Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:54:09

LOGOUT.hu

LeECO Le 2 és Le 2 Pro Összefoglaló, tippek-trükkök. Megkérnénk minden kedves tulajt és leendő tulajt, hogy a kérdései előtt olvassa át!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) RVR400 válasza mucike (#6092) üzenetére


RVR400
veterán

Nah, tegnap nyomogattam picit a telót. MIUI-t használok már évek óta, mivel Xiaomi telóim voltak, szóval azt tudom mondani, hogy úgy működik, ahogy kell neki.

Gyors a teló, talán gyorsabb is, mint mondjuk egy Redmi Note 3, bár tény, hogy friss a rendszer, nincs össze-vissza telepítgetve még. A kamera lehetne acélosabb, bár ez nem a rendszer hibája, ennyit tud a hardver, EUI alatt sem lőtt jobb képeket a teló, legalábbis amennyire próbálgattam. Természetesen visszatérve a valósághoz, 26e Ft-ért egy szavam sem lehet cuccra (bár tény, hogy a 38e Ft-os Redmi S2 elkényeztet kameraminőség terén).

Gyakorlatilag minden beállítás működik, MI fiók is lett létrehozva vele, egyedül az aktiváló SMS nem akar jó lenni, de gyanús, hogy a Vitamaxos SIM-mel nem is fog menni.

Google Drive megy, Whatsapp, Viber visszaállítás azokon keresztül ment.

Hétvégén kiderül, hogy a korábban tapasztalt gépen keresztüli másolási hiba megvan-e vagy sem ezen a rendszeren, addig tegnap már nem jutottam el, viszont itt jutottam el oda, hogy ha másért nem, akkor ezért hiányzik a microSD foglalat, mivel a régi telóról valahogy át kell jutniuk a képeknek.

Az akkuidőről is beszámolok majd később, egyelőre nyomogatással jónak tűnt, elég sokáig tudtam telepítgetni meg beállítgatni úgy is, hogy alig volt benne töltés.

[ Szerkesztve ]

(#6102) Danecay válasza RVR400 (#6101) üzenetére


Danecay
őstag

Mi átköltözés funkció.

(#6103) RVR400 válasza Danecay (#6102) üzenetére


RVR400
veterán

Mi Movert próbáltam, az előző teló egy Samu, na az nem volt ebben partner, arról nem beszélve, hogy amúgy is izgis kérdéskör, hogy az app nem érhető el a Playen, így kézzel kellett letölteni és felrakni, mivel ugye a QR-kód a playes linkre mutatna.

[ Szerkesztve ]

(#6104) amadeus11 válasza RVR400 (#6101) üzenetére


amadeus11
senior tag

Én úgy vettem észre, hogy az EUI rendszeren jobb az üzemidő és jobb képeket is lő! De ez a különbség nem jelentős. Ha sokat babrálod a telefont úgyis tölteni kell este. Nekem általában EUI-n kibír két napot. A gyári kamera app viszont egyértelműen jobb képeket csinál. Az EUI-n lehetnek gondok az értesítésekkel, bár nálam 30s ROM-on megoldotta a problémát az üzenetküldő alkalmazások gyári alkalmazássá konvertálása. De ha muszáj lenne ellennék MIUI-n is.

There is a star

(#6105) RVR400 válasza amadeus11 (#6104) üzenetére


RVR400
veterán

A 30S full magyar nyelvű? Vagy csak angol és kínai van belőle? A 21S volt a telón, aztán találtam talán a 26S-t, majd a small EUI volt az, amit elég smoothnak éreztem, azzal próbálgattam valamennyire a telót, aztán lett a MIUI.

(#6106) amadeus11 válasza RVR400 (#6105) üzenetére


amadeus11
senior tag

Nem tudom, mert nekem X620-as telefonom van. De a 26s már elég kiforrott.

There is a star

(#6107) Danecay válasza RVR400 (#6103) üzenetére


Danecay
őstag

Nekem alapból fent folt a forrás és a cél telefonon is és egy pár, kb.4 alkalmazáson kívül mindent maradéktalanul átköltöztetett az Le2-mről a Redmi Note 6 Pro-mra. Nyilvánvalóan az Le2-n is MIUI 10 volt telepítve. Eyébként leginkább erre szerettem volna reagálni " hogy ha másért nem, akkor ezért hiányzik a microSD foglalat, mivel a régi telóról valahogy át kell jutniuk a képeknek."
Egyébként pedig a Wi-Fi direct-el elvileg simán átmásolhatsz mindent.

