Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:29

LOGOUT.hu

KPX - team pure

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) arnikusz válasza Anonymus23 (#400) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszönöm, ma anapi az invaded ch Potomacon 3 is esett ez váltotta a 78K-st.
Amúgy is bejön az Ace azt pörgetem, meg használom. Láttam egy 88.8K-at, de az messze van még.

Este tudok jönni Raidre de ládát nem tudok nyitni.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#402) Garsza


Garsza
veterán

Van ma tervben raid?

(#403) Anonymus23 válasza Garsza (#402) üzenetére


Anonymus23
veterán

Létszámfüggő, de igen, ha megleszünk 8-an, akkor lehet menni, én kb 9 előtt leszek csak.

;) - The Power of the Light Side

(#404) #75376384 válasza Anonymus23 (#403) üzenetére


#75376384
törölt tag

én is tudok jönni ha esetleg kellek.

(#405) Garsza


Garsza
veterán

milyen kötelező vétel van most? Amit még éjfél előtt meg kell vennem? Vendorokra gondolok.

Közben most látom én is csak 9 -től leszek, 4,6GB tölt. És hát a falusi netemmel kb. 1 óra még lejön.

[ Szerkesztve ]

(#406) #75376384 válasza Garsza (#405) üzenetére


#75376384
törölt tag

van egy wyvern tok, amin két sárga van, offensive slot és talent. ez a szegény ember fenris tokja.

(#407) Anonymus23 válasza Garsza (#405) üzenetére


Anonymus23
veterán

DZ South van egy maszk 42% DTE, abból érdemes venni egy párat pörgetéshez.

;) - The Power of the Light Side

(#408) Anonymus23 válasza #75376384 (#404) üzenetére


Anonymus23
veterán

Most (szinte) már csak azért csináljuk meg, hogy ki legyen szedve a heti kulcs, és 2. 3. EB-t aki akar, mivel alíg van online, akinek még nincs. Tegnap behívtuk Brabus-t is, és Ő megkapta Habugii tegnapi második EB-jét, szóval neki is meglett a 2. raidjén :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#409) arnikusz


arnikusz
veterán

A tegnapi erősebb SVD- köszi Radzak és egy craftolt mellényre 13% AWD-vel erősebb lett , igaz vesztettem 40.000 healt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#410) RazoR


RazoR
veterán

R.I.P. FTW3 megint.... :O

(#411) MarkusSchulz válasza Anonymus23 (#408) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

igen, köszönöm

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#412) Hublot válasza RazoR (#410) üzenetére


Hublot
senior tag

Ne.... :Y :O

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#413) RazoR válasza Hublot (#412) üzenetére


RazoR
veterán

Sajnos de és full ugyanaz van mint legutóbb. Hétfőn adom fel németbe, kíváncsi leszek mit küldenek mert kétlem, hogy ilyen kártyájuk lenne még.

(#414) velizare válasza RazoR (#413) üzenetére


velizare
nagyúr

az jó, mert akkor jobbat adnak. :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#415) Anonymus23 válasza RazoR (#413) üzenetére


Anonymus23
veterán

Kapsz helyette egy 2080Ti-t ;]

;) - The Power of the Light Side

(#416) Hublot válasza RazoR (#413) üzenetére


Hublot
senior tag

EVGA-tól kérjél egy Radeont. :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#417) Hublot


Hublot
senior tag

Este lesz Raid vagy mehetek dz-be?

[ Szerkesztve ]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#418) arnikusz


arnikusz
veterán

Habugi hogy áll a Shoti builded? A meglévőkből ezt górtam össze, de nagyon nyögve nyelős a játék vele, talán 400.000 armor kéne.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#419) Gubu0101 válasza Anonymus23 (#397) üzenetére


Gubu0101
veterán

Bezzeg ha otthon vagyok egyse jön :U :DDD Na majd 3 hét múlva :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#420) RazoR válasza Anonymus23 (#415) üzenetére


RazoR
veterán

Az nem lenne rossz! :D

G: persze, kettőt ;]

(#421) arnikusz


arnikusz
veterán

Csütörtöktől várhatóak a Clantagok Raidre?
Van a 2 Alton 4-4 kulcs, így ládát biztos tudok nyitni és EB-t adni.
Én a magam szórakoztatására össze akarok rakni egy 500.000. heal Berserk EB-buildet- ehhez gyűjtök majd Negotiators D. szettből Maszk, Tok és térdvédő elemeket. :R

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#422) Anonymus23 válasza arnikusz (#421) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem azt a heti 4-6 raidet lefutjuk, hogy akinek még kell plusz EB az ki tudja szedni, de most indult az ingyenes Uplay+, és ott van pár játék, amit pl én is ki szeretnék pörgetni az ingyenes hónapban, illetve nemsoká Borderlands 3 is, az is talán meg fogja megint tizedelni a jó népet (már aki megveszi).

