Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Flashcash válasza Integra (#315) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Villanybojler, elektromos tűzhely, számítógép, energiatakarékos égők, 180cm-es fagyasztó + fagyasztó nélküli energiatakarékos hűtő. Ez havi 12-13000FT.

(#402) adalbert1 válasza Flashcash (#401) üzenetére


adalbert1
veterán

A hűtő nagyon sokat tud dobni rajta, főleg, ha régi darab.

(#403) Nimrod válasza adalbert1 (#402) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem feltétlen. Nálunk a bojler az, ami rettenetesen sokat zabál.
Bevizsgáltattuk a villanyórát is (mivel az előző tulaj a gázórát manipulálta...), ami abból állt, hogy kijöttek, megnézték, minden OK, 5000 HUF lesz. :Y

(#404) Caesarion


Caesarion
aktív tag

Jobbra fel, hogy visszatalálhassak.

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#405) Integra válasza Flashcash (#401) üzenetére


Integra
titán

durva, de így reális ez az összeg, nekem ennyit akarnak most átalányként kiszámlázni arra amit írtam...
mindegy, már nem lakom ott, teszek rá.
de tanultam a dologból, tényleg tanulságos volt..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#406) BobChemistry válasza Flashcash (#401) üzenetére


BobChemistry
őstag

hu, ez elég durva

tv + dvd + hűtőláda + mosógép + fagyasztós hűtőszekrény + 1 gép ( az enyém ) + kb 15 izzó (kb. 50%-uk E takarékos) = 6-8k/hó

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#407) bali79 válasza gyurc (#400) üzenetére


bali79
tag

Szerintem jó döntés volt, ha minden OK a szülőkkel, de ha úgy kell ''kibírni'' mellettük, akkor nem.

Mindenre van félmegoldás!

(#408) (ÉN)közPONT válasza gyurc (#400) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Gy: muszály némi töke mert teszem azt mi van ha beteg leszel és nem vagy munkaképes ,stb stb magyarán nem árt 3 havi tartalék ha nem akarsz pórul járni , 2 : előbb útóbb úgy is költözés lessz ( én 10 éve élek külőn ) mert a tapasztalat azt mutatja a szülők nem szivesen nézik ha a csemetéjűk kiscsajt vagy kissrácot visz fel :) pedig ez az élet rendje nem az ,hogy mindenbe beleszólnak és állandóan csak a hatalmi harc megy ...........tisztelet a kivételnek !!!

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#409) Sianis válasza (ÉN)közPONT (#408) üzenetére


Sianis
addikt

Az én szüleim nem bánják, ha jön a barátnőm, mivel igen jóban vannak vele is / szüleivel is. Közös nyaralás, napi kapcsolat. :P Bár ez nem egy alkalmi dolog, hanem komoly. Ha naponta mással zárnám kulcsra a szobám ajtaját, lehet, hogy tényleg nem lenne nagy öröm nekik....

(#410) BobChemistry


BobChemistry
őstag

itt is rég jártak...

remélhetőleg februártól már Én is barátnőmmel lakhatok, kettesben
ha sikerül addigra összeszednem egy kis lét

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#411) Déta


Déta
tag

Hát jah... :U

Írtam egy alkalmazást magyar nyelven: http://logout.hu/bejegyzes/deta/egy_hasznos_alkalmazas_tolem_nektek_sok_szeretette/hsz_1-50.html

(#412) KrAt válasza Déta (#411) üzenetére


KrAt
veterán

Ezt minek kellett? :U

(#413) Dylen válasza KrAt (#412) üzenetére


Dylen
aktív tag

Azért, hogy én meglássam! :)
Nyáron irány a főváros :F

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#414) Déta válasza Dylen (#413) üzenetére


Déta
tag

Hát jah...

