Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) noxon


noxon
őstag

Kénytelen vagyok visszatérni stockra vagy cloudyra, ezt a cm-et nagyon elb..ták.. :W Már frissíteni se lehet rá, mert bootlopol, most megnézem full wipeal, de csodálkozni fogok, ha azzal bootol az android :O

We live in a simulated world...

(#7452) noxon válasza Danny365 (#7431) üzenetére


noxon
őstag

Ezt a renderkernel r10-et cska simán felflashelem cm12-re vagy kell valami mást is állítani mellé? Aksi idejével nagyon nem vagyok elégedett

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#7453) bardo válasza noxon (#7451) üzenetére


bardo
tag

Szia,

Melyiket? Én most a 02.15-t használom és minden fasza rajta. Ma akarom majd megint frissíteni, mert sokat változtattak rajta.Eddig nekem ment a dirty flash.

Köszi,
Robi

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#7454) batai15 válasza FGyula30 (#7448) üzenetére


batai15
félisten

Magamon kívül. :(

(#7455) noxon válasza bardo (#7453) üzenetére


noxon
őstag

02.16-ost tettem fel sima wipe-al, de bootlop, csak full wipe-al ment fel rendesen. Ez azért elég gáz, nem értem ilyen hogy lehet, nem tesztelik? Meg elvileg cég a cyanogenmod meg nem a kovács pista csinálja, hát kb az a szint most :(
Ha kijön az official stock 5.0 akkor megy fel az és elég a cm-es zsákbamacskától, hogy vagy elindul vagy nem egy frissítés után

We live in a simulated world...

(#7456) fery02 válasza noxon (#7455) üzenetére


fery02
addikt

Ilyen problémába én nem ütköznék az tuti.
Én hónaponta szoktam csak ROM-olni, mostanában így rakom fel az akkor épp aktuális CM 12-t, full wipe-al.

Így legalább szembetűnőbbek a közben történt változások, több az újdonság egyszerre és szabadidőm is több jut, mert havi egyszer kell csak a ROM-olással foglalkoznom.

Ajánlom ezt a megoldást. :)

(#7457) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

kk loader telepítéséről hol találok leírást?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7458) fery02 válasza AllTheBest (#7457) üzenetére


fery02
addikt

Nem kell hozzá leírás.

Letöltöd ezt és TWRP-ből egyszerűen flash-eled, utána nem tudom kell-e Cache + Dalvic wipe, de az sohasem árt.

(#7459) AllTheBest válasza fery02 (#7458) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Köszi :) azt hittem, hogy valami bonyolultabb dolog :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7460) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Sziasztok!

MoKee Lollipop on mukodik a render kernel?

(#7461) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Már megoldottam a Render Kernelt MoKee LP-n. Működik.

A másik kérdésem az lenne, hogy miért torzulnak el a rendszerhangok CM12,AICP,MoKee LP alatt? hivas utan rögtön. Érintés hang, hangero gomb hang, minden rendszerhang...kivéve a csengőhang, meg az értesítési hangokat.

Nagyon zavaró, kérlek segítsetek!

Köszönöm!
:) :) :) :)

(#7462) Soltee


Soltee
tag

Minél többet hhasználom a lollipopot annál inkább úgy látom h hatalmas visszalépés. Mindig visszatérek a cloudyhoz.. Aztán megint megpróbálom az 5-ös androidot de egyszerűen szar... Biztos van akinek tetszik de részemről már tuti maradok a KK-n..

(#7463) noxon válasza Soltee (#7462) üzenetére


noxon
őstag

Nem szar az nagyon is jó lett, csak nem egy portolt félkészről kell itélkezni, majd a stock lolival kiderűl milyen szar, de nincs annak semmi baja ;) :K

Más: én miélrt nem tudom letölteni a render kernelt? Azt irja letöltés nem sikerül

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#7464) BeastMode válasza RAYBOMB (#7461) üzenetére


BeastMode
őstag

Elvileg a mai CM12 Nightly-ban már javítva van ez a hiba, szóval mostantól a fejlesztőkön múlik, hogy mikor rakják bele a saját cuccukba:)

(#7465) Tüske0614 válasza Corgan82 (#7450) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Még mindig külön kell hozzá telepiteni supersu -t ?

(#7466) Danny365 válasza BeastMode (#7464) üzenetére


Danny365
őstag

És a mai Nightly-ban FC-zik a Display & Lights beállítás, úgyhogy szerintem ne tegyétek fel, mivel így a Lift to wake opciót se lehet kikapcsolni, szóval folyamat bekapcsolgat a kijelző.

(#7467) Corgan82 válasza Tüske0614 (#7465) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Én feltettem külön hozzá a supersu.zip-et, de nem kötelező, mert be lehet kapcsolni a fejlesztői beállításokban a root jogosultságot.

(#7468) noxon


noxon
őstag

Feltettem ezt a render r10et, ezen kell valamit àllìtani vagy jó ahogy alapból van?

We live in a simulated world...

