Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:29

LOGOUT.hu

KPX - team pure

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Joccc07 válasza arnikusz (#947) üzenetére


Joccc07
addikt

Tegnap nem akarta a játék, hogy játszak. Folyamatosan összeomlott. Fel órát ha sikerült játszanom.
Pestilence 110k-t hogyan?
Hétvégén hajnalig ráérek.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#952) arnikusz válasza Joccc07 (#951) üzenetére


arnikusz
veterán

Kimaxolva az SHD-által adható 10% weapon damege, valamennyi szettelemen 15% weapondamage. Vagy 3 db TipoftheSpear ami ad még + 10% weapon dameget. Vagy 3 TipoftheSpear+ 2 Yaahal (+5% ). De emellett nagyon fontos DPS buildnél a chc 50% felett a max. 60%, ill. a CHD 100% felett.

A látható build Bulletkingre épült 46.5% CHC és 131%CHD, felmerülhet a kérdés miért nem a Coyote exo maszk és Petrov kesztyű az az összeállítás nem adja úgy legalábbis nekem. A mellényen nem Glass Cannon, hanem Oblitare, a zsákon nem Vigilance, hanem Composure ami fedezékben állandóan adja a 15% weapon Damaget. Én nem vagyok hajnali játékos max. 23.-ig hétvégén, ha meglátsz és nem vagyok csoportban csatlakozz nyugodtan.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#953) Gubu0101 válasza arnikusz (#952) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tegnap jó bedaráltak minket a mocskok Dz-ben,igaz vissza kapták ;] Annyit vettem észre,hogy egy lövéstől már feküdtem.Meglepődtem,hogy láttam a kezében a liberty-t akkorát azért nem szabadna sebeznie :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#954) arnikusz válasza Gubu0101 (#953) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem is jöttek vissza utána. Elszomorítalak löttem már Libertyvel 6 Milliót így közelre.
Amikor visszamentem és rajtam volt az Imperial tok - látták, hogy jövök az egyik megközelített ki is gyúlt és csak sima Crusader pajzsal volt az feküdt is mikor szembekapta a Bulletking, ekkor jött a max pajzsos azt csak bontani tudtam és mozogtam közben, de a 3. leszedett ekkor jöttetek ti és bevégeztétek őket. :DD
Ha mi is összeszokott 4-es csapat lettünk volna nem tudtak volna először sunyiba leszedni.

Még előtte egyedül farmoltam és egy SystemC-s Lady Death-el leszedett, majd hívott egy kimentést, na visszamentem és míg harcolt a kimentőhely mobokkal szépen leszedtem elvettem a cuccát és mivel nem volt benne maszk betörtem szépen felette állva teljesen. :DDD

DZ loot minősége 00000, tegnap kb. 15 land és 2 drop OC DZ-ben és 1 yaahal mellényt, meg 1 sima Yaahal maszkot találtam érdemesnek arra, hogy kimentsem, tényleg csak, ha PVP-zni szeretne az ember akkor menjen DZ-be.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#955) Gubu0101 válasza arnikusz (#954) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akkor azért dobtam egy hasast :D Kapták,Pestivel küldtem nekik a srác meg a pajzsal közelebbről pik pak végzett velük.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#956) arnikusz


arnikusz
veterán

Habuginak-Golan terület/New York.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#957) arnikusz


arnikusz
veterán

Este megyek Heroic WS-re akinek van kedve csatlakozzon.
Meg lehet majd olyan is hogy exo ládát 4-en fejezzük be és lehet csereberélni, nekem mondjuk a Big Horn kéne, de az ebből nem fog esni.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#958) -=Jam=- válasza arnikusz (#957) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Szerintem, amit a ládából nyitsz az nem osztható. Én már tegnap kinyitottam, volt benne egy maxos BTSU kesztyű, hurrá :DDD

(#959) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#958) üzenetére


Anonymus23
veterán

Osztható azokkal akikkel egy cspatban vagy, amikor kinyitod.

