Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Drizzt válasza Drizzt (#693) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ezt rajtam kívül senki nem látta? Irány a dire... Akarom mondani, a videótéka, megnézni, engem leszídni.

I am having fun staying poor.

(#702) Oreg_Nene válasza Drizzt (#693) üzenetére


Oreg_Nene
tag

Ez nagyon jó, bár az Orwelli világ jóval árnyaltabb és kegyetlenebb volt, de eddig ez a LEGJOBB filmes témájú megközelítése a dolognak. Lehet hogy Christian Bale-nek kellett volna játszani Neo-t :D

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#703) VladimirR válasza radirpetya (#683) üzenetére


VladimirR
nagyúr

pontosabban:
shop stop
shop show
comic strip
dogma
jay and scilent bob strikes back
-----
jersey girl

az elso ot, az egy ''sorozat'' a'sszem igy jonnek idorendben (a comic strip-nel vagyok kicsit bizonytalan)

[Szerkesztve]

(#704) Oreg_Nene válasza Csazsol (#695) üzenetére


Oreg_Nene
tag

Mickey Rourke és 2pac - nagyon jó filmnek tartom, bár kissé túl sok benne a kegyetlenkedés. Még meg is van eredeti kazin:C De happy endre nem emlékszem...

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#705) Oreg_Nene


Oreg_Nene
tag

Nem olvastam át a topicot de hátha néhányan nem ismerik még ezt a remekművet:

Blood In Blood Out - A Vér Kötelez

Az Ördög Ügyvédje rendezőjének egy régebbi filmje...

téma: 3 testvér felemelkedése és bukása Los Angeles külvárosában
stílus: epikus gengszter sztory - nem olyan amelyikben 1000x hallod hogy vazze meg szétütlek, hanem nagyon elgondolkodtató hogy mi válik a 3 emberből a film végére. Kevéssé ismert főszereplők, talán Benjamin Bratt tört ki innét valamennyire...

A következő film(ek) meg számomra a 2004 év LEGJOBBJA volt, MINDENT überelve(pedig láttam vagy 100-120 filmet):

Infernal Affairs 1-2 - Szigorúan Piszkos Ügyek 1-2

Aki vonzódik a csavaros történethez, a lélektani krimikhez és érdekli valamennyire a yakuzák vs urban police történet az NE habozzon. Mestermű. Magával ragad és nem ereszt. Főleg miután megnézed a második részt és bemutatja a szereplők ''előző'' életét (amolyan Keresztapa 2.-höz hasonlóan). Van 3. része is, nekem az is tetszett de nem üt akkorát mint az 1-2, itt középontban az utolsó órák bár itt is van egy hatalmas csattanó...

szvsz:

A legjobban megmívelt folytatásos grandiózus mestermű Francis Ford Coppola stílusteremtői óta. Hollywoodban készül is a feldolgozás: Scorcese, DiCaprio, Nicholson, Matt Damon. Aki nem hiszi annak levetítem :P

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#706) Oreg_Nene


Oreg_Nene
tag

Aki akar még nem mindennapit látni az rohanjon a moziba (kb még 1 helyen nyomják) és nézze meg az ''Oldboy''-t. Rengeteg fesztivál díjat nyert, egy kis Hetedik + egy kis bosszúállás + 15 év szobafogság...

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#707) b14


b14
senior tag

Nem reg neztem meg a Le Fejjelt naggggyon tetszett.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#708) b14


b14
senior tag

A Pofa Be se semmi.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#709) pamacska


pamacska
tag

Sziaztok! Filmes listák érdekelnének... Nekem van majd 800 filmem, és nem tudom, mi lehetne még. Thx

Carpe diem!

(#710) kamikaze boci válasza pamacska (#709) üzenetére


kamikaze boci
őstag

www.imdb.com?


Más. Nem tudja valaki, hogy a Sin City zenéjélt ki szerezte/ honnan lehetne leszedni?

egyéb állatfajták

(#711) snt válasza b14 (#708) üzenetére


snt
senior tag

Pofa be, az nagyon király! :C

Amúgy nagy kedvenceim: Dumber és Dumber, Megint dühbe jövünk, Kincs ami nincs, Reszkessetek betörők 1-2...

Manapság 1 film sem ragad meg, 1x 2x megnézem és annyi..

Sorozatok közül: South Park, Joey

(#712) pamacska válasza kamikaze boci (#710) üzenetére


pamacska
tag

Igazából saját, xls-es vagy más formátumú listára gondoltam, ahol még a filmek műfaját is megtalálom...

