creature és Harman Soundstick nem szólnak rosszul, és pofásan is festenek, de kissé túlárazottak. Könnyebb zenéhez megfelelőek, de elektronikushoz a Z623 ideális 40-50 ezerért.

(#112) vjungesz válasza mcs (#111) üzenetére


vjungesz
tag

Hát igen, kicsit húzósabb, nem beszélve a Bluetooth-os verzióról. Nem is értem, hogy lehet plusz 20000 Ft-ot felszámolni érte. A Logitechnek ott van a külön megvehető Logitech Wireless Speaker Adapter 10000-ért, amit cserébe bármi máshoz is lehet használni. Na hát csak minden út oda vezet :)

(#113) bagi21 válasza evola (#1) üzenetére


bagi21
csendes tag

Sziasztok. Kb fél éve hajtok egy z 623-t.A napokban háromnegyed hangerőn ment majd kis idő múlve szúrós szag jött ki a mélyből.Kihúztam kis idő múlva visszadugtam és ugyanúgy ment mint eddig semmi baja nem volt.Azért felhívtam a Logitech szerviz központját mert még garanciális a termék,akik kis idő mőlva küldtek is 1 új z623 t ami 2 napja van nálam reggel úgy kezdte hogy cicergett a bal szatelitje majd ugyanúgy mint az elődje szúrós szag a mélyből és el is szállt a bal szatelit,de a jobb és a mély hiba nélkül megy.Laptopról hajtom így gondolom az nagyon nem tudja túl terhelni .Van valakinek valami ötlete hogy mi lehet a hiba?

(#114) SsPL711 válasza bagi21 (#113) üzenetére


SsPL711
őstag

Lehet, hogy nem bírja a 3/4-ed hangerőt.
Én még addig soha nem tekertem fel és zavarszűrős elosztóból kapja a "betápot".
De, lehet neked simán gyári hibás a termék.
Én szólnék megint, a support-nak.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#115) B.Á.L.!.N.T válasza bagi21 (#113) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Nekem,amikor meg lett a cucc. Még 3/4 hangerőn sem hallgattam. Max a fél volt,ezt így kb 3 napig. Aztán elkezdtem egyre többet adni neki.Sőt később olyan is volt,hogy egész délelőtt szinte max hangerőn és 60% mélyen toltam az electro houset :)
Most egy éve,hogy meg van semmi baja. (kopp-kopp)

(#116) Villa7


Villa7
tag

Ilyen cuccom van királyul szól, de egy komolyabb hangkártyát ha vennék mellé az alaplapi helyett akkor lenne változás?

(#117) SsPL711 válasza Villa7 (#116) üzenetére


SsPL711
őstag

Attól függ mit tud az alaplapi és mit értesz komolyabb hangkártya alatt.
Itt most a paraméterekre gondolok.

Igaz én próbáltam alaplapival is meg USB-s külső DAC-al, de nem sok különbséget vettem észre.
Vagy nem figyeltem rendesen. Vagy nincs komoly eltérés az alaplapi hangkártyám és az USB-s DAC paraméterei között.
Meg attól is függ, hogy milyen minőségű hanganyagot hallgatsz.
128Kbps MP3-hoz mindegy, hogy alaplapi vagy dedikált hangkártyáról hallgatod, sok különbség nem lesz.
Sőt egy jobb hangkártyával, lehet, hogy jobban előjön a hangzásban a hanganyag rossz minősége.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#118) Szpájki


Szpájki
tag

szerelte már valaki a mélyládáját?
Az érdekelne, hogy át lehet e alakítani 12v betáposra, autóba szerelés miatt.

A srácokra nem hatnak a számítógépes játékok. Ha ránk hatott volna a PacMan akkor most sötét termekben tablettákat rágnánk, miközben elektronikus zene dübörög.

(#119) mcs


mcs
veterán

Meló miatt ismét megjártam a Mediat, aztán megbőgettem a Z623at. Hát egyszer biztosan veszek, ha törik, ha szakad. Olyan érzésem támadt, mint amikor a Sony MDR-XB600 fejest használom, amivel kb egyező módon hozza ki a legalsóbb mélytartományt. Egyszerűen szuper! :D

(#120) Meelt


Meelt
csendes tag

Sziasztok! Egy elég nagy probléma van, hangfalamon ( z623) kb 10 perce azt észleltem, hogy a membrán ha egy kicsit feljebb veszem a basszus és felhangosítom, ( 100% bass 40-50% vol) a membrán ilyen "ciripelő" hangot ad, mintha levált volna róla egy réteg vagy nem tudom... Rohadtul aggaszt, mit tegyek? Nem nyírtam ki, nem tettem rá egy DJ erősítőre, semmi olyat nem csináltam ami kárt okozhat, jó egyszer kétszer hangosabbra vettem, de arra mindig vigyáztam, hogyha már torzít akkor lejjebb veszem.

