Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) _O|ki_ válasza Ahhoj (#97) üzenetére


_O|ki_
csendes tag

THX,akkor lehet este meg is nezem. Most meg is vannak a ''kötelező'' :) feltételek.

''A rendőrség figyelemmel kiséri az interneten zajló párbeszédeket!''

(#102) PeliScan válasza dON't hAcK! (#99) üzenetére


PeliScan
addikt

Hű, hát az az, ami engem teljesen hidegen hagy. Megértem, hogy vkinek bejön, de én majdnem elaludtam. A kettő pedig, hát inkább nem is mondok semmit.

(#103) _O|ki_ válasza dON't hAcK! (#98) üzenetére


_O|ki_
csendes tag








:DD

''A rendőrség figyelemmel kiséri az interneten zajló párbeszédeket!''

(#104) dON't hAcK! válasza Don Vittorio (#100) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Huh...

Tehát: Kérdések (hátha segít):

Szerintem így nem beszélsz a családoddal, ezért írtam a fogyatékos dolgot.

A Bryan-ért pedig bocs, nem szándékos volt, a fáradtság teszi.

dON't hAcK élt, ...

(#105) _O|ki_ válasza PeliScan (#102) üzenetére


_O|ki_
csendes tag

Ez tényleg olyan film,amihez hangulat kell. Ha megnézed este egyedül otthon,sötétbe,és beleéled magad a szereplők helyzetébe,akkor nagyon kemény bír lenni. Nézd meg így,aztán menj ki egyedül egy erdőbe este. :))

''A rendőrség figyelemmel kiséri az interneten zajló párbeszédeket!''

(#106) _O|ki_ válasza PeliScan (#102) üzenetére


_O|ki_
csendes tag

A kettő viszont tényleg egy fos volt. (NAGY fos)

''A rendőrség figyelemmel kiséri az interneten zajló párbeszédeket!''

(#107) dON't hAcK! válasza PeliScan (#102) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

A kettő egy vicc volt - gondolták, hogy lehúznak róla még egy bőrt. De az első egyedül néztem este. Utána nem mertem kikapcsolni a TV-t, nehogy sötét legyen. Engem komolyan megrémített, pedig nem szoktak ''felizgatni'' a horro filmek.

dON't hAcK élt, ...

(#108) bazs


bazs
aktív tag

Egy kicsit ejtsünk szót magyar filmekről is
Régi nagy kedvencem az
_egri csillagok
a könyv valahogy nem tudott lekötni, de a film...
Aztán talán említést érdmemel az _Európa Expressz_ is, szerintem egész nézhető volt. Mondhatni a profiznus jelei mutatkoztak

Pont most fogyott el...

(#109) PeliScan válasza _O|ki_ (#105) üzenetére


PeliScan
addikt

Én, ha erdőbe megyek, egyedül, este, mindenféle film nélkül is sűrűn nézegetek a hátam mögé, tehát ezért nem érdemes megnézni. :)

Amúgy meg... nem tom. Talán. Eccer. Majd. :)

(#110) dON't hAcK! válasza PeliScan (#109) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Én, ha erdőbe megyek, egyedül, este, mindenféle film nélkül is sűrűn nézegetek a hátam mögé, tehát ezért nem érdemes megnézni.

Ebben van valami. :D

dON't hAcK élt, ...

(#111) PeliScan


PeliScan
addikt

Hát iegn, ha magyar filmek, akkor nekem: Moszkva tér, Felhő a Gengesz felett, Üvegtigris. (a Hukklében csalódtam, mint egy jó pár másikban. De azért mindig megpróbálom megnézni az új magyar filmeket, támogassuk az ipart!! :)))

(#112) Ahhoj válasza _O|ki_ (#105) üzenetére


Ahhoj
aktív tag

Ehh, este amúgy se merek egyedül erdőbe menni, még mással se :DDD
Don't hack, Don Vittorio: a jobb az lenne, ha egyszerűen abbahagynátok a flame-et, de ha nem, akkor ott az OFF TOPIC, és ott lehet folytatni :)

(#113) PeliScan válasza PeliScan (#111) üzenetére


PeliScan
addikt

Látta őket vki? Vélemény?

