Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10301) Lackooo84 válasza Timi710511 (#10300) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Tessék drága, ahogy nézem másoknak is a DIGI-vel volt gondjuk, és ez megoldotta. Vagy itt is tudsz válogatni. Bár azt halkan megjegyzem a szellemkép szerintem nem éppen a jelerősség probléma tünete, arra inkább a kockásodó kép (kép töredezés) a jellemző.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#10302) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Van egy LG 32LF5610 TV-m ami sajnos megadta magát, ha bekapcsolod semmi kép nincs, elsőre azt hittem csak a háttér világítással van baj, de nehezen tudom kiszűrni van-e valami kép. Szerintetek milyen irányban érdemes elkezdeni a hibakeresést, érdemes foglalkozni vele? Válaszotokat előre is köszönöm!

(#10303) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Kicsit pontosítok az előző hozzászóláshoz, szétszedtem a tv-t, egy EAX66171501 panel van benne, ez adná a tápot, a LED+ és led- részén bekapcsolt állapotban látom hogy megjelenik 230v nem tudom ez jó-e vagy rossz. Van esetleg ehhez valakinek kapcsolási rajza vagy hogy hol mit kéne mérni, esetleg a ledeket hogy tudom lepróbálni? Köszönöm előre is :)

(#10304) draco31


draco31
veterán

Sziasztok!
43UK6300MLB 3 hónapos. Elég sok Youtube megy rajta, most meg a Twitch nézését kezdtem el ott alaptop helyett. Kérdésem az lenne, hogy valós még a pixel beégés veszélye, vagy nincs már ilyen? Azért kérdezem, mert a kép nagyjából 20% utóbbinál fix folyamatosan.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#10305) axlrose32 válasza RolEnD_ (#10294) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Átvertek vele, ez kijelzőhiba.

06703896891

(#10306) draco31 válasza draco31 (#10304) üzenetére


draco31
veterán

Most nézem, rossz helyre írtam.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#10307) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Sziasztok!

Van egy Samsung LE40C650 TV-m, én vagyok az első tulaja.
Ma bekapcsolva, kb. 40-50sec után, lekapcsolja a háttérvilágítást. Telefonnal oldalról megvilágítva, látom a képet, hang van.
YouTube videókat nézegettem, elvileg az egyik mini trafó kotlott meg, a háttérvilágítást panelén.
Az a kérésem, hogy van-e még ezekhez alkatrész, gazdaságosan javítható, vagy kuka?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat,

Üdv

Zoltán

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#10308) oil120 válasza Dr.Zoo (#10307) üzenetére


oil120
senior tag

Ha egyébként elégedett voltál vele, akkor megéri javíttatni.

(#10309) Dr.Zoo válasza oil120 (#10308) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Egyébként teljesen megfelelő, csak nagyságrendileg érdekelne, mennyibe kerülhet a javítása?

Saccra 5e, 10e, 20e?

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#10310) francz'70


francz'70
aktív tag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni. A mai nap megjelent a tévém jobb oldalán egy kb. 1 mm-es függőleges csík! Tudja valaki esetleg, hogy mi lehet ez? (Samsung ue65mu7049)

[ Szerkesztve ]

(#10311) Lackooo84 válasza francz'70 (#10310) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Kijelzőhiba. Ha már nem garis, akkor szívás.

The Truth is out there...

(#10312) francz'70 válasza Lackooo84 (#10311) üzenetére


francz'70
aktív tag

Köszönöm! :)
Tuti kijelzőhiba? Ez egy lila csík, ami ha fekete a a képernyő (pl. csatorna váltáskor) akkor nem látszik!

(#10313) Tomikon81


Tomikon81
friss újonc

Sziasztok. Van egy LG tv-m, alig két éves, a kép olyan lett rajta mintha az egész fényerőt levettem volna. Alig látni valamit. Mi lehet a hibája, lehet ezt gazdaságosan javítani vagy kuka?

