Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) tildy válasza Atesz2 (#2148) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez így van. De szerintem chicken sem , és én sem csipázzuk azt. Chicken ha jól tudom minimálisan, de sminkel, szal nem ezzel telikfél napja. Én meg egyáltalán nem sminkelem magam, csak alkalomra.
Úgy látszik mi sokkal jobban szeretjük az ápoltan természetes pasikat. (Nem kéne félreérteni, csak arra gondoltam, aki ápolt, de nem gyúrja szanaszét magát, de nem is eszi halálra magát, de nem is kákabél, szal oylan normális:D)
Lásd -talán legjobb ph-s példának woodpault (szegény már biztos csuklik, deház istenem, akkor is bitang jól néz ki:D)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2152) chicken válasza Boxer001 (#2150) üzenetére


chicken
senior tag

felreerted pont azt irtam gyuras temaban hogy a 3 kepbol az elso 2 az azert biztos gyur valamit, megis jobban tetszik a (valamivel keskenyebb) felsoteste, mint a 3-nak, aki lathatoan sokat gyur - a heti 4*1.5 ora az inkabb a 3. kepre hasonlit?

mens sana in campari soda

(#2153) Boxer001 válasza chicken (#2152) üzenetére


Boxer001
veterán

ok, jóvanna, az tetszik, ami tetszik, nem akarok én vitát...;)
akkor inkább a második kép tetszene...mert az első ''nem férfias'', az utolsót akkor elfogadom, hogy neked vastag, bár sztem még vastagabb is lehetne. :D

[Szerkesztve]

(#2154) tildy válasza chicken (#2149) üzenetére


tildy
nagyúr

:RNagy igazság :R Bár megérne egy misét az a téma, hogy miért is vagyunk ilyen negatív véleménnyel ezekről a csajokról . Miért nem nézünk ki mi is úgy? (Én spec amiatt , mert utálom ha megnéznek nagyon, utálom ha ejhát, meg hinnyét kiabálnak utánnam, esetleg azt látom, hogy a buszon valaki a melleimmel szemez...)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2155) Boxer001 válasza tildy (#2154) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezt megértem...
Csak az a baj, hogy a nők olyan nyálcsorgatóvá tudják magukat varázsolni, hogy hihetetlen...erről mi nem tehetünk, arról sem, hogy ott marad a szemünk. :)

(#2156) Atesz2 válasza Boxer001 (#2150) üzenetére


Atesz2
tag

Hat ja, ez a kerdes mar bennem is megfogalmazodott.. de ugysem fogok rajonni, ugyhogy meghagyom a tobbieknek inkabb..
Boxer, viszont ha nem vagod la koromod, nem mosod meg rendesen a hajad, nem veszel fel rendes ruhat akkor meg igenyltelen vagy nem ? :D Szoval igaz a mondas most is, hogy a joisten sem tud kiigazodni a nokon..

''Itt fogyasztjuk b**meg, az ut kellos kozepen!!''

(#2157) Boxer001 válasza Atesz2 (#2156) üzenetére


Boxer001
veterán

áhh...én már régen feladtam a kiigazodást...felesleges az egész. :)

(#2158) tildy válasza Boxer001 (#2155) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért csinálják magukat olyanra, mert meg akaják ... ni magukat. Valószínűleg.
Kivéve engem, mert én a kisruháimat akkor veszem fel ha kánikula van, és melegem van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2159) chicken válasza tildy (#2154) üzenetére


chicken
senior tag

A múltkor egy Nick Hornby-regényben olvastam egy találó megfogalmazást, annyira találót, hogy először meg is ütköztem rajta. A lényeg, hogy egy férfi úgy gondolja (még ha nem is feltétlenül gondolja végig, de mondjuk az ösztönei azt diktálják), hogy alapvetően egy magára adó nő (haj, körmök, stb) mutatja a nőnek az ''érdeklődését az élet szexuális oldala felé'' , és a magukkal nem törődő nők esetében ez az érdeklődés lanyha, illetve nincs.
Ezt továbbgondolva, úgy tűnik, hogy egy kellően ''felkészített'' női egyed azt a hamis érzetet tudja kelteni egy férfiban, hogy érdeklődik ''az élet szexuális oldala iránt'' - és nem tudni, hogy valójában így van-e, csak szeretné, hogy így legyen, vagy másoktól ezt látta, és nem akar különbözni, vagy tényleg csak a mercislusszkulcs érdekli.

mens sana in campari soda

(#2160) Boxer001 válasza tildy (#2158) üzenetére


Boxer001
veterán

Féligasság ez a meg akarják magukat b.....ni dolog.
Engem nem zavar, szeretem a szép látványt. :)
Viszont tisztelem az olyan gondolkodásúakat, mint te!

