Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) SsPL711 válasza cyberkind (#200) üzenetére


SsPL711
őstag

Ha nem állítgatod akkor nem zavaró.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#202) cyberkind válasza SsPL711 (#201) üzenetére


cyberkind
félisten

Ugyanúgy működik, működést nem befolyásoló tényező?

Paranormal Cocktivity

(#203) SsPL711 válasza cyberkind (#202) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem befolyásolja.
De, idővel előfordulhat, hogy ha jobban elkopik az ellenállás réteg, nem fog egyforma "erővel" szólni a két oldal.
Ez minden régebbi asztali erősítőnél is előfordulhat, nekem is van két ilyen erősítőm, kéne cserélni a potmétereket.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#204) cyberkind válasza SsPL711 (#203) üzenetére


cyberkind
félisten

Szomorú ezt hallani, ugyanis vidékre rendelném, így a gariztatás nem lenne egyszerű feladat.

Paranormal Cocktivity

(#205) SsPL711 válasza cyberkind (#204) üzenetére


SsPL711
őstag

A postaköltséget bebuknád, de cserébe lehet, hogy kapnál új hangfalat, gariztatás esetén.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#206) cyberkind válasza SsPL711 (#205) üzenetére


cyberkind
félisten

2 éven belül a bolthoz kell visszaküldeni a cuccot, vagy őket ajánlott kihagyni?

Paranormal Cocktivity

(#207) SsPL711 válasza cyberkind (#206) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem tudom, mi a jobb megoldás.
Ha erre kerül a sor ajánlom, hogy keresd meg a Logitech ügyfélszolgálatot, ott kapsz kielégítő válaszokat.
Nekem, nincs tapasztalatom ezügyben.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#208) cyberkind válasza SsPL711 (#207) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem maradok a Modecom-nál, köszi a segítséget. :R

Paranormal Cocktivity

(#209) SsPL711 válasza cyberkind (#208) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem akartalak lebeszélni róla.
Nekem nagyon tetszik ez a Logitech, ennél jobb 2.1-es PC-s rendszerem nem volt még.
De, persze ennél sokkal magasabb zenehallgatási igényem van.
De, jelenleg hely és anyagi korlátok miatt, fejhallgatós vonalon kezdtem ezen igényt kielégíteni.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#210) cyberkind válasza SsPL711 (#209) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem is bejönne, de ez a potméteres dolog nem annyira biztató, + a mélyládát nem tudom hogy hova raknám el, de az lett volna a legkisebb gondom.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#211) sankoniki


sankoniki
újonc

Sziasztok,nekünk is ilyen van,aki ilyet akar venni az nem fog benne csalódni,nagyon jól szól...csak dícsérni tudjuk...sőt,így is olcsó, amit ez a termék tud.király,vegyétek nyugodtan

(#212) Mozakitom válasza SsPL711 (#179) üzenetére


Mozakitom
újonc

Sziasztok!

Sokáig nézegettem a Logitech Z623 2.1 rendszerét, mivel a régi rendszerem egy olcsó 2.1-es rendszer és munka közben zenét szoktam hallgatni rajta, illetve játszani is szoktam. A Logitechet sajnos meghallgatni nem volt módom, de kellően elfogult vagyok a céggel szemben, mivel tökéletesen működik egy G700S egér, G510S billentyűzet és végre nyugdíjba helyezhettem az összes távirányítót egy logitech harmony touch szerkezettel.
Egy hirtelen jött ötlettel azonban dobtam a logitech Z623-as rendszert, és beszereztem egy Bose Companion 20-as típusú hangfalat. Döbbenetesen szól, igaz, hogy semmilyen adatot nem adtak meg (sem teljesítményt, sem frekvenciatartományt, semmit). Az igaz, hogy drága, de cserébe olyan technikát kap az ember, hogy leesik az álla (megrendeléseket felveszek :C ). A potméter teljesen recsegésmentes high-tech darab.
Az előző teszthez kapcsolódóan: az a mélynyomó nem tud 30-35 Hz-re lemenni, az biztos. A 20-25 Hz-es értéket még a hifi audiofil-highend termékei sem tudják, a 40-55 Hz már nagyon jónak számít (- 3 dB-es méréshatárral).
Ezek a számítógépes rendszerek jó, ha a 100-150 Hz-et tudják (még a Bose is). A mélykiemelés általában nem a legmélyebb frekvenciát emeli ki, hanem a felső basszust és elveszik a legalsó frekvencia.

