Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) LK válasza LJoE (#299) üzenetére


LK
addikt

ok.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#302) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#287) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Természetesen fizetek augusztusra is.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#303) LJoE válasza Robaj (#287) üzenetére


LJoE
senior tag

ügen fizetek
mostani megérkezett már?

ja és ma este valami? csak ne ez a halál dögunalom óriáspályás UO, szaladok 5 percet, rohanok, rohanok, egyszer csak elémugrik egy tank, és kezdődik újra...
(monnyuk sima CoD-ról volt szó)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#304) retros válasza LJoE (#303) üzenetére


retros
tag

UO-s nagypályásból nekem is elegem van..
nemigazán bontakozik ki a földöntúli tehetségem :D

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#305) Bagya válasza retros (#304) üzenetére


Bagya
csendes tag

Nekem nem igazán az UOs nagypályás dolgokból van elegem, hanem a munkahelyemből.
Most egy ideig tuti nem leszek sehol se elérhető, nem kicsi munkahelyi gondok, problémák, örülök egyelőre, hogy még nagyjából tudom ki vagyok... kitartás bajtársak.

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#306) retros válasza Bagya (#305) üzenetére


retros
tag

nah nem is olyan jó a nappali? mijafaszvan bemennyek azt az asztalra csapjak? :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#307) Bagya válasza retros (#306) üzenetére


Bagya
csendes tag

Legyen elég annyi, hogy van CD-íród, ezt 6 embernek ígéred oda, mindegyikkel megeggyezel az árban és a fizetési feltételekben és biztosítod, hogy az egyik az övé lesz.
De ugye csak 3 íród van, és a vevők nem tudnak egymásról, majd az utolsó pillanatban mondod cask meg a 6 közül 3-nak, hogy bocsi de pofára estél nem kicsit más vette meg, azt amit neked ígértem...

Magyarán és egyszerűen szólva túltöltötték a szállodát és ezt nekem kell(ene) holnap elsimítani, persze a vezetőség mind1ike szabadságon van...NO Comment...

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#308) Robaj válasza Bagya (#307) üzenetére


Robaj
addikt

Aludjanak csak a wc-ben, és kérj el érte napi 10k-t;]

(#309) retros válasza Robaj (#308) üzenetére


retros
tag

hülye vagy bazzenfrog :)

képzeld el h Neked kell elintézned ezt..sztem egyből nem lenne humor tárgya :(

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#310) Robaj válasza retros (#309) üzenetére


Robaj
addikt

Sz@rban lennék...
Mert kit fognak majd elővenni? Hogy ki atta ki a szobákat?

(#311) Robaj


Robaj
addikt

Holnap este bcc ellen 5vs5!!!!!!
Huncup war!
8-ra irc!

(#312) retros válasza Robaj (#311) üzenetére


retros
tag

előreláthatólag tok lenni.. kérdés mien állapotban :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#313) LJoE válasza Robaj (#311) üzenetére


LJoE
senior tag

szerintem leszek

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#314) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#311) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

NEM leszek, 100%!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#315) Robaj


Robaj
addikt

Akkó még csak 3-an vagyunk :(
Ljoe, Z, én

Zsadi, elrood, w?

(#316) Qorthral válasza Robaj (#315) üzenetére


Qorthral
őstag

Bár felőlem nem érdeklődtél, de TUDOK jönni holnap 8ra. Ha jól értem a war 9kor kezdődne, és 8ra kéne IRC-re feltolakodni. Pls ebben erősíts meg...

És hogy örülj kicsit: 8ra 70%, 9-re 99%, hogy leszek.
(Tudod Robaj, olyan, hogy 100% NINCS.)

Egyébiránt üdvözlök mindenkit, visszatértem, remélem sokak örömére, és legfeljebb Z bánatára ;] . Mindjárt összeszedem a gondolataimat az előző 200 hsz-ről...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#317) Qorthral


Qorthral
őstag

Az itt leírtakkal Bővebben: link teljes mértékben egyetértek.

