Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) miresz


miresz
veterán

Eladó egy AMD Athlon II X3 450@ X4 B50 processzor. A 4. mag is működik,megfelelő lapban. Doboz,gyári hűtő megvan,és garanciális még egy évig.

Érdeklődni nálam. :)

[ Szerkesztve ]

(#1502) vatomi válasza miresz (#1501) üzenetére


vatomi
aktív tag

Valakinek pcie vga-ja eladó van-e 15 ezer körül reális áron? Radeon 4xxx, GeForce 9800 felett...

(#1503) miresz válasza vatomi (#1502) üzenetére


miresz
veterán

Jelenleg nincs. Januárban lesz egy Nvidia 9600GT 1Gb Gddr3-as kártya,meg egy AMD 4850 512Mb Gddr3.

(Megkérdeztem a hátlapot,sajnos nincs meg. )

[ Szerkesztve ]

(#1504) vatomi válasza miresz (#1503) üzenetére


vatomi
aktív tag

Most látom, neked címeztem közvetlenül! :) Ma vettem egy 7850-et, igaz nem ennyiért.

(#1505) miresz válasza vatomi (#1504) üzenetére


miresz
veterán

Na,ha szóltál volna,hogy ilyesmit is keresel... Van egy 7790,és egy 7870 is. : )

Na a procit megpróbáltad 4 magosítani?

(#1506) vatomi válasza miresz (#1505) üzenetére


vatomi
aktív tag

Nem is hirdetted őket! :) 7790-et mennyire tartod? Elsőre nem volt + 2 mag, de lehetséges, hogy valamit még nem kapcsoltam be a biosban, mivel maradt dual core. Még ránézek holnap.

(#1507) miresz válasza vatomi (#1506) üzenetére


miresz
veterán

Azt csak holnap tudom megmondani. De rákérdezek akkor holnap.

(#1508) vatomi


vatomi
aktív tag

Vennék kisebb sata hdd-ket 100/100 állapotban max 5ezerig. P.M.-be, köszönöm! :R

(#1509) vatomi


vatomi
aktív tag

Elcserélném Gigabyte Radeon HD7850OC 2 GB DDR5 kártyámat 2 és fél év kisker garival, hibátlan állapotban, dobozában. Gyorsan kellett kártya, ez volt hirtelen a környéken, de nem használom ki. Csere kisebb PCI-E vga-ra, akár 2 darabra is érdekel megegyezés szerint. Radeon HD5XXX széria vagy Geforce GTS/GTX 4XX-től érdekel csereajánlat. 5000 forintért nem fogom vállalni a macerát, maradjon minimum 15K-m rajta vagy két kártya. :)

(#1510) belaazallat válasza vatomi (#1509) üzenetére


belaazallat
addikt

ment pü

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1511) vatomi


vatomi
aktív tag

LG Optimus 4X HD, fekete, Telenor, garanciajeggyel eladó, elcserélhető + 32GB micro sd-vel! Érdekel : zsírúj TFTmax 25K-ig, SSD, HDD hibátlan állapotban vagy kétmagos alapkonfig 20-30 között. Szívesen beszámíttatnám LG G2-be.

(#1512) vatomi válasza vatomi (#1511) üzenetére


vatomi
aktív tag

Immáron független!

LG Optimus 4X HD, fekete, garanciajeggyel eladó, elcserélhető + 32GB micro sd-vel! Érdekel : zsírúj TFTmax 25K-ig, használt LCD is érdekel vagy kétmagos alapkonfig 20-30 között. Szívesen beszámíttatnám LG G2-be.

(#1513) danntora


danntora
tag

Hali!
Egy 939-es alaplapra hátlappal, agp-s foglalattal és egy hozzávaló minimum Athlon64 3200-as procira lenne szükségem Kaposváron.

