Hirdetés

2024. július 6., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25251) Poctar válasza GrandeP (#25248) üzenetére


Poctar
senior tag

Én már találkoztam zsíros géppel is. Az egész gép teli volt olyan zsírral, mely a konyhában szokott keletkezni főzés közben. Persze ehhez társult egy jó adag fekete por. Amikor megláttam, hogy az egész gép belseje ilyen (még a hűtés is), akkor rögtön arra gondoltam, hogy biztos ezt használták főzésnél szakácskönyv olvasásra, vagy épp video konferencián keresztül főzőcskéztek együtt. :DDD

(#25252) Steve1979 válasza GrandeP (#25250) üzenetére


Steve1979
csendes tag

ok, legyen a k.j. melletti benzinkút (úgyis tankolnom kell :D )

ajcsi = tudod, amit csak úgy adsz k nélkül :) :)

(1 üzlet, hamost valaki kiakar ba@ni velem, odamegy 59-re.....)

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#25253) GrandeP válasza Poctar (#25251) üzenetére


GrandeP
őstag

Szem az nem zsír volt....

Biztos egy lelkes fiatal rátalált a poreszra... :DDD

(#25252) Steve1979

ajcsi = tudod, amit csak úgy adsz k nélkül :) :)

Én nem vagyok "olyan" Georgi meg Fero szeretik az ilyent, a kék homár bárosok! :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#25254) vikcsi


vikcsi
aktív tag

:U

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#25255) bartucc válasza Poctar (#25251) üzenetére


bartucc
addikt

Én pl kistestvéremék osztálytársánál voltam gépet szerelni:

A legifjabb, az osztálytárs informatikus akar lenni(8-adikos):
A proci és a procihűtő között nem ment a különbözettétel. A gép full poros. A srác az xp-ben lévő összes bill. kombinációt tudta, mondta állandóan, mire mondtam én is: feltalálták az egeret:DDD(gonosz voltam). Az egész azért ment mert 500-as vinyót vettek és azt kellett volna berakni. Előtte 2 héttel raktam nekik új op rendszert. Most jött az ötlet hogy legyen az 500-as a fő meghajtó. Persze, akkor minek raktuk újra a gépet, és egyébként sem látta a bios normálisan, mert sata raid kártyáról ment a vinyó. Még jobb ötlete volt: mivel állandóan szedik a virusokat a barátoktól, ezért csináljunk 5 db partíciot, mindegyik legyen 100gb-os és legyen mindegyiken 1-1 xp, hogy ha egyik összeomlik, legyen másik :W . Sikerült ezekről lebeszélni, meglett a telepítés, adni akart 2k-t de nem fogadtam el ismerős alapon. Aztán jött 2 hét múlva telefon: vettek egy új laptopot, nem túl jó fajtát, régi egymagos proci, nvidia kártya benne külön(8 shaderrel, egy 8400gs 3szor gyorsabb), de nemlényeg. DE ahogy meglett a jogtiszta Vista-t törölték, Xp-t raktak rá, mert az biztos jobb:DDD. Na nem lett jobb, mert azért telefonált, hogy fel akarják telepíteni az ezközöket, és minden driver cd-n az van hogy Vista, de miért??? Talán azért, mert azzal adták:D. És eleve nem érte meg xp-t rakni rá, mert van 2gb ram a gépbe, vga kevés játékhoz, más meg nem eszik annyi memót vagy vga-t hogy xp-vel gyorsabb lenne. Aztán mivel rájöttek hogy örülök hogy a suliba be tudok járni meg tanulni tudok, nemhogy még ilyennel szórakozni(csináltam volna, de magamra nincs időm, kikapcsolódni nemhogy ilyenre), ezért elvitték szervízbe és megcsinálták, de gondolom 5-6k-ért minimum. Szval okosan kell lenni:D

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25256) GrandeP válasza bartucc (#25255) üzenetére


GrandeP
őstag

Én simán megcsináltam volna... sőt mindegyik partícióra más-más windózt...

3,1-95-98-Me-xp...... :D Nesze paraszt! :DDD

+ 95 helyett, lehet h inkább egy régi linuxot kde felülettel... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#25257) Steve1979 válasza bartucc (#25255) üzenetére


Steve1979
csendes tag

ki milyen xp-t szakít, olyat szagol.... :F

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#25258) george11 válasza GrandeP (#25253) üzenetére


george11
senior tag

Mán mondtam, hogy osztriga :((( :DDD
Te inkább azzal foglalkozzá, hogy le ne égjen az autód bazz...
Havernak két napja gyullad ki a grande. Van valami visszahívási akció mert egy mazzag szigetelése szar. Vezérlőegység elszállt, övfeszítő eldurrant(az nem kicsit fáj ám, ha be vagy kötve), meg más ilyenek. Jahh amúgy eladó lesz a gép :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#25259) GrandeP válasza george11 (#25258) üzenetére


GrandeP
őstag

Én azt már júniusban kihirdettem a honlapon... a nagy fiat is csak novemberben küldte a papírt...