(#2161) Kidus válasza Atesz2 (#2146) üzenetére


Kidus
őstag

Látom, jól megértetted, amit mondani akartam :U

Megpróbálom máshogy:

Bővebben: link

Jó pasi ( mint mondtam ), hányinger kép.

[Szerkesztve]

Assuming Control

(#2162) tildy válasza Boxer001 (#2160) üzenetére


tildy
nagyúr

Különben miért venne fel olyan szoknyácskát, amiből majd ki van a fél sejhaja? LEhet rosszul fogalmaztam, szóval fel akarják kelteni az érdeklődést a pasikban, évezik, hogy a tekintetükben fürödetnek. Lehet nekem kéne pszichológushoz járnom, de engem egy ilyen dolog zavarna, és zavar is, amikor véletlen oylan ruhában vagyok. LEgszívesebben ilyenkor odamennék az engem bámulóhoz,vagy nekem beszólóhoz és lekevernék neki egy pofont.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2163) Atesz2 válasza Boxer001 (#2160) üzenetére


Atesz2
tag

Nem azert hogy mindig kontrazzak, de en is igy gondolom. Egy no azert mert csinos es ad magara, nem feltetlen azt karja hogy meg...-ak, hanem szeret csinosan kinezni, sot nagyon sok no szereti is ha megnezik, mert ez egy pozitiv visszajelzes a szamara, es megerositi abban hogy tetszik a ferfiaknak.. Nem tudom ez miert olyan furcsa Nektek..
Nekem a Ti felfogasotokrol mas jut eszembe, de ezt megtartom magamnak

''Itt fogyasztjuk b**meg, az ut kellos kozepen!!''

(#2164) Boxer001 válasza tildy (#2162) üzenetére


Boxer001
veterán

Így már azért másabb...mert pl én nem feltétlenül arra gondoltam, hogy még a ''sejhaja'' is kint van. :DD Szóval pl egy szexi fehér naci+egy felső, ami megmutizza a ciciket is...ez még azt nem jelenti. De sztem ezt te is így gondolod.

(#2165) tildy válasza Boxer001 (#2164) üzenetére


tildy
nagyúr

De:( Nálam ez azt jelenti, hogy ''el akarja adni magát''. Magyarán be akar pasizni.
Atesz : mire gondoltál? Mondd ki nyugodtan? Csak nem arra, hogy prűdek, konzervatívok, satöbbi vagyunk? Az ilyen ruhákat vegyék fel ha bulizni mennek, de nem az utcára valók.
-------------------------------------------------------------
Az üzletasszonyok, marketingesek, stb is csinosak, és adnak magukra, de azért a kettő dolog, az amit chicken is mondott és az ilyen öltözék ég és föld. Pedig ha úgy vesszük mindkettő azt muutatja, hoyg ápolt és ad az illető magára. Csak épp nem mindegy , hogy hogy.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2166) Atesz2 válasza tildy (#2165) üzenetére


Atesz2
tag

Igen, nagyjbol azt. De senkit nem karok megserteni.
Van olyan csoportositas is, amirol mar mindenki hallott, hogy van felesegnek valo, es van szeretonek valo..
De mar nagyon kezdunk elterni a topictol, ugyhogy reszemrol befejeznem a ''vitat''

''Itt fogyasztjuk b**meg, az ut kellos kozepen!!''

(#2167) Boxer001 válasza tildy (#2165) üzenetére


Boxer001
veterán

hmm...akkor a mi gondolkodásunk erről egymástól messzebb van azért.
Részben igazat adok, de most mit csináljak, én nem gondolkodom ezen, hogy mit akarnak ezzel az öltözködéssel, nekem tetszik, ennyi. :)
Viszont az elegáns üzletasszonyok is bejönnek nekem.
no mindegy ;)
(jaaa, már jópárszor kikértem a véleményedet a barátnőmről...de választ még nem kaptam. :) )

(#2168) Motion_Blur válasza Atesz2 (#2146) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ezek ugyanolyan ribancok, mint amiket mi linkelgetünk a Legszebb nők topikba, csak éppen az ellenkező nemet szégyenítik.