(#213) SsPL711 válasza Mozakitom (#212) üzenetére


SsPL711
őstag

Nekem van egy teszt CD-m.
35-40Hz-et biztos, hogy tudja, persze nem 0dB-en.
De ezek a kis Bose-ok nem hiszem, hogy tudják azt amit a Z623, főleg mélyben nem.
A hang lökésekhez, membrán felület kell, ezekben a Bose-okban mekkora membrán van?
Itt nem mély kiemelésről van szó, hanem a mély egységnek van külön szabályzója, amivel lehet növelni csökkenteni a mély ládára jutó teljesítményt, intenzitást, ez az adott körülményekhez igazíthatóság érdekében van, ha kevesebb a mély akkor feljebb lehet tekerni, ha sok és elnyomja a szatelliteket, akkor lehet csökkenteni. De, biztos, hogy azok a kis Bose-ok nem remegtetik meg a szekrényeket mély tartományban.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#214) Mozakitom válasza SsPL711 (#213) üzenetére


Mozakitom
újonc

Sajnos nem hallottam a logitechet, de abban biztos vagyok, hogy nem tudja a 35-40 Hz-t, de még az 50-et sem. Hifiz(t)em, van egy JM LAB Focal Chorus-om, aminél 2 db 17-18 cm-es hosszúlöketű membrán gondoskodik a mély tartományról. Ez azt jelenti, hogy a membrán felületek így duplának tekinthetők (csak kizárják nagy membrán felületekből adódó jelentős torzítást). Ennek az álló hangfalaknak a frekvencia tartománya 55 Hz-20 kHz. Abban úgy gondolom megegyezhetünk, hogy basszusban meg sem közelíti a logitech, vagy a bose a JM Lab-FOCAL-t. A berendezési tárgyak rezgésbe hozása pedig saját frekvencia és hangerő kérdése, a basszus frekvenciájához nem sok köze van. Nálam nem rezegtet meg semmit a Bose, mert nem nagyon van mit rezegtetnie (nincs üvegpohár a vitrinben)
Javaslom meghallgatásra a kis Bose hangfalat. Ezt akár még úgy is meg lehet tenni, hogy a youtubon lévő különféle zenéket lejátszó, különféle hangrendszereken végzett A-B teszteket hallgatja meg az ember. Számítógépes hang általában tömörített (MP3), különféle tömörítési rátával (126 kB/s, 192, 256 stb.), ami egyébként is sávhatárolttá teszik a zenét, azaz a frekvencia alsó és a felső szélét levágják és ami marad az kb. 150 Hz - 16 kHz (persze tömörítéstől függő). Tehát ezeknél a számítógépes hangrendszereknél nem lehet beszélni 80-100 Hz alatti mélytartományról.

[ Szerkesztve ]

(#215) SsPL711 válasza Mozakitom (#214) üzenetére


SsPL711
őstag

10Hz-ről indul a teszt, a CD-men lévő anyag és 20kHz-ig meg.
Nem sweep, hanem 5Hz-enként illetve magasabb frekvenciáknál exponenciálisan növelve a tartományt, lépked 20kHz-ig, szinuszos jel.
Minden frekvencia 3-5 másodpercig szól.
Azért készítettem ezt a CD-t, mert korábban én is foglalkoztam "hi-fi"-vel.
Hangfalakat készítettem, mélynyomókat is.
A mély hangok előállításához, igenis szükséges a membrán felület nagy mérete, és a teljesítmény.
Nem elhanyagolható a doboz hangolása sem, a hangszóró TS paraméterei alapján.
A 17-18cm-es hangszóróiddal, hiába hosszú löketűek nem fogsz olyan alacsony frekvenciákat előállítani, a hangszóró mechanikai paraméterei (TS paraméterek) által meghatározott korlátok miatt, mint egy kifejezetten mély hangok visszaadására készült, megfelelő TS paraméterekkel rendelkező hangszóró esetében, egy megfelelően hangolt SUB ládával.
Van egy kicsit nagyobb, 25cm-es gyári Heco aktív SUB ládám is, az jobb a Logitech sub-jánál.
De, ezek még mindig csak kis szarok egy, általam korábban említett neves gyártó termékeihez képest.
De, a REL sub ládák számomra megfizethetetlen kategóriát képviselnek, bár a mostani trendjük nem is annyira tetszik ahogy nézem. De, van még más hasonló gyártó.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#216) Mozakitom válasza SsPL711 (#215) üzenetére


