Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) x_o_n


x_o_n
veterán

Ti megkaptátok már aki elöfizetéses volt vagy lett,a mount+arm set ?
Én nem ,csak a +30 napot

(#5352) DZs


DZs
senior tag

Hahó!
Van itt valaki? Játszik még valaki?

Üdv!

(#5353) x_o_n válasza DZs (#5352) üzenetére


x_o_n
veterán

Én igen,bár pár honapja betáraztam csak a feloldáshoz kellö dolgokat mivel lejárt az elöfizetésem és nem akartam hosszabitani

(#5354) Plata válasza DZs (#5352) üzenetére


Plata
félisten

Én is játszom,bár most gondban vagyok,nem emlékszem hogyan kell a security key appot beüzemelni telefonon,új telóm van és hiába telepítem fel és írom be a játék CD kulcsát a generált kódot nem fogadja el.
Kénytelen vagyok a régi telót elővenni és attól kérni security key-t.

(#5355) x_o_n válasza Plata (#5354) üzenetére


x_o_n
veterán

Nekem ugyanez van.... De aktiválni kell és újra aktiválni az új telon azthiszem

(#5356) DZs


DZs
senior tag

Azért kérdezem, mert nem láttam pörgést. Most töltöttem le a játékot, szerepet és hozzá készségeket szeretnék okosan választani.

(#5357) Plata válasza DZs (#5356) üzenetére


Plata
félisten

Én tegnap is jót játszottam,bár valamiért belsavis-on rohadtul be szaggatott a játék,ilyet nem csinált régebben.
Újra neki álltam hogy megcsináljam a trooper sztorit,de irtó unalmas és emiatt nehezen haladok vele.
Nem tudom mennyi volt az fps-em de szerintem néha még 20 alá is be esett,ami rohadt fura.
Ha letöltötted a játékot akkor gondolom F2P vagy,sajnos azt kell mondanom az úgy kb egy rohadt nagy szívatás.Nem nagyon fogod élvezni a játékot.Én prefered vagyok,de szinte minden unlockolva,tegnap unlockoltam CC-ből újabb haj és kozmetikai opciót.Le is vittem a trooperemet a plasztikai sebészhez és át variáltam a haját és még egy két dolgot.Mióta nem játszottam jött ki újabb haj és kozmetikai csomag.És megtetszettek.
F2P játékosként kb semmi pénzed nem lehet,minden vacak zárva előled kevesebb xp-t kapsz kevesebb pénzt,a küldetések teljes jutalmát sem kapod meg.
Előfizetőként teljesen más játék és teljesen más élmény.
F2P karinak még a futás sem elérhető.

(#5358) DZs válasza Plata (#5357) üzenetére


DZs
senior tag

Prefered bármikor lehetek egy szereplőnél?

(#5359) Plata válasza DZs (#5358) üzenetére


Plata
félisten

Prefered az accod lesz ha veszel valamit valódi pénzért,azt hiszem talán 5 dolcsiért kell vásárolni.
Az én accom is prefered most,de minden unlockolva amit csak lehet CC-ből.
Kinézetek,fajok,crew skill táska bank egyéb baromságok.De a prefered sem sokkal jobb mint F2P magában,csak akkor ha mindent unlockolsz hozzá.

(#5360) jNk válasza DZs (#5352) üzenetére


jNk
senior tag

Ez a fórum valamiert nem pörög attól függetlenül hogy én jó pár magyar emberrel találkoztam (fél éve letettem a játékot, de valószínű hogy nemsoká visszatérek) szóval játszanak még sokan, csak ide nem írnak :)

A két legnagyobb weboldal ahol leírásokat és egy csomó más dolgot találsz a karakterekről a dulfy.net és torcommunity.com

Plata kicsit túloz a F2P megszorításokkal, szerintem az alap történetek (mind a 8) és a játék is élvezhető ingyenesen is, de tény hogy ha egyszer már előfizettél akkor sok(k) lehet a visszatérés az ingyeneshez :D

(#5361) jNk válasza Plata (#5354) üzenetére


jNk
senior tag

Ahogy x_o_n írta előbb deaktíválni kell a régi telefonoddal, majd az újon aktíválni. Egy alternatív megoldás amit én is használok a WinAUTH, egy windowos hitelesítő program. Az ebben tárolt játékok/programok hitelesítő accountjait akár titkosítva elmentheted, így nem gond egy új windows vagy új gép sem; winauth újratelepít, accountok visszaállítsa és kész.

