Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24901) God Vazzeg válasza BaKeSZ87 (#24892) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Köcce :R És KTU-nak is :R

Köszi Fero :R XXX lettem 'ázze :))

[ Szerkesztve ]

(#24902) bartucc válasza fero02 (#24899) üzenetére


bartucc
addikt

Szép véltel, meg kell hagyni:D

Chaser: a cucc remekül megy, arról írok:), de lehet hogy marad az x2 :P (még nemtom:DDD)

Mindenkinek BUÉK!!! :C

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#24903) fero02 válasza God Vazzeg (#24901) üzenetére


fero02
veterán

:Y :Y Atya ég!

Akkor azonnal nyomás a hegyre és UGRÁÁÁSSSSSSSS! ;] :DDD

(#24904) Csákk


Csákk
senior tag

Lenne valakinek 1024 vagy 512 MB ddr2 533-as ramja (vagy 667es) eladósorban?

és persze B.u.é.k. mindenkinek^^

^^

(#24905) fero02 válasza Csákk (#24904) üzenetére


fero02
veterán

CS :DDD

(#24906) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

A nagy kannás bóóór teszt!!!

Life is Short... Ride Hard!!!

(#24907) fero02 válasza Jodanovich (#24906) üzenetére


fero02
veterán

Lol baze! :DDD

(#24908) Csákk válasza fero02 (#24905) üzenetére


Csákk
senior tag

Ramot aggyá, ne videót :D

Amúgy kingmax 1024MB os ddr2 800 as ramot cserélnék ugyanekkora csak 533as ramra...láma jeligére várom a jelentkezőket...köszi :R :)

^^

(#24909) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

nagy kommersz ital teszt
nah ki a legény a gáton? :DD

Life is Short... Ride Hard!!!

(#24910) Jodanovich válasza Csákk (#24908) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

ne ramoljá, igyá! :DDD

Life is Short... Ride Hard!!!

(#24911) bartucc válasza Jodanovich (#24906) üzenetére


bartucc
addikt

NEmtom a tesztalanyok hogy vannak most, lehet hogy a megirás is komoly problémákat okozott, ha fél év alatt lett meg:)
A kannás butit, tényleg:DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#24912) Csákk válasza Jodanovich (#24910) üzenetére


Csákk
senior tag

Ágészségedré, de én nem iszok semmi rosszat^^ :R

Kell a ram... :)

^^

(#24913) fero02 válasza Csákk (#24908) üzenetére


fero02
veterán

Nekem még DDR1 ramok vannak a gépeimben... :B :DDD

Ja, és nem tudok DDR2-t. :( :DDD

(#24914) Csákk válasza fero02 (#24913) üzenetére


Csákk
senior tag

Az gáz :DDD

Mini atx -es lapba lenne, via sb6002, szegényke érzékeny a ram-ra... :o

[ Szerkesztve ]

^^

(#24915) Jodanovich válasza Csákk (#24912) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

én se szart iszok... én inkább nem ittam mikor a hawerok ilyet nyomattak az orcácskájukba... láttam már embert tönkre menni ilyenbe... egyszer nézek egy faszit úgy dzsanel a keze h az első felest meg kellett vele itatni mer ki lötyintette volna ha nincs megmentője :DDD ... aztán látni kellett volna azt a nyugalmat, vigyort az arcán. többi már ment magától :D

Life is Short... Ride Hard!!!

(#24916) fero02 válasza Csákk (#24914) üzenetére


fero02
veterán

Az a gáz, h nem tőlem vetted meg a gépet és most itt szívsz össze-vissza. :P

(#24917) whisky75


whisky75
tag

Eladó egy 3 hónapos Blaupunkt New orleans mp58 autórádió.34000 az ára. 3 hónapot volt az autóba, tökéletesen müködik.Csere is érdekelne :C .

(#24918) Csákk


Csákk
senior tag

:DDD

^^

(#24919) whisky75


whisky75
tag

van e valakinek xenonja az autóba? amióta ez enyémbe belekerült azóta a trafó kib...-ul zavarja a vételt. Ha felkapcsolom akkor csak a gong jön. Tud e valaki erre valami megoldást?, vagy hogy hol nézzek szét e téren?
:O

(#24920) Csákk válasza whisky75 (#24919) üzenetére


Csákk
senior tag

Aki kitalálta azt kéne jól ***** ni, rakd vissza a régi jó izzókat szépen, nagyon zavaró a fénye , kegyetlen nincs rá szükség...sajna hogy sokan beszerelik...bocs :R

^^

(#24921) Jodanovich válasza Csákk (#24920) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

jó az ! vegyélfelnapszemüveget :DDD vagy hegesztőpajzsot :DDD
jut eszmbe Picasso Flex úr megcsinálta már a másik olasz kocsi mániásnak a mű alkotást a motor ház tetőn? igazán ráférne egy kis kozmetika arra a szegény olasz autóra... :DD

[ Szerkesztve ]

Life is Short... Ride Hard!!!