(#10314) dinnyesgabor


dinnyesgabor
tag

Sziasztok segítséget szeretnék kérni. Lenne egy olyan gondom, hogy a Thomson tv kijelző széle körbe elszíneződött. Bordós vöröses színű. Jobb, és bal oldalt teljesen a szélén függőlegesen körülbelül 31-32 cm hosszan, és az alsó, felső részén vízszintesen teljes hosszában. Tudna valaki segíteni, hogy mi lehet ez? Felrakok két képet. Ezeken most csak a jobb, és bal oldali jelenséget fényképeztem le. vaku nélkül készítettem, különben nem látszott volna. viszont ennyire azért nem látszik, mint ahogy a képen van. Előre is köszönöm a segítséget.

(#10315) francz'70 válasza francz'70 (#10312) üzenetére


francz'70
aktív tag

Amúgy ez a kijelzőhiba javítható vagy csere?

Van még rá gari, csak érdekelt volna, hogy lesz megjavítva! :F

[ Szerkesztve ]

(#10316) Lackooo84 válasza francz'70 (#10315) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Kijelzőcsere csak.

The Truth is out there...

(#10317) Tomikon81


Tomikon81
friss újonc

Ilyen a kép.

(#10318) francz'70 válasza Lackooo84 (#10316) üzenetére


francz'70
aktív tag

Van rá esély, hogy nem barmolják össze a tv-t?
Sajnos elég rossz tapasztalataim vannak a szervízekről! :(((

(#10319) Lackooo84 válasza francz'70 (#10318) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát, majd legfeljebb rákoppintasz, ugyanis nálad a lakáson fogják megejteni a kijelzőcserét...

The Truth is out there...

(#10320) francz'70 válasza Lackooo84 (#10319) üzenetére


francz'70
aktív tag

Na, akkor így talán nem lesz gond!

Köszönöm az infót! :R

(#10321) junior11 válasza francz'70 (#10310) üzenetére


junior11
veterán

Még szerencse, hogy gariban volt, hihetetlen, mennyire lutri manapság megbízható terméket kifogni.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#10322) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Sziasztok!

Valaki, hátha tudja a választ erre a hibajelenségre :)
Adott egy LG LED TV, 3 HDMI bemenet van rajta.
Mind a 3 HDMI bemenetre csatlakoztatva is vannak eszközök.
T-home beltéri egység, Ps4 és egy Xbox One.
A beltéri egységnél semmi gond.
Viszont a Ps4-nél és az Xbox-nál is csinál olyat a TV, hogy random elmegy a kép de csak kb. 1 mp-ig fekete és vissza is áll, ez mitől lehet?
Gondoltam rá, hogy a HDMI lehet a rossz, de ugye mind a 2 konzolnál csinálja, mind a kettő csak nem lehet hibás.
Köszönöm a válaszokat aki esetleg tud érdemben segíteni :R

[ Szerkesztve ]

(#10323) francz'70 válasza junior11 (#10321) üzenetére


francz'70
aktív tag

Hát most jól jön a gari! Az igazság az, hogy eddig megbízhatósági problémám nem volt,(nagyon sok samu termékem van, tv-ből is van 3, és eddig is csak samu tévéim voltak) ez az első!
Külső behatási gondokkal voltam a szervízben, de nem a tévékkel! EDDIG! :(((
Ennél a tv-nél azért kicsit érdekes a dolog, mert elveimmel ellentétben egy kis webshopból vásároltam (kimondottan ez a típus kellett) mert újonnan már nem lehetett kapni a nagy boltoknál! Itt meg azért vannak fenntartásaim, de hát ez már az én saram! :F

(#10324) Dr.Zoo válasza Dr.Zoo (#10309) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Esetleg erre valaki?
Tipp, hogy ki tudja megjavítani?

Köszönöm szépen előre is.

(Tv egy Samsung LE40C650-es, hibajelenség hogy elmegy a háttérvilágítás egy idő után.)

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#10325) prmcsk


prmcsk
addikt

Nem mai csirke a Samsung PS50C530C1W plazmám. Érdemes ezzel a hibával foglalkozni, mármint költséghatékonyan ?