Szomorúan olvastam a wHFc elleni war történéseit... Sajnálom, hogy nem sikerült teljes csapattal mennünk, pedig bíztam a sikerben, és a beszámolók alapján meg is lehetett volna a győzelem. A kifogások... Z magyarázata abszolút érthető, pont az ilyen váratlan ''kötelezettségek'' miatt mondom Robaj, hogy nincs olyan, hogy 100%! Robaj is érthető valahol, fősuli mellett dolgoznia kell, hogy egyáltalán megéljen, azért ez nem kellemes dolog, bárki bármit is mond. Szal meg tudom érteni, hogy nincs havi 6-7ezer Ft-ja egy hasonló sebességű (de sokkal megbízhatóbb...) netre, mint a mostani. Ezzel együtt JoE-val egyetértek, vmit tenni kéne, hogy ne legyen ez a rengeteg kifagyás. Ha mást nem, azt a 10k körüli jelerősítő antennát vedd meg, amit 1x mutattál, ennyi kiadást talán még kibírsz a neted (és CoDos környezeted lelkiállapota) stabilitásának jelentős javítása érdekében. Tétwarokon nem nagyon engedhető meg, hogy csak úgy ''kifagyjon az AP'' ...

JoE: Téged is megértelek, a családi gondok alapjában véve rengethetik meg az ember életét, pláne ha a meló is olyan összevissza és idegmegterhelő mint amilyen Neked mostanában... Mindazonáltal próbáld kicsit fékezni az indulataidat, és ha vkire nagyon pipa vagy, akkor MSNen vagy mailben üss neki oda, mert az indulat indulatot szül és a sárdobálás senkinek sem hiányzik...

Mindannyiunk érdeke, hogy megmaradjon az a jóhangulat és játéköröm, amit jobb napjainkban sikerül kialakítani.

Jóhangulat! Ez legyen a kulcsszó a [w] által is említett Tolerancia! mellett !!!

[w]: Abban is igazad van, hogy túl sok kupát vállaltunk be egyszerre. Kettős oka volt szerintem. Egyrészt megszoktuk a korábbi hónapokban, hogy mindennap akad 5-6 ember aki tud jönni játszani, és nem számoltunk ilyen komoly ''hiányokkal''. Másrészt úgy gondoltuk érdemes mindenhol elindulni, mert a csapatnak kellenek a felhozó/gyakorlómeccsek. De talán jobb is így. Jobb, hogy kiestünk a HUNCUPból és lehet, hogy csak a HunLiga marad, majd ha folytatódik, persze.
Nem baj!

Odateszem a voksomat ZsAdI, LJoe és Corp.Z voksa mellé, szerintem is komolyabban neki kell látni a taktikolgatásnak!
Egyenként nagyon jó játékosok vagyunk, de össze kell szoknunk, és minden pályán legalább a védőtaktikát jól ki kell alakítanunk.
Csak így érdemes tovább menni.

FlasH-BacK; Robaj: Egy kicsivel több komolyságot és kevesebb hülyülést kérek mindkettőtöktől, remélem ezen hozzászólásom egyben a kérés magyarázatául is szolgál...

Elrood: Úgy látom nagyon szépen be fogsz majd illeszkedni a csapatba, és sokat segíthetsz nekünk. Sok közös gyakorlásra és a pályák maximális ismeretére van csak szükség és very good lesz!

DoG: Valamit ki kellene találni a honlapfrissítésre, mert jó lenne, ha felkerülnének az újabb hírek és warok is. Pls egyeztess majd Robajjal ezügyben, úgy tudom, gondjai vannak ilyen téren.

ZsAdI: Bővebben: link
Voltak itt már régebben is gondok! Érdemes a kommenteket is átfutni!

Az egész csapatnak gratulálok az URH elleni meccshez, Rail támadáson kívül végig partiban voltatok velük, ez pedig elég nagy szó!!! Büszke vagyok rátok amiatt a 10-10-es Stalin miatt ;) !
Csak így tovább!

A következő 4 hétben meglehetősen sokszor tudok majd jönni, ami a hétköznapokat illeti maximum 11ig maradok, akárcsak JoE mostanában.
A szerverpénzt napokon belül utalom természetesen.
Öcsém 2 hétig szinte biztosan nem lesz, utána valószínűleg igen.

