Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) #93966848 válasza szala86 (#7800) üzenetére


#93966848
törölt tag

Köszönjük :)
Ha kell, leírom szöveges formában is :))

(#7802) stefi68 válasza #93966848 (#7801) üzenetére


stefi68
addikt

Az hasznos lenne :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#7803) szala86 válasza #93966848 (#7801) üzenetére


szala86
aktív tag

Megkérlek, hogy akkor írd le és küld el nekem privátba.

(#7804) batai15


batai15
félisten

cm12 még mindíg baromi lassan tölti a telefont?

(#7805) lacko6


lacko6
senior tag

Helo

Az optimus kernelhez tudnátok adni egy linket cloudy rom alá? elöször a rom utána a kernel telepítés jön?

(#7806) Valaki1234


Valaki1234
tag

CM12 alatt még mindig rossz a VOIP? Mikor kb 2 hete fent volt nekem se a Skype se a Hangout video hívás nem ment rendesen. Akksi idő?

Esetleg a Simple v1.1-ről így 1-2 hetes használat után tudná írni valaki vélemenyt?

Miután CM12-ről nem tudtam v1.1-re közvetlen átmenni visszatértem a stock KK-ra de amelett hogy lassabb mint az eddig használt Lollipop romok még ráadásul sokkal csúnyább is... :))

(#7807) FGyula30 válasza lacko6 (#7805) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Beirod a keresőbe jobb felül:
Optimus kernel. Dm linkelte be segítek. 2087hsz körül van. Ha keresel, megtalálod.
Rom után kell majd a kernel igen.

[ Szerkesztve ]

(#7808) szala86 válasza lacko6 (#7805) üzenetére


szala86
aktív tag

Innen letöltheted, bár kettő perc alatt megtaláltam, használva a keresőt.
És igen, először a ROM, majd a kernel.
És megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#7809) lacko6 válasza szala86 (#7808) üzenetére


lacko6
senior tag

Köszi ez jó l01f re is vagy csak d802 re?

(#7810) Thief


Thief
aktív tag

Tegnap nekem is sikerult leteglaznom a telot. Probalgattam sok romit, de nekem valahogy egyik sem az igazi. A cm alapu lollipopok altalaban nem bootoltak be kikapcsolas utan, a 4.4ek lassuak voltak es fcztek. Tegnap pedig egy factory reset utan csak lg logom maradt, de bootolni nem bootolt be semmit. Kis keresgeles utan talaltam egy oldalt, ahol fent volt minden es aki irta a leirast csinalt egy scriptet, amit ha elinditottal megcsinalt minden magatol, egyedul a kdz-t kellett betallozni. En asszem megvarom a gyari 5.0-t, igaz az akksiidom kb fele annyi, mint barmely fozott lollin, de legalabb stabil minden.

(#7811) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Sziasztok!

Feltettem CM12-re a ViPERt, de ahogy elindítom a telefont, egyfolytában a "ViPER4Android FX alkalmazás leállt" ablakok fogadnak, akárhányszor nyomok az OK-ra, egyből újra felugrik.. :F Mit lehet ezzel kezdeni?

Újra kell tennem az egész rendszert, vagy valahogy el lehet távolítani? Nagynehezen elnavigáltam az alkalmazásokhoz, de nem találtam, sőt a menüben az alkalmazások között sincsen... :W

[ Szerkesztve ]

Tekmen

(#7812) szala86 válasza lacko6 (#7809) üzenetére


szala86
aktív tag

Hát én úgy tudom, hogy nem annyira jó rá. Bár már nagyon rég volt a készülékemen, de azt hiszem az l01f-et nem tartalmazta a romnak az aroma telepítője. Ezért gondolom a kernel sem jó hozzá. De azért ezt valaki megerősíthetné, vagy cáfolhatná, mert én nem vagyok benne biztos!?

(#7813) Danny365 válasza Tekmen (#7811) üzenetére


Danny365
őstag

Twrp - ben van file kezelő, ott ki tudod törölni. Előtte mountolni kell a systemet, hogy tudj ott bűvészkedni, aztán talán a priv-app mappában megtalálod.

