Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Komoly ez a 5900xt inno3d (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) devast válasza divot (#200) üzenetére


devast
addikt

ATI kártya nekem nem kell nincs szükségem arra a szopásra az volt 1 évig de többet nekem aztán nem kell :) te most erről a típusú kis sz*r inno3d hűtésről beszélsz vagy egy másik típusúról ? [L]http://meggyespite.czosoft.local.hu/~devast/FX5900/p1170029.jpg[/L]

(#202) Atlantis válasza devast (#201) üzenetére


Atlantis
veterán

Mi bajod volt az Ati-val?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#203) divot válasza devast (#201) üzenetére


divot
veterán

Nekem nem Inno kártyám volt, hanem PixelView FX5900LE.



Gyári hűtővel sem volt gond a hőmérsékletével, de mint írtam, szerettem volna teljesen lecsöndesíteni a gépemet, ezért kellett rá a Zalman. Aztán mellékhatásként kiderült, hogy tuningban szinte semmit sem számított a jobb hűtés.

Azt pedig nem értem, hogy miért szívna a fél világ ATI kártyával :F

[Szerkesztve]

(#204) devast válasza divot (#203) üzenetére


devast
addikt

Nem a fél világ szív vele csak az aki nem Windozt használ hanem pl Linuxot vagy FreeBSD-t... ugyanis jelen állapotba verem X800XT-t linux alatt 3D teljesítménybe... és azért én itt szoktam inkább játszani, ritkán bútolok windozt, nagyon ritkán... ATI csak windoz alatt rulzik, és ott is csak DirectX-be semmi más előnye nincs csak ez + a jó szűrések... Nekem directx-re nem igazán van szükségem, szűréseket sem várok el egy ilyen kategóriájú kártyától, szal ez így jó nekem :))

(#205) divot válasza devast (#204) üzenetére


divot
veterán

''ugyanis jelen állapotba verem X800XT-t linux alatt 3D teljesítménybe... ''

Ezt kifejtenéd egy kicsit bővebben?

(#206) faster válasza devast (#204) üzenetére


faster
nagyúr

ATI nem ad ki natív drivereket linux alá?

(#207) devast válasza divot (#205) üzenetére


devast
addikt

Válaszok a kérdésekre: Mit fejtsek ki bővebben? Ad ki drivert az ATI csak sz*rik az egészbe 2 évvel le van maradva, röviden: bugos,lassú. És azis kamu hogy nincs játék... van elég :) bár nem annyi mint m$ alatt de én nem is hardcore gamer vagyok (már nem:)) ) , Akkor az nvidia forumokon nyujt supportot, driver frissitéseibe mindig vannak bugfix-ek meg uj feature-ök, mig atinál gyakorlatilag annyi történik amit kb egy ember részmunkaidőben tudna csinálni, ATI semmit nem kommunikál hogy most mivan vagy mi lesz, találsz bugot elküldöd nekik még az azutáni 3. driver release-ben is bennelesz, veszel egy kártyát és mire normális driver lesz addigra kidobhatod kb (már ha lesz valaha is) szóval nem jó befektetés :)

Ja azt elfelejtettem, hogy bár szükségem nincs rá, de nv-nek vannak x86_64 driverei is mig atinak csak x86 :)

[Szerkesztve]

(#208) divot válasza devast (#207) üzenetére


divot
veterán

Értem. :)

(#209) GF király válasza devast (#199) üzenetére


GF király
tag

Hi.

szeretném megkérdezni ,hogy inno3d 5900xt den neked is van a kártyádon a kűlső felén egy merevítő fém sin.? Mert a neten még nem látam ilyet és az enyémen meg van.

[Szerkesztve]

szaki

(#210) devast válasza GF király (#209) üzenetére


devast
addikt

Definiálnád miaza merevítő fémsín ? :DDD Vagy valami kép róla ?

(#211) GF király válasza devast (#210) üzenetére


GF király
tag

HI.

A sín az én definícióm szerint ugy kell értelmezni PL.: (az ablak redőny is egy sín ben fút fel le ) kicsibe ugy kell elképzelni,hogy egy fémből készített sín van ráhúzva a kátya kűlső az AGP vel elentétes oldalára és a két szélén csavarral rögzítve van .Gondolom valami merevítésnek szánták hogy a kártya ne hajoljon meg ha nagyobb hűtést raknak rá.

szaki

(#212) Z10N


Z10N
veterán

Kinek milyen inno3d fx5900xt-je van:
-memóriák L alakban, régi nyák (5900)
-memóriák félkörben, új nyák (5900xt)

tapasztalatok ezekhez:
-''elfüstölős'' széria
-memóriák (hynix, samsung)
-mag (5900, 5900xt)
-mikori gyártású
-gyári és típus szám
-tuning

régi nyákos (5900), hynix ramos szériája ha van vkinek:
-ram típusa, száma
-mag típusa, száma
-mikori gyártású
-gyári és típus szám
-tuning
-ebből van ''elfüstölős'' széria v azok csak az új nyákosak?


Z10N :DD

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Komoly ez a 5900xt inno3d (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.