Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  _kicsitomi_

Hozzászólások

(#1) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Hmm, úgy gondoltam indítok egyet, nezzuk mi sül ki belőle. :B

90 87.5 87.8 87.5

(#2) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Ma fel kettőre megyek az érettségi bizonyítványomért. Ajánlom annak a büdös kurvának h meglegyen infó szóbelin a 22 pontyocska :D Nah majd megírom mi lett.

90 87.5 87.8 87.5

(#3) kicsitomi88 válasza kicsitomi88 (#2) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Nah lassan indulni kéne persze közbe filmet szerzek ket embertol estere mert jon asszonyka de a winyom meghalt de mar oltozni kene de munka sincs. ÁJJDEKÉSZ.

90 87.5 87.8 87.5

(#4) kicsitomi88 válasza kicsitomi88 (#3) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Nah megvan, 81%al 5os lett. A matekom csak 60% lett, ciki. Így ez összesen 104 pont. Elvileg Mérnök Infóra elég lesz. Asszony nemsoká jön, akkor ma este nincs PH :DDD

90 87.5 87.8 87.5

(#5) kicsitomi88 válasza kicsitomi88 (#4) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Kincsem elment :( De holnap este nála alszunk. Holnap lesz az utolsó vizsgája. Uhh, de gyűlölöm ezt a rohadék vizsgaidőszakot. Pedig nem is nekem kellett még tanulnom :D

90 87.5 87.8 87.5

(#6) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

4 évet élt. Csöndben, észrevétlenül hunyt el. Még el sem tudott köszönni. A 80 GB-os Maxtor Diamondmax PLUS 9-em hosszas szenvedés után csöndben elhalálozott. Most egy 40 gigás D540X duruzsol helyette. A 200as samu letort pinek miatt szervizben. Javítás 5k. Mibol fogom kifizetni még nemtom. Aug 6ig össze kéne szednem 45-50kt. Mennenk nyaralni. Na majd megoldom.

90 87.5 87.8 87.5

(#7) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

MA 6 órát dolgoztam ingyé, szívességbe. Így sokkal lassabban telt az idő. Hétvégén úgy néz ki semmi PH!, este megyek Kincsemhez, holnap kirándulunk, este Demjén koncert, holnapután szalonnasütés, hétfőn megint ingyenmunka( Sátorokat szoktunk állítani lakodalmakhoz meg rendezvényekhez, a főnök egyben önkormányzati képviselő is, mivel falunapok vannak azért ingyen odaadja a sátrat, amit persze szívességből felállítunk 1000+ Mˇ2 :D ).

Na átmegyek mamimhoz, csinált nekem lekváros gombócot :D

Asszonyka meg kap Milkát, mogyorósat meg fehércsokis citromosat. Este nézünk South Parkot, nagyon imádja.

Jajj, olyan büszke voltam rá valamelyik nap. 1: Átment anatómiából szigorlaton :D 2: Már hetel óta kérte, hogy nézzem meg a nyomtatóját én meg vagy éppen lusta voltam, vagy éppen elfelejtettem. Egyszer csak írja MSNen, hogy nem kell mert megcsinálta, csak másik LPT portra kellett állítani. Hát nem édi? Múltkor azé megkérdezte, hogy a DVD író olvas e. :D

csőőőőő

90 87.5 87.8 87.5

(#8) kicsitomi88 válasza kicsitomi88 (#7) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Szasztok!

Éppen kedvesemtől írok, épp sütit sütünk a holnapi minipartyra (iszogálás, szalonnasütés). Csopitársai jönnek, ünnepeljük a vizsgaidőszak végét :D (nem mintha engem érintene höhöhö :) ). Hétfőn úgy néz ki megint vagy 15 óra ingyen meló. Remélem utánna hívnak a fizetősre ha már erre elmegyek. Asszonykának kéne még vmi melót találni :D

Na megyek csicsikálni.

ps: Demjén koncert elmaradt. Na nem a Rózsi miatt, Kiscicám a lábfejére ejtette a nyújtódeszkát :( :O :)) :W

fájt neki

csőőőőőőőőő

90 87.5 87.8 87.5

(#9) kicsitomi88 válasza kicsitomi88 (#8) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Csőőőőőőőő!
Jól sikerült a parti, és holnap megyek dolgozni, paprikát palántálok. Így valszeg lesz pénz nyaralásra, egyik barátom visszaadta az 5k tartozását így a vinyót is ki tudom fizetni. Ha megvan a nyaralásra a pénz akkor veszema dvdket és archiválom tovább a több 100 giga zenét ;]

Még mindig asszonykámnál vok, tnap nálam aludtunk, ez az ötödik este amit egyhuzamban együtt töltünk. Néha rámnéz, megsimizi az arcom és azt mondja: Ugye hiányzik a PH! ? :D

ps: Ingyen munkát kihagytam. Basszák meg :D :))

90 87.5 87.8 87.5

(#10) kicsitomi88 válasza kicsitomi88 (#9) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Na. Dolgoztam 11 órán keresztül, kapáltunk meg ilyen hülyeségek, lol. Asszonykámtól 119 együtt töltött óra után elbúcsúztam, holnap 7kor talizok vele munkahelyen. Most azon vacillálok, hogy régi Star Warst nézzek, avagy Véres Gyémántot?

90 87.5 87.8 87.5

(#11) kicsitomi88 válasza kicsitomi88 (#10) üzenetére


kicsitomi88
őstag

4 napon keresztül kapáltam(nem röhögni). Összejött kettőnknek 30 rugó, így még 30at akarunk gyűjteni és meglesz a balcsira a költőpénz :D Fáj a fülem, valszeg holnap nem megyek, Kedvesemet meg a döntés szabadságához való jogában korlátozván nem engedem egyedül :(((

90 87.5 87.8 87.5

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  _kicsitomi_
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.