Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-04-13 13:11:45

LOGOUT.hu

Közösségi autóbérlés (GreenGo, MOL Limo, DriveNow) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Mai nap tanulsága: ha zónán kívül akarod lezárni a bérlést, akkor utána nem fog automatikusan parkolás módra váltani GreenGo.
Az app kiírta, hogy zónán kívül vagyok nem fejezhetem be a bérlést, kivettem a kulcsot a kesztyűtartóból és lezártam az autót. De nem váltott át parkolás módba a kocsi.

ÜFSZ levele:

Mai bérlésed során volt egy rövid időszak (9 perc), amikor parkolni szerettél volna, de a rendszer nem állt át parkolásba, mert mielőtt kiszálltál és zártad volna az autót, egy rövid időre visszatetted a kulcsot a kesztyűtartóba a helyére, majd mégis kivetted, és bezártad az autót. Az a gond, hogy arról, hogy a kulcs a helyén van-e, az autó nem másodpercenként küld információt, hanem ritkábban. Tehát ha beteszed a kulcsot majd kiveszed és egyből rányomsz a zárásra, akkor az autó még azt érzékeli, hogy a kulcs a helyén van, úgy viszont nem tud elindulni a parkolás.

Átváltottuk parkolási tarifára ezeket a perceket, de legközelebb kérlek ellenőrizd a szélvédő mögötti kijelzőt, miután rányomtál a kulcson a zárás gombra, hogy megkezdődött-e a parkolás!

Ha máskor is gondod adódna, nyugodtan hívd az ügyfélszolgálatunkat vagy írj emailt, hogy minél hamarabb megtudjuk, ha problémás volt valamelyik bérlésed. Így nem fogsz tőlünk másnap olyan számlát kapni, amit nem szeretnél kifizetni.

Bónuszperceim fogytak, szóval jelen esetben nem kellett többet fizetnem érte.

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.