Annyit megtettem, hogy lebontottam a hátulját és (állítva) a legfelső soklábas csatlakozót mozgattam, de egy csík se ment el és nem jött helyébe új, tehát szerintem nem panelcsatlakozó kontakthiba. Ugyanezt lehúztam és a hibás rész teljesen elfeketedett.

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#10326) Zotyatv válasza prmcsk (#10325) üzenetére


Zotyatv
tag

Ha kiderül, hogy kijelzőhibás és megnézed melyik van benne/ rá van írva egy cetlire / lehet tudok adni elfogadható áron.

(#10327) prmcsk válasza Zotyatv (#10326) üzenetére


prmcsk
addikt

Köszi és pont erre kéne konkrét válasz, hogy kijelzőhiba e ? A hibajelleg utáni saját próbáimból nem tudok másra következtetni, csakhogy, igazi szakmaiságom hiánya miatt hallgatnék meg olyat, aki autentikus...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#10328) paulkaresz


paulkaresz
aktív tag

Sziasztok!

Samsung LE40A656 tévém van, egyik pillanatról a másikra elment a kép, majd vissza, azután néha egy rövidebb ideig felvillan, de alacsonyabb fényerővel. Hang van végig. Mi lehet a gond?

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#10329) szájmon82


szájmon82
csendes tag

Sziasztok!
Úgy látszik a grundig plazma tv csík probléma megoldódott egy kontakt hiba lehetett a ludas :) De ! most már olyat produkál mintha csökkent volna a válaszideje vagy inkább elhúzásos lenne a kép ez vajon mitől lehet ?
Segítséget előre is köszönöm :R

(#10330) acsi77


acsi77
friss újonc

Sziasztok! Segítség kellene. Van egy Thomson 44jw612s projektoros tv. Áram alatt nem világított a készenléti led. Cseréltem a táp résznél egy kifolyt kondit azóta világít és hibakódot villog gondolom? Piros, sárga piros, piros sárga, piros piros, sárga piros, és pirosan világít.Ha áram alatt marad kialszik a piros led.mi lehet a baja?

(#10331) Anderkopeter


Anderkopeter
friss újonc

Szia! Egy LG tvm van ha homogén nagy felület van a képen pl focimeccs pálya v fehér háttér kis foltok látszanak mintha a ledek látszanának ha pl film megy rajta nem látszik van ötleted mi lehet? Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#10332) Maxxxim válasza Anderkopeter (#10331) üzenetére

Nem [ez] nálad is a hiba ?
[Itt] házilag javították, de ha nem értesz hozzá, akkor inkább szervíz :K

(#10333) prohang


prohang
újonc

Sziasztok!

UE40D6570WS.... A képen láthatót produkál... Volna ötlet merre induljak el?

Köszönöm a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#10334) prohang


prohang
újonc

Filmet berakva usb-röl a kép rendben van de mintha vizszíntesen minden masodik sor nem élne a kép így tűéles... a menü gombot benyomva függölegesen becsikozódik... menü eltüntetésével a kép megint jó...

(#10335) axlrose32 válasza prmcsk (#10325) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
PDP hiba és sajnos nem érdemes.
El kell adni így valakinek alkatzrésznek...pl. a jófogáson.

06703896891

(#10336) bagoly71.


bagoly71.
tag

Sziasztok !
Panasonic TX-P50X60 plazmám nem kapcsol be, az előlapi led piros színnel, 3 rövidet villan !
Amit találtam a hiba forrásáról a neten, az, hogy "3 blinks 3.3v SOS D Board" !
Mi lehet a probléma ?

(#10337) Business1


Business1
csendes tag

Sziasztok

Cica odacsapott az Oled kijelzőre és betört van itt olyan fórumtárs aki javítással ,cserével foglalkozik?

Nálam a minőség elsőrendű kérdés

(#10338) Business1


Business1
csendes tag

A tv típusa lg oled 55E8PLA

Nálam a minőség elsőrendű kérdés

(#10339) Lackooo84 válasza Business1 (#10337) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Cicát megdorgálni, új tévét vásárolni. Jobban jársz, kb. anyagilag is.

