Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:54:09

LOGOUT.hu

LeECO Le 2 és Le 2 Pro Összefoglaló, tippek-trükkök. Megkérnénk minden kedves tulajt és leendő tulajt, hogy a kérdései előtt olvassa át!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) toga77


toga77
tag

Van olyan miui 10-es rom, ami töltés közben nem melegíti nagyon az akkumulátort? A 8.11.1-nél nálam tojást lehetne sütni a képernyőn, olyan szinten forró... :( Igaz kb. 45 perc alatt feltölti 0-ról, de félek hogy ez hosszú távon kinyírja az akksit.

(#6002) mucike válasza toga77 (#6001) üzenetére


mucike
csendes tag

Én úgy vettem észre, hogy nem mindig lesz forró. Azért le szoktem venni róla a műanyag tokot.

(#6003) Secretknight válasza akoska07 (#5999) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Ha az alapján csinálod,akkor nevezd át a TWRP-t recovery.img -re ,hiszen ahogy látod a videoban is azt adja meg a srác.

(#6004) akoska07 válasza Secretknight (#6003) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen,csak azt elfelejtette mondani,hogy át kell nevezni. :)
Feltéve,hogy átnevezte,de gondolom igen,mert nincs ilyen fájl ami letölthető.

De ez már csak hetekkel később lesz meg amikor én megyek haza,mert már haza ment a család. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#6005) mucike


mucike
csendes tag

Egyébként hol tartunk most MIUI 10 verzióval? A fent említett 8.11-eshez kérhetnék egy linket?

(#6006) toga77 válasza mucike (#6005) üzenetére


toga77
tag

A letöltéshez regisztrálni kell:
[link]

(#6007) Danecay


Danecay
őstag

A verziószámból kiindulva egy már nem egy fejlesztői fázisban lévő hanem egy végleges MIUI10 verzió. Fejlesztői stádiumban a kiadás dátuma adta a verziószámot, pl. 8.11.1 (2018.11.1) ez pedig V10.1.1.0 verziószámra hallgat.
V10.1.1.0

(#6008) mucike válasza Danecay (#6007) üzenetére


mucike
csendes tag

Köszönöm Urak, a linkeket! :K

(#6009) toga77


toga77
tag

Most a MIUI 8.11.22-t tesztelem, nem melegszik úgy töltés közben mint a 8.11.1. Idáig nálam ez a nyerő, remélem a SoT is lesz legalább 5-6 óra körül Illusion kernellel, mert akkor ez marad.

(#6010) tarat válasza toga77 (#6009) üzenetére


tarat
tag

Szia, és a kamerák első, hátsó rendben mennek? Kamera app betoltesi ideje? Videó készítés, lassított felvétel? Köszi

(#6011) mucike válasza tarat (#6010) üzenetére


mucike
csendes tag

A Danecey fórumtárs által linkelt verzió tökéletesen működik!

(#6012) toga77 válasza mucike (#6011) üzenetére


toga77
tag

A SoT mennyi? Nálam olyan 4-4.5 óra volt a 8.11.22.-es MIUI-val, a Pie romokkal meg 6-7 óra, pedig próbáltam az Illusion kernelt is. :/

(#6013) toga77 válasza tarat (#6010) üzenetére


toga77
tag

Szia! A kamera teljesen rendben van, kb mint a gyári rommal. Most próbáltam a lassított felvételt, az is működik. Betöltési idő szinte nincs is, elindítod és már lehet is használni a fényképezőt.
Ja és ez már a Danecay által linkelt verzió. (V10.1.1.0)

[ Szerkesztve ]

(#6014) tarat válasza toga77 (#6013) üzenetére


tarat
tag

Nagyon köszi

(#6015) Mocsokba válasza Danecay (#6007) üzenetére


Mocsokba
tag

Szia, ez a ROM jó a LE x620-ra is?

Üdv: Mocsokba

(#6016) Danecay válasza Mocsokba (#6015) üzenetére


Danecay
őstag

Szia! Sajnos nem, ez a Snapdragon procival szerelt telefonokhoz jó, az X52x szériához.