A tényállás az hogy ezt a systemet a hardverker.hu-n vettem, én vettem át az üzletben, nem is az üzlettel van a probléma haenm hogy ugye megvan a pénztárbevételi bizonylat, a számla, és a garanciajegy, viszont valami garanciás cuccot mondott az eladó csávó, hogy elküldi az email címemre, én azt ellenőriztem még utána de semmit nem kaptam de ezen kívűl ugye van egy garanciajegyem meg a két másik papír.

Mi az ISTENT csináljak? Hova kell ilyenkor fordulni? Logitech? Az üzlet?

Nagyon kérlek segítsetek!!! :O :O

There is not good or bad, but thinking makes it so!

(#121) Meelt


Meelt
csendes tag

https://www.youtube.com/watch?v=Lj9f7LpHTac&feature=youtu.be

Itt egy videó róla, 6. másodperctől lép be, basszust vegyétek le mert nem fogjátok hallani... :W

There is not good or bad, but thinking makes it so!

(#122) SsPL711 válasza Meelt (#121) üzenetére


SsPL711
őstag

Ameddig garanciális a termék addig az adott boltba kell vissza vinni, ahol vásároltad.
Garancia lejárta után lehet a Logitech-el felvenni a kapcsolatot és az ajánlatait meghallgatni.

Nem értem miért kell a basszust 100%-ra feltekerni, 100 négyzet méteres szobában hallgatod? (Ja, látom nem)
50%-nál jobban nem tekertem fel a basszust, nem volt rá igényem.
Lehet, hogy a mély ládában valami kilazult, de lehet, hogy nem is a mély láda "cicereg" hanem valami tárgy a szobában. Vagy a mély ládán az a fényes műanyag keret a hangszóró rács körül. Vagy a "zenében" van torzítás vagy nem jó minőségű ami szól.
Mire van kötve a hangszóró szett, alaplapi hangkártyára?

Most meghallgattam még egyszer a videót, asszem a bassreflex "port"(cső) rezonál.

Még egy ötlet: a hálózati csatlakozó nem zavarszűrős és a hálózat zaja is "kijön" amit hallasz.

"Egyebet nem tudok mondani, kérem kaccsolja ki."

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#123) Meelt


Meelt
csendes tag

Biztos hogy a mélynyomó az, amúgy hallgattam a reflex nyílást is és onnan egy picit erősebben hallottam.. Nem tudom.. Majd felveszem a kapcsolatot valamelyikkel... De köszi a gyors választ! :)

There is not good or bad, but thinking makes it so!

(#124) Meelt


Meelt
csendes tag

Amúgy alaplapi, Asrock 7.1 HD Audio, társai közül a legjobb.. :DD

There is not good or bad, but thinking makes it so!

(#125) SsPL711 válasza Meelt (#124) üzenetére


SsPL711
őstag

Nekem is Asrock lapom van, ilyen alaplapi hangkártyával. Ez tényleg elég jó alaplapi hangkeltő.
Ilyen cicergést nem hallottam a mély láda felől, de nem is tekerem fel 50% fölé és nem youtube-os ilyen-olyan minőségű anyagokat hallgatok.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#126) Meelt


Meelt
csendes tag

A gyártó oldalán ez áll: - 7.1 CH Windows® Vista™ Premium Level HD Audio (ALC888 Audio Codec)

There is not good or bad, but thinking makes it so!

(#127) Meelt


Meelt
csendes tag

Features
Hardware Features
High-performance DACs with 97dB SNR (A-Weighting), ADCs with 90dB SNR (A- Weighting)
Meets performance requirements for Microsoft WLP 3.0 Premium desktop and mobile PCs
Ten DAC channels support 16/20/24-bit PCM format for 7.1 sound playback, plus 2 channels of independent stereo sound output (multiple streaming) through the front panel output
Two stereo ADCs support 16/20/24-bit PCM format, one for stereo microphone, one for legacy mixer recording
All DACs supports 44.1k/48k/96k/192kHz sample rate
All ADCs support 44.1k/48k/96k sample rate
16/20/24-bit S/PDIF-OUT supports 44.1k/48k/96k/192kHz sample rate
16/20/24-bit S/PDIF-IN supports 44.1k/48k/96k/192kHz sample rate
Up to four channels of microphone array input are supported for AEC/BF application
High-quality analog differential CD input
Supports external PCBEEP input and built-in digital BEEP generator
Software selectable 2.5V/3.75V VREFOUT
Two jack detection pins each designed to detect up to 4 jacks
Supports legacy analog mixer architecture
Wide range (–80dB ~ +42dB) volume control with 1.5dB resolution of analog to analog mixer gain
Software selectable boost gain (+10/+20/+30dB) for analog microphone input
All analog jacks are stereo input and output re-tasking for analog plug & play
Built-in headphone amplifiers for each re-tasking jack
Two GPIOs (General Purpose Input and Output) for customized applications
Supports anti-pop mode when analog power AVDD is on and digital power is off
Supports digital microphone interface for improved voice quality 48-pin LQFP ‘Green’ package
Software Features