Végül köszönöm azoknak, akik végigolvasták, ismét nem lett egy rövid hsz, a stílusért meg sry, de hajnali 4kor ilyen hülyén fogalmazok... :) !

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#318) bLaCkDoGoNe válasza Qorthral (#317) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Sajnos a probléma Robajnál van, ő nem tudja valami miatt elérni a tárhelyet... Mindenesetre csinálom az új, PHP-s oldalt, ennek a frissítése jóval egyszerűbb lesz, de (érthető okok miatt) csak az egyéb kötelezettségeim után tudok vele foglalkozni, így egy kis időbe kerül, amíg elkészül.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#319) LJoE


LJoE
senior tag

szép hosszú mese Q :D
majd este jáccogatunk, ha összejön...

Robaj mit akartál este még??? (nálam a rezgetés nem jön be, attól én még vígan jáccogatok full screenben, de akár ablakban is, max ha megcsörgeted a telómat, de attól esetleg rohadt ideges leszek :D)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#320) Zsadi


Zsadi
őstag

Ma esti csapat akkor:

LJoE,Q,Robaj,Z, Én... ???

tartalék, beugró? már csak az AP miatt......

(#321) LJoE


LJoE
senior tag

talán Elrood
bazz olyan romgránátolást láttam rail-en az előbb...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#322) Qorthral


Qorthral
őstag

BCC-t jól gyepáljuk el azért! Ha már kiesünk, emelt fővel tegyük :) !
Délután 4től sztem jövök gyakorolgatni.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#323) Zsadi


Zsadi
őstag

Tegnapi alkotásunk:

Bővebben: link

Bővebben: link

Bővebben: link

Harboron 2 rusherünk kitett magáért, esélyt sem adtak nekem, pedig igyekeztem őket is gránátozni, 2x sikeresen is....
Prue meg ahogy darált...............

(#324) Zsadi


Zsadi
őstag

Bővebben: link vajon Robaj kérte? :)

[Szerkesztve]

(#325) LJoE


LJoE
senior tag

irc://irc.quakenet.eu.org/cb4664483_53

a ma esti meccshez az irc szoba

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#326) Qorthral


Qorthral
őstag

Nos megleszünk-e este emberek?

A naptár szerint jön JoE, Robaj és Q.
ZsAdI jelezte, hogy lesz este, Z is ígérte.

Így éppen meglennénk 5en, de mivel Robaj ma még nem szmájlizta szét a fórumot, erős a gyanúm, hogy ''A ******** AP kifagyott!'' (sic!) ...
(LOL:D)

Szal ha ő mégsem jönne, kellene még egy ember. Ki tudna jönni?
w, DoG, Bagya. Sör nem.
Elrood? Más nem is nagyon marad... :(

Jó lenne ha meglennénk 5en, mert elég gáz, hogy létszámhiány miatt bukunk meccseket...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#327) retros válasza Qorthral (#326) üzenetére


retros
tag

Bagya nem lesz, s ha visszaolvasod Dog se..

a hét konklúziója.. uo-ztunk, tdm is volt...
szal sztem egyénileg jó játékosokból áll a team. de télleg. mindig ott voltunk publicon az elsők között.. persze ez nem jelent sokat,max télleg annyit h szorúlt bennünk annyi tehetség h ezt már ''csak'' mint csapat kéne jól kamatoztatni.


[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#328) [w]


[w]
őstag

ha még lesz időm kialudni magamból a ma hajnalban elfogyasztott temérdek mennyiségű alkoholt (értsd: még most is be vagyok .aszva), akkor lehetek pótlék a létszámilag kissé fogyatékos csapatunkban :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#329) LJoE válasza [w] (#328) üzenetére


LJoE
senior tag

a gonosz kártevő, nevezetesen az alkohol aktív pusztításában elért eredményéhez szívből gratulálunk :DDD

azért csak tessék szépen megejelenni :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#330) Robaj válasza Qorthral (#326) üzenetére


Robaj
addikt

Csak hogy örülj: [kép]

Leszek ma este

Ljoe: tegnap indítottam ventri szerver otthon, elvileg műxeni fog, csak RG-vel kell dumcsiznom még...