(#6017) Mocsokba válasza Danecay (#6016) üzenetére


Mocsokba
tag

köszönöm :R :R

Üdv: Mocsokba

(#6018) ToM20000


ToM20000
újonc

Üdv! Ma jött meg a telefon. Szeretném ezt a MIUI V10.1.1.0 rom-ot telepíteni. Találok valahol leírást a telepítés teljes menetéről? A rom-ot már letöltöttem. Köszönöm

(#6019) Danecay válasza ToM20000 (#6018) üzenetére


Danecay
őstag

Szia! Elsősorban azt kellene tudni, hogy milyen telefonról van szó pontosan.

(#6020) ToM20000 válasza Danecay (#6019) üzenetére


ToM20000
újonc

Letv Le 2 64 gb

(#6021) Danecay válasza ToM20000 (#6020) üzenetére


Danecay
őstag

Ezzel sajnos nem lettünk okosabbak. Azt kellene tudni, hogy a készülék, az X620-es vagy az X520-as szériából való e.

(#6022) hari73f válasza ToM20000 (#6020) üzenetére


hari73f
aktív tag

Igen, mint a fórumtárs is írja, nem pontos meghatározás ez a típus megnevezés.

Az az érdekes , hogy SnapDragon652 procis (X52x sorozat),
vagy MediaTek Helio X20 procis (X62x) sorozat a telefonod?

A telepítéshez jó útmutató az itteni összefoglaló is amúgy. :K

[ Szerkesztve ]

(#6023) ToM20000 válasza hari73f (#6022) üzenetére


ToM20000
újonc

Igen, én is éreztem, hogy kevés információt adtam. csak eltelt a 15 perc és nem tudtam szerkeszteni, illetve míg más nem ír, addig új bejegyezést se tenni.
szóval: Le X526
snapdragon 652

(#6024) toga77


toga77
tag

Xiaomi.eu Stable 10.2.1.0(MNOCNXM)
[link]

(#6025) toga77 válasza toga77 (#6024) üzenetére


toga77
tag

Csak most teszteltem, sajnos a zseblámpa funkció nem működik ennél a romnál... :(

(#6026) hari73f válasza toga77 (#6025) üzenetére


hari73f
aktív tag

Az elég nagy gond..
Nincs akkor kamera vaku sem :F

(#6027) toga77 válasza hari73f (#6026) üzenetére


toga77
tag

Őszintén szólva azt már le sem teszteltem, most megy vissza a 10.1.1.0...

(#6028) mucike válasza toga77 (#6027) üzenetére


mucike
csendes tag

Nem gondoltam volna, hogy van olyan MIUI 10 verzió, ami nem működik... :Y
Más tapasztalatok?

[ Szerkesztve ]

(#6029) ToM20000 válasza mucike (#6028) üzenetére


ToM20000
újonc

Szóval van valahol "kezdőknek" szóló leírás az L2 x526 rom cseréről? nem szeretnék 6000 hozzászólást elolvasni. Például akár mikor rádugom az USb kábelt, mindig csak a töltést kapcsolja be automatikusan, nem a hozzáférését.. stb.

(#6030) Danecay válasza ToM20000 (#6029) üzenetére


Danecay
őstag

Szia! Megértem, hogy nem akarsz 6000 hozzászólást elolvasni viszont mint ahogyan már fentebb írták a téma-összefoglalót mindenképp olvasd el, ott minden kérdésedre megtalálod a választ. Annyi, hogy Tibcsi ottani részletes leírásában egy X620-as telefon szerepel viszont az X52x példányokhoz elvileg más fajta TWRP telepítése szükséges. Feltöltöttem DRIVE-ba azt ami jelenleg az én telefonomon van, szóval ENNEK biztosan jónak kell lennie, minden más pedig le van írva.

