Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ráakadtam még két doboznyi műanyag pohárra, lehet talán bennük 1000+ db, de már nem mindnek a zacskója bontatlan, viszont újak.
Óriási műanyag Sopronis világítós cégér valakinek, esetleg, talán?

Jó hír, hogy a nagy fekete lámpákhoz megtaláltam a belevaló műanyag Sopronis lemezeket. Még többet is, mint ahány lámpa van... :)

Vegyétek, vigyétek!

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2202) pelenka35


pelenka35
őstag

Hali!
Kaposváron van megbízható laptop szerviz ? (képernyőcsere lenne )

Gamertag:Rob3rt75

(#2203) belaazallat válasza pelenka35 (#2202) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Computer-S Kft. Somssich Pál u. 4, Már cseréltettem ott kijelzőt, illetve más hibával is vittem be hozzájuk lapit. Minden esetben nagyon szimpatikus volt az ügymenet.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#2204) emre


emre
veterán

Eladó alig használt Mappy elektromos kisautó. Két motoros, zenél, világít, távirányító, forgatható kormánykerék
Irányár mondjuk 30k, garancia kicsivel több mint egy év.
Doboz nincs, postázni nem szeretném, ezért a házhoz szállításban a bizonyos keretek között a környékben tudok segíteni. Pontos termékismertető

Ha nem akarsz privátot írni telefon az adataimnál.

Pont ilyen, csak a matricákat nem raktam fel rá:

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2205) emre válasza emre (#2204) üzenetére


emre
veterán

Elkelt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2206) miresz


miresz
veterán

HP Elitebook Folio 9470m Ha valakit érdekelne.

(#2207) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

a kórház környékén van vagy tud valaki valami ingyenes parkolóhelyet, ahova az autót le tudom tenni 2-3 órányi időre?

a kórházba kell mennem egy vizsgálatra majd, ami egy jó órát vesz igénybe előreláthatólag és a fizetős parkolókat hanyagolnám ha lehet, meg gondolom a kórháznál már tele is lesz

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#2208) emre válasza Debilon (#2207) üzenetére


emre
veterán

A múlt héten a Vöröstelek utcában hagytam a kocsimat míg a szemészeten múlattam az időt.
Ennél közelebb vagy fizetős, vagy megállni és/vagy várakozni tilos.
A kórházban fél óra ingyenes, utána viszont 1000Ft/h és alig van parkoló.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2209) Debilon válasza emre (#2208) üzenetére


Debilon
addikt

köszi, ezt megnézem, sajnos nem lesz jó idő, pedig motorral nem lenne kérdés a parkolás :)

igen, én meg ENG vizsgálatra megyek, ami maga legalább fél, 3/4 óra ahogy mondták plusz előtte és utána az idő, meg úgysem jutok akkor amikorra időpontom van

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#2210) miresz


miresz
veterán

Hi!
Valakinek FM2+ lapja eladó lenne esetleg?

(#2211) miresz válasza miresz (#2210) üzenetére


miresz
veterán

Okafogyottá vált a kérdés,azért köszönöm! :)

(#2213) pelenka35


pelenka35
őstag

Sziasztok.

Irható cd/dvd-t hol tudnék venni a városban (olcsón)?
QLR-ben már nem lehet kapni :(

Gamertag:Rob3rt75

(#2214) emre válasza pelenka35 (#2213) üzenetére


emre
veterán

Menjél ki a vásárba hétvégén, a használtpiac részen kb. itt árul a csóka elektronikai dolgokat. szerintem nála lesz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2215) pelenka35 válasza emre (#2214) üzenetére


pelenka35
őstag

Kösz :)

Gamertag:Rob3rt75

(#2217) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Van valakinek tippje, hova lehet javítattni vasalót? Kábelt kéne cseréltetni, meg valami nem oké a fűtéssel, hol fűt, hol nem. Lidl-ös, nem garis.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#2218) emre válasza belaazallat (#2217) üzenetére


emre
veterán

Ha csak nem valami szuper speci vasaló akkor inkább vegyél másikat. Egy óra szervízdíj (szerintem olyan 2-3k), 1500-2500Ft a kábel és 5000-ért van új. Egyébként meg Rotech szervíz.

De jó pénzért én is megcsinálom.
Holnap majd írok, lehet van hozzá madzagom.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2219) belaazallat válasza emre (#2218) üzenetére


belaazallat
addikt

Spéci kulcs kell hozzá, Y alakú. Neked inkább fizetek, mint a rotech-nek. Másfél hét kellett, hogy kijöjjenek a garis sütőnkhöz.
Szerk:
Akciósan volt 6000Ft, most 11ért van hasonló.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#2220) emre válasza belaazallat (#2219) üzenetére


emre
veterán

Van egy kb. 2 méteres, de nem túl bizalomgerjesztő, új kellene.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2221) belaazallat válasza emre (#2220) üzenetére


belaazallat
addikt

Nem sürgős, tegnap vettünk másikat. Majd kerítek újat.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#2222) miresz


miresz
veterán

Sziasztok! Kérédsel fordulok hozzátok. Van valakinek ryzenes gépe Kaposváron,vagy környékén aki tudna nekem segíteni egy lap bios frissítésében?

(#2223) miresz válasza miresz (#2222) üzenetére


miresz
veterán

Tárgytalan.

(#2224) emre


emre
veterán

Laptop kijelzőt tudna valaki tesztelni?

Egy ezer éves Compaq 615-ön elment teljesen a kép, és kíváncsi lennék mi a probléma forrása.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2226) Bicskás


Bicskás
tag

Sziasztok !

