Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG L65 D280N

Hozzászólások

(#1033) palocz válasza palocz (#1032) üzenetére


palocz
tag

qualcomm hs-usb qdloader 9008 Javítása házilag

Legelső lépés, kell 1 2 vagy 4 gigás memória kártya
.
Második lépésben le kell tölteni a DiskImageRev2.exe nevű programot Innen letölthető

haradik lépésben szükség van a készülék Loader.img-re, az innen tölthető le

Negyedik lépésben meg nyitjuk a DiskImageRev2.exe nevű programot, és betallózzuk a Loader.img fájlt

Ötödik lépésben a memória kártyát 1 memória kárya olvasó segítségével csatlakoztatjuk a pchez, Fontos hogy üres legyen. A DiskImageRev2.exe programmal betallózuk a memória kártyát, Most legyen F:// és rá irjuk a DiskImageRev2.exe programmal a Loader.img fájlt

Hatodik lépésben a Memória kártyát behelyezzük a készülékbe, Akkumulátort bele helyezzük, majd csatlakoztatjuk a pchez, de közben a hangerő gomb fel nyomva tartsuk. Rezzen 1et a készülék, fel villan az akkumulátor töltés jelzés, és már download modban a készülék.

Utolsó lépésben rá töltjük a gyári Kdz Vagy Dz Firmwart, és használható a készülék.

Ha nem menne, vagy elakadnál, keress nyugodtan, nagyon szívesen segítek. Ez a módszer nem csak ennél a típusnál éleszti a készüléket, hanem több típuson is.
Nekem másfél hét kelet mire rá jöttem, mivel ezzel a témával kapcsolatban 1 magyar nyelvű le írást nem találtam, csak Angol, és Oroszt.

Köszönöm hogy elolvastad

06703448537 ezen keress ha nem válaszolok

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG L65 D280N
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.