[ Szerkesztve ]

(#6108) fplweb2012


fplweb2012
csendes tag

Ma próbáltam ki a LeEco LeTV Le 2 X526 3GB RAM 64GB telcsim, ami ajándék lenne. A mikrofonja nem működik, mindegy ki kit hív. Kihangosítva működik a mikrofon is. ROM gyári coolicool, EUI 5.8.019S, Android 6.0.1. Megoldásként felraknám a (#6007) -ben említett ROM-ot. Jó ötlet?

(#6109) Danecay válasza fplweb2012 (#6108) üzenetére


Danecay
őstag

Én a magamrészéről amúgy is ajánlanám, nem volt véletlen az említett hozzászólásom. Annyi, hogy az óta lehet létezik frissebb verzió is belőle. Nem tudom mert már más telóm van de nem azért mert ezzel nem voltam megelégedve, sőt az egyik legjobb telóm volt, igaz sohasem volt több 100e-s telefonom és valószínűleg nem is lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#6110) fplweb2012 válasza Danecay (#6109) üzenetére


fplweb2012
csendes tag

Igen, korábban is olvastam, hogy a gyárit több egyéb ok miatt is érdemes lecserélni. De baj van! A gyári recovery-vel nem megy fel, hibaüzit kapok. A letöltött ZIP-et felmásoltam a gyökérbe és átneveztem update.zip-re. Ezután a leírásnak megfelelően recovery.
[kép a hibaüziről]
Többször is ellenőriztem, hogy a felmásolt fájl jó-e pl. a kiterjesztést néha nem láttam, hogy ZIP. Mi lehet a gond?

(#6111) Danecay válasza fplweb2012 (#6110) üzenetére


Danecay
őstag

Gondolom fel kellene telepíteni a TWRP-t.

(#6112) fplweb2012 válasza Danecay (#6111) üzenetére


fplweb2012
csendes tag

Rajta vagyok. Bár jobb lett volna (nekem) a nélkül. Bátran használjam az összefoglalóban lévő linkeket és tartalmakat? Részben ott 620-ról van szó illetve elég 'régi' cuccok.

(#6113) Danecay válasza fplweb2012 (#6112) üzenetére


Danecay
őstag

Úgy rémlik, hogy az 52X szériához van külön TWRP de a több dolog nagyjából megegyezik.

(#6114) fplweb2012 válasza Danecay (#6113) üzenetére


fplweb2012
csendes tag

Fent van a MIUI 10! Közben volt néha egy kis tégla érzetem amikor már volt TWRP de oprendszer nem. Most a beállítás következik. Ha maimális üzemidőre törekszem az Akkumlátorhasználat - Akkumlátorkímélő-n kívűl milyen opció van még?

(#6115) mefistofeles válasza fplweb2012 (#6114) üzenetére

Minél kevesebbet játszol pro játékokkal és minél kevesebb full HD videót nézz... :) Viccet félretéve szerintem a fényerővel lehet még sokk akkupercet nyerni. maxon, nagyon zabál de kis kompromisszummal jócskán megnő az üzemidő...

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#6116) PLacc


PLacc
senior tag

Sziasztok,

Ma megjött nekem is egy BG-os X520.
Elvileg 5.9.023S van rajta, de nem látok OTA opciót.
Mi erre a legfrissebb EUI gyári ROM és honnan lehet leszedni (bbs.le.com nem megy már)
Köszi!

(#6117) amadeus11 válasza PLacc (#6116) üzenetére


amadeus11
senior tag

Szia!
Nem érdemes az eredeti Rom-mal küzdened, a 30s tele van kínai reklámokkal. Vagy felraksz egy Aureel V4 Rom-ot (6.0) vagy a többiek írnak használható kilences android ROM-ot rá.

