Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#317) Qorthral


Qorthral
őstag

Az itt leírtakkal Bővebben: link teljes mértékben egyetértek.

Szomorúan olvastam a wHFc elleni war történéseit... Sajnálom, hogy nem sikerült teljes csapattal mennünk, pedig bíztam a sikerben, és a beszámolók alapján meg is lehetett volna a győzelem. A kifogások... Z magyarázata abszolút érthető, pont az ilyen váratlan ''kötelezettségek'' miatt mondom Robaj, hogy nincs olyan, hogy 100%! Robaj is érthető valahol, fősuli mellett dolgoznia kell, hogy egyáltalán megéljen, azért ez nem kellemes dolog, bárki bármit is mond. Szal meg tudom érteni, hogy nincs havi 6-7ezer Ft-ja egy hasonló sebességű (de sokkal megbízhatóbb...) netre, mint a mostani. Ezzel együtt JoE-val egyetértek, vmit tenni kéne, hogy ne legyen ez a rengeteg kifagyás. Ha mást nem, azt a 10k körüli jelerősítő antennát vedd meg, amit 1x mutattál, ennyi kiadást talán még kibírsz a neted (és CoDos környezeted lelkiállapota) stabilitásának jelentős javítása érdekében. Tétwarokon nem nagyon engedhető meg, hogy csak úgy ''kifagyjon az AP'' ...

JoE: Téged is megértelek, a családi gondok alapjában véve rengethetik meg az ember életét, pláne ha a meló is olyan összevissza és idegmegterhelő mint amilyen Neked mostanában... Mindazonáltal próbáld kicsit fékezni az indulataidat, és ha vkire nagyon pipa vagy, akkor MSNen vagy mailben üss neki oda, mert az indulat indulatot szül és a sárdobálás senkinek sem hiányzik...

Mindannyiunk érdeke, hogy megmaradjon az a jóhangulat és játéköröm, amit jobb napjainkban sikerül kialakítani.

Jóhangulat! Ez legyen a kulcsszó a [w] által is említett Tolerancia! mellett !!!

[w]: Abban is igazad van, hogy túl sok kupát vállaltunk be egyszerre. Kettős oka volt szerintem. Egyrészt megszoktuk a korábbi hónapokban, hogy mindennap akad 5-6 ember aki tud jönni játszani, és nem számoltunk ilyen komoly ''hiányokkal''. Másrészt úgy gondoltuk érdemes mindenhol elindulni, mert a csapatnak kellenek a felhozó/gyakorlómeccsek. De talán jobb is így. Jobb, hogy kiestünk a HUNCUPból és lehet, hogy csak a HunLiga marad, majd ha folytatódik, persze.
Nem baj!

Odateszem a voksomat ZsAdI, LJoe és Corp.Z voksa mellé, szerintem is komolyabban neki kell látni a taktikolgatásnak!
Egyenként nagyon jó játékosok vagyunk, de össze kell szoknunk, és minden pályán legalább a védőtaktikát jól ki kell alakítanunk.
Csak így érdemes tovább menni.

FlasH-BacK; Robaj: Egy kicsivel több komolyságot és kevesebb hülyülést kérek mindkettőtöktől, remélem ezen hozzászólásom egyben a kérés magyarázatául is szolgál...

Elrood: Úgy látom nagyon szépen be fogsz majd illeszkedni a csapatba, és sokat segíthetsz nekünk. Sok közös gyakorlásra és a pályák maximális ismeretére van csak szükség és very good lesz!

DoG: Valamit ki kellene találni a honlapfrissítésre, mert jó lenne, ha felkerülnének az újabb hírek és warok is. Pls egyeztess majd Robajjal ezügyben, úgy tudom, gondjai vannak ilyen téren.

ZsAdI: Bővebben: link
Voltak itt már régebben is gondok! Érdemes a kommenteket is átfutni!

Az egész csapatnak gratulálok az URH elleni meccshez, Rail támadáson kívül végig partiban voltatok velük, ez pedig elég nagy szó!!! Büszke vagyok rátok amiatt a 10-10-es Stalin miatt ;) !
Csak így tovább!

A következő 4 hétben meglehetősen sokszor tudok majd jönni, ami a hétköznapokat illeti maximum 11ig maradok, akárcsak JoE mostanában.
A szerverpénzt napokon belül utalom természetesen.
Öcsém 2 hétig szinte biztosan nem lesz, utána valószínűleg igen.

Végül köszönöm azoknak, akik végigolvasták, ismét nem lett egy rövid hsz, a stílusért meg sry, de hajnali 4kor ilyen hülyén fogalmazok... :) !

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.