Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) 2o1i


2o1i
senior tag

(#1602) pelenka35


pelenka35
őstag

Hi
Nincs valakinek Xbox one vagy ps4. Megnézném milyen
Sört,bort állom... :-)

Gamertag:Rob3rt75

(#1603) emre válasza emre (#1600) üzenetére


emre
veterán

Megoldódott.
Találtam donor mikrokapcsolót és egy kollégámmal kicseréltük.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1604) rover45


rover45
senior tag

Hali, az asszony kiszállna a patika telefonjából :)

(#1605) Gustavson


Gustavson
csendes tag

Keresek!

Hibás s478 alaplapot, hozzá való hibás P4 vagy Celeron 2.2 körüli procit hűtővel együtt.
Jelképes összegért, vagy csoki, esetleg gyümölcslé cserével :)

Mouse driver not found! Please click OK!

(#1606) belaazallat válasza Gustavson (#1605) üzenetére


belaazallat
addikt

Mikorra kell? PRoci van, lap holnap kiderül, ugyan ez a hűtővel.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1607) Gustavson válasza belaazallat (#1606) üzenetére


Gustavson
csendes tag

Annyira nem sürgős. Péntekre kellene "összekukáznom".

Mouse driver not found! Please click OK!

(#1608) emre


emre
veterán

mérgelődés on:

Normális hogy az egész városban egyetlen univerzális kerékpárra szerelhető telefontartót sem lehet találni?
Egyet találtam, a marhahajtó úton de az meg ájfonhoz készült. :(((
A GSM boltban az euronicsba küldtek onnét a kínaiba, meg még a faszom tudja hova.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1609) Gustavson válasza emre (#1608) üzenetére


Gustavson
csendes tag

Esetleg ilyen? Tartó

Mouse driver not found! Please click OK!

(#1610) emre válasza Gustavson (#1609) üzenetére


emre
veterán

Nekem még kell rá egy gömbfej, hogy a motorhoz is tudjam használni.
Ott sajnos nem tudom a kormányra rögzíteni. Valami hasonlóra gondoltam, de úgy tűnik a neten kell rendelnem. Ami nem is esne nehezemre, de azt hittem legalább 3-4 darabot meg tudok nézni, melyiknek lenne a legjobb a kialakítása, de ez megint vakrepülés lesz.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1611) pelenka35 válasza emre (#1608) üzenetére


pelenka35
őstag

Ebben a városban szinte semmi nincs :-)

Gamertag:Rob3rt75

(#1612) Gustavson válasza pelenka35 (#1611) üzenetére


Gustavson
csendes tag

De van minden, bőség és Kánaán. Csak 3x annyiért mint amennyit valójában ér.
Angliából előbb ideér a termék, mintha egy helyi boltban rendelnék bármit.

Mouse driver not found! Please click OK!

(#1613) gytallian


gytallian
tag

4 degu ingyen elvihető, 1-et meg cserélni szeretnénk. Kb március 21 körül születtek, ha fontos, akkor a gyerekek megmondják melyik hajnal volt.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1614) Gustavson válasza Gustavson (#1605) üzenetére


Gustavson
csendes tag

Már megoldódott. Tárgytalan.

Mouse driver not found! Please click OK!

(#1615) gytallian


gytallian
tag

IBM R51 laptop töltőjével 24000Ft-ért eladó. 40Gb HDD kb 50 perces akksi, 512+256 RAM, eredetileg német, de felmatricázott bill., wifi, xp prof matrica az alján. Szerintem a korához képest igen jó állapotban van. Gyere el, nézd meg :).

Esetleg csere is érdekelhet, keresek garanciális 1155, vagy 1150-es lapot, procit, RAM-ot. Természetesen ez esetben ráfizetek.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1616) rover45


rover45
senior tag

Sziasztok, lenne egy eladó mini ITX gépem :)

(#1617) KisDre válasza rover45 (#1616) üzenetére


KisDre
senior tag

Aranyos egy kicsike :)

KisDre.artstation.com

(#1618) KisDre válasza emre (#1610) üzenetére


KisDre
senior tag

Ismerős, én a fejhallgatóval vagyok most ugyanígy.
Szerintetek 5P -ben (a Zárda utca végi Bethlen körforgalomnál) van kipróbálható fejhallgató? Benéztem volna tegnap de pénteken csak 2-ig voltak nyitva én meg ezt nem tudtam :D
Euronics-ban néztem eddig ott csak becsomagolt fejhallgatók voltak (kínai gagyik ráadásul), szóval azt passzoltam is.
Van ötletetek esetleg hogy hol lehet-e valahol? Főként AKG de egyébként bármilyen picit is minőségibb fejhallgató kipróbálása érdekelne