Különben a kollégának nem azért gyulladt ki, sőt ki se gyulladt neki.... csak elfüstölt a rendszer. :D

Amúgy ő pölö nem tartozik bele abba a, gyár által megadott alvázszámú tartományba akiket érint.... én másra gyanakszok ott..

Épp a napokban írta h a teszkós ülés melegítő kiverte a biztit a szivargyújtóban....

Az ővfeszitő meg ha eldurran, abban nincs semmi, az nem ránt bele az ülésbe...... csak kicsit túlzások vannak a Szaby részéről... :D

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#25260) ***HG*** válasza george11 (#25258) üzenetére


***HG***
tag

Ócsó Grande ákcijjó :DDD

"Aki a világot akarja jobbítani, kezdje mindjárt saját magával!" :D

(#25261) george11 válasza GrandeP (#25259) üzenetére


george11
senior tag

Nem ránt bele, ha eldurran? :DDD Próbáld ki egyszer, azt meglátod ;] Levegőt nem kapsz utánna bazz ... Nem az överőhatároló szállt el, hanem a patron (ez meg egy pirotechnikai eszköz lenne, és az a dolga, hogy visszarántson), ami olyat odabasz, hogy bokádlefosod :D
Az ülésemnek nekem meg automata a melegítője. Ha ül benne valaki, akkor felmelegszik, ha nem, akkor meg hideg marad :C

Monnyuk én emiatt nem adnám el a gépet, főleg, ha még garis :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#25262) GrandeP válasza george11 (#25261) üzenetére


GrandeP
őstag

Próbáltam.... bár abban a kocsiban légzsák nem volt és skoda volt és teljesen más volt működési elve.... :DDD

Egyébként miért kellene visszarántania? Világosíts föl... de télleg, ebből most úgyis vita van! :DDD Én úgy tudom h megfog az öv és annyi szerepe a patronnak h utána elenged, olyan lesz mint trabikban a biztiöv....

De télleg nem tudom, vilogosíts föl óóó Poliristen! :DDD

A gari az már kiterjesztett, tehát vette hozzá plusszba, egy 2+-os autóról van szó...

Én lehet eladnám, mert a bizalmam eztán már nem lenne benne....

De hidd el, ez nem az miatt a kábel-köteg miatt volt....

Sokkal inkább az utólag beszerkesztett rádijó/ teszkós (!)ülésfűtés/ kombó miatt....
Vagy egyéb amiről mi nem tudhatunk.... én azért örülök h nem lett nagyobb baja, viszont addig ugatnék a szalonnal míg nem kapnék egy fullos sport bravot... kárpótlásul... :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#25263) bartucc válasza GrandeP (#25256) üzenetére


bartucc
addikt

Jaja, ded volt a gépben 256 mb ram meg 2,4 proci, azt kellett volna hogy vistát neki:DDD

A Punto helyett és is egy T-jet-es Bravot követelnék, vagy T-jet-es GrandeP-t :K

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25264) Ramius


Ramius
őstag

A töltő mellett egy hálókártya is kellene.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#25265) george11 válasza GrandeP (#25262) üzenetére


george11
senior tag

A patron mikor felrobban, akkor visszaránt az ülésbe, hogy a lézsák ne törje ki a nyakad. Az erőhatároló az megint más téma. Az annyi, hogy amikor hirtelen megrántod az övet, akkor megfog. Amikor csattansz, akkor az először megfog, és a robbanó patron meg visszaránt az övvel, és ráadásként robban a lufi az arcodba. :B

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#25266) distvan1


distvan1
tag

Keresek Daewoo Nexia generátort,és 1-2 belső műanyagot!
Akinek van,pls pü-ben zaklasson.

Előre is kössz :DD

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#25267) vikcsi válasza GrandeP (#25262) üzenetére


vikcsi
aktív tag

ha eladnád a dudut, akkor mi lenne a neveddel? :D

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#25268) bartucc válasza vikcsi (#25267) üzenetére


bartucc
addikt

Jó kérdés :P
(venne egy újabb szériás GrandeP-t:D)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25269) george11 válasza bartucc (#25268) üzenetére


george11
senior tag

Azoknál meg a féklámpavisszahúzórugó tömítése nem lesz jó :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#25270) GrandeP válasza bartucc (#25268) üzenetére


GrandeP
őstag

Vagy HummerFero.... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#25271) george11


george11
senior tag

Egyperces csendet kérnék mindekitől. :DDD

(beszarás, hogy már ennek is hírértéke van) :W :((( :Y

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#25272) fero02


fero02
veterán

Vkit érdekelne Samsung sata-s vinyó? A választák 80 vagy 160 Gb. Gari egyikre sincs, de teszteltem őket és semmi bajuk.

