Hirdetés

2024. július 7., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43101) Kloss válasza Skica (#43095) üzenetére


Kloss
őstag

Szia!

SL55 ára, állapota?

Üdv.

2

[ Szerkesztve ]

(#43102) Skica válasza Kloss (#43101) üzenetére


Skica
őstag

Privi ment. :R

.: No Comment Grp:.

(#43103) fero02


fero02
veterán

wtf van itt? :U

(#43104) george11


george11
senior tag

Kihalás.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#43105) Ramius válasza george11 (#43104) üzenetére


Ramius
őstag

behalás

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#43106) God Vazzeg válasza Ramius (#43105) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Meghalás :K

(#43107) alázógyík válasza God Vazzeg (#43106) üzenetére


alázógyík
őstag

Elhalás :K

(#43108) God Vazzeg válasza alázógyík (#43107) üzenetére


God Vazzeg
veterán

(#43109) alázógyík válasza God Vazzeg (#43108) üzenetére


alázógyík
őstag

:U

(#43110) faragojof


faragojof
senior tag

Adjátok má vissza a csézert!! Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!! :Y
Itt föld! Chaser jelentkezz! :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#43111) God Vazzeg válasza alázógyík (#43109) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:D

(#43112) vikcsi


vikcsi
aktív tag

Hova lett Daemon Hill :F

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#43113) God Vazzeg válasza vikcsi (#43112) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Dolgozik a Daemon-tools-szal :K :D

(#43114) Norb3rto válasza vikcsi (#43112) üzenetére


Norb3rto
senior tag

vonalzóval rajzolja a köröket :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#43115) GrandeP


GrandeP
őstag

Hali!

2 fontos dolgot mondanék most, bár lehet h csak nekem újdonság.

1, Ha a Jókai utcából mentek BüdiPest felé, akkor a jobb kéz felőli stop táblán 2 kamera figyeli mind 4 utat h kihajt át a piroson... :((( Nem tudom mikor rakták ki, én ma vettemészre, szóval csak óvatosan...

2, Ez egyenlőre csak, "hallottam olyantól, aki már látott ilyet" típusú szóbeszéd, ilyen kamerás helyen, ha pirosnál állsz, akkor is tilos a mobilozás, és mivel kamera veszi, sajnos megy a bünti... :(((

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#43116) alázógyík válasza GrandeP (#43115) üzenetére


alázógyík
őstag

Hi!

1. Legalább fél éve, de lehet hogy több. :D

2. Ilyenről még nem hallottam, majd rákérdezek.

(#43117) george11 válasza alázógyík (#43116) üzenetére


george11
senior tag

Odatalált a Gábor?

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#43118) GrandeP válasza alázógyík (#43116) üzenetére


GrandeP
őstag

1, Akkor kabbe, én ma vettemészre...

2, Én csak hallottam, fene se tudja, kérdezd meg, nem soká megyek oda, várom a választ... :DDD :P

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#43119) alázógyík válasza george11 (#43117) üzenetére


alázógyík
őstag

Jaja, de használt noti nincs most, és az kellett volna neki.
A gépet amit meg be kellett volna számítani, igencsak sokat kért volna érte.

(#43120) faragojof válasza alázógyík (#43116) üzenetére


faragojof
senior tag

Miért? Olyanról már hallottál, ha nem a vonal előtt állsz meg, akkor is büntetnek? :W

"Formicate Under Command of the King,,

(#43121) alázógyík válasza faragojof (#43120) üzenetére


alázógyík
őstag

:F

(#43122) george11


george11
senior tag

A Budai úton két napja 65-70 körül osontam el a traffi előtt(egy ezüst kombi corollában volt).
Mivel későn vettem észre, csak annyit tudtam csinálni, hogy integettem neki :DDD
Remélem 30K alatt marad a bünti. :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#43123) faragojof válasza alázógyík (#43121) üzenetére


faragojof
senior tag

Mit nem értesz? Ha megállsz a piros lámpánál, és az autód kereke átgurul a felfestett útburkolati vonalon, akkor a kamerás kereszteződésekben megbüntetnek. Valamelyik fórumon olvastam. :K De hogy igaz e? :F