Gondolom a PH!-s csajoknak sem az a legfontosabb egy férfiban, hogy hány centis a biszepszük. Ha igen, akkor még túl fiatalok...

Egyébként az utosló szerintem is homokláda;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2169) maniac


maniac
senior tag

na a #2140-esbol en kb az 1-es meg 2-es kozott vagyok. Max 2-eskent akarok kinezni testileg annal jobban nem akarok vastagabb lenni. Mondjuk viszont jo lenne meg kb 10 centi magassag - adnek mashonnan cserebe. Na de komolyan, szerintem egy buliban, strandon, egyeb helyeken ok, lehet h szamit, hogy mennyier vagy nagy darab meg ilyenek, de amikor mar jo ideje egyutt van 2 ember a belso az ami szamit igazan. Ez mind noknel mind ferfiaknal igy van. Ha belsoleg kibirhatatlan valaki, akkor tok mind1, hogy kulsoleg az a ferfi/no e aki utan nyaladzik az ember, idovel egyik fel megunja a masik hulyesegeit.

(#2170) chicken


chicken
senior tag

na akkor még néhány a férfinem szégyeneiből: ;)

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

na jó, az utolsó kicsit nyűgösnek tűnik, de biztos valakinek tetszik az ilyen is.

[Szerkesztve]

mens sana in campari soda

(#2171) Atesz2 válasza chicken (#2170) üzenetére


Atesz2
tag

Jo sorrendben linkelted, utolso mar, kicsit rohejes..
Egyebkent szerintem ha mar itt taglaljuk a ferfiakat akkor emg kell kulonboztetni szuletetten ferfias ferfiakat es azokat akik azoknak akarnak latszani, ezek altalaban csak nyalas senkihazik a szememben..
Vegyuk peldaul Sir Sean Connery-t, nem a James Bondos idokben /ott sem rossz/ de idosen szerintem marha jo ferfias kisugarzasa van. Erre azt mondom hogy ez igen, jo neki :)

''Itt fogyasztjuk b**meg, az ut kellos kozepen!!''

(#2172) chicken válasza Atesz2 (#2171) üzenetére


chicken
senior tag

természetesen szerintem is Woody Harrelson és Al Pacino viszik a pálmát
csak nem linkelhetem őket folyton :)

mens sana in campari soda

(#2173) Motion_Blur válasza chicken (#2170) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Már csak a dévid hásszelhof hiányzik a sorból:DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2174) chicken válasza Motion_Blur (#2173) üzenetére


chicken
senior tag

Mérvan az, hogy a lányok nem érzik úgy, át kell járjanak pamela anderszonozni a Legszebb Nők topikba? Egészen férfias lenne, ha végre valaki dicsérne, vagy bírna hallgatni itt...;)

mens sana in campari soda

(#2175) Dilikutya válasza Motion_Blur (#2173) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kívánságod... ;]

[kép]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2176) Motion_Blur válasza chicken (#2174) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Dícsérés: buzi
Hallgatás: egyetértés => buzi:DDD

Csak vicc volt, de tényleg bejönnek ezek a műmájer, felpumpált állatok? Csak úgy ragyog a szemük az értelemtől;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2177) Atesz2 válasza chicken (#2174) üzenetére


Atesz2
tag

A legszebb nok topicba is fikazzak a csajok azokat akiket linkelunk, nyugi.. nezdd csak be nyugodtan..

''Itt fogyasztjuk b**meg, az ut kellos kozepen!!''

(#2178) Motion_Blur válasza Dilikutya (#2175) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Áhhhh....mindjárt hányok:(

Nullás géppel lenyomatnám a séróját és legyantáztatnám a szőrt róla;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2179) tildy válasza Motion_Blur (#2173) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt mondod?Ezen ne múljon:
Bővebben: link
;]
Mondjuk itt viszont nem néz ki rosszul:
Bővebben: link
meg itt sem:
Bővebben: link
És itt sem vészes:
Bővebben: link


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2180) Atesz2 válasza Dilikutya (#2175) üzenetére


Atesz2
tag

Lol, fincsi szoros mellkas es poci.. Marcsak K.I.T.T maradt ki :DD

''Itt fogyasztjuk b**meg, az ut kellos kozepen!!''