Nekem sikerült Hétfő reggel kifogni egy értelmes gyereket, és végre meglett a 10 endorse-om, így meglett a jelenleg elérhető utolsó achi is, és a 3 alton összeszedhető/gyűjthető cuccokon kívül jelenleg nincs semmi ami játékon belüli cél lenne.

TS-re fel fogok járni, mert jó a társaság, de lehet más játékkal tolom.
Sajnos, hogy ilyen hamar elfogyott a tartalom, és a grindelés meg ennyire siralmas, mert nincs kedve az embernek belépni, mert a lvl25 Shepherd az jelen formájában nem cél, a loot meg továbbra is szutyok, kb nulla az esélyed fejlődni....

;) - The Power of the Light Side

(#423) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#422) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én is így vagyok ezzel elkezdtem más játékokat tolni, most épp Witcher 3, aztán jön a Border 3, úgyhogy a Div2 egy ideig biztos pihen. Csütörtökön feljövök 1-2 raid-re, de ameddig nincs értelmes új tartalom, addig ennyi.

(#424) arnikusz válasza Anonymus23 (#422) üzenetére


arnikusz
veterán

Nekem még team-es commendationok hiányoznak. A Pásztorral nem rombolom magam.
Tegnap hogy kényszerből otthon kellett maradnom -délelőtt a kutymákot vittem dokihoz- utána tébláboltam OC DZ-ben, de kihalt volt a Fekete Tuskok meg tiszta cheaterek voltak. Este megint OC DZ random csapattal az ellenfelek Vodka rus és egyéb rusok, lehetett őket fektetni, de a kb. 5 óra alatt mindössze 8 cuccot mentettem ki, viszont az egyik Landmark adott egy erősebb SVD-t így az felment 85.2K-ra lassan elérem a kitűzött 88.8K-t.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#425) arnikusz


arnikusz
veterán

Este Raid ready vagyok, ha lesz még 7 Agent, tegnap ketten voltunk Bandival 20-21.30 között.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#426) Anonymus23 válasza arnikusz (#425) üzenetére


Anonymus23
veterán

Egy kissé szétszaladt a ménes ahogy látom, mindenki belekezdett másba is, meg vannak jó páran akik (remélhetőleg csak egyelőre) törölték a játékot...
Mondjuk egy szavam sincs, mert tényleg elfogyott így 900 óra tájékán már a játék :DDD

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#427) arnikusz válasza Anonymus23 (#426) üzenetére


arnikusz
veterán

Lehet meglesem öcsémnél a Youngbloodot, gondolkoztam, hogy visszarakom az DIV. 1.-et, meg az New Dawnt-t, de helyette Kutymákozok és kívárok.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#428) RazoR válasza Anonymus23 (#426) üzenetére


RazoR
veterán

Nincs vga-m :( , meg eléggé rákattantam a Witcher 3-ra :)

(#429) arnikusz


arnikusz
veterán

Sabbat esti Raidre no ones coming?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#430) Anonymus23 válasza arnikusz (#429) üzenetére


Anonymus23
veterán

Uplayen leszek, ha meglennénk, akkor tudok jönni este vagy 2 körre.

;) - The Power of the Light Side

(#431) arnikusz válasza Anonymus23 (#430) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszi én is 2 körre hitelesített vagyok, a fekvés nélküli kéne meg negotiator maszk, tok térdvédő. :R

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#432) arnikusz


arnikusz
veterán

Alone :O

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#433) Hublot válasza arnikusz (#432) üzenetére


Hublot
senior tag

Valami csoda kellene történjen, hogy elkezdjek vele ismét játszani.

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#434) Garsza


Garsza
veterán

Így muzsikál a seaker build District heroicon! :U

(#435) Hublot válasza Garsza (#434) üzenetére


Hublot
senior tag

Juj! :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#436) #75376384 válasza Garsza (#434) üzenetére


#75376384
törölt tag

érdekes, hogy erről nem sirnak redditen. de a loot az rossz...

(#437) MarkusSchulz válasza Garsza (#434) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

mutatsz egy képet a buildről? köszi

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#438) Habugi válasza Garsza (#434) üzenetére


Habugi
addikt

39perc? Biztos nem 4en kezdtétek max ketten és ez is hozzájárult a killekhez. :)

Ettől függetlenül akkor sem sokkal eltérőbb a helyzet amikor minimum 3 ember ott van kezdésnél:

;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#439) Garsza válasza Habugi (#438) üzenetére


Garsza
veterán

Csak nem vissza raktad?

Itt nem az én buildem akarom fényezni, hanem úgy általánosságban a skill buildet seakerrel.
Messze nem fullos a build.
Egyébként 4 kezdtük.

[ Szerkesztve ]

(#440) Habugi válasza Garsza (#439) üzenetére


Habugi
addikt

Nem, ez egy előző hó 28.-ai kép/game volt.