Mozakitom
újonc

Az igazán mély hangokhoz valóban nagy membrán felület kell, de minél nagyobb az átmérő, annál nagyobb a torzítás. A hangfalak érzékenysége sem mellékes, azaz hogy egy watt teljesítmény növekedés mellett mennyit "hangosodik" a hangfal (az enyém 91 dB). Minél "érzéketleneb" egy hangfal, annál mélyebbre képes lemenni, ez viszont eszi a teljesítményt, azaz egy kis teljesítményű erősítő nem tudja kihajtani az igazán mély hangokat.
A másik gond a műanyag hangfalakkal pont a saját rezgés, azaz bizonyos hangerőnél, frekvenciánál elkezdhet zörögni a műanyag (a fa már nem annyira), mint ahogy az ablaküveg, vagy a tányér a szekrényben. Ez eléggé zavaró tud lenni.
Egyébként egyszer vásároltam a korábbi B and W hangfalaim mellé (szintén 60 Hz-20 kHz) egy Wharfedale mélynyomót (talán 25 cm-es membrán volt benne, erre nem emlékszem), ami állítólag 30 Hz-től indult. Sokat kínlódtam a fázis eltolódás beállításával, de végül sikerült. A mélyfrekvenciákhoz a mélynyomó semmit nem tudott hozzátenni, csak a mennyiségéhez (ahhoz viszont brutálisan), abból meg már így is volt elég sok. Végül eladtam.
Létezik egy koordináta rendszer a vízszintes tengelyen frekvencia érték, a függőleges tengelyen hangnyomás (dB-ben). Ezen lehet azt vizsgálni, hogy a rendszer milyen frekvencián, mekkora hangerővel szól. Akkor jó a rendszer, ha hallható frekvencia tartományon belül közel vízszintes a "görbe" (utána már jelentősen lefelé törik. Ennek a lényege az, hogy a görbét milyen kritériumok között határoljuk le. A hifi-sták általában +- 3 dB, a számítógépeknél és egyéb "igénytelenebb" rendszereknél +- 6 dB. Ha egy picit otthon vagy a hangtanban, akkor tudod, hogy a hangnyomás és a hangerő között logaritmikus összefüggés van, ami azt jelenti, hogy -3 dB, az fél hangerőt jelent, míg a -6 dB, már negyed hangerő (ezt már ki sem lehet hallani a rendszerből). Azaz jelen vannak az alsó frekvenciák, még a 10 Hz is, de hallani már alig, vagy egyáltalán nem lehet őket. Egyébként a 10 Hz már kívül esik az emberi hallás tartományon, tehát hallani nem lehet, érzékelni a gyomorban viszont igen (azonban ilyet csak koncerteken lehet tapasztalni, a logitechnél, de a bose-nál sem lehet soha).
Bocs a hosszú fejtegetést. :R

(#217) SsPL711 válasza Mozakitom (#216) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem értelek, én talán állítottam valaminek az ellenkezőjét abból amit leírtál?
Ismerem a frekvencia görbéket is, a hangnyomás fogalmával is tisztában vagyok meg az érzékenységgel is.

A logitech mély doboza nem műanyag.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#218) Blackeventer


Blackeventer
újonc

Sziasztok! Egy logitech z623 volna egy kis baj pont ugyan olyan mint korábban Meelt felhasználónak is volt idézem "a membrán ilyen "ciripelő" hangot ad, mintha levált volna róla egy réteg vagy nem tudom... Rohadtul aggaszt, mit tegyek? " Nekem is ez a probléma pedig nem volt erőltetve . Én Romániában élek és az extremedigital.ro oldalról rendeltem. Az lenne a kérdés hogy így a legelején kivel vegyem fel a kapcsolatot ?(garancia pappír minden megvan alig 2 hetet volt használva) Válaszokat előre is köszönöm! :)

