Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) miresz válasza belaazallat (#1698) üzenetére


miresz
veterán

A 128-as engem is érdekelne. :K

(#1702) belaazallat válasza miresz (#1701) üzenetére


belaazallat
addikt

Amint lesz válasz, garanciáról, W7 telepítéssel kapcsolatban, illetve más típusú SDD-vel kapcsolatban jelentkezem.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1703) miresz válasza belaazallat (#1702) üzenetére


miresz
veterán

Thx! :R

(#1704) belaazallat válasza belaazallat (#1702) üzenetére


belaazallat
addikt

Az SSD-k újak, csak kipróbálva voltak, 1 hónap garit vállal rá az eladó.

Emre: W7 telepítés megoldható! ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1705) belaazallat válasza belaazallat (#1704) üzenetére


belaazallat
addikt

Update2: Az eladó retro cuccokat beszámít.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1706) miresz válasza belaazallat (#1705) üzenetére


miresz
veterán

Mit ért Retró cuccok alatt?

Mikor lehet átvenni az SSD-t?

[ Szerkesztve ]

(#1707) belaazallat válasza miresz (#1706) üzenetére


belaazallat
addikt

Retro cuccok: PI és környéke.

Rákérdezek.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1708) emre válasza belaazallat (#1704) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R
De ha veszek akkor valamivel több garival szeretnék.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1709) belaazallat válasza emre (#1708) üzenetére


belaazallat
addikt

OKé! :)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1710) 2o1i


2o1i
senior tag

(#1711) miresz


miresz
veterán

Keresek AM2(+) lapot,vagy 775-öst de a 775-be kellene egy 2 magos proci is.

(#1712) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Eladó 3 db voucher a pécsi Hotel Makár 4* szállodába. Felhasználható 2015. júni 30-ig. Itt a link, érdemes megnézni.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1713) miresz


miresz
veterán

Egy ismerősöm árulja,ha valakit érdekel.

Eladó XBOX 360 slim 4GB konzol. Kihasználatlanság miatt.
Egy vezeték nélküli és egy vezetékes karral, hdmi kábellel. Modern Warfare 2, Crysis 2 játékot (eredeti) adom hozzá ebbe az árba!

Külön megvásárolható hozzá:
Gta- Episodes From Liberty City: 5000 ft eredeti jó állapotban térképpel
Gta IV- 5000 ft eredeti jó állapotban térképpel
Gta V- 8000 ft eredeti jó állapotban térképpel
Battlefield 3- premium edition: 4000 ft
Fifa Street- 4000 ft

Esetleg csere érdekelne asztali számítógépre.
Személyes átvétel Kaposváron.

(#1714) vatomi válasza miresz (#1713) üzenetére


vatomi
aktív tag

Melyik árba? :DDD

(#1715) miresz válasza vatomi (#1714) üzenetére


miresz
veterán

A gép külön 35e. A játékok ára meg oda van írva? :)

(#1716) vatomi válasza miresz (#1715) üzenetére


vatomi
aktív tag

Így van, ezért kérdeztem... :B

(#1718) shteer


shteer
titán

holnapi dombóvári átvétellel:

Intel Core i3-3220 OEM - 20k
vagy
Intel Core i5-2500T OEM - 30k

Gigabyte GA-PH67-DS3-B3 LGA1155 OEM - 7k
GeiL 2GB DDR3 1333 1.5V CL9 - 3.5k
AC Freezer 7 LGA775 - 2.5k

..szerintem jónak tűnik

(#1719) miresz


miresz
veterán

Satás notebook vinyót keresek. (320-500Gb.)

(#1720) emre válasza miresz (#1719) üzenetére


emre
veterán

Keresd meg őt. Vettem már tőle, mondjuk az nem volt ekkora.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1721) miresz válasza emre (#1720) üzenetére


miresz
veterán

Köszi! :) :R

(#1722) littlejohnny


littlejohnny
tag

Soros porttal rendelkezo, XP futtatasara kepes notit keresek olcson...

(#1723) gytallian


gytallian
tag

Szükségem lenne 1-2 napra egy wifis routerre, hogy kinyomozzam miért szakad kb. óránként kétszer a netem.
Szolgáltató már cserélt modemet, számítógép kizárható, mert többön szakad egyszerre. Már csak a router és a hálózat marad mint hibaforrás. Szóval kérek kölcsön egy routert. Írjon aki tud nélkülözni egyet. Előre is köszönöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1724) acer_ válasza gytallian (#1723) üzenetére


acer_
aktív tag

Szia!

Küldtem privátot.