(#7469) Soltee


Soltee
tag

Nem tudja valaki az eredeti G3 futó alkalmazások külön telepíthető?
Amiben lehet változtatni a nézetet:

[ Szerkesztve ]

(#7470) Soltee válasza vika1010 (#7443) üzenetére


Soltee
tag

Honnét szedtél JB bootloadert?

Közben találtam: KK_Baseband_D802-JB-aboot.zip

Ez az? Ezt felrakom TWRP és utána cloudy és kész?

[ Szerkesztve ]

(#7471) Soltee válasza Soltee (#7470) üzenetére


Soltee
tag

Ok így kell... :)

(#7472) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok. A portolt 5.0.1 felrakásában tudna nekem valaki segíteni? 2-szer nekiálltam felrakni, mind a 2-szer tégla lett a telefon. Jelen pillanatban stock 4.4-en vagyok root meg minden nélkül. Eddig OptimusG3 rom ment a telefonon, megpróbáltam felrakni a bumped twrp-t meg a kk loadert de attól is bootlop-ot kaptam... Ha valaki itt, vagy akár privátban, esetleg skype-on tudna segíteni, akkor azt nagyon megköszönném

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7473) DroiDMester válasza AllTheBest (#7472) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

KK loaderel nem megy az Optimus kernel, mivel nem bumped verzio!

1, telepíted a 2.8.5.1 twrpt természetesen Bumped verziót

2, restart recovery.be

3, felteszed a KK Loadert

4, felteszed a STOCK V20H KK KERNELT!

5, Restart Recovery.be

6, Wipe/advanced wipe mindent kipipálsz csak az internal storage.t nem! Ha otg.ről telepíted mehet az internal storage is!

7, telepíted a stock v1.1 loli zip.et, telepítés végén tolsz neki egy cache+dalvik wipe.ot!

(#7474) AllTheBest válasza DroiDMester (#7473) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Köszi a leírást, nemsokára akkor nekiállok :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7475) hard74 válasza DroiDMester (#7473) üzenetére


hard74
senior tag

Nade azt írja most stock 20H van. Akkor először root(stumproot), utána flashyfi-al bumped twrp image fájl feltol(így nem megy vissza jb botloaderre), utána go recovery, és simán mehet fel a rom. Ez így nem ok?

Mester te felraktad a portolt lollit? Vélemény? Nálam lassan egy hete hibátlan.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#7476) snorbi82 válasza hard74 (#7475) üzenetére


snorbi82
senior tag

Az 1.2 mikor jön ki? Már látom, hogy van aki használja. Nekem érdekes, mert 1-2 naponta van egy váratlan újraindulás..

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#7477) hard74


hard74
senior tag

Egy valami nekem nem tiszta. Kk botloaderen bumped twrp kell, de ha autorecet használok, azaz visszateszem a jb botloadert, akkor is jó a bumped twrp?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#7478) hard74 válasza snorbi82 (#7476) üzenetére


hard74
senior tag

Én sem tudom mikor lesz publikus. Bár nekem nem sürgős, szerencsére nem volt még egyetlenegy rebootom sem. V

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#7479) hard74


hard74
senior tag

Közben sikerült kiharcolnom egy rebootot. Gps bekapcs nagy pontossággal, és 2perc múlva jött a reboot.
Viszont az aksi még mindig ok. Most egy több volt a hanghívás(45perc),több a messenger, és bejött a képbe az uc btowser.
https://docs.google.com/file/d/0B27-G9NjDHo_OTRpcTdDaS1BTXc/edit?usp=docslist_api
https://docs.google.com/file/d/0B27-G9NjDHo_ZndNSFpjUEszLXM/edit?usp=docslist_api
Azért ez sem rossz.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#7480) DroiDMester válasza hard74 (#7475) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Igen flashyfi.vel is feltehető a bumped twrp, de ha végül nem sikerülne, lefagy megáll félúton a telepítés akkor nagyobb baj van, biztonságosabb twrp alól rendezni ezeket!

Igen feltettem énis az 1.1.et, de nem 1:1.be hanem kicsit bele piszkáltam, lecseréltem pár system appot meg tettem bele sajátokat is, meg a twrp.t is frissítettem benne mert asszem talán a 2.8.4.3 ast teszi fel magának a zip ből!

Nálam FULL HIBÁTLAN semmi hiba/fagyás de még restart sem volt!

(#7481) snorbi82 válasza DroiDMester (#7480) üzenetére


snorbi82
senior tag

Érdekes, mert én láttam egy restartot és a telefon bekapcsolás óta eltelt időben nem látszik a tegnap esti restart. 72 órát mutat... Érdekes. Mitől lehet, hogy valakinek van és valakinek nincs restart. Felrakásnál történhet valami?