Carpe diem!

(#713) kamikaze boci válasza pamacska (#712) üzenetére


kamikaze boci
őstag

az más:)

Közben sikerült beazonosítani: a zenében Rodriguez is nyakig benne van, a trailer alatt The Servants Cells című száma szól. Instrumentálisban csak házi kivitel készült, bár már létezik egy petíció, hogy a hivatalos is megjelenjen. Itt érhető el a maszek változat: Bővebben: link. Persze látvány nélkül nudli, viszont a trailer kötelező darab!!!! Bővebben: link

egyéb állatfajták

(#714) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Kedvenc horrorfilmem: A texasi Láncfűrészes... nemtom volt-e már itt, de haláli akkoris! Látta valaki?

(#715) Vangelis válasza Ráczkölke (#714) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem egy nagy szám.....de egynek jó.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#716) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Most nézetem meg 11:14-et vagy ,mit a tékás állította, hogy nagy film...én sírtam ki ltta már?
Ocsmány minőség, szar hang....ennyit erről....Off

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#717) Ráczkölke válasza Vangelis (#715) üzenetére


Ráczkölke
tag

Az lehet, de a javára írható, h valós eseményt dolgoz fel... ezért is tetszik a sztori. :C

(#718) snt válasza Vangelis (#716) üzenetére


snt
senior tag

Nekem DVD-Rip-ben van meg, SZVSZ nem rossz film, érdekesen van megcsinálni, ahogy összeérnek az apró szálak.. Inkább egyedi és stílusos, nem egy tömegfilm.. Nekem tetszett elsőre, nagyon sokat dicsérték a torrent fórumokon ezért szedtem le, de nem bántam meg..

(#719) Vangelis válasza Ráczkölke (#717) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen végülis igaz....de van annyi igaz történet mostanában , hogy a fele sem igaz,.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#720) Vangelis válasza snt (#718) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen én sajnos netezés közben néztem végig, lehet hogy nem figyeltem oda rendesen:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#721) snt válasza Vangelis (#720) üzenetére


snt
senior tag

Áh, netezés közben nem szabad :( Túl sok apró dolog van, ha nem figyelsz, akkor maradnak érthetetlen részek.. Nem egy olyan film amit mindig megnézel, de 1x érdemes, mert nem szokványos film

(#722) snt


snt
senior tag

Amúgy nemrég néztem meg bnőmmel moziban a Randigurut, tetszett, jó kis Will Smith film, jó poénokkal :)

Most töltöm a Pillangó hatás c. filmet, kiváncsi leszek rá, állítólag nagyon jó film..

(#723) Vangelis válasza snt (#721) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor lehet hogy megnézem megint:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#724) Vangelis válasza snt (#722) üzenetére


Vangelis
nagyúr

''Most töltöm a Pillangó hatás c. filmet, kiváncsi leszek rá, állítólag nagyon jó film..''

ilyet nem szabad:D:D:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#725) Latissimus Dorsi válasza snt (#722) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

veszett jó!

2 verzió van belőle. A rendezői változat ''kicsit'' más szinezetet ad a filmnek, mint a mozi változat. Ha teheted nézd meg mind a kettőt.

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#726) snt válasza Vangelis (#724) üzenetére


snt
senior tag

O pardon... Most kapom majd a Pillangó hatás c. filmet ;]
Remélem jó lesz :DDD

11:14 még1x ? Hát ha nagyon nem figyelted és unatkozol akkor nézd meg, 1x érdemes, de ha egyáltalán nem tetszett, akkor ne erőltesd :)

(#727) snt válasza Latissimus Dorsi (#725) üzenetére


snt
senior tag

Tudom olvastam, ez sajnos a moziváltozat, majd utánanézek a rendezőinek is ha megnéztem ezt ;)

(#728) Sanyesz14 válasza snt (#727) üzenetére


Sanyesz14
tag

Tedd azt, jó kis film meg lehet nézni többször is elég jó , ha megkaptad!:DDD:DDD

-Abit IS7-E ;2.6Ghz Intel Pentium;MSI 6600GT;120GB Hitachi HDD+40GB Maxtor HDD;2X512MB Samsung 400Mhz;Sima Normál ATX házikó+400W Ms Industrial táp,LG DVD-ROM, Pioneer 110D DVD-Író

(#729) Vangelis válasza Sanyesz14 (#728) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Aha ..megkapni csak az infulenzát lehet:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#730) snt válasza Vangelis (#729) üzenetére


snt
senior tag

:P :))

(#731) Jam-Master J válasza snt (#726) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Kibaszjó film...Nem bánod meg, ha megnézed!