Nem rakom vissza amíg elő nem állnak valamivel, amivel mikor Ti már napok óta játszani fogtok.. rákérdezek majd TS-en h mit tud és azt nem hallom válaszként h rendbe rakták ezt-azt-amazt és az új content is élvezetes/jópofa.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#441) arnikusz válasza Garsza (#434) üzenetére


arnikusz
veterán

Este toltam egy invaded heroic strongholdot, District Uniont, randomokkal, az időt nem néztem, Ace -ben voltam ott 212000-et mutatott, fedezékből supportàltam.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#442) Garsza válasza MarkusSchulz (#437) üzenetére


Garsza
veterán

Igazából egyszrű összrakni, Az a lényg hogy meglegyen a 3000 elktronika, ahol leht exploziv damage legyen, és minél tőbb sárga legyen a szetten.


Mask
Mellény
Tok
Zsák
Térdvédő

(#443) Anonymus23 válasza Garsza (#442) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az adatlapot mutasd már meg a seeker mine-ról, mert az sok mindent elárul.

Az, hogy mennyit lősz egy random csapattal, az nagyon sok esetben becsapós lehet, mivel a randomok lehetnek full Division analfabéták, és lehet, hogy a fél magyar honvédelmi költségvetést ellövöldözik mégis szinte nullát sebzenek, és akkor neked kell bevinned minden sebzést, míg sokszor mentünk együtt (pl Habugii, Velizár, meg én mentünk elektronikásban, meg volt valaki még DPS-ben) ott teljesen szétoszlottak a sebzések, azon múlott a dolog, hogy ki tudta hamarabb bevinni az állapothatást, és ki küldte el hamarabb/jobb helyre a sekkert. Sokszor volt, hogy mire odaért a golyó, már feküdt az összes mob :DDD

Rakok majd fel én is screent a két szettről amit összeraktam ;)

;) - The Power of the Light Side

(#444) Garsza válasza Anonymus23 (#443) üzenetére


Garsza
veterán

Persze egy van ahogy írtad.
Az első képen azt akartam szemléltetni mennyire OP a seaker buld a DPS buldek -hez képest.
Ha meg a randomok analfa béták voltak egy sima DPS builddel, nem hoztam volna le egyedül.
Nem konkrétan a sáját seaker buildemet akartam fényezni, mert azon nincs smmi kiemelkedő.

(#445) Anonymus23 válasza Garsza (#444) üzenetére


Anonymus23
veterán

:DDD
Ahhoz képest, hogy nincs rajta semmi, ezeket a modokat bárki elfogadná :DDD
Pl. +6-os modot még nem is láttam :N

OP nem OP:
Ez azért van, mert a seeker megkeresi magának a célt, azaz mindig sebez (kivéve persze ha lelövik előled a mobot), míg egy DPS build legalább 40-50-60% sebzése fixen megy a levesbe a végén látható accuracy mutató alapján.
A másik meg, amire utalni akartam, hogy ekkora különbség leginkább akkor van, ha a többi játékos elég láma, nem leszólni akarlak téged vagy a builded, ne értsd félre, csak ezt a statisztikát helyén kell kezelni, mert pl egyedül több killt bevittél mint a másik 3, ez egy erősebb csapatnál nem így van.
Az ereje abban van, hogy nem kell tudni célozni, a technika mindent megcsinál helyetted. A többi már csak a looton múlik, hogy mi esik ki neked, amit fel tudsz használni :K

Sajnos ez a játék most sok sebből vérzik, és kit tudja, hogy tudnak-e olyan vérfrissítéssel előállni, amiről a fő topikban is volt fenn egy screen, hogy rendbe tegyék a lootot vagy a fejlődési rendszert.

;) - The Power of the Light Side

(#446) Anonymus23 válasza Habugi (#440) üzenetére


Anonymus23
veterán

Töltsed le a játékot, mert látod, amióta hátul nincs benn, azóta G sem játszik egy percet sem, pedig Ő is csak miattad jött Raidre is :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#447) Hublot válasza Anonymus23 (#446) üzenetére


Hublot
senior tag

Mellé dobja 0-24 :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#448) Csoffadalom válasza Anonymus23 (#445) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nekem volt +10-es is, gondolj bele 16 seeker szaladgált volna, ha lett volna annyi ellenfél egyszerre.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#449) Garsza válasza Csoffadalom (#448) üzenetére


Garsza
veterán

Létezik 10 is? Mert szerintem 6 a legnagyobb.
Egyébként alapból 4 van. Nem 16 szaladgált volna hanem 14.

(#450) Anonymus23 válasza Csoffadalom (#448) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem is 6 plusz max ami eshet.
Vagy az is lehet, hoyg slotonként is más, de őszintén szólva 5-6-osnál nem láttam még nagyobbat (pont az előbb esett egy 6-os (azt nem néztem meg, hogy a nekem megfelelő slotba esett-e.)
A heti club kihívásokat csináltam meg, és közben esett egy 6-os, 2,5k SP elvárással :F

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.