;) - The Power of the Light Side

(#960) arnikusz válasza -=Jam=- (#958) üzenetére


arnikusz
veterán

Én a múltkor kaptam olyat. :D
Most szerintem Ninjabike térdes lesz.
Tegnap Ildikó Úrhölgy Agenttel toltunk 3 Ch liga küldit, meg egyedül csináltam 10 perc alatt 30 véreztetést.
Ma neki ugranék a WS Heroicnak mint Tóth az A......, cél a 6 ponty semmi extra.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#961) velizare


velizare
nagyúr

beszart a videókártyám (szétreped az fc maszk), pár napig nem leszek.

btw mit érdemes venni jelenleg? kb 150em van rá. halk kártya érdekel, és fhd. csak bolti, használt nem játszik.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#962) Gubu0101 válasza velizare (#961) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én Palit 2060 supert vettem, jó kis kari és halk :B tavaly 146k volt asszem.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#963) velizare válasza Gubu0101 (#962) üzenetére


velizare
nagyúr

2 venti elég neki? itx házam van, abban nincs levegő.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#964) velizare válasza Gubu0101 (#962) üzenetére


velizare
nagyúr

mi volt előtte? csak hogy tudjam, mihez képest halk. ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#965) Anonymus23


Anonymus23
veterán

A nap dumája:
Lord Jammel tolja a Liberty-t heroicon 2 pubbal, akik közül az egyik egy healer, Lord megszólal utalva a healerre:
- Most sincs heal, biztos alszik a csávó!
:C :C :C :DDD :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#966) Joccc07 válasza velizare (#961) üzenetére


Joccc07
addikt

Akkor 5700xt #Csakazájemdé :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#967) dvd24 válasza velizare (#961) üzenetére


dvd24
senior tag

A sima 2060 Asus ROG Strix 150 körül mozog, de ha dobsz rá egy 20-ast kapsz már 2060S-t is ugyanebből a szériából, az valamivel időtállóbb lesz.

szerk.: jah nem biztos, h befér itx házba...

[ Szerkesztve ]

(#968) Gubu0101 válasza velizare (#964) üzenetére


Gubu0101
veterán

Palit 1060 volt az elődje :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#969) velizare válasza dvd24 (#967) üzenetére


velizare
nagyúr

hosszra befér, de a 2 slot hely elég fix. de valószínű egy 5700 xt lesz. #lustaságfélegészség

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#970) Joccc07 válasza velizare (#969) üzenetére


Joccc07
addikt

Tudtam én mi kell neked ;)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#971) Gubu0101 válasza velizare (#969) üzenetére


Gubu0101
veterán

Meg télen se lesz gond a fűtéssel :D

(#970) Joccc07 : Helyre tették már?Első tervem az volt,hogy azt veszek,de nem sok jót olvastam így inkább nem vettem meg.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#972) velizare válasza Gubu0101 (#971) üzenetére


velizare
nagyúr

ne röhögtess, egy tisztességes porszívó többet eszik ennél. a 295x2, ami most megdöglött, na az valami, de ez...

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#973) Joccc07 válasza Gubu0101 (#971) üzenetére


Joccc07
addikt

Nekem nincs. Tesóm meg nem panaszkodik.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#974) arnikusz


arnikusz
veterán

A tegnapi District Union Legendaryn fellelkesülve, ma a Capitolt próbálnánk.
Zsoltee, Khorgat és jómagam mellé szívesen várunk Clantagot. 19.30 utáni kezdés.
A Capitolt még nem vittem végig ma megnézem a videót.
Nálam a fórumon mutatott Tank lesz, Khorgat CC, Zsoltee DPS.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#975) Gubu0101 válasza arnikusz (#974) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tető előtti teremig jutottam ott a két terem a leg szívatósabb.Mondjuk ott is a heal dobozok amiket ledobálnak az okozott gondot,de majd Khor intézi :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#976) dvd24 válasza arnikusz (#974) üzenetére


dvd24
senior tag

Szerintem jobban járnánk, ha abban a buildedben lecserélnéd a maszkot táskát fegyvertokot és térdvédőt true patriotra. Olyanra amiben Anonymus is megy a legendaryken. Megmaradna minden bónusz és TP is jönne mellé.

