Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14601) Lauda válasza Winner_hun (#14600) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor mi a konkret kerdesed?

(#14602) Winner_hun válasza Lauda (#14601) üzenetére


Winner_hun
félisten

...ezek meg penzt kernek? Rohej az egesz.

Miért is röhejes az hogy többek között a felsorolt dolgokért fizetni kell?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14603) joey0235 válasza Winner_hun (#14600) üzenetére


joey0235
aktív tag

Ebben az esetben nem lehetett mondani hogy nem kérem csak úgy hozhatsz ki menhelyről kutyát ha ivartalanítod ami kötelező! ez a kutya ivartalanítva volt már meg oltva, felhívtam egy másikat is ott csak az oltási költséget kellet volna ki fizetni meg ivartalanítani kellet volna később.

... No sacrifice, No victory ...

(#14604) Lauda válasza Winner_hun (#14602) üzenetére


Lauda
félisten

Miert lenne az? Ki mondta, hogy az a rohejes?

Mivel akkor meg nem irta senki, hogy anelkul is ki lehet hozni kutyat a menhelyrol, ezert tartottam azt rohejesnek, hogy onnan kihozni egy kutyat 17k, ami ugyan ivartalanitva es feregtelenitve van, de mondjuk nekem erre rohadtul nincs szuksegem.

[ Szerkesztve ]

(#14605) Lauda


Lauda
félisten

[link] A rohadek. ;] ;]

(#14606) Bjørgersson válasza Lauda (#14605) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fúj de utálom a macskákat. :((( ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14607) Lompos48 válasza Lauda (#14605) üzenetére


Lompos48
nagyúr

:C

(#14608) kenwood3 válasza Lauda (#14605) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#14609) Lauda válasza Bjørgersson (#14606) üzenetére


Lauda
félisten

(#14610) Bjørgersson válasza Lauda (#14609) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most mondom hogy utálom, erre linkelsz még egyet. Hát normális vagy te?! ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14611) Winner_hun válasza Lauda (#14604) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem is neked kell hanem a kutyának.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14612) Lauda válasza Bjørgersson (#14610) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD :DDD

(#14613) Lauda


Lauda
félisten

[link]

Ezek az allatok, bexaras. :))

(#14614) Lauda


Lauda
félisten

:))

(#14615) fero02 válasza Lauda (#14614) üzenetére


fero02
veterán

Schauma után szabadon: behavaz a bundája? :D

(#14616) Lauda válasza fero02 (#14615) üzenetére


Lauda
félisten

Jah. :)) :D

(#14617) Bjørgersson válasza Lauda (#14613) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Haláli. :D Lenne mit tanulni tőlük.. Kutyádat hol lehet megsimogatni? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14618) Lauda válasza Bjørgersson (#14617) üzenetére


Lauda
félisten

Hat en a fejet szoktam, a hatat meg a hasat. ;] :DDD

(#14619) Bjørgersson válasza Lauda (#14618) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne bsszál fel, tudod mire vagyok kíváncsi. ;]
Ne akard hogy rád küldjem Bubut és halálra nyalogasson! :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14620) Lauda válasza Bjørgersson (#14619) üzenetére


Lauda
félisten

Hat ezt buktad. :DDD

(#14621) LadyLorien


LadyLorien
tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, gondolom ti jobban értetek a kutyákhoz. Van édesapámnak két kutyája, az egyikük (kan, 7 éves) el lesz altatva, a másik ellenkező nemű, ugyanennyi idős.
Folyton együtt voltak, sokszor összevesztek, a kan elég féltékeny típus, háromszor harapott és négyszer támadt emberre... azóta is morog ránk és veszélyes, ezért lesz elaltatva - de nem ez a lényeg.

A kérdésem az, hogy a másik kutya szerintetek hogy fogja viselni? Hihetetlen jámbor, kedves állat, csak ugye el van nyomva, nem lehet megsimogatni, mert a másik egyből tépi, morog rá... fél tőle ő is.

Ami még érdekelne, hogy hogyan van az altatás? Kb. mennyibe kerül? És hogy zajlik? :(
Előre is köszönöm a válaszokat!

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#14622) Lauda válasza LadyLorien (#14621) üzenetére


Lauda
félisten

Hali!

Majd megszokja. De vegulis tok mindegy, majd elaltatjatok azt is oszt kesz. :W

(#14623) lacos001 válasza LadyLorien (#14621) üzenetére


lacos001
senior tag

Ezt kár volt ide beirni !.......... :(((

(#14624) LadyLorien Ezer megoldása létezik/létezhetett volna ennek a dolognak,nem altatni kell.........itt ez a probléma.