Amúgy én pont a linkelt Vipert használom cm alatt, nálam jó. Talán a SELinuxot nem állítottad permissive-re.

(#7814) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok!
Melyik főzött rommal sikerült a legjobb akkuidőt elérnetek eddig?
CloudyG3 hasonlóan muzsikált, mint a gyári 20h (természetesen kiszedtem minden felesleges appot). Próbáltam még a FluffyRom-ot, az nekem lassúnak tűnt, és sokszor fc-zett is.

+1:
Aki használ Vipert, működik mellette az FM rádió? Nálam néma, bármelyik rendszeren is próbáljam.

(#7815) FGyula30 válasza Muki94 (#7814) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Cloudy-n jó a rádió.

(#7816) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Hivatalos: Az LG G2 Mélyvíz topic kihalt...

(#7817) batai15


batai15
félisten

Lusták az emberek romolni xD

(#7818) AllTheBest válasza batai15 (#7817) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én az összes telefonom a vásárlás pillanatában azonnal lecseréltem a gyári rendszert, de azt kell, hogy mondjam, hogy most már nem látom értelmét a folyamatos cserélgetésnek :). Optimus G3-at használok, akksi idő rendben van, nem is néz ki rosszul, mindent tud amire nekem szükségem van. És azért valljuk be, hogy nem egy lassú telefonról van szó, régebben főleg azért cseréltem romot, hogy a sok gyári vacaktól megszabaduljak :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7819) Danny365


Danny365
őstag

Igazából nincs már nagyon újdonság, nincs mit próbálgatni. Én december óta boldogan használom a cm12-t, mára már eléggé jóra kinőtte magát, hibával nemigen találkozom. Xposeddel meg tökéletes kombó.

(#7820) csiziktomi válasza batai15 (#7817) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Mint már gondolom rájöttél te is,ez egy pörgős teló.Minek szenvedjek mindenfajta 5.0.2,meg egyéb romokkal mikor nem szükséges:) Egyedül a nekem tetsző téma miatt tettem fel a cloudy g3 v2.2-őt.Így szép gyors kényelmes

(#7821) Muki94 válasza csiziktomi (#7820) üzenetére


Muki94
aktív tag

Az első hozzászólásban van egy elég jó téma-pakk. Ha jól nézegettem, fizetősök is vannak közötte.
(Szóval ha vissza szeretnél esetleg térni a hivatalos rendszerre, nem kell lemondanod a G3 kinézetről.)
Ebból a személyes kedvencem a FLEX témája:

[ Szerkesztve ]

(#7822) iceQ!


iceQ!
addikt

Lollipop-os romok mennyire stabilak? Van olyan aki már hosszabb ideje használja?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7823) pappkarcsi válasza iceQ! (#7822) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Nekem Simple v1.2 van és hibátlanul, szépen és gyorsan működik 80 appal a menüben is, a megjelenés napja óta. Normál használat mellett, nezetés, 3 chat program és folyamat wifi/lte-vel 30-35 óra készenlét van. Nekem ez elég és nincs semmi baja. nincs random reboot vagy hogy a kamera nem menne.

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#7824) Valaki1234


Valaki1234
tag

Esetleg erre tudna valaki válaszolni:

"CM12 alatt még mindig rossz a VOIP? Mikor kb 2 hete fent volt nekem se a Skype se a Hangout video hívás nem ment rendesen. Akksi idő?
Esetleg a Simple v1.1-ről így 1-2 hetes használat után tudná írni valaki vélemenyt?"

Köszi! :)

(#7825) KicsiSrác


KicsiSrác
újonc

Na ma itt is született egy lolli.
http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development-d802/rom-fr-v1-1-d80220h-t3035708

(#7826) schferenc77


schferenc77
aktív tag

sziasztok!

Jelenleg CM11-Snapshot-M12 van a telómon. Teljesítmény/akksiidő tekintetében mi most az aktuális nyerő ROM? Régebben volt Cloudy G3 2.0, azzal meg voltam elégedve, különösen az akksiideje volt sokkal jobb mint a CM11-é. Egy Cloudy-ra visszatérni, az csak annyi, hogy twrp-ből felrakom a cloudy zip-jét? És CM12-re menni ugyanez?