(#331) Qorthral válasza retros (#327) üzenetére


Qorthral
őstag

Ha nem lenne egyértelmű, úgy írtam, hogy ők NEM lesznek...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#332) retros válasza Qorthral (#331) üzenetére


retros
tag

''Ki tud lenni? w, DoG, Bagya. Sör nem.''

a pont zavart meg.. nem kötekedni akartam. sry

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#333) Qorthral válasza retros (#332) üzenetére


Qorthral
őstag

Ok, semmi gond, valóban félreérthető volt. (A pont helyett vesszőt akartam írni, de így sikerült.)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#334) LJoE válasza retros (#332) üzenetére


LJoE
senior tag

persze-persze kötekedni akartál és ezér meglakolsz :D

jólvan Robaj, szerintem nem lesz vele gáz, akkor már mindenünk legyen egy helyen
egyébként nem hiszem, hogy egy ilyen ventri szerver sok vizet zavar, adatforgalom szinte semmi...

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#335) Robaj válasza LJoE (#334) üzenetére


Robaj
addikt

12 KB / fő
Eddig az 1 gigabitből max 125 K-t használtunk ki, szal van sávszél dögivel!
Ezé nem is lesz problem

De még ki kell próbálni, hogy műxik-e.

(#336) Robaj


Robaj
addikt

Lehet örülni, BCC írt, hogy feloszlottak, semmi esély a 9 órás warra.....
Írta, hogy szólt immortalnak, de ammeg nem írt ki semmit, ugye....

Na mind1, 40-0 nekünk...
8-ra szervezek/ Q szervez mást, szólok immortalnak, hogy no war:(

Ill. 9-re, ha akkor leszünk meg, szal akkó keresünk ellen, ha megleszünk mind az 5-en

[Szerkesztve]

(#337) Robaj


Robaj
addikt

Fél 9 urh ellen chimera cupa war!!!!

(#338) Qorthral


Qorthral
őstag

Ma esti CHIMERA war eredménye:

URH - Lam[PH!]a 23 : 17
Robaj majd linkeli a képeket :D !
Nem sok hiányzott a sikerhez, a csapat ügyesen összedolgozott szerintem (magunkhoz képest) !

Thx a wart, egy elég erős csapat ellen ez nagyszerű eredmény!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#339) Bagya


Bagya
csendes tag

A hétvégi rossz kedv illetve stressz egy része megoldódott a mai napon. Viszont a munkahelyi gondok illetve zűrök még megoldásra várnak. A kedvem már lényegesen jobb, mint volt mondjuk másfél-két napja. A héten vszínű kedden, szerdán tudok a lenni, a hétvégén madjnem bizt, hogy most se érek majd rá. A többi nap még alakulhat bárhogyan

member of [Lam[PH!]a] CoD team --- Mentsd meg a Földet!!! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni.

(#340) LJoE válasza Bagya (#339) üzenetére


LJoE
senior tag

mindenesetre örülök, hogy egyelőre nem négyeltek fel és aggattak ki a szálloda négy sarkára a feldühödött túristák :)

viel glück a továbbiakhoz

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#341) Zsadi


Zsadi
őstag

Egyébként az URH-nak van egy igen érdekes klánvideója kb 400-500mega, nem emléxem pontosan...
Na annak a vége hatalmas, olyan poénokat nyomatnak a ''marhák'' :)
Sztem érdemes tőteni+nézni...

Jah. és a cod.hun még nem raktak ki minket a Fórum/Dühöngő/''Szerverekről banolt játékosok klubja'' nevezetű totyikba... :D pedig a tegnapi után hát............, meg ahogy Z élvezi az isteni hatalmat..........:)




[Szerkesztve]

(#342) Robaj


Robaj
addikt

Hej soilders!

Lenne zsadi, Q, ljoe, én

tutira, 9-re Z tuti

Szal 7-fél8 körül vmi 4vs4?
w, elrood?

Ha vagytok gyertek mán 7-fél8!!!

És lehetne egy kis gyak!

Majd írja meg minddeni, hogy mikor lenne jo(bb) kezdeni?


NAPTÁRAT KITÖLTENI KÉRETIK!