Sosem volt a kutya felettem rangsorban,igy ilyet nem tenne,mással sem,mert én vagyok a főnök.
1 normálisan nevelt kutya nem tesz ilyet,csak ha van vmi hiba,és az nem az állat.Sosem !

[ Szerkesztve ]

(#14624) LadyLorien válasza Lauda (#14622) üzenetére


LadyLorien
tag

Mivel ő nem támadt emberre és nem ölt majdnem meg valakit azzal, hogy kis híján (centiken múlt) majdnem felszabta a torkát, ezért őt nem áll szándékunkban elaltatni. Ahogy írtam már a bejegyzésem alatt: ha ennyire sajnálod az emberi életekre veszélyes kutyát, akkor gyere és vidd el, így nem lesz elaltatva.

Továbbá kiemelem, nem ezért írtam ide, hanem a másik kutya miatt, de felajánlom, hogy ha valaki befogadja, akkor írjon privátot!

lacos001: Ha a kutyád széttépné az arcod és kis híján felszabná a torkod, te is megfontolnád szerintem az altatást! ... és nem ez volt az első, hogy harapott.
Próbáltam én már hogy kerítsük el... vigye el kutyasuliba, elkísérjük, nevelje meg, amit mondtatok. Nem tett semmit. Azt mondta, altassuk el, mert neki erre nincs energiája. Én meg egy olyan kutyához, ami a páromat majdnem megölte és engem is kis híján arcon harapott, valahogy nem cipelgetek el sehova... főleg, hogy nem is az én kutyám és a pórázt se lehet rárakni.

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#14625) Lauda válasza LadyLorien (#14624) üzenetére


Lauda
félisten

Ott is leirtam, hogy ez nem megy. Nem torodtetek a kutyaval, meg is lett az eredmenye. Legegyszerubb mindenkit eltenni lab alol, a szomszedot is, legalabb azzal sincs gond. :(

(#14626) lacos001 válasza LadyLorien (#14624) üzenetére


lacos001
senior tag

Visszakerestem rád,elolvastam,mert valami rémlett.........fenntartom azt,amit irtam,nem a kutya a hibás.Szerintem te is tudod ki......

(#14627) LadyLorien válasza Lauda (#14625) üzenetére


LadyLorien
tag

Álljon meg a menet. A többes szám azért sem helytálló, mert nem az én kutyám. Nem én neveltem... nem hiszem, hogy hibás vagyok azért, mert az emberi életeket védem meg azzal, hogy nem szórakozok egy életre veszélyes nagytestű kutyával. A mai napig morog ránk. Nem megbízható és nem tudok vele semmit tenni. Őszintén, miután végig harapdálta a családot és majdnem megölt egy embert, valahogy nincs is nagy lelki erőm rá!

Egyszerűen azt tartom hihetetlennek, hogy tiltakoztok az altatás ellen, mikor veszélyes, de senki nem jön el érte, hogy megmentse... felajánlottam. Ha valaki ilyen jó lelkű és megneveli, megadom a címem, ahova érte lehet jönni.

lacos001: Édesapám foglalkozott/nem foglalkozott vele... miután elköltöztem kis időre, azután bolondult meg ennyire a kutya. Gondolom nem foglalkozott velük azután még annyira se, mint előtte.
Ráadásul az is nagy szerepet játszik, hogy el lett kényeztetve és féltékeny a másikra - a gond az, hogy ez miatt harapni is képes.

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#14628) Lauda válasza LadyLorien (#14627) üzenetére


Lauda
félisten

Aha. Nem a Te kutyad, nem Te nevelted. Te csak oda jartal ahol a kutya az ur ezek szerint. Akkor miert is nem nevelted, foglalkoztal vele, hogy befogadjon? Ha nem fogadott be minek mentel oda?

(#14629) LadyLorien válasza Lauda (#14628) üzenetére


LadyLorien
tag

Mielőtt elköltöztem - még semmi gond nem volt vele -. Senkire nem morgott... Aztán elég messzire költöztem, így nem tudom, hogyan neveltem volna...?
Nem én akartam egyszerre két kutyát megtartani, édesapám magyarázott, hogy az ő kutyája, majd ő foglalkozik vele.
A másikkal foglalkoztam sokat, meg édesanyám is. Meg is látszik, hogy az milyen jámbor, még egy légynek sem tudna ártani.

Szívből kívánom, hogy ne kelljen átélned azt, hogy nem bírsz kimenni a házból, mert már az ajtóban morog rád és hogy azt lásd, hogy szétmarcangolta egy kutya a párod arcát és majdnem a torkát is. Gondolom akkor is a kutyát védenéd.

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#14630) Lauda válasza LadyLorien (#14629) üzenetére


Lauda
félisten

Hat esetleg raraktad volna a porazt biztos orult volna. Meg akkor mar elvihetted volna iskolaba is. De ugye leirtad a masik topikban, hogy nem a Te kutyad, miert Te neveld meg.....