Írtam egy alkalmazást magyar nyelven: http://logout.hu/bejegyzes/deta/egy_hasznos_alkalmazas_tolem_nektek_sok_szeretette/hsz_1-50.html

(#415) Xirtam


Xirtam
veterán

Sziasztok!
Az én életem is elég rendesen megváltozik , és összintén megmondva nagyon is félek!
A szituáció a következő!

16 éves vagyok Túrkevén élek anyukámmal és mostoha faterommal Kisújszálláson tanulok informatikát Túrkevétől Kisújszállás 15 km! Most leszek 3.-os !!! Nővérem , bátyám Székesfehérváron lakik és a többi rokonom is! ( ez a későbbiekben lesz fontos ) programozás az életem és a gépem minden pénzemet a gépemre költöm, és szeretnék is a programozással tovább menni / tanulni!

Szóval szüleim felszeretnének költözni Székesfehérvár/Veszprém környékére ami úgy nagyábbol 200-250 km innen Túrkevéről és a házat amiben lakunk elszeretnék adni , mert itt sem munka lehetőség se semmi és nem tudnak tovább itt élni , visszont én az iskolában maradni szeretnék mert elégé bedolgoztam magam tanulni lusta vagyok de mostantól ráülök , nem csak azt megtanulni ami a fogamnak tetszik! Szóval ők felköltöznek házat elszeretnék adni én meg suliba maradni szeretnék és maradni is fogok mert ott a környékben nincs ilyen szintű informatikai iskola! Aztán vagy kollégista leszek vagy pediglen amíg ez a ház nem kell el addig itt laknék mamámmal! Igazából családcentrikus vagyok és nem szeretnék szüleimtől távol lenni, mert ha kollégista lennék akkor 15:00 kor elindulnék "haza" és 19-20:00 kor érnék oda aztán vasárnap vissza én ezt így nem szeretném de szeretném ha anyukámék elmennének , úgyan is részben nekem akarnak jót , hogy majd egyetemi életemet finanszírozni tudják!

Egyszóval félek, összevagyok zavarodva, sosem voltam még szüleimtől távol és nemis tudom mitévő legyek, Július 17. én leszek 17 éves szóval közeledek a nagykorú váláshoz, lehet úgy hangzik ez az egész minden amit leírtam hogy egy nyápic gyerek vagyok , de nem erről van szó csak kétségbe vagyok esve és nem tudom , hogy mit csináljak , jó kollégiumba kerülök de errefelé rengeteg a cigány és a kollégium is tele van!

Azon is gondolkoztam eladom a gépem és veszek egy laptopot úgy könnyebb lenne a kollégiumban is a programozás stb. mert nemigazán van ott internetezésre és programozásra használható gép, ha meg van is azelött mindig ül valaki!

Azért is írtam el ezeket, hogy ilyen tapasztalatokkal akinek vagy stb. az segítsen nekem mit csináljak meg ilyenek nagyon megköszöném! :R

(#416) bandus válasza Xirtam (#415) üzenetére


bandus
veterán

én akkor "kerültem el" itthonról, amikor egyetemre mentem, vagyis tavaly ősszel. az első félévben albérletben laktam. azt gyűlöltem :W minden héten hazajártam hétköznaponta is (másfél-kétórás út). aztán második félévet márakoliban töltöttem, nagyon jó társaságban, jófej emberek között. volt, hogy két hétig sem jöttem haza, és lesz még hogy tovább is távol maradok, pedig én is paráztam az elején.
ha vannak haverok, akik a koliban laknak érdemes körbekédezni náluk, hog ymlyen ott az élet, vagy kerülhetsz velk akár egy szobába is.
persze középsulis kolibannem laktam, nemtudom mennyire érvényesek ott az ökölszabályok, erőviszonyok, vannak-e még verekedések,ilyesmi.nálunk azért mármindenki kultúrált (legalábbis ilyentéren ;] :D), jófej, segítőkész ember. a lányok is kedvesek. én imádom :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#417) netmesterke


netmesterke
aktív tag

Eh, de jó kis topic, de nagyon kihalt:) Már mindenki elköltözött otthonról? :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.