Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy ezek a dedikált AI gombok, mikor kerülnek rá a normál billentyűzetekre, és mondjuk ez miatt célszerű lesz a bill csere sok esetben, vagy még előbb kipukkan az AI lufi!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) gliskard


gliskard
senior tag

Próbáltam két korábbi surface-t is és elég jók voltak a tapasztalataim. Prémium minőségüek, de az áruk is prémium szint, összevethető az Apple áraival és ez most is így van:

Surface Laptop 6 for Business – $1,599.99
13.5 inch
Intel® Core™ Ultra 5 Processor
16GB RAM
512GB SSD

Apple MacBook Air (M3) - $1,499.00
13.6 inch
M3 chip
16GB RAM
512GB SSD

Persze, ha nem megkerülhető az x86 és a Windows, akkor elég jó alternatíva a Surface.

[ Szerkesztve ]

(#3) Busterftw


Busterftw
veterán

Hmm, azt hittem lesz Arm-os verzió az új Qualcomm cuccal.

(#4) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Én csak azt nem értem, hogy kérhető Win10 Proval? Most az nem egy "elavult" rendszer?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#5) Busterftw válasza CharlieDrop (#4) üzenetére


Busterftw
veterán

2025 oktober 14-ig van ra hivatalos support.
Ezert kerheto meg.

Utana vagy maradsz azon, vagy mesz Windows 11-re/12?-re.

(#6) CharlieDrop válasza Busterftw (#5) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ah, oké, köszi :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7) Synthwave válasza tibaimp (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, biztos emiatt szeretnék egy custom Q8-at cserélni valami bazári fosra (bár nem mintha QMK/VIA-val ne lehetne bárhová felprogramozni). :DDD

Részemről amúgy az AI pusztuljon a képből. Ha már vállalhatatlan lesz a Win 10, jön a Linux Mint, Cinnamon GUI-val+Wine-nal, a MS meg tehet egy szívességet a Copilottal...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.