(#1725) gytallian válasza acer_ (#1724) üzenetére


gytallian
tag

Köszönöm acer_ fórumtársnak a segítséget, jelenleg folyik a tesztüzem :)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1726) makro


makro
aktív tag

50K környékén eladó laptopja valakinek?

(#1727) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Üdv!

Itt megtalálható az összes eladó cuccom, ami van jelenleg! Google Drive-ban megtekinthető.
Nagy vonalakban néhány dolog:

4* Hotel Makár Pécs 2 fő/2 éj 24000 Ft (április 30-ig hirdetve!!)
Prolimatech Genesis CPU hűtő, AMD-re olcsóbb
Microsoft Lumia 532 okostelefon
Szivartok 2 szivarnak nemesícélból, gravírozható
Magyarország autóbuszhálózata 1973-74 térkép
Sata kábelek, Alpenföhn gumi ventilátor rögzítők
Arctic 80mm ventik

ééés még rengeteg minden! :C

Felhívás: TME -ből a környéken lakóknak ha kell valami, szívesen hozzácsapom a kívánt alkatrészeket a saját megrendelésemhez!
Részleteket PM formájában várom! Ajánlatom április végéig érvényes! Májusban már rendelek!

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1728) emre válasza flymi (#1727) üzenetére


emre
veterán

Ebay-ról, német nyelvterületről tudna nekem valaki rendelést intézni?

Kicsit alkudni is kellene az árból, ezért nem akarom fix áron elhozni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1729) emre válasza emre (#1728) üzenetére


emre
veterán

Tárgytalan.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1730) Debilon


Debilon
addikt

eladó fekete színű Alcatel OT-992D (fekete szilikon tok+felrakható fólia, töltő, headset), 15 k

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1731) Bicskás


Bicskás
tag

Valakinek van kaposváron vagy a környéken 26x1,95 vagy 26x2,1 méretű lehetőleg jó minőségű külső gumiabroncsa mountain bike-ra, terepre baráti áron ? (Az sem baj, ha használt.)

(#1732) vatomi


vatomi
aktív tag

10K alatt keresek AM3 procit, minmum két mag

(#1733) Debilon


Debilon
addikt

Kaposváron van olyan hely, ahol rovarcsípés allergiát vizsgálnak? konkrétan méh csípés főleg
(az sem baj, ha TB támogatott, és nem kerül pénzbe)

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1734) emre válasza Debilon (#1733) üzenetére


emre
veterán

Bőrgyógyászat alllergia vizsgálat. De ott több mindenre vizsgálnak. De a méh csípés érdekes, mert van hogy jó darabig bírja a páciens, aztán meg egyik napról a másikra elég komoly tüneteket képes produkálni. Mennyire van bedagadva, vagy van más probléma is?

[link]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1735) Debilon válasza emre (#1734) üzenetére


Debilon
addikt

köszi!

kedden délután megcsípett a kézfejemen egy méh, és kb. szombat délelőttre múlott el a duzzanat a kezemen..

szerda reggelre az egész kézfejem be volt gyulladva és duzzadva, az ujjaimat is csak minimálisan tudtam behajlítani, házidoki szerint nem allergia, szerintem meg egy "kezdődő" ami lehet durvább lesz később.. 2-3 éve kezd így lenni.. tavaly nyáron a pólóm alá repülő méh 3 helyen csípett meg a csípőmön egymástól kb. 5 centin belül, annak a nyoma cirka 1 hét alatt múlott el, addig egy kb. 20-25 cm x kb. 10 centis vörös folt és enyhe duzzanat volt az oldalamon

persze az sem segít a helyzetemen, hogy a szomszéd telken tőlünk kb. 15-20 m-re 12-13 család méh van (hogy rohadna meg a gazdája :( )
jó időben nem tudok kinn semmit csinálni szinte, mert kb. 15-20 percen belül megtalálnak és agresszívan viselkednek (nekem repül, követ) és bármit teszek vagy sem az a vége, hogy egyre több gyűlik körém és be kell mennem a lakásba mert egyre agresszívabbak.

legutóbb a fűnyírást kellett félbe hagynom emiatt, amit kezdhetek újra és remélem most be is tudom majd fejezni, mert az eső és a nap húzza a füvet rendesen

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1736) emre válasza Debilon (#1735) üzenetére


emre
veterán

A kaptárak felétek nyílnak?
Mert ha igen akkor kellene szólni hogy fordítsa másik irányba őket, erre van valami szabály elméletileg fel is jelentheted. A párom szerint ha ilyen gyorsan bedagad azt mindenképp ki kellene vizsgálni. Ja és gondolom Calcimusc van otthon az ilyen esetekre.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1737) Gustavson válasza Debilon (#1735) üzenetére


Gustavson
csendes tag

Csak érdekesség képen Méhméreg ;)
Kedvenc részem "a fájdalmat csökkentheti az ecet, a hideg és a vizes borogatás; súlyosabb esetben Calcimusc, vagy alkohol itatása és adrenalin adása segíthet".
Nem tudom, lehet, hogy működik a disinfection interius :)

Ja igen: Apponyi Klinika

[ Szerkesztve ]

Mouse driver not found! Please click OK!