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#1619) belaazallat válasza KisDre (#1618) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

5P-be nincsen márkás jó minőségű fejhallgató. Csak rendelésre hoznak. Mikrofon is kell hozzá? Ha igen nálam egy Sharkoon Rushcore-t kipróbálhatsz(PH fejhallgató topic ajánlásával). Ha nem kell hozzá mikrofon, akkor jobban jársz, ha bemész az Euronics-be, Tesco-ba és ott nézel. Vagy ha eljutsz pécsre a Mediamakt-ba, akkor ott.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1620) KisDre válasza belaazallat (#1619) üzenetére


KisDre
senior tag

Köszi de mikrofon nem kell (már túl sok is van a házban :D webkamerán, 2 talpas PC-s meg 1 hagyományos mikrofon is)
Euronics-ben voltam, Tesco-ban talán csak átfutás szempontjából nem tudom, de előbbinél tuti nem, utóbbinál vajon fel is lehet próbálni? (Elsősorban kényelem, de a hangzás miatt is jó lenne)

Egyébként maradva a adok-veszek témánál, még vevő lennék T5-s (hatos csillag) csavarhúzóra mobilhoz, vagy cserélném a meglévő T6-s méretűt :D
Pécsre passz hogy mikor megyek

KisDre.artstation.com

(#1621) miresz


miresz
veterán

Eladó egy 2 hónapos Asus GTX660-DC2-2GD5 VGA. 3év garanciával,(PCX) ,dobozában. A kártya nagyobbra váltás miatt eladó. Érdeklődni nálam privátban lehet.

(#1622) miresz


miresz
veterán

Gigabyte GTX GV-N660OC-2GD kártya eladó,dobozában minden tartozékával együtt. A kártyára 1,5 év garancia van még.

Ár:35-e ft.

(#1623) miresz


miresz
veterán

MSI GTX N750TI TF 2GD5/OC eladó. A kártya 4 hónapos,még több mint 2 és fél év gari van rá. Ár 35eFt. Érdeklődni nálam lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1624) Gustavson


Gustavson
csendes tag

Van egy eladó e-book olvasóm, ha valakit érdekel.
Új, bontatlan csomagolásban.

[e-book olvasó]

Mouse driver not found! Please click OK!

(#1625) vatomi


vatomi
aktív tag

Eladó a vadonatúj Jabra Sport Wireless+ Bluetooth Headset-em. Csere is érdekel!

(#1626) gytallian


gytallian
tag

Sziasztok!

HP lézernyomtatót szeretnék kipucoltatni. kb 8 év használat után elkezdte, hogy 2-3 nap kinyomtatása után több lapot húz be egyszerre, és elakad. Szóval a lapfelszedő rendszerében lett valami hiba. Olyan embert keresek aki nem horribilis áron átnézi, kipucolja. Aki ismer ilyen embert, kérem ossza meg velem is az információt.

Ha már nyomtató.. Van szintén egy HP multifunkciós nyomtatóm, ami úgy döntött többet nem fénymásol, csak kiadja az üres lapot. A nyomtató fej jár, minden úgy történik ahogy eddig, csak nyomat nincs a papíron.
Ha előtte beszkennelem, és utána a sz.gépről kinyomtatom úgy működik. Tehát szkennelni tud, nyomtatni tud. Fénymásolni nem.... Erre ember, aki meg tudja javítani?

A Lézernyomtató javítása a fontos! HP LaserJet 2300DTN. Nem egy mai jószág, de nekem elég a tempója és a tudása, csak ez a fránya több lapos behúzása szűnjön meg :)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1627) belaazallat válasza gytallian (#1626) üzenetére


belaazallat
addikt

Ment privi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1628) pelenka35 válasza belaazallat (#1627) üzenetére


pelenka35
őstag

Ha már nyomtató a téma vettem a hp lezernyomtatoba patront egy éve nem volt benne,oda kell valamire figyelnem?

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#1629) belaazallat válasza pelenka35 (#1628) üzenetére


belaazallat
addikt

Üdv!

1 éve vetted a patront, vagy 1 éve nem volt a gépbe patron?

Milyen nyomtató? Lézer, vagy tintasugaras?