Meets Microsoft WHQL/WLP 3.0 audio requirements
WaveRT-based audio function driver for Windows Vista
EAX™ 1.0 & 2.0 compatible
Direct Sound 3D™ compatible
A3D™ compatible
I3DL2 compatible
HRTF 3D Positional Audio
Emulation of 26 sound environments to enhance gaming experience
10-Band Software Equalizer
Voice Cancellation and Key Shifting in Karaoke mode
Realtek Media Player
Enhanced Configuration Panel to improve user experience
Microphone Acoustic Echo Cancellation (AEC), Noise Suppression (NS), and Beam Forming (BF) technology for voice application
ALC888DD-GR features Dolby® Digital Live and DTS® CONNECT™ software (Optional)
ALC888H-GR features Dolby® Home Theater(software feature)

There is not good or bad, but thinking makes it so!

(#128) SsPL711 válasza Meelt (#127) üzenetére


SsPL711
őstag

Akkor neked másfajta van. De nem rossz, legalább is a rideg számok alapján.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#129) Meelt


Meelt
csendes tag

Amúgy gondolkodtam egy Asus Xonar DGx-en, tudsz róla valami infót? Jó, nem jó?

There is not good or bad, but thinking makes it so!

(#130) SsPL711 válasza Meelt (#129) üzenetére


SsPL711
őstag

Nincs infóm Asus hangkártyákkal kapcsolatban, nem használtam soha.
SB Live! 5.1-em van, de sajnos az nem megy Win7-el. Pedig annak nagyon jó hangja van az alaplapihoz képest is.
Egy Asus Xonar U1-et vettem nemrég használtan, ez egy külső USB-s "hangkártya".
De, aztán eladtam amennyiért vettem, nem azért mert nem volt jó, hanem mert előtte meg egy USB-s DAC/AMP-ot vettem, fejhallgatóhoz.
Most a DAC optikai bemenete kapja a jelet az alaplapiról.
De a Z623 az alaplapi analóg kimenetéről van "táplálva".(Néha a DAC-ról RCA-n)

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#131) mcs válasza SsPL711 (#130) üzenetére


mcs
veterán

Livehoz nem próbáltad a KX drivert? :)
Nálam így megy most az Audigy Win7 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#132) B.Á.L.!.N.T


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Nekem xonar d1 van a logi alatt.
Már nem tudnám letenni,nagyon zsír.

(#133) SsPL711 válasza mcs (#131) üzenetére


SsPL711
őstag

Próbálnám, vagy próbáltam, de asszem az én Live!-omhoz nem volt jó.
SB 0100-as vagy ilyesmire emlékszem, ehhez nincs driver, KX sem.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#134) SsPL711


SsPL711
őstag

Végül leszedtem, most egy KX drivert, majd otthon próba.
Eddig lehet, hogy nem jó drivert szedtem le (nem 64Bit-est).
Mondjuk, mivel optikai kimenetet használok az alaplapiról, nem hiszem, hogy jobb forrás lenne az SB Live!.
Nincs kedvem ma bohóckodni a géppel, inkább hallgatom azzal ami most van :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#135) Meelt


Meelt
csendes tag

SsPL711 szeritem az lesz amit te mondtál!! :R A membrán körüli műanyag szar cicereg szerintem, mert leszedtem a rácsot, meghúztam az összes csavart, csinálta. Miután lefogom a műanyagot abbahagyja, vagy egy másik részén csinálja...

Mit tegyek, visszaküldhetem cserére? mert nem hinném hogy annyira ragasztgatnak... Milegy :U en?

There is not good or bad, but thinking makes it so!

(#136) SsPL711 válasza Meelt (#135) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem tudom, kérdezd meg a boltot, ahol vetted, hogy mit reagálnak erre a problémádra.
Én hiába mondom, hogy cserélni kell ha ők úgy döntenek, hogy ez nem garanciális probléma.
Esetleg, ha az üzlet ahol vetted ellenállást mutat, akkor érdemes a Logitech ügyfélszolgálatot felhívni és tájékoztatni őket erről, vagy megkérdezni, hogy ők tudnak e segíteni ebben, esetleg fogyasztóvédelem.

