Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#867) bLaCkDoGoNe válasza LK (#863) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem gáz, ha menned kellett, akkor menned kellett.
Carentan azért eléggé az ő pályájuk volt, bár ott is kiismerhető volt a taktikájuk, de sajna csak a végére ismertük ki annyira, hogy hatékonyan tudjunk is ellene tenni valamit.
Mindenesetre ha lesz egy ilyen jó kis szerverünk, mint ami a statból látszik, akkor nincs más hátra, mint gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni.

256kbit/s maximálisan 32kbyte/s-t jelent. A pingre nem tudok semmit mondani, nekem 1024/128-as ADSL-em van, és itt olyan 20-30 körül szokott lenni a pingem (bár néha 10 körülre is lemegy). Persze ilyenkor nem megy semmi letöltés a háttérben, ahhoz már kevés lenne a 128-as upload.

Kalandor: Köszi a címjavítást, már szerettem volna kérni, csak mindig elfelejtettem. :B

Robaj: Jónak tűnik ez a vas. Hajrá-hajrá! A war pedig nem direkt lett így szervezve, csak így alakult. Mindenképpen számítunk Rád legközelebb! :) Rád is, LK! :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.