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#732) snt


snt
senior tag

Megnéztem, odavág, csak a vége... :U Meg kell szereznem a rendezői változatot..

SPOILER (aki nem látta ne olvassa)

Sokkal jobb lett volna ha nem happyend a vége :( Jobb lett volna ha tényleg egy elmegógyos képzelgés lett volna az egész...

Kérem senki nem lőjje le a rendezői végét, én még nem láttam :)

[Szerkesztve]

(#733) Vangelis válasza snt (#730) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én honnan fogom megkapni????

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#734) snt válasza Vangelis (#733) üzenetére


snt
senior tag

Hát én a bithumen.tx.hu -ról szedtem, de oda sajna nem vesznek fel új tagokat, szerintem DC-n nézz körül.. Butterfly Effect, bővebben filenevet nem írok, mert az már warez kategória ;]

(#735) Vangelis válasza snt (#734) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem dc zem...isten ments.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#736) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

kedvenc filmjeim
1.Ryen közlegény megmentése
2.Garfield
3.Argo
4.Kémek a Sasfészekben
5.A sas leszállt
amugy még van egy csomó de ezek a legjobbak:))

LollR fiam LollR

(#737) Jam-Master J válasza zoleeE 13 (#736) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Jesszusom, argó? :)
Én egy másik topikban hoztam az első helyre (legrosszabb film) :D

Bocs.

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#738) Vangelis válasza Jam-Master J (#737) üzenetére


Vangelis
nagyúr

elég furcsa egy lista..garfiled??? argo??? nem értem.

Legjobb még mindig a FORREST GUMP:D:D:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#739) Jam-Master J válasza Vangelis (#738) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Hát egy 13 évesnek más még a világ (bocsi, Zolee :D).

Twenty-four rulez :D

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#740) Vangelis válasza Jam-Master J (#739) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem láttam hány éves a koléga:D..sorry

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#741) Jam-Master J válasza Vangelis (#740) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Mondjuk a tesókám is 13...

De látszik, hogy az én nevelésem :D

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#742) Twiggydoll


Twiggydoll
tag

Ördögűző vágatlan Bővebben: link
Ed Wood Bővebben: link
Harcosok klubbja
A nagy lebowski Bővebben: link
Blair Witch Project I.Bővebben: link


hát kb,de van még egy csomó jó :)

[Szerkesztve]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#743) ToRR3nt3


ToRR3nt3
senior tag

Az enyémek:
A ravasz az agy és 2 füstölgő puskacső
Blöff
Gyalog galopp
Ellenség a kapuknál
+
Csicsolína összes(:DD)
És 1 ami nagyon nem tetszett, csak most 7végén láttam: Kontroll. Kritikán aluli.

[Szerkesztve]

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#744) Vangelis válasza ToRR3nt3 (#743) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A kontrolt nme is lehet a fimek között említeni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#745) ToRR3nt3 válasza Vangelis (#744) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

És a Magyar vándor milyen? (egy haverom nagyon szidja) Megmondom őszintén a 10 legutóbbi magyar filmből nekem csak az Üvegtigris jött be és a Kontroll rendesen elvette a kedvemet a magyar filmektől.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#746) Twiggydoll


Twiggydoll
tag


[kép]

Vampira :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#747) Jam-Master J válasza ToRR3nt3 (#745) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

jaaaaj...a magyar vándor...kb. 10 percig néztem és villámgyorsan töröltem is.
Sokan mennyire el vannak halva tőle..tele van olcsó, gagyi, régi lejárt poénokkal, inkább szánalmas, mint vicces...
Tisztára, mint az IHM.

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#748) ToRR3nt3 válasza Jam-Master J (#747) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Na a haverom kb. ugyanezt mondta. Akkor hanyagolom. És a le a fejjel? Hasonló mint a vándor?

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#749) Jam-Master J válasza ToRR3nt3 (#748) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Ezt nem tom, nem láttam.

MOndjuk nekem meg a Rap, Revü, Rómeó tetszett, pedig a valaha megjelent egyik lexarabb magyar filmnek mondják :D

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#750) eziskamu válasza Jam-Master J (#747) üzenetére


eziskamu
addikt

Még a nyafka-x is megveri poénokban, de a ''kicsi beátricse'' teccett, még ha nem indult be így se úgyse :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.