(#1738) Debilon válasza emre (#1736) üzenetére


Debilon
addikt

Nem, mi nyugat felől vagyunk, meg van 2 méter magas zárt kerítés ami az előírásoknak megfelel. Sajnos semmit nem tudok tenni ellene, mert a szabályoknak megfelelően vannak elhelyezve a méhek:-( mióta EU jogharmonizáció volt, és emiatt kivették az önkormányzat kezéből hogy hol és milyen állatot lehet tartani lakott területen belül, azóta csak a sertés, baromfi amit szabályoznak

Persze, calcimusc van itthon mindig. Abból is ittam egyet a csípés után, másnap meg valami szteroidos injekciót kaptam az orvosi ügyeleten

Plusz a mellettünk levő üres telken (legutolsó házban lakom a falu szélén), ott is van cirka 40-45 család méh, bár azok kicsit messzebb vannak egy bokros rész mögött a kertünktől 10-15 méterre, oda sem nagyon járunk ki emiatt :-(

[ Szerkesztve ]

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1739) emre


emre
veterán

Lenne 1-2 eladó bukósisakom olcsó pénzért:

Akira, zárt kicsi talán S-es méretű. Az asszonynak vettem de talán ha kétszer volt rajta.
Egy másik zárt, M-es. Ezt én használtam egy darabig, de átálltam felnyithatóra mert nem bírtam a bezártságot. Ez is jó állapotú.
Crivit, felnyitható asszem XL-es. De a lényeg hogy nekem nagy lett. Újszerű állapotban dobozzal, párnákkal, tartalék plexivel.

Ezt a hsz-t elég hirtelen felindulásból mobilról írtam, ezért pontos infót, képeket, árakat csak délután fogok megadni. De az elsőért olyan 5k, a másodikért 2,5k, a harmadik felnyithatóért 10k körül kérnék. Ezek azért vannak jó állapotban mert van egy negyedik is amit leamortizáltam. Na az nincs eladható állapotban.
Csere beszámítás nem érdekel. A sisakokat Kaposváron meg lehet nézni, fel ledikhet próbálni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1740) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Socket 478-ra keresek NEM gyári, nem sérült, nem mókolt lefogatású hűtést! (TT, Scythe, Asus, stb.)
Valamilyen furcsa indíttatásból elkezdtem ezeket szépen lassikába bezsákmányolni, de egyszerűen horror, hogy a vásárlásra szánt keret legalább harmadát a postaköltség teszi ki! :((( Ezért kérlek benneteket, hogy gondoljatok rám, ha van ilyen eladó holmitok!
Cserebere is lehet a hirdetett cuccaimra, ez ne legyen akadály, bár már nem sok minden maradt.
Írj privátot!
Köszi! :R

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1741) gytallian


gytallian
tag

Vennék esetlegesen lehetőleg garanciális 7"-os tabletet. Ki mit ajánl? Mobilnetet kell tudjon.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1742) Bicskás


Bicskás
tag

Használt Schwalbe Marathon Plus MTB 26x2.1 kerékpár gumiabroncs és használt Logitech MX Performance van valakinek esetleg eladó ?

(#1743) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Valakinek van eladó nagy vázméretű mountain bike-ja?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#1744) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Sziasztok!

Megkezdtük a 11. PROHARDVER! tábor szervezését.
Mint az a korábbi tapasztalat is megmutatta, nem lehet elég korán kezdeni.

Pár dolog, amit egy ilyen táborról tudni kell:

- a tábor helyszíne Hajdúnánás, termál kemping.
- időpontja: 2015. július 30 - augusztus 2.
- kempingben próbálunk lenni, ahol sátorozási lehetőség van. Akinek nincs sátra, vagy hálózsákja, tudunk ingyen kölcsönadni.
- napi költség az kb 2000-2500 Ft volt tavaly, amibe a sátorhely és az esti sütés-főzés is benne van. Eddigi menü: grill kolbász, grillezett husik (csirke, marha, sertés, csípős kivitelben is) salátával, kenyérrel, paprikás krumpli kolbásszal és virslivel, gulyásleves, amibe megáll a kanál (utóbbi kettő bográcsban). Természetesen előre ezt meg tudjuk beszélni.
- a tábor szerdától – vasárnapig tart, de akinek nincs erre lehetősége, az persze jöhet pár napra is, hétvégére, vagy akár reggel jön, este megy.
- minden táborban résztvevő külön költségért rendelhet PROHARDVER! táboros pólót.