(#2181) chicken válasza Motion_Blur (#2176) üzenetére


chicken
senior tag

öö nemtom melyik linket nézted, már direkt csak arcokat linkeltem (mi ''felpumpált'')?
ha az első hármast, akkor meg olvass is, ne csak a képekre kattingass, azok még a kondi mértékének túlzásba viteléről szóltak.. mind1, mert már 2szor kell magyarázni... itt senki nem olvas, csak ír? :F:U

mens sana in campari soda

(#2182) tildy válasza Motion_Blur (#2173) üzenetére


tildy
nagyúr

dupla

chicken #2185ben meylik képre mondod , hogy atyaég? Az elsőre én is. De a többi nem vészes.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2183) Dilikutya válasza Motion_Blur (#2178) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nyugi, a hősök dicsősége múlandó: Bővebben: link. Ez nem vicc, láttam a filmet! ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2184) chicken válasza Atesz2 (#2177) üzenetére


chicken
senior tag

de sztm nem ilyen stílusban hogy ''nektek csak az undorító felfújtmellű hányadék műnők jönnek be??'' - mert sztm ez így elég egyértelműen irigykedésnek hangzik

mens sana in campari soda

(#2185) chicken válasza tildy (#2179) üzenetére


chicken
senior tag

atyaég

mens sana in campari soda

(#2186) Motion_Blur válasza tildy (#2182) üzenetére


Motion_Blur
félisten

az összesre;]

életmentő gyerek azért még mindíg odab@sz:C lehet vagy 60 éves:D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2188) Motion_Blur válasza Dilikutya (#2183) üzenetére


Motion_Blur
félisten

én is láttam:D szegény David már csak erre jó:D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2189) Bibby válasza Motion_Blur (#2188) üzenetére


Bibby
addikt

Nana...spongyabob kultuszfilm-sorozat és nem véletlenül vállalta el a szerepet ő sem.Ez nem megaláztatás vagy ilyesmi.
Arra a képre meg amelyiken szőrös mellkasa van, ilyen volt az ideál.nem a mai kor szerinti.Egyébként is miért kellene minden férfinek csupasznak lennie.Na de ez már egészen más dolog,no flame.

Ελευθερια η θανατος

(#2190) Dilikutya válasza Bibby (#2189) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nana... nem véletlen, hogy David Hasselhof kapott vizimentős szerepet, és nem pl. Tom Cruise repesztett velük a motoron... azért kapizsgálod :P

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2191) tildy válasza Dilikutya (#2190) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet köze van annak is hozzá, hogy cirka 195 cm magas. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2192) woodpaul válasza marmalade- (#2124) üzenetére


woodpaul
őstag

marmalade- + tildy (#2133):
Ejha, lányok, sikerült zavarba hoznotok... Nem vagyok hozzászokva, hogy hölgyek ilyen hízelgő véleménnyel vannak rólam! Köszönet az öbizalom-boost-ért! :B :B :B

Lehet, hogy a hétvégén kipróbálom, mennyit ér mindez élesben (értsd: hosszú idő után szórakozni megyek). :D

Androidő

(#2193) kypre válasza woodpaul (#2192) üzenetére


kypre
tag

érezd nagyon jól magad; mindent bele;hajrá; :)):DD:))

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#2194) Boxer001 válasza woodpaul (#2192) üzenetére


Boxer001
veterán

kérsz tőlem is elismerést? :D
csak hogy tényleg örülj? :DDD
nyugi, tőlem nem kapod meg :C

(#2195) woodpaul válasza Boxer001 (#2194) üzenetére


woodpaul
őstag

Köszi az ajánlatot, de inkább maradnék a lányoknál... ;) :DD

kypre (jól írtam! :D): köszi szépen, azon leszek! :)

Androidő

(#2196) Boxer001 válasza woodpaul (#2195) üzenetére


Boxer001
veterán

hála a jó égnek :DDD

(#2197) tiv83us válasza Kidus (#2143) üzenetére


tiv83us
veterán

Meg az a szerencse :D :B

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2198) Bibby válasza Dilikutya (#2190) üzenetére


Bibby
addikt

Mondd a Baywatch-ról hallottál már?Nem túl sokan ismerik de hátha...:U Mintha nem Tom Cruise lett volna abban sem.

[Szerkesztve]

Ελευθερια η θανατος

(#2199) tiv83us válasza Bibby (#2198) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem azert, de mintha o is ugyanezt magyarazna...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2200) Bibby válasza tiv83us (#2199) üzenetére


Bibby
addikt

De ő arra utalt hogy ez ilyen alja-szerep a Hasselhofnak.De nem akarok offolni már.

Ελευθερια η θανατος

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.