There is a star

(#6118) PLacc válasza amadeus11 (#6117) üzenetére


PLacc
senior tag

Köszönöm! Írtam Aureelnek

(#6119) Beni2360


Beni2360
félisten

Sziasztok,

Ma megjött nekem is egy BG-os X526-s. Jó kis gyors mobil de most üzemeltem be a T-komos 4G mobil netet de alig találta meg a 4G hálózatot, ki kellett vennem a Vodás simet, hogy találjon 4 G hálózatot. A 2. slottba van.
A mérés szerint :F Valamit nem jól állítok be? Válaszokat előre is :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6120) hari73f válasza Beni2360 (#6119) üzenetére


hari73f
aktív tag

mire számítottál mobilneten?

amennyit a szolgáltató enged)

a Telefon LTE modemje sokkal gyorsabb 300/100-as

(#6121) Digitalpimp válasza Beni2360 (#6119) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A Telekom 4G nekem is ilyen 3MB körül jön. Gondolom ennyit engednek. Jó lenne 20-30 MB-okkal száguldozni. :)

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6122) Beni2360 válasza hari73f (#6120) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi, Digitalpimp -neked is a válaszokat.
Valahol a keresés közben olvastam a 4 G hálózatról 300/100 sebességet azért kérdeztem.
De akkor minden rendben van. T-Homtól van a net.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6123) Beni2360


Beni2360
félisten

Na még valami.
Keresek olyan bőr tokot aminek kihúzhatós nyelve van.
Nem jut eszembe miképpen keressek rá. Vagy ha valaki vett már és adna linket. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6124) fplweb2012


fplweb2012
csendes tag

Baromi szomorú, lassan dühös LeEco LeTV Le 2 X526 tulaj vagyok. A gyári rommal 'sem' működött a telefon mikrofonja. Híváskor az Le2 felől nem megy ki hang. Amit a másik mond az hallható. Kihangosítóval mindenki hall mindenkit. De ez gondolom csak azért van mert 2 mikrofon kell legyen benne. Amikor kihangosítóval hívok akkor a felső az működik, de normál híváskor az alsó NEM! Volt rajta MIUI 10, bliss, pizza, lineage 16, egy 9-es global. Vagy ugyanilyen vagy még rosszabb volt a helyzet. Járt valaki így. Mi a megoldás??

(#6125) RVR400 válasza fplweb2012 (#6124) üzenetére


RVR400
veterán

Megrendeled eztet e.

(#6126) fplweb2012 válasza RVR400 (#6125) üzenetére


fplweb2012
csendes tag

Nemáár. Itt tartunk? Azért kössz. Megnéztem a videót hogy kell szétszedni a telefont. Előlről-hátúlról melegíteni kell. Nos mikor legutóbb ilyet csináltam (S6 edge), annak kinyírtam az OLED paneljét!

(#6127) hari73f válasza fplweb2012 (#6126) üzenetére


hari73f
aktív tag

Jobb ha mindjárt rendelsz kijelzőt is.
(baromi nehéz kiszedni épen.. nekem 1et sikerült.. másikat nem)

[LE2_display]

(#6128) RVR400 válasza hari73f (#6127) üzenetére


RVR400
veterán

Sütő 70 fokra, és kártyalap, vagy valami hasonló vékonyságú hajlékony műanyag lap.

(#6129) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Kár, hogy bedőlt ez a cég, pedig nagyon jó cuccokat gyártott. Meg azaz érdekes, hogy mai napig még mindig van rengeteg eladó készülék, meg hozzá minden alkatrész is. Ennyi mindent legyártottak, nem rossz. Apropó. A gyári fülest próbálta valaki? Érdemes venni? Tényleg annyival jobb a hangzás? Mert 10 USD nem rossz érte, ha tényleg jobb.

fplweb2012: Egy kis help: [link] Azért ekkora körmöt ne növessz.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#6130) hari73f válasza RVR400 (#6128) üzenetére


hari73f
aktív tag

igen, úgy is elenged a ragasztó.
nem a melegítéssel van a gond.

annyira kicsi az illesztés hogy csak a borotvapenge ment be egyik oldalon,
meg felül, a gitárpengető sehogy sem. a műanyag lapok meg túl puhák nincs tartásuk,
egy pici feszítéshez sem
úgy meg ki nem jön az üveg tapadókoronggal, hogy nincs elvágva a ragasztása

kijött sértetlenül az üveg, de bekockásodott utána a kijelző :(
(ha kell... fizetőben van egy mechanikailag sértetlen LCD LE2)

viszont szerencsére elég olcsó a LeEco LCD (10-15 USD)
cseréltem párat LE Max2+Le2