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#7482) AllTheBest válasza DroiDMester (#7473) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Így sikerült, köszi a segítséget.
Más: a v1.1-es 5.0.1-nél csak nekem nem éled fel a telefon dupla koppintásra?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7483) hard74 válasza AllTheBest (#7482) üzenetére


hard74
senior tag

Nálam megy a duplakopp. Használtál autorecet? Mert az ilyan kernelt tesz fel amin nem megy a duplakopp.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#7484) snorbi82 válasza hard74 (#7483) üzenetére


snorbi82
senior tag

De ha elvileg az 5.01 van neki fent, akkor ha mindent jól csinált, akkor a jó kernelnek kéne fent lenni...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#7485) AllTheBest válasza hard74 (#7483) üzenetére


AllTheBest
senior tag

autorecet használtam igen, de én is arra gondoltam mint snorbi82, hogy elvileg az 5.0.1 kernele van fent szóval ahhoz az autorecnek elvileg semmi köze

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7486) kurion


kurion
senior tag

Valószínűleg visszatérnék CM12-ről mert vannak még hiányosságai amikből mostanra lett elegem. milyen romokat ajánlotok?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#7487) hard74 válasza AllTheBest (#7485) üzenetére


hard74
senior tag

Elvileg nincs, de gyakorlatilag úgy tűnik van. DroidMester leírása szerint csináltad? Mert a kk botloader telepítése után ő is írta a 20H kernel flasht.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#7488) AllTheBest válasza hard74 (#7487) üzenetére


AllTheBest
senior tag

meg volt a kernel flash is

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7489) FGyula30 válasza AllTheBest (#7482) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Tipp:
beállítások - mozdulatok - pipa bent van legfelül?

(#7490) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Optimus kernel-en, vagy bármelyik más olyan kernelen, amin nincsen Hangerő tweak...Mivel tudom állítani a hangerőt magasabbra Viper4android mellet?

(#7491) DroiDMester válasza RAYBOMB (#7490) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

mondjuk innen a 6720.as zippel! mondjuk azt nem írtad minek a hangerejét mert az nem mindegy! :)

[ Szerkesztve ]

(#7492) stefi68 válasza DroiDMester (#7491) üzenetére


stefi68
addikt

Már korábban is meg akartam kérdezni, hogy mit jelentenek a számok?

Az alap hangerő mennyi lenne? És mi a második szám (pl. 64/20)?

Azt írja: 62 - 64 slight, 65 medium, 66 hight, 67 - 68 extreme boost
Mennyi amin még torzítás nélkül szól?

A headphone gondolom a füles hangerejét a speaker meg a beszédhangszóróét növeli.
Ha mindkettőt szeretném akkor értelemszerűen mindkettőt kell futtatnom igaz?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#7493) snow2014


snow2014
aktív tag

sziasztok....ugy latszik valamirol lemaradtam :( mi ez a 2.8.5.1 twrpt Bumped verzió). leirna valaki ?

Koszonom szepen

Mindég legyetek rosszak ;)

(#7494) FGyula30 válasza snow2014 (#7493) üzenetére


FGyula30
aktív tag

7100hsz

(#7495) snow2014 válasza FGyula30 (#7494) üzenetére


snow2014
aktív tag

koszonom.....de nem vagom hogy nekunk a g2-re mire jo mivel ahogy ertelmezem ez g3-hoz van !! vagy tevedek ?

[ Szerkesztve ]

Mindég legyetek rosszak ;)

(#7496) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Sziasztok

Kérnék kis segítséget Tőletek.

Adott egy D802-es G2 stock állapotban (4.4.2-vel)

A cél hogy CloudyG2 2.2 legyen rajta (+ QW flipes tokom van).

Ahogy átrágtam magam itt meg xda-n a következőkre jutottam:

01. stumproot
02. autorec (ez felteszi a 2.7.0.0-ás twrp-t)
03. efs backup mentés
04. twrp frissítése legújabbra (2.8.5.1 bumped most a legfrisebb - már van benn doubletap2wake)
05. full wipe
06. kk baseband flash
07. install CloudyG2
08. wipe cache + dalvik
09. install gapps
10. wipe cache + dalvik
11. Quickwindow Cloudy Fix (QuickCircle appok működjenek "QW módban")
12. wipe cache + dalvik
13. reboot & örül :)

Kihagytam valamit, vagy így jó lesz a folyamat?

Segítségetek előre köszönöm :))

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#7497) r3dwo0d válasza Surfym@n (#7496) üzenetére


r3dwo0d
tag

Gapps benne van a romban és ha jól tudom akkor a KK baseband sem kell, de ebben a kérdésben várd meg egy tapasztaltabb Kolléga segítségét is. :)

(#7498) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok!
Jelenleg egy rootolt 20h-t használok (plusz twrp) , és egy fájó problémám van vele.
Sokszor látom a térerő ikon mellett, hogy keres, illetve esetenként gyenge a térerő.
Ez még nem is lenne gond, viszont előfordul, hogy nem vagyok elérhető, vagy nem tudok hívni.
A sim kártyám nem régi.
Másik modemet kellene felraknom? (Sosem volt LG telefonom, mindig is Samsungot nyúztam, ott az efféle problémát egy másik modem flashelése megoldotta)

[ Szerkesztve ]

(#7499) Surfym@n válasza r3dwo0d (#7497) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Köszi, akkor gapps-ot kihagyom.
KK Baseband-telepítését meg a ROM topicjában írták az XDA-n.

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#7500) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Sikeresen felment a ROM, Quickwindow is tökéletesen működik. :))

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.