(#5362) sumdudum válasza Plata (#5354) üzenetére


sumdudum
tag

Én kb 2 hónapja vettem elő újból és a régi telefonomat kb 3éve kimostam:S Szóval felvettem a kapcsolatot a supportal, hogy ez történt és a számom is meg telefonom is más, de szeretnék kicsit újra játszani. Kért egy fotót a személyimről és egy pár mondatot, hogy kérem az új mobilom regisztrálását. Elküldtem, kb 2perc múlva játszhattam is.
Kb 1-2hétre számítottam, hogy megoldódik a probléma, de hipp-hopp ment, le a kalappal!

[ Szerkesztve ]

Kowalsky#2903

(#5363) Reno7


Reno7
senior tag

A Hutt Carteles és a Revanes kieg megint ingyenes: REVANSFATE

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#5364) Geresics


Geresics
addikt

Kukucs!

A Fallout76 akkora csalódás volt, hogy muszáj helyre billentenem picit a saját, és a cimborám szerepjáték-értékrendjét, és beleugranánk az SW:TOR világába! Cimborám még sosem játszott, én vagy 2-3 éve utoljára.

Ezzel kapcsolatban 2 kérdésem is volna rögtön, remélem lesz, aki segít picit! :)
1. Meg kell vennie valami alapjátékot? Vagy, ha vesz egy előfizetést, akkor minden frankó rögtön?
2. Hol lehet előfizetést venni jó áron?
Köszönöm minden kedves kollabor... akarom mondani főemlősnek!

Sofőr

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#5365) atainprison válasza Geresics (#5364) üzenetére


atainprison
senior tag

Egy havi előfizetéssel minden jelenlegi tartalmat megkapsz, tehát elég csak azt venni. Én mindig a hivatalos oldalon veszek előfizut, szóval a második kérdésben nem tudok segíteni.

(#5366) Mooka-Miki válasza Geresics (#5364) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Szia!

Előfizetés vételében érdemes online körülnézni. Ha nem csak egy hónapot szeretnétek, akkor game time card-ot lehet több helyen is venni és olcsóbbra jönnek ki mint ha a hivatalos oldalon vásárolsz 60 napot. Én például itt szoktam: Instant-Gaming
Nem állítom, hogy ez a legolcsóbb csak nekem ők váltak be.

(#5367) Geresics


Geresics
addikt

van arra lehetőség, hogy ezt az irtózatosan magas XP boost-ot kikapcsoljam valahogy?
Megcsináltuk cimborámmal Korribant, és 16-osak lettünk. Lenyomtuk az első instát (Black Talon), és már 20-asok vagyunk, de még épp csak megérkeztünk Dromund Kaas-ra! :Y
Rettenetesen overlevelek vagyunk, és az ég egy adta világon semmi élvezet úgy mobokat ölni, hogy eszetlenül nyomkodjuk csak a gombokat, mert úgy is ledaráljuk őket.
Cimborám először játszik a játékkal, és szeretnénk élvezetesen végignyomni a sztorikat!

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#5368) velizare válasza Geresics (#5367) üzenetére


velizare
nagyúr

afaik fleeten a gree vendornál (a skill resetes mellett) lehet venni egy white acute modult, ami kikapcsolja az xp boostot.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5369) Mooka-Miki válasza Geresics (#5367) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Sajnos a régi 1.x verziók nyújtotta nehézséget már nem lehet megtapasztalni a Class Story-k kapcsán. Akkor még egy-két Act záró Boss igazi kihívás volt ha nem volt megfelelő gear-ed és a szintnek megfelelően értél oda a történetedben. :O

(#5370) Geresics válasza Mooka-Miki (#5369) üzenetére


Geresics
addikt

Igen, anno nagyon élveztem a játékot, és kifejezetten jókat lehetett harcolni!

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#5371) Plata válasza Geresics (#5370) üzenetére


Plata
félisten

Az a vicc a társad olyan erős most már hogy egyedül le ver bármit.
Teljesen le lett butítva és könnyítve a játék.