[ Szerkesztve ]

(#6131) Beni2360


Beni2360
félisten

Sziasztok!
Egy kis segítség kellene evvel az appal mit kellene csinálnom mivel nem reagál a fogaskerékre. Valahol még engedélyezni kellene? Azt tudom, hogy infra távhoz kellene csatlakoztatni na de hogyan és miképpen lehet betanítani, Válaszokat előre is :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6132) fplweb2012 válasza Digitalpimp (#6129) üzenetére


fplweb2012
csendes tag

Húú. Ami biztos, hogy Indiai a srác, nincs gond a vitamin bevitelével a körmei állapotából megítélve ! :)
1. Megrendeltem Aliról az alkatrészt az Le 2-höz.
2. És mindjárt hozza a futár a coolicool által küldött csere LE 2 Pro-t (x620). Aminek persze alapból örülnöm kell (kellene). Már tudok TWRP-t meg ROM-ot telepíteni az LE 2-re, nade ez Pro tehát MTK procis nem Snapdragon. Nem nehéz kitalálni, hogy mi a következő ...
Mi a tapasztalat ennek is 'érdemes' lecserélni a ROM-ját, és ha igen mit rakjak rá? Így általánosságban rákeresve a neten nem találtam nekem is tetsző választ, sajnos!

(#6133) amadeus11


amadeus11
senior tag

Mivel többen is írtatok mostanában privátban, ide kirakom a tapasztalatokat az X620-as ROM-okkal kapcsolatban:

Nekem a Monster PC EUI Rom jött be a legjobban. Ha ezt telepíted, mindent le kell gyalulnod a telefonról! TWRP Recovery-be belépsz és így másolod át PC-ről a ROM-ot és a legújabb GAPPS-t (pico elég)! Másik régebbi, de használható ROM a BB72 X620. MIUI 10 by Monster PC- ha ez jönne be ( kicsit rosszabb üzemidő és kamera).
A Monster PC EUI alapból rootolt. Ezek a root jogosultsághoz kötött alkalmazások jól jöhetnek:
Adaway- reklámblokkolás böngészőkből és alkalmazásokból
Biztonságos Rendszer Alkalmazás Eltávolítás App- törlöd a gyári alkalmazásokat, amire nincs szükséged,
ha mégis gikszer van, van mód az alkalmazások maradéktalan visszaállítására
LInk2SD- alkalmazások gyári alkalmazássá konvertálása. Ez megoldotta a Viber, Gmail és Whats Up üzenetekkel kapcsolatos problémákat.

Monster PC S30 X620: [link]

BB72 X620 ROM: [link]

Monster PC MIUI ROM: [link]

TWRP telepítése: [link]

Jelenleg nincs rá jól működő hetes, nyolcas, kilences ROM. Nem is lesz.

There is a star

(#6134) fplweb2012


fplweb2012
csendes tag

Megérkezett az LE 2 Pro, de sajnos elakadtam a TWRP felrkásánál. Fastboot módból állandóan újraindúl, úgy is ha nem mcsinálok semmit (közben rá van dugva a laptopra). Így nem tudok tovább haladni! Már az oem unlock sem sikerült. A telefonban a megfelelő kapcsolók átbillentve. Az adb devices válaszol (néha).

[ Szerkesztve ]

(#6135) fplweb2012


fplweb2012
csendes tag

Kísérlet képpen bekapcsoltam a mikrofon hibás S2 is. Az simán veszi a fastboot parancsokat ugyanazon a laptopon!

(#6136) tibcsi0407 válasza fplweb2012 (#6134) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kábeled jó?

https://utdetailing.hu/

(#6137) emeritus


emeritus
tag

A két telónál emlékeim szerint különböző az unlock parancs és a driver is . Nem ez lehet a gond? Próbálkozz, Tibcsi leírását követve sikerülnie kell!

[ Szerkesztve ]

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#6138) tibcsi0407 válasza emeritus (#6137) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Így van, az én leírásom pont egy Pro-n készült.

https://utdetailing.hu/

(#6139) zagloba válasza fplweb2012 (#6134) üzenetére


zagloba
aktív tag

Az eszközkezelőben nézd már meg,h látja rendesen a telefont? Lehet driver kell neki!