[ Szerkesztve ]

(#1514) vatomi válasza danntora (#1513) üzenetére


vatomi
aktív tag

Procim még nekem is akadhat, de alaplap - elég reménytelen...

(#1515) danntora válasza vatomi (#1514) üzenetére


danntora
tag

és azzal egyenértékű p4-es félkonfig?

(#1516) miresz válasza danntora (#1513) üzenetére


miresz
veterán

Procim nekem is van,de a lap ami még megy is elég reménytelen.Ha kapsz is nem éri meg költeni ennyire régi konfigra.

(#1517) vatomi válasza miresz (#1516) üzenetére


vatomi
aktív tag

És hátlap? :DDD

(#1518) miresz válasza vatomi (#1517) üzenetére


miresz
veterán

Már írtam privátban,hogy sajna nincs. :(

(#1519) vatomi válasza miresz (#1518) üzenetére


vatomi
aktív tag

Na, erről lemaradtam....

(#1520) vatomi


vatomi
aktív tag

AM2, AM3 kétmagos proci érdekel. Hibátlan HDD továbbra is...

(#1521) vatomi válasza vatomi (#1520) üzenetére


vatomi
aktív tag

4GB DDR2 vagy DDR3 asztali gépbe érdekelne

(#1522) emre


emre
veterán

Valami pci-os usb bővítőkártyája van valakinek eladó?

Nem kérem ingyen csak nagyon olcsón. :D
Egy vacak P3-as gépben kellene kiváltani a PS2-őt valahogy.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1523) miresz válasza emre (#1522) üzenetére


miresz
veterán

(#1524) emre válasza miresz (#1523) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

Valahogy kimentek a fejemből.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1525) vatomi


vatomi
aktív tag

Keveset használt WDC WD20EARX-00ZUDB0 2TB SATA merevlemez eladó! Elcserélhető ddr2/ddr3 ramra, kisebb sata hdd-re, ssd-re. Egyéb ajánlatokat IS privátba kérek! 15ezer HUF

(#1526) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Van itt kaposvári aki segítene androidos telefon rootolásban(vodafone smart 2)?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#1527) emre


emre
veterán

AM3+ alaplapja van valakinek eladó.
Az sem baj ha olcsó garis 990-es cucc.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1528) belaazallat válasza emre (#1527) üzenetére


belaazallat
addikt

Upgrade lesz a WOT miatt?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1529) emre válasza belaazallat (#1528) üzenetére


emre
veterán

Akkor intel lenne helyette.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1530) emre válasza emre (#1529) üzenetére


emre
veterán

Mondjuk ha nem találok baszott finnyás izlèsemnek megfelelőt lehet megy a lap meg a proci is a "csába.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1531) belaazallat válasza emre (#1529) üzenetére


belaazallat
addikt

Szerintem ez az inteles dolog túl van misztifikálva! Mondom ezt úgy, hogy intelem van, de bármikor elcserélném egy papíron gyengébb AM3+ os konfigra. Klántárs javaslatomra FX 6300-as procis AM3+-os konfigot vett tavaly, az egy szálon nyújtott teljesítménye kisebb, mint az én Q9550-emé, ráadásul tuningoltam 3900MHz-ra, övé alapon megy 3500MHz-n, így is gyorsabban lép be csatába, hamarabb tölt be neki a pálya 3-4 másodperccel, mint nekem.

Szerk:

Ha megteheted, akkor válogass! Egy jól megválogatott alaplap sokáig szolgálhat. Én még mindig örülök a P35-DQ6-nak, amit Neked köszönhetek. Még mindig atomstabil tuning alatt, pedig nem mai darab, és azért kapott egy két dolgot nálam.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1532) Gustavson


Gustavson
csendes tag

Sziasztok!

Esetleg van valakinek felesleges PCI-os LPT (soros-port) kártyája?

Mouse driver not found! Please click OK!