De, nem kell előítéletekkel nekiindulni, lehet, hogy szó nélkül cserélik.

Ezek szerint Te jobban szétszedted, jobban megnézted, én egyáltalán nem nyúltam még ilyen módon a mély ládához, ezért nem tudok ilyen jellegű tanácsot adni, szerencsére nincs vele gondom, egyelőre.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#137) mcs válasza SsPL711 (#134) üzenetére


mcs
veterán

Az SB0100 ugyanazon az EMU hangchipen alapszik, mint az Audigy, szóval jónak kellene lennie. :)

(#138) SsPL711 válasza mcs (#137) üzenetére


SsPL711
őstag

Köszi az infót! Végre valami támpont :R
De, most értem haza, mit ne mondjak, nincs kedvem most lebontani a gépről mindent és bele cuppantani az SB-t.
Pedig nagyon kellemes emlékeim vannak a hangjáról.
Hétvégére hagyom :)

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#139) mcs válasza SsPL711 (#138) üzenetére


mcs
veterán

Szerintem hallhatóan jobban fog szólni az alaplapinál. Nálam fejessel rendesen kijön mélyekben a különbség az Audigy és ALC887 között, de szerintem Z623 esetén se lesz másképp. :)

(#140) SsPL711 válasza mcs (#139) üzenetére


SsPL711
őstag

Én is úgy emlékszem, hogy jobb volt az alaplapinál, de az még a korábbi gépem alaplapi hangkártyájához volt viszonyítva. A mostaninál nem tudom, hogy jobb e, egyáltalán észrevehető e.
Hétvégén kiderül :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#141) Meelt


Meelt
csendes tag

Nemrég vitte el egy GLS futár, azt mondta, hogy kb egy hét... Mennyi esélye van hogy cserélik?

There is not good or bad, but thinking makes it so!

(#142) SsPL711 válasza Meelt (#141) üzenetére


SsPL711
őstag

Mennyi az esélye, hogy tudják produkálni a jelenséget?
Attól is függ a csere esély :K

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#143) Meelt


Meelt
csendes tag

Hát fel kell venniük a basszust és majd ha dübörög előjön...
De nem csak dübörgésnél jön elő.. Bármikor. Nekem ne küldjék vissza úgyanígy... Volt már valakinek szerízelős esete? Meséljetek kérlek :))

There is not good or bad, but thinking makes it so!

(#144) SsPL711 válasza Meelt (#143) üzenetére


SsPL711
őstag

Logitech-nek jó szokott lenni a támogatása.
Olvastam már, hogy egyből cserélték újra valakinek, mert leégett a mély ládában az erősítő/trafó.
(vagy elfüstölt benne valami)

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#145) SsPL711 válasza mcs (#139) üzenetére


SsPL711
őstag

Sajnos ez nem jött össze, a KX driverrel amit telepítettem a Live!-hoz, csak ufó hangokat produkált.
Iszonyatos volt és nagy csalódás, azt gondoltam megoldódik a Live! támogatása ezzel a driverrel Win7 alatt.
Minden beállítást megnéztem, nem lett jó. :(((

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#146) mcs válasza SsPL711 (#145) üzenetére


mcs
veterán

Az durva. :(
Amúgy egy próbát talán megérhet a Daniel K féle driver is, de én személy szerint a KX-et jobban kedvelem zenéhez. Komolyan furcsállom, hogy az SB0100 Live!-hoz nem jó annak ellenére, hogy ugyanaz a ,,gyökerük" az Audigy SB0090el.

[ Szerkesztve ]

(#147) SsPL711 válasza mcs (#146) üzenetére


SsPL711
őstag

Ha jól láttam, nem is SB0100-nak ismerte fel a KX Driver, hanem valami SB0102-nek(?).
Sajnos nem jegyeztem meg. De, nem is értem, mivel a nyáklapra is SB0100 van szitázva.
Na mindegy így jártam, most nem futok vele több köröket, egy darabig.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#148) Meelt


Meelt
csendes tag

Már több mint egy hete ott van náluk... és még mindig semmi :W
Ezek szerint valószínűsíthető, cserélik? Na de tényleg valaki írja már le légyszi, mi volt a legkissebb sérülés vagy bármi, amiért cserélték! :)

There is not good or bad, but thinking makes it so!

(#149) mcs válasza SsPL711 (#147) üzenetére


mcs
veterán

A KX itt is félreszámozott 2-vel.
Amúgy én most váltottam Asus Xonar DG-re, és ez biztosan adná a lovat alaposan a Z623 alá is. ;)

(#150) Meelt


Meelt
csendes tag

[ Szerkesztve ]

There is not good or bad, but thinking makes it so!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.