(#14631) LadyLorien válasza Lauda (#14630) üzenetére


LadyLorien
tag

Nem fogok veled vitatkozni. Ha lesz gyereked és neveletlen lesz, én neveljem meg? Ha nem lesz pénzed iskolára, én fizessem neki? Kétlem, hogy ez így menne...
Ha van kutyád, akkor a te felelősséged, az is, amit csinál, mert mondjuk nem foglalkoztál vele...
Pórázzal kapcsolatban meg, volt már harapás a póráz miatt. Szájkosarat is próbáltuk... Ezekkel a közelébe se lehetett menni. Morgás, vicsorgás és édesapám arcát harapta meg, ez lett a vége.

Suzynak semmi gondja nincs ilyen téren. Foglalkoztunk vele, szót fogad... csak néha azért nem jön oda, mert a másik már morog rá.
Oltáskor egy pisszenést se hallat... El lehet vinni sétálni, szépen megy a lábam mellett, még rángatni se kell, másik kutyákkal se veszekedik... Csak ilyenkor a másik megőrül teljesen, szétszedte a kerítést is egy ilyen alkalommal.

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#14632) Lauda válasza LadyLorien (#14631) üzenetére


Lauda
félisten

En is pont ezt kerdezem, hogy miert akarod masra passzolni a teendoket.

De nem is erdekel ez tovabb, ugyanazt lefutni megint. :W

(#14633) LadyLorien válasza Lauda (#14632) üzenetére


LadyLorien
tag

Senki nem akarta másra passzolni a teendőket. Csupán felajánlottam, hogy ha ennyire sajnálod, hogy el altatjuk, mert veszélyes, akkor itt a lehetőség, bárkinek, aki kellőképp hozzáértő... nem csak billentyűzeten kell hősködni és elmondani a tutit. Ebben szerintem semmi rossz nincs. Ha valakinek végül hű társa lenne, annak örülnék.

Azért kíváncsi lennék, hogy te mit tennél, ha téged is, a családod is és a párod is megtámadná a kutyád, úgy hogy két perccel előtte még simogatták és nem ez lett volna az első. Tényleg érdekelne. Ha ennyit kérhetek.

Természetesen elsősorban nem ezt megvitatni jöttem, a másik kutyus érdekel, hogy rá milyen hatással lenne.

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#14634) qdak


qdak
addikt

na fasza, ez dög széttépte a macskámat :W
raadasul a kezem is széttvertem :o most má téleg elmentje lesz de legszivesebben, kidobnám mert megérdemli...

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#14635) Bjørgersson válasza qdak (#14634) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jóltette.. :U Biztos sokat tanult belőle a kutya.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14636) qdak válasza Bjørgersson (#14635) üzenetére


qdak
addikt

latom nem kedveled a macskakat ....

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#14637) Bjørgersson válasza qdak (#14636) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem kifejezetten. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14638) qdak válasza Bjørgersson (#14637) üzenetére


qdak
addikt

pedig ez aranyos volt, az emlitett kutyaval ma régota gondok vannak, itt beszeltem vkivel, az a fura h (anyam elmondasaszerint) nekiment a macskanak, aztan az amstaff is neki ment, pedig az sosem bantotta a macskat egyedül, most meg kajak bevolt gözölve, alig tudtam leszendi a macskarol, vszinu ö nyirta ki amugy, de ha az a dög nem megy ra, akk a "kicsi" tuti nem,
mire anyam bejött meg mar keső volt... :( tenni meg nem sokat tudott, azt mondja papuccsal ütöttem ...
faszba ha elöbb meghallom még meglenne a macska :O :(

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#14639) fero02


fero02
veterán

(#14640) Lompos48 válasza fero02 (#14639) üzenetére


Lompos48
nagyúr

:D Olyan fülek nem is létez(het)nek. :C

(#14641) zolikaDB válasza Daffni2 (#14050) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ennivalóak :)

(#14642) fero02 válasza Lompos48 (#14640) üzenetére


fero02
veterán

Komplett lokátor állomás! :C

(#14643) Lauda válasza fero02 (#14639) üzenetére


Lauda
félisten

:C

(#14644) Bjørgersson válasza fero02 (#14639) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Neeee, behalok rajta. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14645) Lauda


Lauda
félisten

;]

(#14646) fero02


fero02
veterán

(#14647) kenwood3 válasza fero02 (#14646) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#14648) Lauda válasza fero02 (#14646) üzenetére


Lauda
félisten

:DD

(#14649) Lauda


Lauda
félisten

Turkesztan:

:K :DDD

(#14650) fero02 válasza Lauda (#14649) üzenetére


fero02
veterán

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.