Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19501) Szlovi válasza bartucc (#19487) üzenetére


Szlovi
aktív tag

Eee vagy szááva kiccsillag! A felsorolt dolgokat figyelembe véve csakis LADA ;)
Igazi tajgaszekér ... igénytelen,strapabíró,bagóé van alkatrész,útszélén bármikó összedrótozod,szinte könyörög az utánfutójé és lételeme a fődút :K
Komolyan! 8 évig Ladám volt!!négy4

(#19502) akom válasza bartucc (#19487) üzenetére


akom
senior tag

Ha rám hallgatsz MOST kell autót venni. Ha van rá della.
Az egész autópiac halott.
Pofátlanul kell alkudni !!!
Kb ugyan ez van az ingatlan piacon.

Kocsi téren pedig elfogult vagyok. G s villámom van 5 éve, Imádom! :C

(#19503) bubi92 válasza GrandeP (#19497) üzenetére


bubi92
őstag

ilyen használhatatlan imbuszunk nekünk is van pár.
szülök elutaztak(nem enyém), házibuli, minden fasza, semmi törés zúzás, csak egy ilyen takaró megolvadt:D:D:D:D és egy ilyen kellene. ha valaki hozna nekem egy sörre vendégem lenne:D

[ Szerkesztve ]

(#19504) bartucc válasza TeeBee73 (#19491) üzenetére


bartucc
addikt

Félreértés van emberek :D Azért a családi autó kifejezés, mert az is, ha nem írtam le, elfelejtettem. A 22 éves kocka ladát szeretnénk lecserélni valami modernebbre, motorral folyamatos gondok vannak, pár havonta gyűrűzés, hol itt potyog, hol ott, kaszni is mindig javításra szorul műszakik előtt.

GrandeP: nem magamnak, magamnak maximum motorjogsi letesz, és valami 125-ös, esetleg 250-es, ha nagyon külön menni kell, de inkább elkérem az otthonit. Saját káromra nem fogok vagánykodni azzal hogy autóm van (fenntartási költségek, miegymás) :N

Saját magamnak saját keresetemből veszek autót, ha lesz létbiztonság, hamarabb hülye leszek, most vettem nem rég épp ezért egy faja bringát. :K

tibibi: egy G-s astra-ba te hova raknád? Nincs elképzelésem hova rakják ezekben, ezért a kérdés.

A másik verzió, hogy Lada marad, és mellé egy G-s astra, vagy hasonló, ünneplő verda hosszútávra és városba, lada futó elé meg vidékre.... Csak dupla fenttartási költség. (jó, még mindig olcsóbb mint egy G-s astra-t szervizeltetni folyamatosan...)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19505) akom válasza bartucc (#19504) üzenetére


akom
senior tag

Nektek ez tökéletes lenne.

(#19506) bartucc válasza akom (#19505) üzenetére


bartucc
addikt

Ez poénból, vagy komolyan? :U Remélem előbbi... :)

Ramius: erre nem válaszoltam. Nem akarok Suzukit, mert műszakilag ugyan megbízhatók, de egyáltalán nem mondható el róluk hogy strapabíróak lennének, és nem érezném benne biztonságban magamat.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19507) bartucc


bartucc
addikt


:U :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19508) aXXon


aXXon
senior tag

Nagyon kellene nekem egy micro SD kártya! Nincs valakinek elfekvőben egy, amit el szeretne velem bizniszelni, akármire is?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19509) aXXon válasza bartucc (#19506) üzenetére


aXXon
senior tag

Komolyan. A Dacia jó. Hiába Rönó, sokkal jobb, mint a Rönó. Faszák na :D

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19510) fero02 válasza aXXon (#19508) üzenetére


fero02
veterán

1Gb? :U

(#19511) aXXon válasza fero02 (#19510) üzenetére


aXXon
senior tag

Jó lehet, mi az ára?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19512) laci80


laci80
tag

egy első.... így meló előtt :)

"Olyan egyszerű vagy, hogy a százas szög hozzád képest integrált áramkör."

(#19513) bartucc válasza aXXon (#19509) üzenetére


bartucc
addikt

Lehet hogy jók, de a 800 ezres árhoz képest nagyon messze van. :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19514) fero02 válasza aXXon (#19511) üzenetére


fero02
veterán

Inkább az a kérdés, h hogyan és mikor jut el hozzád. :U

(#19515) alázógyík válasza bartucc (#19513) üzenetére


alázógyík
őstag

Talán még Corolla, Toledo ami beleférne.

(#19516) GrandeP válasza tibibi (#19500) üzenetére


GrandeP
őstag

Mert hova rakja a tetőre? :U :F

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19517) Steve1979 válasza alázógyík (#19515) üzenetére


Steve1979
csendes tag

vagy egy fód ?