(#6031) Danecay


Danecay
őstag

Ha már TWRP, valaki homályosítson már fel aki tudja, hogy mi a különbség az egyes TWRP-k között? Persze nem kódolási mélységekre gondolok, csak felszínesen. Itt van pl. a https://twrp.me/ oldal a különböző TWRP verziókkal beleértve a legfrissebbet. A készülékek között külön megtalálható a LeEco Le 2 de én nem látom, hogy proci szerint (Snapdragon / MTK) meg lenn különböztetve. Ott van továbbá az Official TWRP App ami pedig sehogy nincs megkülönböztetve és valamilyen rejtélyes módon magától fel is települt az alkalmazások közé. Mondjuk tippre ez valami olyasmi lehet, hogy felismeri a készüléket és az annak megfelelő TWRP-t tölti le, de még nem mertem használni :) Lehet vele TWRP-t FLASH-elni, biztonsági másolatot csinálni. Mivel nem értem a különbségeket ezért nem is mertem bármelyik neten talált TWRP linkjét megadni a fenti hozzászólásomban, biztos ami biztos inkább feltöltöttem azt amit jelenleg én is használok.

[ Szerkesztve ]

(#6032) Secretknight válasza Danecay (#6031) üzenetére


Secretknight
aktív tag

sorry,off

[ Szerkesztve ]

(#6033) hari73f válasza Danecay (#6031) üzenetére


hari73f
aktív tag

A TWRP app automatikus telepítését kikapcsolhatod
a TWRP recovery beállításainál. :K

A hivatalos TWRP app (twrp.me) a SnapDragon procis (X52x) telefonokhoz van,
legalábbis a Needrom és az XDA.ezeket jelöli s2-vel.

Nekem az X526-ra a twrp.me-ről letöltött jó volt, most nekem is
az általad linkelt codeworx verzió van.
Persze lehet hogy jó a MediaTek procis telefonokra ugyanúgy.

1 éve volt egy LeEco S3/ X626 / MTK Helio X20 ,
arra valami portolt TWRP került, nagy küzdelem volt. a MediaTek Flashtool-al. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6034) toga77


toga77
tag

Sziasztok! Ismét jöttem egy kis élménybeszámolóval.
Napi szinten próbálgattam 3-4 rom-ot, de nagyon kevés (2) ami tökéletesen működik.... Szóval az a helyzet, hogy a decemberi Pie romok bírtak nálam olyan 7-8 óra SoT-ot, viszont a kamera szar volt... A januáriakban jó a kamera, de a SoT 4-5 óra maximum, van amelyikben nem működik az értesítési led, vagy a zseblámpa, de kb. mindegyik eszi az akksit (éjszaka 20-30%-ot is (overload kernellel is...)). Amiket próbáltam: Pixel Experience, Havoc, AEX, Viper, Resurrection, Arrow, Liquid, Bootleggers...Az igazsághoz az is hozzátartozik hogy Oreo romokat nem próbáltam. Majd talán ezután... Ami tökéletes, az még mindig a SmallEUI és a MIUI (bár ebből se mind, pl. a 10.1.1.0 alatt nekem nem működik rendesen a google drive...első indításkor még oké, utána nem mutatja a drive tartalmát és ez nem csak ennél az egy 10-es MIUI rom-nál jött elő, de pl.a 8.11.22-nél nincs ez a hiba)

(#6035) Danecay válasza toga77 (#6034) üzenetére


Danecay
őstag

Kipróbáltam én is a Google Drive-t a MIUI 10.1.1.0 alatt és nálam is ugyanazt csinálja. Érdekes, bízósan majd javítják, túl nívós applikáció ahhoz, hogy ne foglalkozzanak vele :)

[ Szerkesztve ]

(#6036) d4n33


d4n33
csendes tag

A készülékem (Letv 2 x527) az utóbbi időben a normálistól eltérő működést produkál, telefonálás közben a hangszóró maximális hangerő mellett is alig hallatszik. Gyakorlatilag erősen neki kell nyomnom a telefont a fülemnek, hogy halljak valamit, vagy kihangosítva kell használnom azt. (mondjuk a kihangosított verzió is lehetne hangosabb.) Gondoltam egy romcsere megoldaná a dolgot, de nem tette. Jelenleg miui 10 rom van rajta. Esetleg valaki találkozott ezzel a hibajelenséggel már, van erre valami megoldás? Köszönöm a választ!