(#114) dON't hAcK! válasza PeliScan (#111) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

uristen@menny.hu - megérdemli, hogy megemlítsük.

dON't hAcK élt, ...

(#115) bazs válasza dON't hAcK! (#114) üzenetére


bazs
aktív tag

Kétségtelen, bár egy kicsit elvont, lefáraszthatja az embert

Pont most fogyott el...

(#116) dON't hAcK! válasza PeliScan (#113) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Gondolom TE láttad. :)

Én sajnos egyiket sem. :(

dON't hAcK élt, ...

(#117) dON't hAcK! válasza bazs (#115) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Nekem az eleje tetszett nagyon, amikor a ''fürdőmester''-rel beszélgetett. :)

dON't hAcK élt, ...

(#118) _O|ki_ válasza PeliScan (#113) üzenetére


_O|ki_
csendes tag

Még egyiket se,de már megvan a Moszkva tér+Üvegtigris.Tervbe van véve :DDD Egyébként ha magyar film,akkor Indul a bakterház!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Meg Csapd le csacsi!

''A rendőrség figyelemmel kiséri az interneten zajló párbeszédeket!''

(#119) _O|ki_ válasza _O|ki_ (#118) üzenetére


_O|ki_
csendes tag

Ja,és persze az összes Jancsó film. :)

''A rendőrség figyelemmel kiséri az interneten zajló párbeszédeket!''

(#120) PeliScan válasza dON't hAcK! (#114) üzenetére


PeliScan
addikt

Persze. Van egy pár hasonló, csak azok (mint ez sem) jutott az eszembe. De tényleg jók. Pl. Nekem lámpást adott az Úr kezembe Pesten.

(#121) dON't hAcK!


dON't hAcK!
aktív tag

Off
Nem vagytok álmosak?
On

dON't hAcK élt, ...

(#122) dON't hAcK! válasza _O|ki_ (#119) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Komoly szűrön estek át: az összes. :D

dON't hAcK élt, ...

(#123) PeliScan válasza dON't hAcK! (#121) üzenetére


PeliScan
addikt

OFF
Hát, egy kissé. Mivel a VBK eccere álmosítja, és élénkíti is az embert... :DD
ON

(#124) bazs válasza dON't hAcK! (#121) üzenetére


bazs
aktív tag

OFF
Álmos az nem, de szívesen aludnék az analízis helyett :)
ON

Pont most fogyott el...

(#125) dON't hAcK! válasza PeliScan (#120) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Nekem lámpást adott az Úr kezembe Pesten. Ezt sem láttam. :( Már kezdem szégyelni magam. :(

dON't hAcK élt, ...

(#126) _O|ki_ válasza dON't hAcK! (#122) üzenetére


_O|ki_
csendes tag

Hát igen.Én még rossz Jancsó filmet nem láttam... :DDD És de,álmos vagyok már.Meg éhes is.

''A rendőrség figyelemmel kiséri az interneten zajló párbeszédeket!''

(#127) PeliScan válasza _O|ki_ (#126) üzenetére


PeliScan
addikt

De azért rászokott mostanában az önsztárolásra, amitől néha már forgott a gyomrom, még ha van is mire. :(

(#128) _O|ki_ válasza PeliScan (#127) üzenetére


_O|ki_
csendes tag

Ennyi idős korára már megérdemli. :DD

''A rendőrség figyelemmel kiséri az interneten zajló párbeszédeket!''

(#129) _O|ki_


_O|ki_
csendes tag

HA! Most látom TV2-n: Kutyaszorítóban!!!! Kötelező!!!!! :)) :)) :))

''A rendőrség figyelemmel kiséri az interneten zajló párbeszédeket!''

(#130) dON't hAcK! válasza _O|ki_ (#128) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

:D

dON't hAcK élt, ...