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#43124) alázógyík válasza faragojof (#43123) üzenetére


alázógyík
őstag

Annyi ilyen urban legend terjed, hogy lehetetlen kideríteni, hogy igaz-e. De felfogom ám lassan. :D

(#43125) faragojof válasza alázógyík (#43124) üzenetére


faragojof
senior tag

Ne kapkodjáá, mer leséríted magad... :R :K

"Formicate Under Command of the King,,

(#43126) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

még jó hogy buszozok :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#43127) faragojof válasza Norb3rto (#43126) üzenetére


faragojof
senior tag

Az nem jó... Egyszer kiszámoltam: ha Nagykőrösön lakom, és Kecskeméten dolgozom, akkor egy hónapban kb.30 órát ill. egy kicsivel többet várakozom csak a távolsági buszmegállóban. Ha benn Kecsón is buszozok, akkor az meg egyenesen katasztrófa.... :(

"Formicate Under Command of the King,,

(#43128) Norb3rto válasza faragojof (#43127) üzenetére


Norb3rto
senior tag

ha nem lennék diák én se csinálnám horror ára van a teljes jegynek :(

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#43129) alázógyík válasza Norb3rto (#43128) üzenetére


alázógyík
őstag

Lassan ott tartunk, hogy csak a gazdagabbak engedhetik meg maguknak a buszozást, vonatozást. ;] :P

(#43130) bartucc válasza alázógyík (#43129) üzenetére


bartucc
addikt

Lassan már ők sem, nálunk pl 4 oda-vissza útból már bérletet lehet venni, kész röhej :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#43131) fero02


fero02
veterán

(#43132) alázógyík válasza bartucc (#43130) üzenetére


alázógyík
őstag

:DDD

(#43133) alázógyík válasza fero02 (#43131) üzenetére


alázógyík
őstag

:C

(#43134) torque12


torque12
csendes tag

Sziasztok.

Szükségem volna legalább 160 GB-os ATA-ás winyóra. Akinek van ilyen légyszíves dobjon PM-et.
Köszi.

(#43135) torque12


torque12
csendes tag

( duplikálta- légyszíves töröljétek, köszi:) )

[ Szerkesztve ]

(#43136) aXXon válasza Norb3rto (#43126) üzenetére


aXXon
senior tag

Osztán a Pözsót hogyan pakoltad fel minap a buszra? ;] ;]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#43137) aXXon válasza torque12 (#43135) üzenetére


aXXon
senior tag

Sziasztok!

Nekem is kellene, de elég lenne már akár 120-as, úgyhogy engem is lehet bombázni :)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#43138) george11


george11
senior tag

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#43139) george11


george11
senior tag

Megnyílik egy új üzlet, ahol a nők férjet vásárolhatnak maguknak. A bejáratnál az alábbi utasítás olvasható:

Az üzletet csak egyszer látogathatják meg. Hat emelet van, a férfiak tulajdonságai emeletenként javulnak. Bármelyik férfit kiválaszthatják az Adott emeleten, vagy felmehetnek a következő szintre. Előző emeletre visszamenni nem lehet.
Egy hölgy úgy dont, hogy kipróbálja az üzletet, és partnert keres magának. Az első emelet ajtaján a következő felirat várja:
Ezeknek a férfiaknak van munkájuk
A nő úgy dont, hogy megnézi a következő emeletet. A második emelet ajtaján ez áll:
Ezeknek a férfiaknak van munkájuk és szeretik a gyerekeket;
A nő továbbmegy. A harmadik emeleten:
Ezeknek a férfiaknak van munkájuk, szeretik a gyerekeket és félelmetesen jóképűek
Hú, gondolja a nő, és továbbmegy. A negyedik emeleten:
Ezeknek a férfiaknak van munkájuk, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképűek és segítenek a házimunkában
Hihetetlen, gondolja a nő, és nehezen áll ellen a kísértésnek. Már éppen be akar nyitni, de a kíváncsiság arra készteti, hogy továbbmenjen.
Az ötödik emelet:
Ezeknek a férfiaknak van munkájuk, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképűek, segítenek a házimunkában és romantikusak!
Na már ide benyit, és választani akar Közülük egyet, de hirtelen visszafordul. A kíváncsiság felviszi a hatodik emeletre.
Ott az ajtón ezt olvassa egy értesítést:
Ön a 31.456.012-es számú látogató. Minden nő feljött idáig. Ezen a szinten nincsenek férfiak, csak azért hoztuk létre,
hogy bebizonyítsuk, hogy a nők sosem elégedettek a partnerükkel. Köszönjük a látogatást
*
Az utca szemközti oldalán egy Hasonló üzlet nyílik, ahol a férfiak kereshetnek maguknak asszonyt.
Az első emeleten találhatók Azok a nők, akik szeretik a szexet.
A másodikon olyan nők vannak, akik szeretik a szexet, és nem bánják, ha a férjük időnként elmegy sörözni a cimborákkal.
A harmadik, negyedig, ötödik, hatodik emeleten Még nem járt FÉRFI ...

:DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#43140) aXXon válasza george11 (#43138) üzenetére


aXXon
senior tag

Igazolványkép?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#43141) daninet válasza aXXon (#43140) üzenetére


daninet
veterán

tükörből fotózta ahogy manapság divatos ;] :P

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#43142) aXXon


aXXon
senior tag

Eladó:

256/266 ddr ram
256/333 ddr ram
300 watt Codegen táp (egyelőre Norberto stipistopi)
78 darab slim cd tok
Manli TNT2 Vanta 16Mb AGP
52x cdrom
PEDEGG

Keresek:

AGP vga karit Gef5600-tól felfele... (a legjobb egy 5900xt lenne, vagy egy 9800se vagy pro...esetleg 9600xt)
120-160gb ata winyó
Szobai párásítót
MiniPCI wlan - KÖLCSÖN egy-két napra, kísérlet céljából
SoDimm 512/333 ddr ram

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#43143) aXXon


aXXon
senior tag

http://okorszem.hu/karomkodas/350298

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#43144) Chaser válasza alázógyík (#43048) üzenetére


Chaser
titán

:) Kiscsillag', ez elejétől kezdve a pénzről szól sztem, minél több user annál nagyobb látogatottsági statisztika, annál többet kérhetnek a reklámokért. Meg is értem, valamiből élni kell.

faragojof : Jah meg, ha fontos pm, azokra biztos válaszolok viszonylag gyorsan :R 1ébként nem volt kedvem feljönni meg dolgozgattam, ma még az UFO-król is beszélgettünk ;]

bartucc : Még megvan.

1előre nem tudom mikor megyek, meg úgy 5-en írtak ilyen-olyan csereberét, blabla, holnap tudok többet mondani :R

KTU :SAPPHIRE Remote controller USB - ez pontosan mit is tud? kb, nincs lelkierőm most olvasgatni :B proc csere még érdekel? különbözetet 5k-ra módosítva.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43145) KTU válasza Chaser (#43144) üzenetére


KTU
addikt

Az az avatar nem az enyém, pár hete, hónapja visszatértem a régihez!
Pont ezért

proci nem jött össze, sajna
:)

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#43146) Norb3rto válasza aXXon (#43136) üzenetére


Norb3rto
senior tag

amikor leszálltam a buszól ott parkolt és nagyon megtetszett éppen elfekvőben volt hozzá kulcs (tégla) után ment minden tőlem ;]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#43147) tibibi


tibibi
őstag

nem kell senkinek egy eten x500 23k ,mert már a ceruzáját is elhagytam :DDD

(#43149) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Osztakkó 1. :K

(#43150) God Vazzeg válasza tibibi (#43147) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem kellene, de nincs ennyi pénzem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.