(#25273) GrandeP válasza george11 (#25271) üzenetére


GrandeP
őstag

Örüljé h még nem kezdte meg a kutyaházak bombázását! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#25274) george11


george11
senior tag

Nem tudja valaki, hogy mostanában miért van rendszeresen behányva a PH? belassul/szétesik az oldal blabla :U :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#25275) Ramius válasza george11 (#25274) üzenetére


Ramius
őstag

[link]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#25276) Kloss válasza Ramius (#25275) üzenetére


Kloss
őstag

Ideje, elég halott...

(#25277) fero02 válasza Ramius (#25275) üzenetére


fero02
veterán

Ehhez képest az ünnepek alatti tolongást elég jól viselte... :U

(#25278) aXXon válasza fero02 (#25272) üzenetére


aXXon
senior tag

Mennyi a 160-as?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#25279) george11 válasza Ramius (#25275) üzenetére


george11
senior tag

"2008-12-05 15:42:38"

:DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#25280) george11 válasza aXXon (#25278) üzenetére


george11
senior tag

nyócezer

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#25281) bartucc válasza fero02 (#25272) üzenetére


bartucc
addikt

Hali!

Mennyi az áruk?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25282) george11 válasza bartucc (#25281) üzenetére


george11
senior tag

A 80-as már elkelt, a 160-as pedig 8000ft.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#25283) fero02 válasza george11 (#25282) üzenetére


fero02
veterán

Remélem azt is elviszi vki...kis alku beleférhet. ;)

(#25284) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

na pöcsök ezt olvassátok el ha röhögni akartok!

Life is Short... Ride Hard!!!

(#25285) aXXon válasza fero02 (#25283) üzenetére


aXXon
senior tag

Na most melyikőtök árulja?? :)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#25286) fero02 válasza Jodanovich (#25284) üzenetére


fero02
veterán

Faxa! :DDD

aXXon: én árulom, george csupán baráti szándékból segít. :R

[ Szerkesztve ]

(#25287) aXXon válasza fero02 (#25286) üzenetére


aXXon
senior tag

Nincs is jobb mint egy meleg baráti segítség :DDD

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#25288) fero02 válasza aXXon (#25287) üzenetére


fero02
veterán

Kell körszakáll? :U

Na akkor...tudod. ;] :DDD

(#25289) george11 válasza Jodanovich (#25284) üzenetére


george11
senior tag

Ezt már linkeltem korábban, de akkor sem regáltak rá :DDD (lehet páran magukra ismertek :DDD :DDD :DDD )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#25290) Jodanovich válasza george11 (#25289) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

nem akarták magukat elárulni :DD

körszakállas videó!!!

[ Szerkesztve ]

Life is Short... Ride Hard!!!

(#25291) fero02


fero02
veterán

Köszönöm az érdeklődést, mind2 vinyó elkelt. :R

(#25292) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

Life is Short... Ride Hard!!!

(#25293) Jodanovich válasza Jodanovich (#25292) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

no ez lesz az... nem idén barnult népek kategorizálása a downloadra nyomjatok!

[ Szerkesztve ]

Life is Short... Ride Hard!!!

(#25294) fero02


fero02
veterán

Végülis megbontásra került a gép, tessék vásárolni... :R

(#25295) ***HG*** válasza fero02 (#25291) üzenetére


***HG***
tag

De fasza..bezzeg nekem senki nem ad szájbavert AGP-s VGA-t. Komolyanmondomhogyénmégilyetnemláttam...

"Aki a világot akarja jobbítani, kezdje mindjárt saját magával!" :D

(#25296) fero02 válasza ***HG*** (#25295) üzenetére


fero02
veterán

Pedig nekem van. Nézd meg. ;)

(#25297) Jodanovich válasza fero02 (#25294) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

dvd újró mennyi?

Life is Short... Ride Hard!!!

(#25298) fero02 válasza Jodanovich (#25297) üzenetére


fero02
veterán

3k (postával) :U

(#25299) Jodanovich válasza fero02 (#25298) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

nagyon sok! :N

Life is Short... Ride Hard!!!

(#25300) fero02 válasza Jodanovich (#25299) üzenetére


fero02
veterán

Akkor marad.

Pedig még gari is van rá. :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.