(#24922) Csákk válasza Jodanovich (#24921) üzenetére


Csákk
senior tag

Komolyan zavaró, városba jött velem szembe egyszer egy ilyen fazon, szűk kisutca,hát akárhova néztem csak nagy fehérséget láttam,ő sem tudott haladni meg énse...

Amúgy beszóttá? Olasz autó ,jó autó :DDD

^^

(#24923) Jodanovich válasza Csákk (#24922) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

nem mondtam h rossz autó a ferrari :DD

Life is Short... Ride Hard!!!

(#24924) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

meg van valikinek ez a játék? kéne nekem de nagyon! régen olyan jókat lanoztam hawerral...

[ Szerkesztve ]

Life is Short... Ride Hard!!!

(#24925) george11 válasza whisky75 (#24919) üzenetére


george11
senior tag

Jelentem van xenon a gépeme, és nem zavarja a semmitsem (fateréba sem). A te megoldásod az lesz, hogy veszel egy normális xenonszettet(vagy csak a trafókat cseréled ki jófajtára). nameg az sem mindegy, hogy hova lett téve a trafó. Minél messzebb legyen az akksitól a lehetőségek szerint.

Más: a többi népnek üzenem, hogy nem a xenon vakít, hanem az, ha nincs beállítva ... van aki berakta ótóba, aztán gyíí, nem állíttatja be, szarik rá, hogy vakít.
Na az ilyen pöcsöknek a halogénnel is vakítana a lámpmája.
(nálam ráadásul a fényszóró is cserélve lett projetorosra, így, akit ez vakít, az menjen szemészetre, vagy álljon be vakondnak :DDD ).

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#24926) God Vazzeg válasza george11 (#24925) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Né nagyzójá kiscsíra :DD

(#24927) george11 válasza Csákk (#24920) üzenetére


george11
senior tag

"nagyon zavaró a fénye , kegyetlen nincs rá szükség"

Miért zavar a fény? (nem mindenki a 6-8000kelvines izzókat teszi bele, aminek a kék a fénye, hanem van 4300-as fehér is) Be kell állítani frankón, és nem zavaró.

"nincs rá szükség" : nem hinnéd el mekkora a különbség éjjel a halogén, és a xenon közt. Én egyenesen kötelezővé tenném minden új autóba. Nem csak erősebb a fénye(és nem sárágban látsz mindent, hanem a rendes "nappali" színekben), hanem sokkal szélesebben bevilágítja az utat/út szélét, és egyenletes fénye van, nem "foltokban" világít.
Eddig, ha látni akartam, akkor a távolságit fel kellett kapcsolni. Mostmeg eszemben sincs kapcsolgatni, nagyon fos a halogén sárgás fénye a fehér után ...
Majd eccee jól nézd meg az enyémet, hogy mennyire rohadtul vakít :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#24928) george11 válasza God Vazzeg (#24926) üzenetére


george11
senior tag

Nem nagyzolok, csak megvilágosodtam (szó szerint :DDD )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#24929) Csákk válasza george11 (#24927) üzenetére


Csákk
senior tag

Tisztelet a kivételnek, kinek nem inge...a kocsik 75% nincs normálisan beállítva amúgy...ez van :R

^^

(#24930) Jodanovich válasza Csákk (#24929) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

mind xenon ossal az aprítóba... :DDD

Life is Short... Ride Hard!!!

(#24931) Steve1979


Steve1979
csendes tag

Minden kedves prohardveres kollégának BUÉK ! :DD

Szerintem aki még nem kezdte el az kezdje, aki elkezdte az folytassa az

IVÁST ! :P

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#24932) george11 válasza Jodanovich (#24930) üzenetére


george11
senior tag

ezt is flexelni kéne mi? :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#24933) Jodanovich válasza george11 (#24932) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

mi az hogy? láncfűrészezni... :DDD :DD

Life is Short... Ride Hard!!!

(#24934) bartucc


bartucc
addikt

Na mindenkinek BUÉK!!!
Ki hol mulat?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#24935) tibibi


tibibi
őstag

B.U.É.K

(#24936) whisky75 válasza george11 (#24925) üzenetére


whisky75
tag

köszönöm a választ george11, ez lesz. Milyen jó trafót érdemes venni? :C

(#24937) whisky75


whisky75
tag

Eladó egy 3 hónapos Blaupunkt New orleans mp58 autórádió.34000 az ára. + hónapot volt az autóba, tökéletesen müködik.Csere is érdekelne :K

(#24938) Kloss válasza george11 (#24925) üzenetére


Kloss
őstag

Amelyik lámpatestben nincs "sapi" az izzóra, azt állíthatod ahova akarod, max lefested feketére, de baromira zavaró, hogy az izzóról közvetlenül az ember szemébe jut a fény, ami a xenon esetén nem kevés :)
A H4-es izzó teteje ezért fekete. ;)

Szerk: ja az én autómban az akksira van pakolva a trafó, úgy jó? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24939) Kloss válasza Kloss (#24938) üzenetére


Kloss
őstag

Pontosabban csak ott volt hely, azért van az akksi mellé rakva, de szerencsére nem zavar be semmit.
A projis lámpa viszont nem vakít, a hagyományos foncsorozott lámpára kell a sapi.
Egyébként sokakat nem érdekel, hogy vakítja a szembejövőt, most mind1, hogy a rossz izzó vagy a rossz beállítás miatt.