Egy feliratos póló 1500 Ft volt. A darabszámtól függően kapjuk majd meg az ez évi árat, de idén is ezt az árat célozzuk meg.. Ilyen egy régebbi logó, ami lett a póló hátuljára nyomtatva.
Csak az kapja meg a pólót, aki el is jön a táborba!
Ha valaki előre elutalta a póló árát, azt természetesen tábor után visszautaljuk ha a megrendelt pólóját a táborban részvevők megveszik!
Minta nélküli pólók is rendelhetők, hasonló módon, csak jelezzétek, hogy nem kértek rá logót.

A számlaszám, ahova a pólók árát (1500Ft/db) utalni:
Nagy Gábor
Erste Bank
11625009-11169501-25000005

A közleménybe írjátok bele a nicket, színt, méretet és gyártót.
- a környékbeli nevezetességeket, látnivalókat többen meg szoktuk nézni. Erről később adok tájékoztatást. Ezek plusz költséggel járnak (belépődíjak, stb). Természetesen van aki kirándul, és van aki a táborhelyen marad. Ezt mindenki magának dönti el.
- oda és visszautazásról mindig tájékoztatást adunk a topicban, mert van aki autóval jön és van szabad hely nála. Tervezett autók indulása, útvonala és szabad helye folyamatosan kialakul majd.
Amennyiben érdekel és szeretnél részt venni, várom a jelentkezéseket és javaslatokat!
Mivel sok LOKÁL topikba beírtam ezt a hozzászólást, amiket nem tudok követni, ezért egyéb kérdésekkel a táboros topicban, vagy privátban lehet bombázni!

Kemping árak:
Felnőtt személyi díj: 1 400,- Ft/fő/éj+IFA vagy 1 250 Bocskai korona/fő/éj+IFA
Diák, nyugdíjas személyi díj: 1 100,- Ft/fő/éj+IFA vagy 1 000 Bocskai korona/fő/éj+IFA
Sátor területi díj (1-2 személyes): 1 000,- Ft/fő/éj+IFA vagy 900 Bocskai korona/fő/éj+IFA
Sátor területi díj (3 vagy több személyes): 1 300,- Ft/fő/éj+IFA vagy 1 150 Bocskai korona/fő/éj+IFA
Lakókocsi: 2 000,- Ft/éj vagy 1 800 Bocskai korona/ éj
IFA: 300,- Ft/fő/éj

SZÉP kártyát elfogadnak!

PindurAnna

Tájékozódásként az előző táborok topicjai:

1. PROHARDVER! tábor: 2005.július 22-24. Nyékládházai bányatavak
2. PROHARDVER! tábor: 2006.augusztus 3-6. Nyékládháza
3. PROHARDVER! tábor: 2007. július 26-29. Vadna-park
4. PROHARDVER! tábor: 2008.augusztus 7-10. Oszkó
5. PROHARDVER! tábor: 2009. augusztus 6-9. Császárszállás
6. PROHARDVER! tábor: 2010. 07. 29 - 08. 01. Soltvadkert
7. PROHARDVER! tábor: 2011.07.28-31. Mád Bor-tó
8. PROHARDVER! tábor: 2012.08.2-5. Szanazug
9. PROHARDVER! tábor: 2013. július 18-21, Szelidi-tó
10. PROHARDVER! tábor: 2014. július 31 - augusztus 3. Poroszló, Tisza-tó,

[ Módosította: ngabor2 ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#1745) Lacess


Lacess
tag

Alufelni-garnitúrát valaki?

Sokan most váltanak Windows 10-re, pedig nekem már a 98 is megvan.

(#1746) kgab88


kgab88
csendes tag

HP Compaq LA1951g 5:4 képarányú monitorok eladók. 3 darab van belőle.

[link]

Informatikai vezetékes és vezeték nélküli hálózatok kivitelezése. Biztonságtechnikai rendszerek telepítése, karbantartása, javítása. http://portcomp.hu

(#1747) tjb007


tjb007
nagyúr

Tud esetleg valaki ajánlani egy megbízható monitor szervizt?

(#1748) Bicskás


Bicskás
tag

Jófogásról szabad ide linkelni ?

(#1749) littlejohnny


littlejohnny
tag

Telenoros vagy fuggetlen Lumia 635 erdekelne, csak megbizhato forrasbol, csak korrekt allapotban...

(#1750) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv! Valaki kipróbálásra tudna kölcsön adni DDR 3 ramot?

Lenne egy ilyen problémán, és kiakarom zárni a memória inkompatibilitást.

Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.