Más: a home gombról húzással előjövő félkör (talán Ring Pad) nekem két app-ot tartalmaz, az egyik egy számológép, a másik egy zseblámpa. Ez nem tudom, hogy CM sajátosság-e, vagy én babráltam-e így pár hónapja. Ha mondjuk átmegyek CM12-ra vagy vissza Cloudy-ra, akkor ezt a Ring Pad testreszabhatóságot xposed-del/tweakbox-szal érem el (Cloudy-n gondolom), vagy alapból tartalmazza a rom (CM12 esetében gondolom tartalmazza).

(#7827) RAYBOMB válasza Valaki1234 (#7824) üzenetére


RAYBOMB
tag

erre én is kiváncsi lennék :))

(#7828) atosan válasza RAYBOMB (#7827) üzenetére


atosan
addikt

Sziasztok,
Nem G2-őm van, csak egy F60-asom, viszont az Lg alkalmazásokból elég fapados. Régebben volt L5 ii-m, azon nagyon bejött a gyári időjárás alkalmazás, na ezen az F60-on nincs. Az volna a kérdésem, hogy nincs meg valakinek telepíthető G2 időjárás app? Hátha valahogy sikerül rápiszkálnom az enyémre.
Előre is köszi :R

Maine coon

(#7829) batai15 válasza Valaki1234 (#7824) üzenetére


batai15
félisten

Most teszteltem Fb hívást, szaggatott, meg lassu volt a hang :(

(#7830) #84221696 válasza Muki94 (#7821) üzenetére


#84221696
törölt tag

Letöltöttem, de a témák nagy részénél trójait jelzett a vírusírtó.

(#7831) w333


w333
félisten

Resurrection Remix Final 5.3.8 ... Link valaki próbálta már ? :R

Azért elég meggyőzőnek tűnik Link :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7832) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Hátha itt a mélyvízben kapok értelmes választ. Kijelzőcserés a G2-m, az ebay-ről rendelt kijelzővel van valakinek tapasztalata? Mert ahogy nézem jóval olcsóbb mint magyar földről beszerezni.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7833) batai15


batai15
félisten

]srácok elvileg a viper fx már mókolás nélkül kellene menjen cm12 alatt nem? nekem mégse akar menni,hogy oldottátok meg?
az a problémám ha kihuzom a fülest akkor torzul meg lassítva megy a zene a hangszórón.

[ Szerkesztve ]

(#7834) tomika9988 válasza batai15 (#7833) üzenetére


tomika9988
tag

próbáld meg másik lejátszóval

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#7835) Valaki1234 válasza batai15 (#7829) üzenetére


Valaki1234
tag

Én pont az FB hívást nem próbáltam anno, de Skypnál volt képem de hangom nem (túloldalról kép és hang is jött rendesen), Hangouts-nál meg pont fordítva, hallották amit mondok de nem láttak...

Egyébként úgy általánosságba a sima stock ROM-on a Skype sokkal jobb képet képes megjeleníteni, mint CM12 alatt (ugyebár kép az votl csak hang nem...).

Nekem egyébként a stock ROM-ból 2 dolog hiányzik, amit Lollipop alatt piszok gyorsan meg tudtam szokni:
- Lezárt képernyő értesítések
- Dedikált gombos alkalmazásváltó, ami mellesleg sokkal tovább képes volt tárolni (konkrétan szerintem legutolsó törléstől kezdve mindent) az alkalmazásokat

+1 Design...

Viszont nálam a kamera botrányos volt CM12 alatt.

Esetleg a Skypot nem tudnád letesztelni?

(#7836) batai15


batai15
félisten

Na ugy néz ki a power ampnak van valami kínja.
Ötlet a bugfix-re?
Nem emlékszem már hogy anno hogy csináltam meg.
Más playert viszont nem akarok használni.

(#7837) Kiratheonly


Kiratheonly
tag

Sziasztok!

Én is nagyon szemezgetek ezzel a Simple ROM dologgal, azonban egy valami visszatart. Nekem iszonyatosan bejött ez a dupla-kopp dolog, de nem tudom, hogy megy-e a Lolli-s Rom-okon. Valakinek ezzel tapasztalata?