(#5372) DZs


DZs
senior tag

Hibás lett az alaplapom. A merevlemezt, amin a játék van egy másik gépbe tettem. A játék elindul, betölt a karakter, de a pálya töltésének végén kiugrik. Ram hibára hivatkozik. Korábban 64-es winre telepítettem, az új környezet 32-es.
Ha törlöm a játékot és újra telepítem, elveszítem a játékállást? Milyen megoldások lehetségesek?
Köszönöm!

(#5373) Geresics válasza DZs (#5372) üzenetére


Geresics
addikt

Először Windows reinstall, aztán a játékot is újra kell telepíteni!

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#5374) jNk válasza DZs (#5372) üzenetére


jNk
senior tag

Az swtor 32 bites játék, ezért nem gond ha 32 bites a windows alatta.
A játékállásaid a szerveren vannak tárolva ezért nyugodtan telepítsd fel a játékot a másik gépre, lépj be a fiókoddal és ugyanott fog folytatni ahol abbahagytad.
Esetleg a régi gépről átmásolhatod az alábbi könyvtárat hogy a játék (grafika, hang) és karakter beállítások (billentyűkiosztás, szövegelrendezés a képernyőn) meglegyenek

C:\Users\neved\AppData\Local\SWTOR\swtor

(#5375) DZs válasza jNk (#5374) üzenetére


DZs
senior tag

Újra telepítettem, játékállás és a hiba is megmaradt. A karakterrel együtt tárolhat adatot a rendszerről. Más az elérhető ram és a videókártya.

(#5376) jNk válasza DZs (#5375) üzenetére


jNk
senior tag

Nem tárol gépadatokat az swtor, azon a gépen játszol amelyiken akarsz. Az Electronics Art oldala 3GB memóriát ír minimumnak, ha ennyi nincsen a gépben akkor nem fog menni az SWTOR.

(#5377) Plata válasza jNk (#5376) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mennyi a minimum,de nekem néha a 8Gb is kevés volt neki.

(#5378) jNk válasza Plata (#5377) üzenetére


jNk
senior tag

Az swtor 32bites játék ezért processzenkét maximum 2GB ramot tud használni. Emlékeim szerint 2 swtor processz fut, tehát a játék maximum 4GB ramot foglalhat le, a többit nálad más ette meg :D

(#5379) Plata válasza jNk (#5378) üzenetére


Plata
félisten

Nem,én elhiszem hogy amit mondasz igaz,de amíg a WoT vagy GTA Online akár 8-10 óra játék után sem eszik annyit mint Sw Tor kb kapásból.Hoth,tatuin belsavis nálam gondokat okozott 8 giga rammal.

(#5380) GregorG6


GregorG6
újonc

Sziasztok! Én még viszonylag új vagyok. Úgy 2 éve töltöttem le először a játékot, és nagyon beleszerettem. Azonban fél évvel később meghalt a gép, és azóta nem volt lehetőségem játszani, egészen mostanáig.
De úgy néz ki, pechem van. Letöltöttem a honlapról a játékot, és a "Setup"-ot megnyitva, sikeresen telepítettem a cél mappába, Viszont mikor a "Launcher"-t megnyitom, és bejelentkezem, az "Initializing" után az "Installing" nem megy. Downloading 0% több órán keresztül, és nem értem mi a gond. A géppel teljesen kompatibilis, és a foglalt területtel sincs gond, többször ellenőriztem. Sajnos se angol, se informatikai tudással nem rendelkezem, így nem igazán tudom, mit kéne tennem? Tudtok segíteni valahogy? Nagyon örülnék neki, ha újra láthatnám régi karakteremet. Imádok mindent ami SW, és sajnálnám kihagyni a Régi Köztársaság legendáit. Előre is köszönöm! Geri.

(#5381) Mooka-Miki válasza GregorG6 (#5380) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Szia!

Én rég játszottam ezért remélem a többiek kijavítanak ha marharépaságot írok:
Anno a játék feltelepített magával egy Bitraider nevezetű progit és volt akiknél ez okozott problémákat.
Ezen a LINK-en találsz leírást, hogyan tudod kikapcsolni, hogy az SWTOR kliensed használja (egyik hozzászólásban pedig ott van, hogyan tudod letörölni magát a Bitraider-t).
Sokaknak ez megoldotta az ilyen jellegű problémáját. Szerencsére én nem futottam ebbe bele.