(#6038) tibcsi0407 válasza yaksi (#6037) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szia,

Fórumszabályzat szerint a szakmai fórumon a hirdetés tilos, így ezt törölnöm kell.

https://utdetailing.hu/

(#6039) mucike


mucike
csendes tag

Sziasztok!
Van arra valamilyen beálítás a MIUI10-ben hogy ha hívás közben felakarom venni a telefont, akkor, ha bármi is hozzáér a képernyőhöz, ne tegye le? Zsebemben a telefon - de nem tudom úgy kivenni, hogy ne érjek hozzá - mire kézbe veszem már is nem fogadott lesz a hívás! :F Valahol le lehet tiltani, hogy érintésre ne utasítsa vissza a hívást?

(#6040) kikim62


kikim62
újonc

Sziasztok!Nem teljesen ide tartozik,de hátra tud segíteni valaki!Nekem x526-om van,a páromnak még x600-asa.Az x600-zal van gond.Olyan problémám van,hogy rendeltem kínából alaplapot,ami angol meg kínai nyelvü.Fel akartam tenni rá a recoveryt mindent jól csináltam,de amikor a telefon kilép és recovery mód lenne,a felirat után nem lép be,hanem újra indul.Hangerő gombbal is ez van.Most se gyári,se az új nincsen.Most akkor lett egy angol nyelvű telóm!?Aki tud segítsen!Köszönöm

(#6041) yaksi


yaksi
aktív tag

Olyan kérdésem lenne, hogy MIUI van az X526-os telefonon, klasszikus, alap témával. A Messenger, Facebook jelzi az üzenetek számát pirossal az ikon mellett, a Gmail app viszont nem. A függönymenüben ott van, lebegő értesítés jön, de az ikon mellett nem jelzni.

Másnak is van ilyen probléma??

yaksi

(#6042) mucike válasza yaksi (#6041) üzenetére


mucike
csendes tag

Igen, van. A GmailApp finoman szólva .... Hol jelzi, hol nem jelzi ikonnal a bejövő emailek számát.

(#6043) Pao


Pao
csendes tag

Sziasztok!
A lányomnak rendeltem kínából egy leeco LeTV Le 2 X526 tip.telefont.Másfél hónap után elromlott.Bekapcsolni nem lehet,töltést nem veszi,Ha töltőn van akkor egy pillanatra bevillan a töltés jele majd rezgéssel kikapcsol majd újra jel,megint kikapcs stb...Bekapcs gomb+hangerő le bootloader mód bejön, de itt se tölt.Pc nem látja a belső tárhelyet ,bár ha rávan dugva akkor az eszközkezelő látja mint android interfész.Nekem akkuhibának tűnik,bár én laikus vagyok.Esetleg az első napokban felrakott custom rom okozhat-e ilyen problémát?Ötlet?
Előre is köszi...

(#6044) Danecay válasza Pao (#6043) üzenetére


Danecay
őstag

Másik kábellel és/vagy töltővel próbáltad?

(#6045) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

X526 Snapi gyári ROM-ok vannak valahová feltéve? Persze csak megbízható oldal-forrás, ahol tényleg az van.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6046) Secretknight válasza Digitalpimp (#6045) üzenetére


Secretknight
aktív tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#6047) amadeus11 válasza Pao (#6043) üzenetére


amadeus11
senior tag

Egy fastboot ROM lehet helyrehozná!

There is a star

(#6048) Digitalpimp válasza Secretknight (#6046) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ez custom ROM, vagy nem? Én rendes gyári EUI-ra gondolok.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6049) Pao


Pao
csendes tag

Sziasztok!
Több kábel és töltő is próbálva volt.A rom Aurél féle:https://forum.xda-developers.com/le-2/development/small-eui-aurel-23s-08-04-2017-le-2-t3585815
Ezzel a rommal hónapokig hibátlanul működött.Mivel a Bangó, honnan rendeltem videót is kért a garancia miatt,hát felraktam:https://www.youtube.com/watch?v=r-pO1z7-s7s

[ Szerkesztve ]

(#6050) amadeus11 válasza Pao (#6049) üzenetére


amadeus11
senior tag

Ha van fastboot mód a telefonon miért nem raksz fel egy fastboot ROM-ot? TWRP bejön( Hangerő fel+ bekapcs gomb)? Itt egy fastboot ROM : [link]

There is a star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.