Mellesleg hali/helló vagy valami ilyesmi, ha már nekem címzed a kérdést!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1630) gytallian válasza belaazallat (#1627) üzenetére


gytallian
tag

Köszi, ha nem jön személyes ajánlat, akkor megkérdem a céget.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1631) pelenka35 válasza belaazallat (#1629) üzenetére


pelenka35
őstag

1 éve nem volt a gépben patron
HP photosmart c3180
Köszönöm

Gamertag:Rob3rt75

(#1632) belaazallat válasza pelenka35 (#1631) üzenetére


belaazallat
addikt

Más típusú nyomtatónál beszáradhat a nyomtatófej. Hp-nál tudomásom szerint együtt van a patron és a nyomtató fej. Ha igen akkor elvileg nem lehet probléma. Ellenkező esetben a beszáradt fej miatt nem fog nyomtatni a nyomtató.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1633) pelenka35 válasza belaazallat (#1632) üzenetére


pelenka35
őstag

Utánagyártott vackot vettem bele a teckoban és azt irja ,hogy patronhiba.
én ostoba :(

Gamertag:Rob3rt75

(#1634) gytallian válasza pelenka35 (#1633) üzenetére


gytallian
tag

Ha megvan a blokk akkor vidd vissza.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1635) pelenka35 válasza gytallian (#1634) üzenetére


pelenka35
őstag

kibontottam :(

Gamertag:Rob3rt75

(#1636) greenity válasza pelenka35 (#1635) üzenetére


greenity
aktív tag

Üdv.

Az kb nem számít, ha hibás akkor vissza fogják adni az árát. Mi a Tesco soron levő nyomtatósba vettünk, és jártunk így, szó nélkül kicserélték, igaz a vásárlás és a visszavitel között pontosan 2 nap telt el.

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#1637) pelenka35 válasza greenity (#1636) üzenetére


pelenka35
őstag

köszi ott vettem

Gamertag:Rob3rt75

(#1638) pelenka35


pelenka35
őstag

Hol tudnék nyomtatni a városban pendriverol?

Gamertag:Rob3rt75

(#1639) greenity válasza pelenka35 (#1638) üzenetére


greenity
aktív tag

Szia, van a Bajcsy és a Könyvtár utcájának a sarkán egy nyomtatós, meg gyanúsan a Somogysor fölött az eurós bolttal szemben is volt régen.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#1640) emre


emre
veterán

Van itt valaki akinek lehetősége van külföldre kedvezményes áron csomagot küldeni?

Az MPL civilként olyan 10k körül számlázna, de céges szerződéssel esetleg megtakaríthatnék némi pénzt.

Részletek privátban. :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1641) gytallian


gytallian
tag

Asztali DDR3-as ramot keresek megvételre, esetleg csere notihoz való 2gb-osra.
Továbbra is keresek nyomtót javító embert.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1642) rover45 válasza gytallian (#1641) üzenetére


rover45
senior tag

Egy ilyen kitem van most eladó, bár kérdés a Balcsi part mennyire Kaposvár környéke :)

(#1643) 2o1i válasza rover45 (#1642) üzenetére


2o1i
senior tag

A déli part még a környék része. :D

(#1644) rover45 válasza 2o1i (#1643) üzenetére


rover45
senior tag

Huh :C :R

(#1645) gytallian


gytallian
tag

Sziasztok!

Patront hol vesztek olcsón? HP 56, 57 kellene, megfelel az után gyártott.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1646) Gustavson válasza gytallian (#1645) üzenetére


Gustavson
csendes tag

Hi! A Puskin utcában van egy nagyker-jellegű nyomtató kellékeket forgalmazó bolt, családi házban kell csengetni és kinyitják a kaput.
Omniwell vagy mi a nevük.
Puskin utca 5/a.

Mouse driver not found! Please click OK!

(#1647) 2o1i válasza Gustavson (#1646) üzenetére


2o1i
senior tag

Igen én is ott szoktam patront vásárolni.
Nagyon jó árak vannak náluk.

(#1648) emre


emre
veterán

Asztali pc-hez keresek lehetőleg fa dobozos nem túl nagy méretű sima stereo vagy esetleg 2.1-es hangszórót.

Már ha van valakinek eladó. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1649) gytallian válasza Gustavson (#1646) üzenetére


gytallian
tag

Köszi szépen
---------------------------------
Olyan embert keresek, aki megtört audio kábelt javít. a 2.1 es hangfalnak a jack dugo felöli részen erősen megtört a kábel, csak az egyik oldal szól már. Gondolom le kellene vágni a sérült részt, és egy új jack dugóba bekötni. ehhez valahogy tudni kellene mit hová kell kötni. Szóval erre keresek javító embert. Árajánlot kérek.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#1650) vatomi válasza gytallian (#1649) üzenetére


vatomi
aktív tag

Kaposváron valaki tudna segíteni egy Apple Magsafe minimum 60W töltővel MacBook Pro 13" kipróbálásához? Valószínűleg a töltője ment tönkre, de túl nagy beruházás lenne próba nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.