(#131) morzsa


morzsa
aktív tag

Csak úgy ömlesztve:
Harry és Sally
Bátrak igazsága
Alien filmek
Taxi
5. elem
Jean d'Arc (igen, a ''millás'', bár a ''lilis'' is jó volt)
Filofax
Szahara (szintén Belushi)
Ronin
Ál/arc
Rés a pajzson
Robbanófejek
Toy Story
Kelly hősei
A tizedes meg a többiek
A pogány madonna (és a folytatások)
Armageddon
Dr zsiványok (Highway Gentlemen)
Csillagkapu
Öld meg Rómeót (Aaliyah, yes!)
Meglesni és megszeretni
Startrek:Voyager (tudom csak TV, de: Seven rulez!)
Kék villám
A nagy futás (Douglas)
The long kissgoodnight
Egy kis hely a nap alatt
Ellenség a kapuknál (habár jelentősen csökkenti(?) az értékét, hogy a gonosz náci ellenség messze nem a legnegatívabb egyéniség, bukása nem okoz katarzist sőt)
Halálos fegyver3
Holtpont
Kapcsolat
Sikoly
Az utolsó cserkész
Z, a hangya
Ben Hur
Batman
BMX banditák
Szeleburdi család
Keménykalap és krumpliorr
Éjanyánk
Indiana Jones filmek
Nikita+am.-i verzió
Pusztító
Memphis Belle
és folytathatnám hosszan...
Ami már fentebb szerepelt, azt igyekeztem nem ismételni.

https://linktr.ee/wbteam21

(#132) fantomka


fantomka
csendes tag

Az elso amire felfigyeltem az, hogy rovid idon belul tetemes hozzaszolas gyult ossze ezen topic allatt. Szerintem ez dicseretes, hogy szeretunk filmeket nezni. Azonban, ha a ''tartalmas filmek'' besorolast nezem el kell, hogy szomorodjak... talan egy-ket film az amit erdemesnek tartanek a felsoroltak kozul arra a cimre (persze ez izles kerdese)... azert remelem ha telleg ''tartalmas filmet'' szeretnetek nezni akkor megnezitek Martin Scorsese Krisztus utolso megkisertese cimu filmjet (The last temptation of Christ)! Engem ez nagyon megfogott. Korulbelul ket honapja ragodom rajta... assszem holnap ujra megnezem.

Es amit meg nem lattam, hogy emlitettetek volna...: Magnolia. Ez is erdemes a megtekintesre.


Persze sok mas film volt amit mar emlitettetek es nekem tetszett. Azok ujra nem tennem szova.

(#133) fantomka


fantomka
csendes tag

Egy apro javitas... nem azok, hanem azokat, de gondolom ertettetek.

Ha mar Scorsesenel tartunk, akkor pl sajnalom, hogy az Egy csodalatos elme cimu filmet (ami mellesleg tetszett) nem neki adtak. Sokkal hatasosabb lett volna, mivel Scorsese kzotudottan nem probalna olyan eletrajzi tenyeket eltussolni, minthogy John Nash meleg volt... talan ha o csinalja, akkor eletszerubb lett volna... kerekebb... ''tartalmasabb''...

(#134) xuldar válasza launcser (#33) üzenetére


xuldar
őstag

Otthon csücsül a vinyómon mind a 3, jó ideje megvannak, nem törlöm őket :) Gondolkodtam, beleírjam-é a listába tegnap este. Mondjuk debreceni vagyok, de megoldható, ha kell. 1 cd-s mind, jó minőségben. ;)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#135) xuldar válasza _O|ki_ (#45) üzenetére


xuldar
őstag

OFF

Magyarul és felirattal is megvan. Mint mondtam, debreceni vagyok, ha nem okoz gondot, bótolhatunk.

ON

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#136) xuldar válasza _O|ki_ (#65) üzenetére


xuldar
őstag

Na most melyik Titanic?
Volt egy a hatvanas években, aztán a 90-es évek elején Catherine-Zeta Johnes-szal, meg pár éve az eddigi legnagyobb kasszasiker a szőke herceggel. ...már a nevét sem tudom... persze ettől még a Beach nagyon jó film

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#137) xuldar


xuldar
őstag

Majd elfelejtettem, a kedvenc vígjátékom a Fenegyerekek (Gunmen). Christopher Lambert és Mario van Peebles. Aki megnézi, biztos, hogy fossá röhögi magát rajta
:DD:)):DD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#138) dON't hAcK!


dON't hAcK!
aktív tag

Még két film:

Good Will Hunting - Matt Damon-nal és Robin Williams-el, és a
Fedezd fel Forrestert! (Finding Forrester) - Sean Connery-vel.