The Truth is out there...

(#10340) Business1 válasza Lackooo84 (#10339) üzenetére


Business1
csendes tag

Cica lekerült a pincébe büntiben van

Nálam a minőség elsőrendű kérdés

(#10341) Safa


Safa
friss újonc

Sziasztok :) Egyik naprol a másikra jelentkezett a csikozodás ,valaki esetleg tudna segiteni h mi lehet a baja ? érdemes e javitani vagy vegyek egy másikat?

[ Szerkesztve ]

(#10342) Anderkopeter válasza Maxxxim (#10332) üzenetére


Anderkopeter
friss újonc

Nem ennyire durva de több "pötty" látszik. Mennyiért javítanák meg kb?

(#10343) taybor28


taybor28
csendes tag

Sziasztok!
Pár hónapja elromlott a TV-m, LG 39LN595S típusú. Elvittem szerelőhöz és azt mondta, hogy a processzor ment tönkre, kell bele új alaplap. Ő eredetit akart beletenni, de már nem gyártják, így végül hazahoztam és most keresek használt alaplapot a neten. Találtam is egyet Ebay-en egy kijelzőhibás tv-ből szedték ki és az lenne a kérdésem, hogy ha a TV típusa és az alaplapi szám egyezik, akkor működni fog? Szóval a EBT62345951 stimmel, az enyémen is ez a szám szerepel, de minden hirdetésben feltüntetnek egy másik számot is, ami az alaplap szélén egy csatlakozó alatt látszódik, az viszont eltér: EAX 64797004(1.1) az enyém meg EAX 64797004(1.2). Ettől kompatibilis lesz, vagyis működni fog?

Seat Leon 1P 1.9 PD TDI 140Le

(#10344) prmcsk válasza axlrose32 (#10335) üzenetére


prmcsk
addikt

Köszönöm a választ. :R

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#10345) Babetta-X válasza taybor28 (#10343) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Szia! Hétfőn megnézem, lehet tudok neked adni ilyet, ha Budapesti vagy bele is próbálhatod előtte, hogy tuti jó legyen.

(#10346) taybor28 válasza Babetta-X (#10345) üzenetére


taybor28
csendes tag

Szia! Szegeden lakom, de inkább tőled venném meg, mint külföldről. :) Várom a válaszod, köszi!

Seat Leon 1P 1.9 PD TDI 140Le

(#10347) Babetta-X válasza taybor28 (#10346) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Sajnos nem nyert, nálam csak EBT63716601 alaplap van :(

(#10348) taybor28 válasza Babetta-X (#10347) üzenetére


taybor28
csendes tag

A fenébe. :/ Azért köszi!

Seat Leon 1P 1.9 PD TDI 140Le

(#10349) taybor28 válasza Babetta-X (#10347) üzenetére


taybor28
csendes tag

Azt meg tudod esetleg mondani, hogy ez jó lesz-e a tv-mbe?
[link]
Ugyanaz a típus és az EBT62345951 szám is stimmel.

Seat Leon 1P 1.9 PD TDI 140Le

(#10350) Thomas19


Thomas19
tag

Sziasztok!
Sony KDL-40EX500, 9 éves TV, napi 16 órában ment. Pár napja jelent meg egy kb. 1 cm-es zöld csík a képernyőn, majd egyre hosszabb lett, már 10 cm-es és mindenféle színekben játszik ahogy láthatjátok. Az egyik sarokban van még egy kis sötétedés egy pár hónapja, az nem olyan zavaró, igazából csak akkor látszik, ha nagyon világos a kép.

Márkaszervízt felhívtam azonnal, azt mondták, hogy javíthatatlan, bevinni is felesleges. Az utódját már megrendeltem, de kidobni sajnálom, a hálóba még jó lenne. Tényleg nem lehet vele semmit sem kezdeni? Talán egy kis pénzt még megérne rászánni, ha el lehetne valahogy tüntetni ezt a ronda csíkot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.