(#5382) GregorG6 válasza Mooka-Miki (#5381) üzenetére


GregorG6
újonc

EZ AZ! Ott van a mappában a huncut. Azt hittem ez valami kisegítő cucc. Szóval megvan a hiba! Máris nézem a linket. Köszi szépen! :D

(#5383) syberia


syberia
veterán

Ezen besírtam. :DDD :DDD :DDD

https://howbad.info/

(#5384) Mooka-Miki válasza syberia (#5383) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

xD

(#5385) Geresics válasza syberia (#5383) üzenetére


Geresics
addikt

De ez hogy jön ebbe a topikba? :F

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#5386) Plata válasza Geresics (#5385) üzenetére


Plata
félisten

Biztos elnézte a topic-ot,az értelmetlen videók topic-ba akarta eredetileg gondolom. ;)

(#5387) Geresics válasza Plata (#5386) üzenetére


Geresics
addikt

úúú, van olyan? Beraknám néhány videóm!!! :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#5388) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Szerintem egy-egy véletlenszerű idiótaság minden topiknak jót tud tenni, részemről nem gond.

Szerk.: OFF

[ Szerkesztve ]

(#5389) Geresics válasza Mooka-Miki (#5388) üzenetére


Geresics
addikt

Jó, de a Te neved "Mooka-Miki"! :D
Amúgy ha pl. odaírja, hogy "nagyon off, de...", és OFF-ba teszi, akkor nem is szúrná senki szemét! ;)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#5390) Karibaba válasza Geresics (#5389) üzenetére


Karibaba
aktív tag

:K

Projekt Torque online MMO

(#5391) nagyd1990


nagyd1990
csendes tag

Sziasztok!

Kezdő játékos vagyok (a trialt régebben kipróbáltam). Melyik szerveren játszik a legtöbb magyar, illetve melyik szerveren vannak magyar klánok (a köztársaság oldalán)? A választ előre is köszönöm.

(#5392) jNk válasza nagyd1990 (#5391) üzenetére


jNk
senior tag

Valószínűleg az európai/angol szerveren a Darth Malgus-on fogsz a legtöbb magyarral összefutni.

(#5393) Karibaba


Karibaba
aktív tag

mostanában nem nagyon találkozok magyarokkal!

Projekt Torque online MMO

(#5394) Borsimi


Borsimi
lelkes újonc

Sziasztok szép napot.
Valaki tudna segíteni esetleg hogy miként tudok eljutni a kotor onlineban a corusantra? Illetve hogyan lehet hajót venni? A freevel játszom egyenlőre. Előre is köszönöm szépen. 😀

(#5395) Plata válasza Borsimi (#5394) üzenetére


Plata
félisten

Haladj a sztoriddal,úgyis pont oda kell menned majd 10-es szint körül,saját hajót is kapsz a sztoriban.
Milyen karit kezdtél?
Hajót nem tudsz venni.
Azt kapod a sztoridban.

[ Szerkesztve ]

(#5396) Borsimi


Borsimi
lelkes újonc

Köszi a választ. Jedi knight sentinel. Most ott tartok hogy elkellett hagyni a kezdő bolygót és az a feladat hogy keressek hajót ami átvisz a corusantra. Csak nem tudom merre találok fuvart. Ha esetleg tudsz segíteni ebben akkor nagyon köszönöm. Szép napot.

[ Szerkesztve ]

(#5397) Geresics


Geresics
addikt

The Mandalorian trailer :C

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#5398) Plata válasza Borsimi (#5396) üzenetére


Plata
félisten

Ott van közelben a komp.Azzal kell lelépni.

(#5399) Borsimi


Borsimi
lelkes újonc

Tehát ha jól értem nem kell semmilyen szintre liftezni hanem ahova érkeztem ott keressem meg valamelyik kompot.? Köszi

(#5400) Plata válasza Borsimi (#5399) üzenetére


Plata
félisten

A komp ott van a jedi templomban a második szinten,csak szaladj fel a lépcsőn.
Ott lesz a komp a fleet-hez,a fleeten lesz pár csip csup küldetés,beszélj ezzel azzal na meg ilyenek aztán mehetsz továbbb coruscantra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.