Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:02

LOGOUT.hu

Lenovo IdeaTab A7-40 A3500-FL

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#643) panelpatkany válasza arboczd (#624) üzenetére


panelpatkany
csendes tag

Sziasztok!
Nekem ilyen tokom van, az általad linkelt oldalról rendeltem. Pár napig nézegettem milyen lenne jó, de nem nagyon találtam más alternatívát itthon. Kínából most nem akartam rendelni, mert nem szerettem volna sokáig hurcolászni tok nélkül. Akkor 4500.- volt, de van a csomagban egy kijelzővédő fólia is, ill. ebben az árban a szállítás is benne volt (akkor, most nem látom ezt az opciót). Szívtam a fogam akkor, de gyorsan akartam hozzájutni valami védelemhez és mindent egybevetve már nem is tűnik annyira drágának - persze itthoni viszonylatban.
Hátránya talán, hogy a fedelet nem rögzíti semmi, sem gumi, sem mágneses megoldás. A fedél súlya elég jó, szóval nem lifeg mint egy saláta, meg általában kézben fogod, vagy táskában van, akkor nincs is jelentősége, de egy esésnél szerintem csak a szerencse dönti el, hogy kinyílik-e földet éréskor. Arra gondoltam, hogy ezt a rögzítést egy vékony - rövidáru boltban kapható - fekete, körkeresztmetszetű gumival egész diszkréten meg lehetne oldani. Másik nem túl szerencsés dolog, hogy a hátulján a bújtató kiáll a hátlap síkjából, így ha csak simán az asztallapra teszed, akkor billeg kicsit. Persze általában az előlapot összehajtva "állványon" használom, vagy kanapén, ágyon, ami már elnyeli ezt a néhány mm-es kidudorodást.
Viszont előnye, hogy nagyon vékony, az éleket és sarkokat szinte az egész kerületén védi. Ilyen bepattintós tokot akartam, nem a sarkán szalaggal lefogatóst, pláne a kijelző körüli bőr szegélyeset. Három hete használom, de úgy néz ki az anyag - ahhoz képest milyen vékony - strapabírónak tűnik. Nem tudom miből lehet, de a hajtásoknál semmi kopás nem látszik. Plusz gyári Lenovo, annyi talán elvárható, hogy bírja huzamosabb ideig a strapát.
Egyszóval én nem bántam meg, az előnyei nálam többet nyomtak a latba, mint a hátrányai.
Kicsit hosszúra sikeredett, bocs...

Szerk.: most nézem a linket, most 4090 Ft az ára.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.