Tudnátok munkájára igényes ötvöst ajánlani ezüst nyakék készíttetésére ? ( másolni kellene igazából, mintadarab van, "csak„ ki kell önteni )

Őtőlük kértem eddig árajánlatot:

Linha ékszerműhely
( őket ismerem, szépen dolgoznak szerintem )

Rónai ékszerész
( őket nem ismerem, ha van velük tapasztalat, akkor azt szívesen várom, pozitív és negatív egyaránt természetesen )

A segítséget előre is köszönöm.

Üdv: Bicskás

(#2227) Bicskás válasza Bicskás (#2226) üzenetére


Bicskás
tag

Köszönöm a segítőkész topik közreműködését. <3 :R

Mostmár tárgytalan…

(#2228) drinker válasza Bicskás (#2227) üzenetére


drinker
tag

Szerintem az emberek 99%-a ha akarna sem tudna neked ebben segíteni, nem egy hétköznapi téma.
A topikot meg kb. 10-en ha nézik azt is csak nagy ritkán. Sorry, én is olvastam, de ebben nem tudtam volna segíteni...

(#2229) greenity válasza Bicskás (#2226) üzenetére


greenity
aktív tag

Alapvetően Pécsen élek.
Szüleim a Rónaihoz jártak régen, elégedettek voltak velük, de dolgoztattak már a Linha Ékszerműhellyel is, az is jó volt, Ennél okosabbat nem tudok mondani. Nem ismerem az ötvösöket, még nem volt rá szükségem.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#2230) rover45 válasza Bicskás (#2226) üzenetére


rover45
senior tag

Szia!
Sajnos nem volt még ilyenre szükségem, így nem tudok érdemileg segíteni :R

(#2231) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Sonax autómosóról tud valaki véleményt írni?
Komplett külső kézi mosás-szárítás-polír és wax kellene. Szóval full glanc.
Néztem a honlapjukat, de árat nem mernek kiírni...

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2232) pelenka35 válasza flymi (#2231) üzenetére


pelenka35
őstag

Szia
Én nem ajánlanám a sonaxot ..... régen ott dolgoztam akkor jó volta csapat ..most már... egy sima külső mosás is foltos ...
06-30-683-1975 Nemes Szabi --- ő csinál ilyen munkát és szépen alaposan dolgozik keresd meg.

Gamertag:Rob3rt75

(#2233) emre


emre
veterán

Használ itt valaki 775-ös lapban Xeon procit?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2234) flymi válasza pelenka35 (#2232) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Kösz az infót! Majd érdeklődöm nála. Kaposvár?

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2235) pelenka35 válasza flymi (#2234) üzenetére


pelenka35
őstag

igen

Gamertag:Rob3rt75

(#2236) emre


emre
veterán

24"-os fiús fényezésű MTB / trekking bringát keresek a lélektani felső határ max 40k körül.

Ajánlatot árral, képpel esetleg felszereltséggel kérnék.
Köszönöm!

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2237) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Ilyen kisgyerekmotor erint valakit? Ujszeru. Alig hasznalt, toltoje, Doboza megvan, Kaposvaron atveheto, 7.000ft.
Piros/fekete.

[link]

Termekinfo: [link]

I humbly and respectfully decline™

(#2238) drinker válasza Magnum_ (#2237) üzenetére


drinker
tag

Ez mekkora gyeköcnek ajánlott? A Praktikeres leírásban nem találtam.

A vélemények között egyik szülő max 3 évig ajánlja, így érzésre tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#2239) Magnum_ válasza drinker (#2238) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Teherbirasra 30kg-ot ir, szerintem 6 eves korig ajanlott.

I humbly and respectfully decline™

(#2240) drinker válasza Magnum_ (#2239) üzenetére


drinker
tag

Annyira nem is a teherbírás a kérdéses, inkább a méret függvénye lenne.

(#2241) Magnum_ válasza drinker (#2240) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Menj el, nezd meg, hogy kell-e.

I humbly and respectfully decline™

(#2242) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Autórádió javításával hova érdemes fordulni? Beázott. csak egy másodpercre felvillan,majd kikapcsol. Blaupunkt., már nem garis.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#2243) emre válasza belaazallat (#2242) üzenetére


emre
veterán

Nem szép dolog más bajával viccelődni, de kocsit mostál? :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2244) sonar válasza belaazallat (#2242) üzenetére


sonar
addikt

Attól függ, rendes gyári rádió v már vmi utólagos beszerelés.
Ha gyári akkor elgondolkodnék rajta. Egyébként ár/érték arány függvényben dilemmáznék.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#2245) belaazallat válasza emre (#2243) üzenetére


belaazallat
addikt

nem is te lettél volna! :P :DDD Majdnem. Túltoltam a tisztító habot.

(#2244) sonar

20000Ft os Blaupunkt Helsinki 220 Bt.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#2246) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Tud valaki megbízható karosszériást? A mostani, mára vállalta volna kocsit, de közbejött neki valami, csak elfelejtett szólni róla! :W

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#2247) rover45 válasza belaazallat (#2246) üzenetére


rover45
senior tag

Tudom, hogy nem Kaposvár szoros környéke, de Fonyódon találtam most egy megbízhatónak tűnőt.

(#2248) emre válasza rover45 (#2247) üzenetére


emre
veterán

Eladó 50-es robogót keresek, a keret max 100k, kínai kizárva.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#2249) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Van valakinek xbox one-ja kaposváron? Nem tudom eldönteni hogy az enyémmel van gond vagy a lemezekkel.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#2250) bmarko


bmarko
tag

Eladó NVIDIA GT 1030-at keresek, ha valakinek lenne, írjon egy üzenetet. Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.