Hirdetés
- sh4d0w: Netflix? Ugyan, VW előfizetés!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- GoodSpeed: Aquaphor Modern víztisztító
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- Fogkefe: elektromos vagy manuális?
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 3 – Paradicsomos káposzta (amit amúgy utálok)
- ldave: New Game Blitz - 2025
-
LOGOUT
A Linux Mint bemutatása
Új hozzászólás Aktív témák
-
SATtila144
újonc
válasz
ubyegon2 #1680 üzenetére
Már nem tudom kiróbálni mert letöröltem.
Itt fagyott le mindig:
-will now restartp...emmanager is shut downus,exiting.p.ModemManager1'service nameSzerencsére kijött a 17.1 azzal nincs ilyen gond !
Közben rábukkantam erre az oldalra http://distrowatch.com/index.php?language=HU és próbálgatom a többi rendszert (100-nál is több van!). Eddig kinézetre a blackPanther11.1.2 tetszik a legjobban .
-
SATtila144
újonc
válasz
ubyegon2 #1666 üzenetére
Bocs hogy csak most reagálok a kérdésre,de nem értem rá ezzel foglalkozni.
Az a problémám vele (Mint17) hogy a leállításra vagy az újraindításra kattintva fekete lesz a képernyő ,középen a Mint logóval és így áll egy óra múlva is. Ez történik a laptopon és az asztali gépen is.A 16-os mindegyiken működik rendesen.Külföldi fórumokon is írtak néhányan erről a hibáról,de megoldást nem láttam rá. Na de mindegy,majd talán a következő jó lesz. -
SATtila144
újonc
Azt nem próbáltam.Ez egy pdf bankszámlakivonat volt és elég érdekesen nézett ki egyesek nélkül
a dátum 2014.10.10 helyett pl. így 204.0.0 és az összegek,számlaszámok is ilyenek lettek.Legjobban azért csodálkoztam mert eddig azt hittem hogy a pdf-ekhez nem kell hogy a gépen legyen a benne szereplő fontkészlet.
Próbáltam feltenni már a Mint17-et,de azt meg nem tudtam kikapcsolni !Keresgéltem a neten és többen is jártak így vele. Talán majd a 17.1 jó lesz. -
SATtila144
újonc
Hello !
Furcsa dolog történt velem ma.Kinyomtattam egy pdf dokumentumot és az összes 1-es számot egyszerűen kihagyta!Még üres helyet sem hagyott ott ahol kivágta őket,összébb húzta a sorokat.A dokumentummegjelenítő rendesen mutatott még mindent.Mint 16-ot használok év eleje óta és eddig nem volt ilyen problémám.Valamilyen betűkészlet hiányzik a gépemről?Melyikeket érdemes még telepíteni?Vagy mi lehet a probléma?
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux Mint-et használó kezdők és haladók valamint a még csak azzal ismerkedők számára.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját! -> [link]
- Game Pass Ultimate előfizetések 4 - 19 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap
- PC Game Pass előfizetés
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most kedvező áron!
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Samsung Galaxy Z Fold 7 Újszerű állapot, hajlítható csúcstechnológia 12/512 GB Gyári garanciával!
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 9600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A26 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 3000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest