Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:29

LOGOUT.hu

KPX - team pure

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) velizare válasza cikasz (#799) üzenetére


velizare
nagyúr

pixi babushka ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#802) arnikusz válasza velizare (#801) üzenetére


arnikusz
veterán

Tegnap amikor bevágta a musicát Pixi megkérdezték tőle, hogy ő-e DJ Pixi. :C

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#803) velizare válasza arnikusz (#802) üzenetére


velizare
nagyúr

láááál

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#804) arnikusz válasza Hublot (#797) üzenetére


arnikusz
veterán

Beszélgettünk a múlkorában a damage to healről:

Offensive System:
DexterityWhite House
1.5% Weapon Damage
2% Damage to Health
3% Weapon Handling

Ez meg a leendő speckóhoz:

Utility System:
AssistClan
116 Skill Power
2.5% Outgoing Healing
2.5% Burn Damage

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#805) arnikusz


arnikusz
veterán

Holnap 19.30-tól Season Passos Clantagokat keresek az Episode 3-ra.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#806) pottyoske197


pottyoske197
tag

Kerdesem lenne, a 2 honapja reklamozott modositasok az szettelemekre azok nem jottek azaz kesobb jonnek..
mind irtatok hogy teljesen atirjak a talentek, atributumok modositok kiosztasait stb valamint elmenti a max itemet amit kifarmoltal oltozetenkent a recalibrationhoz, azok majd csak kesobb jonnek vagy ????

pottyoske

(#807) -=Jam=- válasza pottyoske197 (#806) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Most csak EP3 jött, azok majd később jönnek.

(#808) marky1970


marky1970
tag

Ma este úgy laggoltak a szerverek,hogy DZ játszhatatlan volt!
Ezért kis unalom űzésként EZZZZZZ:

Omamil

(#809) arnikusz


arnikusz
veterán

Lesz ma Raid? :)
Lehetne. :K
Új gearset 7 perctől. [link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#810) Armatura


Armatura
tag

Tudom amatőr kérdés,de elfelejtettem hogy osztja a skill tree pontokat.A 4-es cp 1 pont,van ami többet ad?

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#811) marky1970 válasza Armatura (#810) üzenetére


marky1970
tag

Az invaded küldik 5 pontot adnak és a bounty-k közül van amelyik 3-at vagy 5-öt meg a field cahce 3-at./mármint a szintlépés/

Omamil

(#812) arnikusz válasza Armatura (#810) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy marky1970 írja + ch napi küldetés 3, napi hard 1.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#813) Armatura válasza marky1970 (#811) üzenetére


Armatura
tag

Köszönöm!

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#814) #75376384


#75376384
törölt tag

tudom van topik monitor, de érdekelne a tapasztalatotok. 27es monitor (Fhd) esetén ma néztem egymás mellé kirakva egy ívelt és egy sima verziót. Az ívelt ekkora méretnél kényelmesebb volt a szemnek és jobban ráállt az egészre a tekintetem vagy hogy mondjam. :D Viszont nekem úgy tűnt hogy pixelesebb, mint a sima. Mármint egy szöveg esetén a betűk éle úgy tűnt jobban látszik.
Ugyanazon felbontás és méret mentén ez elég fura volt.
mi a véleményetek csak haluztam vagy tényleg ekkora lehet a különbség a kettő között? Vagy akkor miért jobb az ívelt?

A “vegyél nagyobb felbontást” “kisebb monitort” opciók nem játszanak. :)

(#815) sith7 válasza #75376384 (#814) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem azt mondták nálam okosabbak, hogy a sima monitor jobb játékra, mint az ívelt

Bemész egy pl.: Média Markt - ba, hány db ívelt monitort, és hány simát látsz ? ;)

(#816) #75376384 válasza sith7 (#815) üzenetére


#75376384
törölt tag

Jó de az egyik viszonylag új a másik kevésbé. Mellé pedig bejön, hogy “uristen ez íves minek vegyek ilyet?” kezdeti dolgok stbstb. Bizalmatlanság vele szemben. Monitort azert mégse évente cserél az ember. Itt most egymás mellé rakva néztem két közel azonos paraméterekkel bíró kijelzőt. És az ívelt mint írtam úgy tűnt hogy jobban “rááll” a szem. De lehet ez csak valami pillanatnyi hülyeség volt és mondjuk division esetében ahol jellemzően a képernyő közepét nézzük sokat nem is biztos, hogy kell az ívelés miatti felár.

(#817) Anonymus23 válasza #75376384 (#816) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem sosem volt ilyenem, de mivel elég sok excellel kell dolgoznom, talán sosem lesz, mert az íveltség miatt nem lesz sosem egyenes az egyenes.
De, 27"-nál én nem sok értelmét látnám az íveltségnek, mivel azért ez a méret még belátható, ugyanígy gonoldom a 16:9-es méretaránynál.
Ha mondjuk 32" vagy 21:9-ben gondolkoznál, ott már több értelmét láttam az íveltségnek.

;) - The Power of the Light Side

(#818) #75376384 válasza Anonymus23 (#817) üzenetére


#75376384
törölt tag

köszi a válaszokat. valamiert pedig úgy emlékeztem neked ívelt van. ja igen olvastam teszteket meg hasonlok. tenisz meccset eleg vicces volt rajta nézni. :D

(#819) sith7 válasza #75376384 (#816) üzenetére


sith7
nagyúr

lehet nem ment át, de szerintem is a sima a jobb ... abból van a boltban is több, gondolom nem véletlenül

(#820) -=Jam=- válasza #75376384 (#818) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem van ívelt, és az excel is egyenes :D
10 percig fura volt mikor először néztem, de azóta észre sem veszem, pedig a munkahelyen egész nap két simát nézek, meg itthon is sima a másik monitorom, de így sem zavaró.

(#819) sith7: Azért van a boltban több sima, mert 27"-ig teljesen felesleges hajlítani, fölötte viszont sokkal kényelmesebb a szemnek ha kicsit ívelt. És a nagy átlag még mindig inkább ezeket a méreteket választja játékra.

[ Szerkesztve ]

(#821) sith7 válasza -=Jam=- (#820) üzenetére


sith7
nagyúr

ha Te mondod ... :R

(#822) #75376384 válasza -=Jam=- (#820) üzenetére


#75376384
törölt tag

Igazából ha te is, akinek ívelt van azt mondod, hogy 27”-ig értelmetlen, akkor tényleg meggyőztetek és marad a sík.

(#823) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Most jött el az idő, és első körben csinálok egy kis "tisztogatást" a tagok közül, azok, akik nagyon régen nem léptek már be, név szerint:

Addictive75
Blazzzi
CPT-ZTR
Ebeny04
Radzaknr1
Rixiland_hu
Urixiel

Ha itt bárkinek a nagyon jó ismerőse a fentiek közül valaki, akkor szóljon, mert ma este a fenti régen látott tagokat kiteszem a klánból.

;) - The Power of the Light Side

(#824) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#823) üzenetére


Anonymus23
veterán

Senki többet harmadszor?

;) - The Power of the Light Side

(#825) Armatura válasza Anonymus23 (#824) üzenetére


Armatura
tag

Részemről semmi.

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#826) arnikusz válasza Anonymus23 (#824) üzenetére


arnikusz
veterán

Do it ha erre sem méltatnak.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#827) Hublot válasza Anonymus23 (#823) üzenetére


Hublot
senior tag

Mehetnek. :K

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#828) Habugi válasza Anonymus23 (#823) üzenetére


Habugi
addikt

Addictive75 & Radzaknr1 duóval beszélek, estére megaszondom mizu.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#829) Habugi


Habugi
addikt

Csináltam egy Discord server a teamnek, napközbeni chatelésre gépről, mobilról vagy akár böngészőből.., továbbá h amikor "pörgés van", ne a PH Div2 topicja legyen bespammolva az egymással való diskurzusainkkal.

Pl.., az újabban nagy népszerűségnek örvendő "én vagyok a missön végi scoreboard királya" típusú screenshotok vég nélküli ömlesztésére is kiváló.. ;]

Esetleg ha a TS krampuszol, itt is van voice, valamivel rosszabb a hangminőség szóval vésztartalék jelleggel, az elsődleges nyilván a TS marad.

Egyelőre sztem csak tagoknak, aztán majd a vezetés igény s kedv szerint eldönti hogyan legyen managelve. Szétküldök privátban pár meghívót azoknak akiknek ismerem a PH-s nevét, ezt követően ugyan azzal a linkel már bárki behívhat más tagokat is.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#830) Anonymus23 válasza Habugi (#828) üzenetére


Anonymus23
veterán

Addictive75-t már kiraktam, ha még jönni akar, akkor küldjön join requestet.