Csak akkora dumcsizom le legion / one, ha megleszünk tutira 5-en!!!!!
Ehhez meg naptárat kéretik tölteni!

(#343) Elrood válasza Robaj (#342) üzenetére


Elrood
őstag

Hát, tedd már fel a képeket:).

Bocs a tegnapiért, családi program volt, azért nem szóltam, mert nálunk az a szokás, hogy mindent utoljára tudok meg, és indulás előtt 15perccel szóltak (persze a szokásos ''már mondtam, hogy megyünk'' dumát is bevetették, de a memóriám még jó), így sajna nem tudtam szólni, mert egyéb dolgokkal voltam elfoglalva.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#344) Elrood


Elrood
őstag

Oh, 1100 napja vagyok reggelve a ph-n:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#345) Robaj válasza Elrood (#344) üzenetére


Robaj
addikt

(#346) LJoE


LJoE
senior tag

tehát délután 5től otthon vagyok, viszont elképzelhető, hogy fél 8 felé 1 óra hosszat el kell tűnnöm otthonról, ergo cseppet bizonytalan a jelenlétem
de bővebbet, ha hazaértem

ezt csak azért írtam le, mert Robaj szerint meg kell, hogy nyugtassam Zsadit
amit nem értek, de hát ő már csak ilyen...

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#347) Robaj válasza LJoE (#346) üzenetére


Robaj
addikt

3x kérdezte, hogy lesz-e ma vmi és ha igen, mikó.
És mondtam neki, hogy tőled függ hogy mikó tudunk kezdeni.
Akkó ezekszerint max 7-re zsadi, Q, én vagyok tuti, Joe 50%

(#348) Qorthral válasza Robaj (#347) üzenetére


Qorthral
őstag

lesz ma vmi? :D

[Szerkesztve]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#349) Zsadi válasza Robaj (#347) üzenetére


Zsadi
őstag

2005.07.25. 13:26:52 ZsAdI Robaj - [Lam[PH!]a] Hi
2005.07.25. 13:26:57 ZsAdI Robaj - [Lam[PH!]a] Mai program?
2005.07.25. 13:27:03 Robaj - [Lam[PH!]a] ZsAdI ji
2005.07.25. 13:27:05 Robaj - [Lam[PH!]a] ZsAdI hi:D
2005.07.25. 13:27:13 Robaj - [Lam[PH!]a] ZsAdI lesz q, ljoe, te én
2005.07.25. 13:27:23 Robaj - [Lam[PH!]a] ZsAdI szal 7-fél8 körül lehet 4vs4, 9-re jön Z
2005.07.25. 13:27:48 Robaj - [Lam[PH!]a] ZsAdI w nemtom
2005.07.25. 13:27:49 ZsAdI Robaj - [Lam[PH!]a] az a 7 - 1/2 8 jól hangzik, 9 után már nem nagyon jó
2005.07.25. 13:27:51 Robaj - [Lam[PH!]a] ZsAdI elrood nemtom
2005.07.25. 13:28:02 Robaj - [Lam[PH!]a] ZsAdI ok, írom ph
2005.07.25. 13:28:15 ZsAdI Robaj - [Lam[PH!]a] meg w sem nagyon akar 9 után
2005.07.25. 13:28:21 ZsAdI Robaj - [Lam[PH!]a] sztem
2005.07.25. 13:34:53 ZsAdI Robaj - [Lam[PH!]a] gyakwar kéne
2005.07.25. 13:34:58 Robaj - [Lam[PH!]a] ZsAdI jaja
2005.07.25. 13:34:59 Robaj - [Lam[PH!]a] ZsAdI az lesz
2005.07.25. 13:35:01 ZsAdI Robaj - [Lam[PH!]a] valami jó közepes csapat ellen
2005.07.25. 13:35:02 Robaj - [Lam[PH!]a] ZsAdI nem kupaaaaaaaa

Hol kérdeztem én 3x??? 1x kérdeztem hogy mi lesz, szal Robaj már megint nem értelek.....

(#350) Robaj válasza LJoE (#346) üzenetére


Robaj
addikt

Nah joe ba'
17:00-ra lesz szervezve 4v4s, Q, zsadi, te, én
Pls siess!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.