(#1534) vatomi válasza krisznagy (#1533) üzenetére


vatomi
aktív tag

PCIE vga-t keresek 10-15ig minimum Radeon 5XXX vagy Geforce 8XX széria

(#1535) miresz


miresz
veterán

Eladó egy MSI FM2-A75IA-E53 miniITX alaplap,dobozában minden tartozékával együtt. A lapon van, WI-FI,Bluethoot,USB3,SATA3.
Igény szerint processzor is jár bele egy AMD 5600K 4 magos APU,amiben egy elég erős integrált grafikus mag is helyet kapott. (HD 7560D ),amin azért a játékok is elég szépen mennek.
Ár: lap 15e Huf.
APU: 17e Huf.

(#1536) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello!

Mennyire járhatóak az utak Kaposvár környékén? Ma mennék, holnap távoznék onnan...

Mutogatni való hater díszpinty

(#1537) miresz válasza hcl (#1536) üzenetére


miresz
veterán

Kaposvár és környéke teljesen jól járható. :K

(#1538) hcl válasza miresz (#1537) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

OK köszi.
Közben leesett, hogy nem is ma lenne a gond, hanem a holnap, mert ha leesik az ónos ma este, akkor vagy ottragadok, vagy ott hagyom a kocsit :D Szóval maradnak az alternatív módok (busz-vonat).
Néztem tegnap a tudósításokat, itt Pécsett egy csepp eső sem volt, Kaposvár környékén meg csúsztak az utak :Y

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#1539) miresz válasza hcl (#1538) üzenetére


miresz
veterán

Mi meg Pécsre mennénk ma. Akkor ott is jók az utak?

(#1540) hcl válasza miresz (#1539) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jelenleg amennyire tudom, igen. Estére van előrejelezve ónos.
(Innen az ablakból 1 parkolót látok csak, de tegnap este még nem volt semmi fennakadás.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#1541) miresz válasza hcl (#1540) üzenetére


miresz
veterán

Ok köszönöm. :)

(#1542) hcl válasza miresz (#1541) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Lényeg
Neked is az a kérdés, hogy vasárnapra mi lesz...

Mutogatni való hater díszpinty

(#1543) vatomi


vatomi
aktív tag

Szép állapotú, nem javított, kétmagos, 12"-15,4" közötti notit KERESEK. DVDRW és webcam legyen benne illetve az akku is húzzon ki egy órát minimum! Max 50K-ig...

(#1544) emre


emre
veterán

Egy ilyen augusztusig garis billentyű érdekelne valakit olyan 14k áron? TESORO Durandal G1N Mechanical Gaming Keyboard Cherry MX Black-HUN

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1545) greenity


greenity
aktív tag

Sziasztok!

Van ötletetek, hol lehet elektromos cigarettához akkumlátort venni Kaposváron?
Elég sürgős lenne.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#1546) miresz válasza greenity (#1545) üzenetére


miresz
veterán

Tennis club mögötti festék boltban. :K

[ Szerkesztve ]

(#1547) greenity válasza miresz (#1546) üzenetére


greenity
aktív tag

Köszi, holnapi első utunk oda vezet :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#1548) miresz


miresz
veterán

MSI R7790-2GD5/OC eldó ár alatt. A kártya ~ 2 hónapos. Természetesen garanciás a PCX-hez.
Ár: 28e Ft.

[ Szerkesztve ]

(#1549) emre


emre
veterán

Egy Xigmatek Midgard2 házikó érdekel valakit?

Tokkal vonóval, ha eljössz érte 18-ért viheted.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1550) emre


emre
veterán

Ilyen madzagja van valakinek elfekvőben? (CPU táp hosszabító, kizárólag 8-pines kell))
Nem kérem ingyen csak nagyon olcsón. :D

Igaz, ma még csak két boltban voltam, holnap még benézek a Leo-hoz aztán szerintem Kaposváron ennyi volt, mert ha a QLR-nél nincs akkor a Ruleznál sem lesz.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.