(#219) SsPL711 válasza Blackeventer (#218) üzenetére


SsPL711
őstag

Ha letelt a 3 nap akkor már a márkaszervizekkel célszerű felvenni a kapcsolatot.
Biztos van Romániában is Logitech hot-line.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#220) Blackeventer válasza SsPL711 (#219) üzenetére


Blackeventer
újonc

Köszi a választ. Amúgy te is egy Logitech z623 tulajdonos vagy neked hogy bírja a tűrődést ? Jól megy mi a véleményed róla? Előre is köszi :)

(#221) SsPL711 válasza Blackeventer (#220) üzenetére


SsPL711
őstag

Tökéletesen megvagyok vele elégedve.
Legutóbb, egy kültéri születésnapot hangosított, mindenféle probléma nélkül, megfelelő hangerővel.
A hangerő potméter sercegés is megszűnt, azt nem tudom mitől :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#222) Blackeventer válasza SsPL711 (#221) üzenetére


Blackeventer
újonc

Na hát az jó :) Örvendek hogy megjavult olvastam hogy ez a "hiba" gyakori :) Én is nemsokára visszatérek a 623 hoz remélem jól fogja bírni nagyon a szívemhez nőtt :)

(#223) semetka


semetka
őstag

Rendeltem egy ilyen csodát. Nektek hogy lett elhelyezve a mély? Hangszóró előre, reflexnyílás balra néz? Azért kérdem mert én szorosan asztal mellé rakom , ráadásul a jobb oldalra így a reflexnyílás bont befele esik ami nem igazán tesz jót szerintem a hangzásnak. Esetleg ha elfordítom 90 fokkal hogy a nyílás előre, a hangszóró meg jobbra néz, mennyibe változik a hangzás?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#224) SsPL711 válasza semetka (#223) üzenetére


SsPL711
őstag

Ugyan így használom mint Te.
Nem forgattam máshogy, de ha kipróbálod megtudod, hogy szól. :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#225) semetka válasza SsPL711 (#224) üzenetére


semetka
őstag

Még nem tudom forgatni, jövőhéten jön meg :) Kíváncsi vagyok rá nagyon

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#226) semetka


semetka
őstag

Hát ez brutál milyen erő van ebben a 2.1-ben. Még bejáratom, de azt látom hogy fél hangerőtől kezd igazán bedurvulni. Tényleg olyan mint a 906, csak 2.1-ben :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#227) SsPL711 válasza semetka (#226) üzenetére


SsPL711
őstag

Szerintem nem sok jobb van ilyen áron.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#228) semetka válasza SsPL711 (#227) üzenetére


semetka
őstag

Hát az biztos.35 -ért megérte bezsebelni a Mediából :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#229) SsPL711 válasza semetka (#228) üzenetére


SsPL711
őstag

Már csak 35? Nem is tudom mennyiért vettem, 39 talán? :U
Akkor nem is olyan sokat esett az ára.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#230) semetka válasza SsPL711 (#229) üzenetére


semetka
őstag

45 körül árulják, de a mediában a Logi termékekre volt 20%kedvezmény. Le is csaptam rá :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#231) semetka


semetka
őstag

Ennél a cuccnál van valami energiatakarékossági funkció? Elmentem itthonról, de bekapcsolva maradt és mikor visszajöttem a LED halványabban világított. Kikapcsoltam majd be utána rendesen világított. Kár hogy nem kapcsoltam előbb valami zenét hogy láttam volna hogy mit csinál.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#232) soldner válasza semetka (#231) üzenetére


soldner
tag

Szia!

Meddig tart a Logitech akció?
Nem találtam erről semmit. Vagy már vége van?