Üdv.

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.

(#7838) Rickenstein válasza Kiratheonly (#7837) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Miért ne menne?

PS C:\>_

(#7839) batai15


batai15
félisten

Hát szerintem megy fel ismét a cloudy. A cm meg mindig butabb, és a power amp gondom miatt is vissza térek cloudyra immáron viszont art fogom ki próbálni.

(#7840) b.daniel válasza w333 (#7831) üzenetére


b.daniel
senior tag

Én tegnap este feltettem. Valami hihetetlenül gyors. Talán a leggyorsabb amit eddig használtam. Buggal még nem találkoztam, nem FC-zett semmi. Akksiidő majd estére derül ki :)

(#7841) Sabika válasza b.daniel (#7840) üzenetére


Sabika
tag

Szia,

Telkepítés menete:
-Recovery full wipe
-flash rom
-flash gapps

Amúgy tényleg elég jónak tűnik.

Sabján László

(#7842) w333 válasza b.daniel (#7840) üzenetére


w333
félisten

Köszi ... ez tényleg meggyőző, majd az akkura leszek kíváncsi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7843) batai15 válasza b.daniel (#7840) üzenetére


batai15
félisten

Akkuval mi a helyzet? Meg tenned hogy még nézed a power amp? Fulest kihuzod zene lejaccas közbe. Majd úgy indítod a zenét.
Cm12 akkuba viszont nagyon jó. Csak nálam akad kicsit még bugos is.

[ Szerkesztve ]

(#7844) pappkarcsi válasza Valaki1234 (#7824) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

+ (#7827) RAYBOMB

[link]

MobilVoip, Viber, fb call, és skype is hibátlanul üzemel simple alatt. nem v1.1, hanem v1.2 alatt, mert már az is van.

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#7845) peron válasza pappkarcsi (#7823) üzenetére


peron
tag

Sok romot raktam már fel a telefonomra (D802) de a simple v1.2 messze a a legjobb és legstabilabb, mivel ez gyári (koreai LG G2 stock kiszivárgott Lolli) működnek rajta az LG ficsörök is. CM 12-ről nem is érdemes beszélni, nighly bughalmaz. A Simple telepítése nem egyszerű flash és szevasz, érdemes végigolvasni rendesen, mielőtt belekezd az ember. Ha valakinek kell segítség priviben elér.

(#7846) batai15 válasza peron (#7845) üzenetére


batai15
félisten

Én még meg lesem ez a ressurection romot, oszt ha nem megy akkor vagy cloudy vagy ez a simple.
cm valóban bugos még, vagy nem tudom miért, de akadt nálam néha, ugye itt a power amp gondom is.
Akkuban viszont elég penge

(#7847) #93966848 válasza peron (#7845) üzenetére


#93966848
törölt tag

Hogyan kell frissíteni v 1.1-ről pontosan?

(#7848) peron


peron
tag

Kedvcsináló:




(#7849) peron válasza #93966848 (#7847) üzenetére


peron
tag

Bumped TWRP fenn van? Ha igen tolj egy full backupot, mielőtt hozzákezdesz.
Ha nincs akkor rakd fel, majd reboot recovery.
KK bootloader flash.
Utána full wipe 2x!!! (Cache, Data, System, Dalvik)
ROM flash v1.2-re.
Majd patch (figyelj oda nagyon, h a készülékednek megfelelőt válaszd)
Utána full wipe! (Cache, Data, System, Dalvik)
Reboot és kész.

Ha szűzről kezdesz:
AutoRec.apk - al downgrade a bootloader - t
És utána a fenti lépések.

TWRP bumped.
ROM v1.2
Aroma patch.
KK bootloader.

[ Szerkesztve ]

(#7850) peron válasza batai15 (#7846) üzenetére


peron
tag

Hát a CM-et én a pure android érzés miatt erőltettem, de borzasztó szenvedés volt, laggolt mint a fene, akksi is szar volt, bt fülest nem ismerte fel, mert ha custom kernelt pakolsz alá attól kikészül.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.