(#24940) george11 válasza Kloss (#24938) üzenetére


george11
senior tag

H4 az bixenon szok lenni, és a vége festve van. :B
A foncsorozott lámpába mehet bátran, ha síküveges, meee azokon van mindig egy bizbasz az izzó végénél. A baj a hagyományos búrákkal van, mert az teríti 600 felé a fényt.(monnyuk, aki olyanba szereli be az ...)

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#24941) Kloss válasza george11 (#24940) üzenetére


Kloss
őstag

H4 nem csak bi, lehet hetero is :DDD
H4-et haver vett, nem bi-t, refi hagyományos és nincs rajta se festés se sapi.
Több ismerősöm is ilyet vett, különböző márkák, de egyik se volt lefestve.

(#24942) george11 válasza Kloss (#24941) üzenetére


george11
senior tag

Kérdezhetek egy olyan hülyeséget, hogy hogy csinálták eztetet, mert a H4-es izzó, az kétszálas. Ha nem bixenont vett, akkor mi lett neki a távfénnyel? :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#24943) Kloss válasza george11 (#24942) üzenetére


Kloss
őstag

Heh, érdekes ugye? :D
Kicsit elhűltem, mikor megláttam. Adott a xenon lámpa a H4 foglalattal. Mellé van csavarozva (!) kerámia foglalatban egy hagyományos izzó. Ennyi :)
Ez ugye a hagyományos módon kapja a 12V-ot. Persze mivel nem a gyújtópontban van, a fénye, hmmm hát szar :D
A bi-nek meg az a baja, hogy hamarabb tönkremegy, mert városban villantasz a parasztnak, hogy mennyé, aztán már többé ki se gyullad. Persze gondolom van szórás márka és márka között. Ja meg ilyenkor nincs fényerő, mert kell vagy 30mp a teljes fény eléréséhez.
Szóval leginkább erre gondoltam, amikor azt mondtam, hogy ezt az életben nem lehet beállítani :) Az ilyenekre szoktam is villantani, mert tényleg vakít.

(#24944) fero02 válasza Kloss (#24941) üzenetére


fero02
veterán

Tnap cseréltem ki a H4-es izzóimat (Tungsram Duolux 60/55W) Osram Cool Blue 4000°K-es izzóra. Előtte néztem a mezei Osram és Hella izzókat is. Kivétel nélkül mindnek be volt festve a teteje. ;)

Csere közben (balban a régi, jobban az új Osram) felkapcsoltam a pilácsot. Ég és föld. Sokkal szebb, természetsebb, erősebb a fénye. :K

Tehát ez a xenon, nem xenon, projektor nem projektor (mondjuk annál annyira nem) valóban az a lényeg, h jól be legyen álítva a lámpa. Tökmind1 milyen szinűen világít, nem a szín zavarja a szemet. :R

(#24945) God Vazzeg válasza george11 (#24928) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bekötötték a villanyt? :D Na jóvan nem kötözködök, inkább whiskyzem tovább ;]

(#24946) God Vazzeg válasza fero02 (#24944) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Valami hasonlókat majd én is akarok pattintani a BMW-be, de van ilyen 150%-os fényerejű, lehet az is jó lenne. Foglalatot nem tudok, asszem H2 talán :B

(#24947) distvan1 válasza Csákk (#24908) üzenetére


distvan1
tag

pü ment,de jeligét nem írtam:D

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#24948) george11 válasza God Vazzeg (#24946) üzenetére


george11
senior tag

Tungsram megalight, azt ennyi, ha hagyományos izzódás kell.
Az ilyen megagigafényerőultraplusz izzók általában egy kalap szart sem érnek :U (a 100W-os témát meg el lehet felejteni, mert szétégeti a foncsort)

Áramot nem kötötték be, de gázolajat tudok venni a kúton, és : egy ilyennel már van is lámpa :DDD

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#24949) distvan1


distvan1
tag

Mindenkinek B.U.É.K. ! ! ! ! ! !
(Így előre... :DDD )

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#24950) fero02 válasza God Vazzeg (#24946) üzenetére


fero02
veterán

Nah, hallod a gerorge-t. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.