Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#705) Oreg_Nene


Oreg_Nene
tag

Nem olvastam át a topicot de hátha néhányan nem ismerik még ezt a remekművet:

Blood In Blood Out - A Vér Kötelez

Az Ördög Ügyvédje rendezőjének egy régebbi filmje...

téma: 3 testvér felemelkedése és bukása Los Angeles külvárosában
stílus: epikus gengszter sztory - nem olyan amelyikben 1000x hallod hogy vazze meg szétütlek, hanem nagyon elgondolkodtató hogy mi válik a 3 emberből a film végére. Kevéssé ismert főszereplők, talán Benjamin Bratt tört ki innét valamennyire...

A következő film(ek) meg számomra a 2004 év LEGJOBBJA volt, MINDENT überelve(pedig láttam vagy 100-120 filmet):

Infernal Affairs 1-2 - Szigorúan Piszkos Ügyek 1-2

Aki vonzódik a csavaros történethez, a lélektani krimikhez és érdekli valamennyire a yakuzák vs urban police történet az NE habozzon. Mestermű. Magával ragad és nem ereszt. Főleg miután megnézed a második részt és bemutatja a szereplők ''előző'' életét (amolyan Keresztapa 2.-höz hasonlóan). Van 3. része is, nekem az is tetszett de nem üt akkorát mint az 1-2, itt középontban az utolsó órák bár itt is van egy hatalmas csattanó...

szvsz:

A legjobban megmívelt folytatásos grandiózus mestermű Francis Ford Coppola stílusteremtői óta. Hollywoodban készül is a feldolgozás: Scorcese, DiCaprio, Nicholson, Matt Damon. Aki nem hiszi annak levetítem :P

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.