Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-02 10:59:34

LOGOUT.hu

Kérek mindenkit, olvassa el figyelmesen ezt a hozzászólást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#526) parandroid válasza MyKonzerv (#523) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Néha feljön, és cirkuszol, hogy menjek le, nézzem meg a gépét, mert ez meg az nem működik. Egyébként amióta kedvesemnek megmutattam az msn-t (is), azóta sokat javult a párkapcsolatom. A múltkor a négyéves lányomat pl a ''Nagy dzseforsz topik''-ból szedtem ki, ott nézegette az arcképeket, és amikor meglátta, hogy bejövök a szobába, azt mondta, hogy ''Apa, én is ott internetezek, mint te!'' Gyorsan visszazavartam a májlittlepónijaihoz (Bővebben: link)... Ami az ablakot illeti (azt a redőnyöset a szoba falán), nálunk nyilván azért nincs elsötétítve, mert a noti monitorja anti-glare, így nincs gondom a tükröződéssel. Egyébként meg most is az erkélyről írok, mert még jó idő van, de az sem kizárt, hogy délután kiülök a kertbe a géppel az ölemben... :P

LucifeI2: milyen kocka az ilyen? :F Webkamera, aztán be aktív desktopnak! :D

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.