(#977) arnikusz válasza dvd24 (#976) üzenetére


arnikusz
veterán

Betörtem a TP-t. Ez van egyenlőre. Nem leszek állandó Legendary-s, csak míg a Ruha és természetesen a Big Horn ki nem esik.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#978) dvd24 válasza arnikusz (#977) üzenetére


dvd24
senior tag

Kár érte.

Soha nem lehet tudni, egy "balanszolás" után mikor mi lesz az új meta, nekem majd minden set itemből, brand setből és fegyverből el van rakva egy jó rollos.

[ Szerkesztve ]

(#979) arnikusz válasza dvd24 (#978) üzenetére


arnikusz
veterán

Egyik sem volt god rollos, egy ideje már csak azokat tartom meg.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#980) velizare válasza arnikusz (#974) üzenetére


velizare
nagyúr

:N
nálunk a fél nyolc az esti mese ideje. sok szerencsét!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#981) arnikusz válasza velizare (#980) üzenetére


arnikusz
veterán

Meddig mesél kérem, tegnap is kb. 20.10 volt mire elindultunk.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#982) velizare válasza arnikusz (#981) üzenetére


velizare
nagyúr

amíg el nem alszik mindkettő. :( fogfájós időszak van.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#983) Gubu0101 válasza arnikusz (#981) üzenetére


Gubu0101
veterán

Szóval ide:

"Egyszer sem kellett újratölteni a BK-et,folyamatosan szórtam őket és töltött után,jó találmány de lehetne nagyobb sebzése kicsivel mert így 300k ig nem ment fel a dmg.Én is leszek szerintem,majd rád joinolok ismét :D Csak most teszek el invertoryba skill buildet,bár nem szeressem mert nagyon vissza esik a sebzés,pisztoly-al meg sokat kell klikkelni.Ha jön Khor akkor maradok így."

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#984) arnikusz válasza Gubu0101 (#983) üzenetére


arnikusz
veterán

DPS CHC/CHD-ben 400000-et sebez simán a BK a talentekkel és CHC/CHD-vel, de láttam 600000-t is. Ha vakítva vannak és megtorpannak akkor lehet őket szedni. Annyi, hogy a magaslaton lévő lövészekre kell figyelni, ill. amikor 1 marad az adott szakaszon az átmegy Berserkbe és szük helyen leabuzál mindenkit.

Roosewelt végére kellessz az M1A, tegnap néztem, hogy Tankban is 500000-t sebzett.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#985) Gubu0101 válasza arnikusz (#984) üzenetére


Gubu0101
veterán

1.6-2.1M közt lövök a Baker's D-el.Este nem szeretem használni,mert sokat kell klikkelni,az asszony meg aludna,azt már majd a falra mászik néha :DD :DD

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#986) dvd24


dvd24
senior tag

Leszek este, délután egy kollegát fogok húzni - meggyőztem, h vegye meg a divisiont - de utána mehetünk majd rooseveltbe. Ma ráadásul providence a targeted loot ott, talán még esik is valami használható.

[ Szerkesztve ]

(#987) Anonymus23 válasza Gubu0101 (#985) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha időt akartok spórolni, akkor érdemes lenne a DPS metákat kifarmolni, mivel a legendáshoz, hogy jó időt fussatok, kell a minimum 2 jó DPS, még akkor is ha folyamat CC alatt lennének a mobok.
Adott esetben még akkor is többet érhet egy gyengébb szetitem, ha éppen kisebb értékek vannak rajta, semmint bármilyen összerakott szett.

