Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#404) Eastman válasza Cyberpunk (#397) üzenetére


Eastman
őstag

A kezdetektől olvasom, mert pontosan emlékszem a napra amikor nyitottad. Valaki felhúzott akkor és itt "hazai pályán" mész szembe a "tudatlansággal". Engem érzékenyen érint? Persze, mert passzióból osztod a saját bevallásod szerint is gyengébb "ellenfeleidet". Itt nem a chemtrail vagy a haarp a lényeg, hanem az elv.

Tolerancia.
Abban az életkorban vagy amikor már látnod kell, hogy úgy várhatsz másoktól teljes elfogadást, ha Te elfogadod őket a véleményeikkel, összes "hülyeségükkel" együtt. Az nem működik, hogy szeressetek, mert sötétkék a szemem, így születtem, de mindenki hülye aki három füllel él, vagy műfület ragaszt a homlokára. Érted.

Ha szabadelvűnek tartod magad, akkor fogadd el más hitét akár a haarpban, akár az ufókan, bármiben. Nekik ez fontos. Talán még boldoggá is teszi őket, hogy zsörtölődhetnek ezeken a dolgokon. Úgy tudom, hogy az usában olyan szinten működik a liberalizmus, hogy egyházat vagy pártot is alapíthatsz a hülyeségeidnek, persze, ha adózol. Vagy kombinéban lemehetsz a sarki fűszereshez / színházba, senki nem csszegethet emiatt. De azt sem aki szkafanderben megy vagy gestapo tisztnek öltözve.

Azért gondolom azt, hogy nincs helye ennek a topiknak pl. az Opel, vagy szakemberkereső vagy kerékpáros, horgász téma mellett, mert öncélú. Nem ad felvilágosítást. Egészen egyszerűen anno szr napod volt, dobtál egy mézesmadzagot nekik amire mozdulnak, majd nyilvánosan kineveted őket. A kép amit linkeltél elfér a vicces képek között is, ha az a cél. Ez - szerintem - zárható.

(Nem tartalak tudatlannal, nem nevetlek ki HA rossz testhelyzetben vagy ésszerűtlenül kerékpározol, annak ellenére, hogy több betegem is a kerékpározással tette tönkre menthetetlenül a csípőjét. Inkább felvilágosítalak, HA kéred.)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.