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#19518) DeltaPower válasza Chaser (#19462) üzenetére


DeltaPower
őstag

Csézer, jó lett a scooteres cikked :R

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#19519) vikcsi


vikcsi
aktív tag

Ismét bővültek az eladó cuccaim :C

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#19520) tibibi válasza GrandeP (#19516) üzenetére


tibibi
őstag

pótkerék tartály bazze számold meg hányszor használtad a pótkerekedet :U
bartucc 160k + vizsga a szerelés ára messze a legjobb alternativa mostanság.

[ Szerkesztve ]

(#19521) GrandeP válasza tibibi (#19520) üzenetére


GrandeP
őstag

Na ja, és akkor 40 km ként mehet tankolni?!...

Plusz néha azért jól jön a pótkerék... én nem tartom, forradalmi megoldásnak...

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19522) alázógyík válasza Steve1979 (#19517) üzenetére


alázógyík
őstag

Ezt valami német rohamsisakból hajlítgatták? :D

(#19523) faragojof válasza alázógyík (#19522) üzenetére


faragojof
senior tag

:)) :)) :)) :C :C :R
Rég röhögtem korán reggel ilyen jót!!4négy! :)) :R
Ezért fejedet veszik... :C ;]

"Formicate Under Command of the King,,

(#19524) bartucc válasza tibibi (#19520) üzenetére


bartucc
addikt

Inkább literben kifejezett adat kellene, de saccra nem valami soknak tűnik. (viszonyítási alap kellene, a Ladában is gáz van, azzal elmegy 250-300 km-t, ennyit jó lenne ha továbbra is elbírna)

Az elmúlt 15 évben biztos hogy nem kellett pótkerék, előtte se tudok ilyen esetről. Mondjuk ha anélkül defekt van, az elég gáz.

alázógyík: nagyon úgy tűnik :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19525) alázógyík válasza faragojof (#19523) üzenetére


alázógyík
őstag

;] :R

(#19526) bartucc válasza bartucc (#19524) üzenetére


bartucc
addikt

Utánanéztem, 45-60 litert írnak, 50-el számolva, egy 8 literes fogyasztásnál is 600km felett, elvileg. Most vagy a lada tartálya a kicsi, mert tényleg nem nagy, vagy szivárog, ezek után. (jajdejó ez a felismerés :DDD :O ) Lényeg, hogy ugyanannyit elmegy így is, mint a lada eddig, sőt jóval többet is, ha csak 400km-t számolok. Így nem rossz alternatíva, és még mindig sokkal olcsóbb beépítéssel egy benzines, mint egy dízel. (és aztán az üzemanyag kb egálban van, vagy picivel olcsóbb)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19527) Steve1979 válasza alázógyík (#19522) üzenetére


Steve1979
csendes tag

nemtugyátok mi a jó :DDD

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#19528) TeeBee73 válasza alázógyík (#19515) üzenetére


TeeBee73
addikt

+1 a Corollára. :K
A miénkben kb. 300k km. van, a motorját nem lehet szétcincálni, piszok kényelmes, és megy is, ha kell. :K

MOD: Gyíkbá: Ilyenből:

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#19529) kalapos


kalapos
tag

Asus Ati Radeon HD4670 eladó. Zacsiban adom.

Ár: 10 000 Huf.

Inviziböl Dzsizusz

(#19530) Chaser válasza DeltaPower (#19518) üzenetére


Chaser
titán

:R Lájkoljátok', nem tudom mire jó de csak bátran:D

Valaki tudja mennyibe kerül egy beépíthető HSDPA modem? 1általán mi a különbség köztük?

szerk: Árgépen 25k alatt nem találtam, létezik hogy annyi lenne? És ezeknél is van olyan, hogy pl voda függő vagy bármilyet lehet bele rakni bármelyik országban?

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19531) bartucc válasza Chaser (#19530) üzenetére


bartucc
addikt

Elvileg függetlenek, de akkor tudtommal a laptopon SIM kártya hely is van... Nem hiszem hogy ennyi lenne az ára, legalábbis kisebb felárral szokták a laptopokhoz adni. De még mindig ezerszer jobban jársz egy külsővel, 2-3 ezerért megkapod, és használod. :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19532) Chaser válasza bartucc (#19531) üzenetére


Chaser
titán

Olyan gépbe menne amiben van sim hely, tudom hogy olcsóbb a külső, bár abból is csak 10k-ért láttam a legolcsóbbat, de nem külső kell.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19533) Chaser válasza Chaser (#19532) üzenetére


Chaser
titán

Pontosabban nem menne, mert van olyan verziója amiben van, amiben nincs 10k-val olcsóbb, nem tudom olyat vegyek amiben eleve van, vagy ha úgy adódik hogy később kellene akkor viszont copóág ha tényleg 20+ k-s ára van és vegyem meg inkább most, ha perpill nem is használom.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19534) GrandeP válasza Chaser (#19532) üzenetére