Hasonló témájú filmek.

dON't hAcK élt, ...

(#139) dON't hAcK! válasza xuldar (#137) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Akkor inkább nem nézem meg. :)

dON't hAcK élt, ...

(#140) zsborbas válasza JulWCZar (#44) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Ezt direkt írtad? Mert akkor Te sem vagy már mai gyerek. Az egyik kedvenc mesém volt anno. :))

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#141) guess.who


guess.who
senior tag

Hű, srácok, nem gondoltam volna, hogy ízlésen így össze tudtok veszni... Van, akinek ez tetszik, van, akinek más...

Szóval:
_O|ki_:
Nem hiszem, hogy Sandy Bullock (ahogy dON't hAcK! is mondta) ''cicipopsimutogató'' csaj lenne -főképpen azért, mert hát nem egy kifejezetten dúskeblű... Nekem tetszett a Hálózat csapdájában c. filmben is, de a Pusztítóban (Sly Stallone) és a Szerelmi bájitalban is. A Féktelenül 2 valóban erőltetett volt -de ez szerintem inkább a forgatókönyvön múlott. A Beépített szépségben szerintem nagyon jó volt, főképpen a frappáns beszólásai tetszettek (jó, persze ezek nem sajátjai, szintén forgatókönyv-függő), imádom az ilyen vagány csajszikat -minden feminizmusuk ellenére. :D Egyébként pedig nincsenek sztárallűrjei, nem verte szét a szállodát, nem tart ötven fodrászt, stb. Ahogy sokan mondják is: pontosan azért szeretem, mert egyszerűségében akár a szomszéd lány is lehetne -s nem is akar többnek látszani.
De hogy Neked nem tetszik, az szíved joga. :)
Ja! Az Indul a bakterház tényleg piszkosul jó magyar kultfilm, láttam már vagy ötvenszer. :)


Don Vittorio:
Az élet szép: nem ''megy a sírásra'', nem ''szépíti meg a durva valóságot'' és nem ''poénkodnak'' rajta. Nem tudom, lehet, hogy valami más változatot láttál, de szerintem a film pontosan arról szól, hogy mennyire kegyetlen és embertelen volt a háború -főleg azok számára, akiket valamilyen okkal üldöztek-, s hogy hogyan lehetett túlélni (vagy majdnem túlélni) örökké optimistaként maradva... Egyébként ide tartozik Szabó István A napfény íze c. műve is, szerintem nagyjából ugyanaz a mondanivalója... Szép és fájdalmas film mindkettő.
De hogy Neked nem tetszik, az szíved joga. :)


Az angol, aki dombra ment fel, de hegyről jött le -Hugh Granttel.
Az utolsó mohikán -szerintem hatalmas film, a zenéje pedig végképp tökéletessé teszi.
Holt költők társasága -Robin Williams-et ugyan már említettétek, de szerintem ez kiemelkedően jó filmje volt.
Vakvagányok -Csiszárral. Ezt szerintem nem szükséges kommentálnom...
Csinibaba -szintén igen jól eltalált, egyben levő film. :)


Néhány negatív: Dobó Kata filmjei. Szerintem agyonnyomta a Minisztert is a meztelenkedésével, az Ámbár tanár úr meg végképp ''testreszabott'' volt neki, de valami olyan iszonyatos tehetségtelenséggel kínlódta végig, hogy nagyon. A Rollerball (vagy mi a fene) című ''hálivúdi sikermozi'' meg ahogy hallottam ezerszer megbukott -hiába tanulta olyan bőszen a görkorizást. :)
Az Európa Expressz szerintem szintén erőltetett volt, egyrészt pár darab nyugati film koppintása, másrészt szerintem gyenge volt a színészi játék is. :(

(#142) dON't hAcK! válasza guess.who (#141) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Az angol, aki dombra ment fel, de hegyről jött le -Hugh Granttel.

Azóta tartom kedvenceim közöt számon Hugh Grant-et.

dON't hAcK élt, ...

(#143) johnson


johnson
csendes tag

Üdv !