Tegnap este még letoltuk mind a 3 legendást, 30-40 perc között volt mindegyik, de elég jó köröket sikerült kifogni.
Végre nekem is esett egy BigHorn :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#988) arnikusz válasza Anonymus23 (#987) üzenetére


arnikusz
veterán

Gratula. :C Maxolja ki.
Mivel én a lassan fontolva haladó vagyok be van készítve a 2 DPS, de mindig a Tanknál kötök ki. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#989) dvd24


dvd24
senior tag

Mondjuk a tegnapi "speedrununkban" a random aki lelépett a végén, a tetőig tankban volt szintén, ott ha jól láttam váltott valami skill damage szerűségre, szóval két tank egy dps egy CC-vel mentünk. :)

(#990) arnikusz válasza dvd24 (#989) üzenetére


arnikusz
veterán

A csapda amit használtál a tető előtt jól jött. Először Demo speckóban hozom a meta buildet Coyote, Contartor Glove, FoxP, Bulletkinggel és M1A-val meglátjuk.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#991) dvd24 válasza arnikusz (#990) üzenetére


dvd24
senior tag

Ott csak azért váltottam a csapdára mert a blinder beakad mindig az ajtónyílásba, hiába van nyitva, amúgy jobb a vakítás.

(#992) Gubu0101 válasza Anonymus23 (#987) üzenetére


Gubu0101
veterán

Világos.Tegnap már nem éreztem a szettem annyira gyengusznak,Simán szedtem a mobokat lefele,kicsit újra kalibráltam missio előtt.Mondjuk még így is lenne mit javítgatni rajta,de nem akar igazán olyan esni amit én elképzelnék.Pl a 15% fegyversebzést is rá kell pörgetnem mert a java 10-12 körül van,így meg bukok elég sok mindent.
Szerintem öröm ha 2 óra alatt sikerül majd ma is megcsinálni :D Ti már nagyon Prok vagytok.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#993) arnikusz válasza Gubu0101 (#992) üzenetére


arnikusz
veterán

És a végén esik piros ami nem Big Horn. Providencből, ha esik akkor adom majd . Ha nem lesz Big Horn akkor majd hétvégén mehet a District eddig akivel voltam mind ott esett nekik Big Horn.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#994) Gubu0101 válasza arnikusz (#993) üzenetére


Gubu0101
veterán

Okés.Tegnap nyitottam a kis ládikából egzo hátizsákot el is dobtam nektek,de ti már rohantatok befele :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#995) Gubu0101 válasza arnikusz (#993) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mondjuk nálunk is kellene egy kis átszerveződés.Skilles-nek ott van Khor,neked is valami hasonló szett kellene mint nekem,hogy minél jobban,gyorsabban szedjük ki a mobokat,ha tudsz pajzsal olyan szettet össze dobni az még jobb,mert jó ha van,főleg ha fel kell szedni valakit.4. illető meg nem tudom ki lesz,milyen szettel.

Lehet átváltok én is Nyilas Misire,jó az a tüzes gránát :DD

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#996) Gubu0101 válasza arnikusz (#990) üzenetére


Gubu0101
veterán

Este Legendary?Ha neki ugrunk valamelyiknek akkor fel lépek majd(este).

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#997) arnikusz válasza Gubu0101 (#996) üzenetére


arnikusz
veterán

Én készen állok, ha Khorgat is jön, csak kéne még 1 Clantag is.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#998) Gubu0101 válasza arnikusz (#997) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ok :D Jaja, nem artana :D Hany orara mennyek fol?

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#999) arnikusz válasza Gubu0101 (#998) üzenetére


arnikusz
veterán

20.00 körül érek oda.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#1000) Gubu0101 válasza arnikusz (#999) üzenetére


Gubu0101
veterán

Okés.Én is igyekszek majd.Nem tudom,ma még pakolunk e itthonról meg ide :U :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.