GrandeP
őstag

Ha van benne simnek hely, akkor minek modem? Nem értem! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19535) bartucc


bartucc
addikt

Lingvines garanciális tapasztalata kinek van? Olyan tekintetben, hogy vettem 3 hónapja 2*2Gb samsung ddr3-as memóriát, de már a másodikat viszem garanciába :W :W , úgy, hogy még nem kaptam vissza az elsőt. Felváltva halnak meg :( Belemennek a lingvinesék abba, hogy másik márkájú ramot kapjak a gariból vissza? :U

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19536) GrandeP válasza bartucc (#19535) üzenetére


GrandeP
őstag

Bemenjek intézkedni?! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19537) bartucc válasza GrandeP (#19536) üzenetére


bartucc
addikt

Megyek én, leszek hozzá elég ideges. Használhatatlan kb a gép, fél éves cuccokkal, röhej. :((( Na már a Samsungot is sikerült a szememben LG színvonalra emelni számtek terén :DDD :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19538) KTU válasza bartucc (#19535) üzenetére


KTU
addikt

normálisak, szerintem nem lesz gond
amúgy ott kezdődik a baj hogy samu, van belőle sz@r sorozat vagy hamisított RAM

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19539) Chaser válasza GrandeP (#19534) üzenetére


Chaser
titán

Amiben nincs a modem azt írja: sim-nek hely előkészítve.

bartucc: A samu a legrosszabb ram gyártó, hiába ők találták ki, mi anno meg is szüntettük a forgalmazását. 3 hónap az durva. Én 1x vinyót gariztattam, 2 hetet mondtak, letelte után bementem de nem volt semmi. Akkor jólmegaszontam' a magamét, simán cserélték volna nagyobbra + ráfizetés, de nem volt olyan ami kellett. Rá egy hétre jött is a cseredarab.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19540) GrandeP válasza Chaser (#19539) üzenetére


GrandeP
őstag

Akkor te kevered a dolgokat... :)

Ha csak előkészítés van benne, akkor típus specifikus cuccos kell bele... ami vagy van, vagy nincs...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#19541) bartucc válasza KTU (#19538) üzenetére


bartucc
addikt

Igen, régen volt csak DDR korszakban 2 hónapig Samusung ramom, aztán váltottam DDR2-re... Hát többet se lesz :D

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19542) DeltaPower válasza KTU (#19538) üzenetére


DeltaPower
őstag

lekopogom, nekem eddig semmi gondom nem volt samsung cuccal. mázlista-e vagyok? :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#19543) TeeBee73 válasza GrandeP (#19534) üzenetére


TeeBee73
addikt

Mer' akkor már 2 lesz benne, és lehet SIMs-ezni. :DDD

(#19536): ...ha ki akarsz kapni... ;] ;] ;]

MOD: (#19541): bartucc: Látod, itt a gond. Nem kellett volna DDR2-re váltani, most nem lenne bajod. :DDD
MOD2: (#19541): Most meg már DDR3-at akarsz abba a szegény alaplapba beleerőltetni? :F
Gyere Feri, hozzuk azt a Tiplit. :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#19544) bartucc válasza DeltaPower (#19542) üzenetére


bartucc
addikt

Nekem is csak a DDR3 memóriákkal, de azzal nagyon. Ha ezt LG-ról el tudod mondani (persze úgy, hogy nem csak 1-2 cuccot vettél tőlük), amit az imént Samsungról, akkor megiszok egy karton Tiplit :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19545) TeeBee73 válasza TeeBee73 (#19543) üzenetére


TeeBee73
addikt

Izé. A MOD2 a 19544-re ment. :B

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#19546) alázógyík válasza bartucc (#19544) üzenetére


alázógyík
őstag

Tudod, beszéltük már, nekem is sok gondom volt a Samsung ramokkal.
Ha máshogy nem, ráfizetéssel hozzál el egy jobb ramot. Ne szívj velük tovább.

(#19547) Chaser válasza GrandeP (#19540) üzenetére


Chaser
titán

Lehet:D
• opcionális elõkészített, vagy beépített 3G, EVDO-A vagy HSDPA szélessávú kapcsolat
Ezt írja, egy tesztben olvastam hogy van benne sim hely, lehet akkor már modem is? :DD

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19548) TeeBee73 válasza Chaser (#19547) üzenetére


TeeBee73
addikt

Szedd szét, az a biztos. :K

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#19549) Chaser válasza TeeBee73 (#19548) üzenetére


Chaser
titán

Még nincs meg :N de ezt a hsdpa dolgot úgy néz ki -még- nagyon nem vágom:D
Mind1, a kérdés: +10k-ért megéri azt a verziót venni amiben benne van? A 2 gép másban ugyanaz.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19550) kalapos


kalapos
tag

PCI-E 7600GT eladó.
Ventije kicsit beteg, egyik lapát meg van repedve, ezért kajlán áll.

Ára: 3000 Huf.

Inviziböl Dzsizusz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.