(#6140) fplweb2012 válasza zagloba (#6139) üzenetére


fplweb2012
csendes tag

Egy másik laptopon simán elértem fastboot-al! Tehát nyílván driver gond van. Minden módon megpróbáltam eltávolítani a drivereket Win-ből, de úgy néz ki ez nem sikerült. Korábban ezzel a laptoppal már volt MTK procis telefon bütykölve, annak a maradványai lehetnek amik gondot okoznak.
Most, hogy hozzáfértem a 'másik' laptopon keresztül, szépen el is szúrtam. Megvolt a bootloader nyitás. Volt rajta twrp, felraktam pár ROM-ot aztán 'Orange State' lett a vége!!! "Orange State your device has been unlocked and can't be trustet. Your device will boot in 5 seconds".
Valószínűleg a-miatt mert nyitott bootloader-re raktam gyári ROM-ot.
Jelenleg nem fogadja el fastboot-on a bootloader cserét, vagyis úgy néz ki mintha menne, de Power V+ra jön szépen az orange state és újraindul. Sima indításara bootloop. Power V- ra fastboot mód még van!

Elég rosszul néz ki, hogy ma volt már működő oprendszer is rajta (:

Jujj, hogyan tovább, hogy tégla azért ne legyen?

(#6141) fplweb2012


fplweb2012
csendes tag

Sajnos fastboot-al sem sikerült tovább lépnem! Látszólag a flash rendben lefut de újraindításkor megmaradt az orange state üzenet és bootloop. Van javaslatotok hogyan tudnám rendbehozni? Szóval ebből az orange state-ből valahogy kijönni?

(#6142) amadeus11 válasza fplweb2012 (#6141) üzenetére


amadeus11
senior tag

Már írtam neked privátban, a linkelt fastboot ROM hozhatja rendbe a recoveryt. Telefont Fastboot módba rakod rákötöd számítógépre, majd PC ről elindítod a .bat filet.

[ Szerkesztve ]

There is a star

(#6143) Beni2360


Beni2360
félisten

Erre valaki?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6144) amadeus11 válasza Beni2360 (#6143) üzenetére


amadeus11
senior tag

Ez a LETV eszköz távirányítója. Az oldalsávban válaszd ki az új eszköz hozzáadását!

There is a star

(#6145) Beni2360 válasza amadeus11 (#6144) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát köszi a választ de nem jutottam előrébb. Bevallom nem tudom mi az a LETV eszköz. És hol találom az oldal sávot. Most van ilyen telcsi a kezembe. :U Rákerestem de nincs részemre értékelhető infó. Na valami YT videó van már.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6146) amadeus11 válasza Beni2360 (#6145) üzenetére


amadeus11
senior tag

A képernyő bal szélére tapasztod az ujjad az IR Távirányító programban, elhúzod jobbra és láss csodát: EGY OLDALSÁV!!! :C :C :C

There is a star

(#6147) Beni2360 válasza amadeus11 (#6146) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát tapaszthatok bármit ez nem müxik.
A bal oldali kocka gomb megy nyomásakor jön elő az ablak ahol ki tudom választani de oda ha visszamegyek a kék ablak felett van egy zárt lakat.
Na ha a kocka gombot nyomom hossza akkor ugrik fel egy ablak csúszkákkal de társítás nuku.
Na meg van az ok ikon de 2 mp múlva eltűnik a felugró oldal.
Hát ez egyelőre nekem Kínai. :U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6148) mefistofeles

Egyszer már jártam így,.... :(
Ma új rendszerfrissítés jött a telómhoz de telepítés után egyszerűen nem tudok belépni, hiába adom meg a pin kódomat, újra beugrik az ablak. ha újra beírom akkor meg helytelen.... Megint gyalulnom kell az egész telót? Bazze többet nem telepítek frissítést.... :W

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#6149) mefistofeles

Azt elfelejtettem, hogy a rendszerem Pixel Experince ANDROID 9

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#6150) hari73f válasza mefistofeles (#6149) üzenetére


hari73f
aktív tag

azért még telepíthetsz... csak előtte vedd le a képernyőzárat...ÍRD fel ;)

utána visszateheted..

a múltkor leírtam a menetet...megtalálod a privátban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.