Az én kedvenceim :

Síró játék (The Crying Game)
Leon a profi
A nagy kékség
Nikita
A ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső
Blöff


(#144) Bagoly válasza fantomka (#132) üzenetére


Bagoly
senior tag

Na a The last temptation of Christ is nagyon a tartalmas kategóriába való.
Meg a Keserű méz is.(látta valaki?)
aztán a Gyűlölet.

Tessék tartalmast is sorolni!

patikuki:
Titanic (igen, én élveztem)
Ryan közlegény
Ellenség a kapuknál
Szajré (vagy mi, de Niro és Norton)


UI: A buta, az-nem-is-jó-film típusú hozzászólásokat kéretik mellőzni!

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#145) guess.who válasza dON't hAcK! (#142) üzenetére


guess.who
senior tag

Én legelőször eredeti angol szinkronnal láttam... Illetve nem is angol volt ugye a fele... :DDD Szerintem a magyarítás nagyon sokat elvett a jellegzetes tájszólásból. :(
A legtutisabb jelenet az volt benne, mikor Hugh Grant bement a főnökével az állomásra, hogy jegyet vegyenek, s a szerencsétlenkedésükre a bakter méla lenézéssel megkérdezte tőlük, hogy ''maguk ugye angolok?!''... :DDD Imádom ezt a tipikus brit humort. :)

(#146) dON't hAcK! válasza Bagoly (#144) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Szajré (vagy mi, de Niro és Norton)

The score az eredeti címe, tök jó film.

dON't hAcK élt, ...

(#147) dON't hAcK! válasza guess.who (#145) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

Ritka, hogy ennyire megtartsák az eredeti címet egy filmnél: The Englishman Who Went up a Hill But Came Down A Mountain.

Négy esküvő és egy temetés - (Four Weddings and a Funeral) - állati jók benne a köszöntők. :)

Egyik legkedvesebb filmem (bár sokak hülyeségnek tartják): Big Daddy (Most a magyar címet írom zárójelbe, mert az gagyi: Apafej)

dON't hAcK élt, ...

(#148) guess.who válasza dON't hAcK! (#147) üzenetére


guess.who
senior tag

Jaja, Négy esküvő is tipikus jó angol film, Andie McDowell meg igazán kellemes jelenség benne. :)
Még pár tutis angol film: a Kóklerek (Shooting fish) Dan Futtermannel, az Ó, azok az angolok! (Stiff upper lips)...
Nem vagyok biztos benne, de talán nem írta még senki az Idétlen időkig (The groundhog day) című filmet -szintén McDowellel, meg Bill Murray-vel.

Szintén kellemes élmény volt számomra a Kerek a világ (Angus) című filmecske, egy túlsúlyos kisfiú problémáiról szólt.


Adam Sandler az Apafejben -hát szintén. :) (''Ne hajolj a hűtőpult fölé, mert megmerevedik a szilikon...'' :DD) Ugyanő a Nászok ászában (The wedding singer) hogy tetszett? :)
Másik nagyon jó komédia Yahoo Serioustól az Az ifjú Einstein -én legalábbis szerettem nagyon. :)

Az jutott eszembe, hogy kéne írni egy listát a filmtörténelem legszebb pillanatairól -már úgy értem, hogy az egyes filmek legeltaláltabb jeleneteiről. :) Itt van mindjárt egy, hogy mire is gondolok:
Dumb és Dumber. A legvégén, a csajokkal teli buszról lemondva elkeseredetten kijelentik, hogy ''hű, de szerencsés lesz az, akit majd felvesznek''... :))

(#149) sariz


sariz
csendes tag

Egy kis hazai kínálat!

Legjobb magyar filmek:

Tanú
Moszkva tér
A tizedes meg a többiek
Roncsfilm
ŰVEGTIGRIS
Valami amerika
Portugál
Csinibaba
Nekem lámpást adott..
uristen@menny.hu

+Kern, Bujtor filmek

Kiváncsi vagyok ki mivel egészítené még ki!

(#150) dON't hAcK! válasza guess.who (#148) üzenetére


dON't hAcK!
aktív tag

A Nászok ászában sajnos szerepelt Drew Barrymore is, és ezért sokáig nem néztem meg. De utána nagyon tetszett, főleg Sandler haja. :)

Az Idétlen időkig már szerepelt néhányszor. :)

dON't hAcK élt, ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.