(#233) SsPL711 válasza semetka (#231) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem tudok energiatakarékos üzemmódról, de nincs kizárva, hogy ha nem szól rajta semmi, órákon át, akkor leveszi a teljesítményt. Ha kap jelet a bemenetére, akkor biztos, hogy nem megy "alvó" állapotba.(csúnya is lenne tőle, ha zene közben elmenne "alvóba" :) )

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#234) semetka válasza soldner (#232) üzenetére


semetka
őstag

Szia! Már vége van sajnos. Kb 1 hétig volt

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#235) semetka válasza SsPL711 (#233) üzenetére


semetka
őstag

A dobozban találtam egy papírt, azon rajta van hogy van ilyen funkciója. 2 óra után ha nem jön a bemenetre jel, alvó módba lép. Kipróbáltam, és mikor indítasz egy zenét visszakapcsol. Halványabban világít a LED ha alvóba van.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#236) soldner válasza semetka (#234) üzenetére


soldner
tag

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#237) SsPL711 válasza semetka (#235) üzenetére


SsPL711
őstag

Tök jó, hogy ilyen figyelmesen olvastam el :DD
Minden esetre már ezt is tudjuk :C

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#238) semetka válasza SsPL711 (#237) üzenetére


semetka
őstag

Nyugi az ilyen papírokat én is így csinálom. Vissza a dobozba, bele se nézek

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#239) Dav123 válasza semetka (#238) üzenetére


Dav123
tag

Sziasztok

Ilyen funkció a Z523-nál is van, vagyis hát amit két és fél éve vettem abba nem volt, tönkrement Logi küldött tavaly egy újat abban már van. :DDD

Egyébként gondolkodom hogy megválok tőle s váltok feljebb Z623-ra, nem mondom hogy a mostani kevés de furdal a kíváncsiság mennyire is szólhat nagyot az a mély. :))

(#240) SsPL711 válasza Dav123 (#239) üzenetére


SsPL711
őstag

Érdemes megtapasztalni a 623-as mélyét.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#241) semetka válasza Dav123 (#239) üzenetére


semetka
őstag

Szerintem nagyjából 1-1,5 éve hozhatták be a funkciót, mert már panaszkodtak a 906 topikban hogy az meg kikapcsol. Az én 906-om nem kapcsol ki még. Nagyot szól a mély az biztos :Y

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#242) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Sziasztok !
Ma meghozták a Logitech Z623-at ! SsPL711 és semetka fórumtárs segített egy két számomra nem világos kérdésben így itt is megköszönöm a gyors,baráti válaszukat :R ! A hangfal nagyon szuper ! szinte csak kinti kerti bulihoz vettem így fontos volt hogy okostelefonról jól működjön,teljes mértékben megfelel minden elvárásomnak sőt,van egy LG 3D házi-mozi rendszerem a basszusban ott van mellette szinte :D pedig ez töredéke annak az árának !
Ha bárki ilyen cucc vételén gondolkodik bátran megveheti,nem fog csalódni benni ! :D

Üdv

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#243) semetka válasza Brekecs (#242) üzenetére


semetka
őstag

Örülök hogy tetszik a cucc. Kint a szabadban próbáltad ki vagy bent a szobában?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#244) Brekecs válasza semetka (#243) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia !
Még csak bent a szobában,holnap és szombaton fogom kint használni ! de a basszus az tényleg ott van ! :DDD

Üdv

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#245) semetka válasza Brekecs (#244) üzenetére


semetka
őstag

Majd írj hogy szabadtéren mit produkál, mert sokan bulihoz veszik. :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#246) SsPL711 válasza semetka (#245) üzenetére


SsPL711
őstag

Én már próbáltam, igaz csak a gyereknek a zsúrján, de nem volt panasz a hangerőre.
A mélyet sem hiányoltam.
De, nálam nem ez az elsődleges felhasználása.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#247) semetka válasza SsPL711 (#246) üzenetére


semetka
őstag

Hát a mélyre nem is lehet panasz, fater csak nézett mikor odatekertem. :D

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#248) SsPL711 válasza semetka (#247) üzenetére


SsPL711
őstag

Én középnél jobban nem tekertem még fel, csak 1x talán 2x, de az már elnyomja a szatelliteket.
És most nem a műholdakra gondoltam :DDD

Pontosabban úgy fogalmaznék, hogy túlsúlyos lesz (számomra) a mély.
És nem arról van szó, hogy nem szeretem a komoly mélyeket.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#249) semetka válasza SsPL711 (#248) üzenetére


semetka
őstag

Akkor fél hangerő felett venni kell le a mélyből :DD

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#250) SsPL711 válasza semetka (#249) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem a hangerőről beszélek, mikor a félig feltekerésről írtam.
Hanem a mély intenzitás szabályzóról.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.