;) - The Power of the Light Side

(#831) Habugi válasza Anonymus23 (#830) üzenetére


Habugi
addikt

Ok, Radzak azt mondta őt is dobhatod, majd jön ha aktuálissá válik.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#832) arnikusz válasza Habugi (#829) üzenetére


arnikusz
veterán

Hát én azt hanyagolom elég ez a külön topikjunk. :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#833) Habugi válasza arnikusz (#832) üzenetére


Habugi
addikt

Nyilván az jön aki akar, semmi kötelező, ez csak az én.., még tavalyról származó ötletem, csapat egyben tartásra, hülyülésre és napközbeni chatnek, offolni, stb.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#834) Anonymus23 válasza Habugi (#833) üzenetére


Anonymus23
veterán

A játéknak kellene egyben tartani a csapatot szerintem, nyilván, ha pl azt látom, hogy tök egyedül vagyok fenn órákat a klánból, akkor nem megyek fel TS-re, illetve családi időben ha van, hogy játszok, akkor sem, mert a kisfiam nem a halkabb gyerkőcök közé tartozik, a kislány meg adott esetben benyomja a légvédelmi szirénát, és az is zavaró tud lenni. :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#835) arnikusz


arnikusz
veterán

Hétvégi Raid?????????
Legyen mán :R :R :R tudom én megyek HC-ra, de a Vásárnap 18.00.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#836) cikasz válasza Habugi (#829) üzenetére


cikasz
őstag

Dobsz meghívó linket privátban? Vagy Cikász[HIN]#5275 :R
Amúgy semmi gond a discord hangjával. Destiny 2-t nyomtam és ott teljesen jó volt a hangminőség a többiekkel.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#837) Habugi válasza cikasz (#836) üzenetére


Habugi
addikt

Ment, ölnézést kérek.

Ezt a melyiket használjuk Voicera topicot nem akarod megnyitni, hidd el nekem. :N ;]

Tavaly megpróbáltam és olyat kaptam h azóta is lelkiismeret furdalásom van, továbbá apró pici pontnak érzem magam. :DDD

Teljesen jó a TS3 elsődlegesnek, azt szoktuk meg, ne szakadjon kétféle voicera a társaság, ha TS3 krampuszol, vésztartaléknak tökéletes.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#838) Anonymus23 válasza Habugi (#837) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hádde!
Ts-ről direkt átmentünk Discordra amikor ez felmerült, és együntetűen állapítottuk meg, hogy jóval szarabb volt a hang minősége.
Az kétségtelen, hogy mint social lehetőség messze fölötte van, mint egy TS, de hang szemponjából meg nem.

Kérdés részemről, hogy a webes felület és a klines között van hangbeli eltérés vajon (discord)?

;) - The Power of the Light Side

(#839) Habugi válasza Anonymus23 (#838) üzenetére


Habugi
addikt

Ne nekem írd, ártatlan vagyok! :D
Ki sem jött a számon, sőt, még csak rá sem gondoltam, eszembe sem jutott!

Utolsó kérdésre válaszolva, a legesleghaloványabb gőzöm sincs róla, ám ha találgatnom kéne azt mondanám nincs, vagyis nem hiszem h lenne.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#840) Garsza válasza Habugi (#829) üzenetére


Garsza
veterán

Csatlakozási linket küldesz? Mert amit beraktál az csak a discord alap oldalt nyitja.

(#841) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Egy kis DZ 1v4

;) - The Power of the Light Side

(#842) arnikusz válasza Anonymus23 (#841) üzenetére


arnikusz
veterán

:C :C

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#843) Hublot válasza Anonymus23 (#841) üzenetére


Hublot
senior tag

:DDD :C

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#844) cikasz válasza Anonymus23 (#841) üzenetére


cikasz
őstag

:R

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#845) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Tolni kellene egy jó Raid-et :D Még nincs Eb-em :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#846) Anonymus23 válasza Gubu0101 (#845) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én benne vagyok, este 8 körül legyen már online aki szeretne jönni.
Ghio gyere megpróbáljuk a fekvés nélkülit... :K

;) - The Power of the Light Side

(#847) Gubu0101 válasza Anonymus23 (#846) üzenetére


Gubu0101
veterán

Zsír,TS?Mikim még mindig nincs,úgy hogy majd csatlakoznék hozzád ismét :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#848) cikasz


cikasz
őstag

20 perce "allocating disc space" és a feléig sem ért még el
eret vágok magamon... :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#849) arnikusz válasza cikasz (#848) üzenetére


arnikusz
veterán

Nyugi nálam 7 GB- nél tart. 21.00 lesz mint tippeltem.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#850) #75376384 válasza cikasz (#848) üzenetére


#75376384
törölt tag

Én töröltem a fenébe a játékot és most húzza le újra az egészet. Kiváncsi leszek hogy ez a patchelt verzió e már. Uplay szerint a végeredmény fájl mennyiségben annyi mint amit Anonymus irt a másik topikba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.