Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) belaazallat válasza belaazallat (#1750) üzenetére


belaazallat
addikt

Üdv! még mindig aktuális.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1752) belaazallat válasza belaazallat (#1751) üzenetére


belaazallat
addikt

Üdv! Alaplap hiba miatt volt az egész.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1753) emre válasza belaazallat (#1752) üzenetére


emre
veterán

Nem is értem ezt a fajta kalandvágyat benned, hogy amd rendszerrel próbálkozol. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1754) belaazallat válasza emre (#1753) üzenetére


belaazallat
addikt

Meghalt a P45-ös lapom a Q9550 alatt. Használt nem igen van eladó, új nem kapható. Mindenképp új konfigot akartam venni, normális intel 1155-ben drága, régi intelt nem akartam, maradt a sötét oldal.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1755) emre válasza belaazallat (#1754) üzenetére


emre
veterán

Hát, én ezért nem adtam el sem az EX38-DS5, sem a P35-DS4 lapomat sem. :)
Sőt a DS4-et most akarom összerakni egy xeon procival. Még egy jó táp kellene hozzá.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1756) belaazallat válasza emre (#1755) üzenetére


belaazallat
addikt

Én a p35 dq6 ba beleraktam a q9550-et Kamilkànak jò lesz. Battlefieldhez elég az Amd is Wot- ozni meg mostanàban nem szoktam.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1757) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Lenne valakinek kölcsön egy AM3 /AM3+ os procija. Állítólag bios frissítés megoldaná a korábbi problémámat, de ahhoz kellene egy régebbi proci. Valami kis FX vagy Sempron is jó lenne! Esetleg Athlon, Phenom?

Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1758) belaazallat válasza belaazallat (#1757) üzenetére


belaazallat
addikt

már nem aktuális, köszönöm!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1759) vatomi


vatomi
aktív tag

AM3, AM3+ alaplapot keresek. Esetleg AM2+. Magfeloldás működjön

(#1760) emre


emre
veterán

Keresek olcsó 400w körüli minőségi normal ATX tápegységet.

Illetve kellene egy szintén jóárasított minimum 19"-os LCD monitor.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1761) belaazallat válasza emre (#1760) üzenetére


belaazallat
addikt

Egy FSP Everest 400W, igaz moduláris? :F

Szerk: lehet tudok 19-es LCD-t is, ha jó a 4:3 képarány.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1762) emre válasza belaazallat (#1761) üzenetére


emre
veterán

19-es ből nem is kellene másik. :K
A táp mikorra lesz vihető?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1763) belaazallat válasza emre (#1762) üzenetére


belaazallat
addikt

Este kiműtöm a gépből.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1764) emre válasza belaazallat (#1763) üzenetére


emre
veterán

Nem azért kérdeztem mert sürgős.
Aztán meg ha olyan árat mondasz rakhatod vissza. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1765) belaazallat válasza emre (#1764) üzenetére


belaazallat
addikt

Ok. 7000?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1766) emre válasza belaazallat (#1765) üzenetére


emre
veterán

Látom tudod mennyire szeretek alkudozni. :D ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1767) belaazallat válasza emre (#1766) üzenetére


belaazallat
addikt

Belekalkuláltam! :P Egyébként kiszereltem a tápot.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1768) emre válasza belaazallat (#1767) üzenetére


emre
veterán

Jól tetted, elviszem, de hogy mennyiért azt majd megbeszéljük. ;)

Meg a télen letárgyalt maxxis külsőket is, ha még ki nem dobtad őket.
Most már van hova pakolnom. :DD

mod: ja, tudom hogy belekalkuláltad. :DDD Ezt így is kell.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1769) belaazallat válasza emre (#1768) üzenetére


belaazallat
addikt

Rendben. Majd szólsz! Vasárnap Lentiben vagyok bringázni, meg fürdeni.

A táp itt felsorolt összes kábele meg van, ha kéred, a dobozát is oda tudom adni.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1770) emre válasza belaazallat (#1769) üzenetére


emre
veterán

Holnap napközben?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1771) belaazallat válasza emre (#1770) üzenetére


belaazallat
addikt

Oké!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1772) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Eladó egy Sapphire HD 5770 ref hűtős kàrtya 7500Ft, valamint egy e8200 proci 3500Ft.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1773) vatomi válasza belaazallat (#1772) üzenetére


vatomi
aktív tag

Ment privát - már tegnap! :)

(#1774) belaazallat válasza vatomi (#1773) üzenetére


belaazallat
addikt

Re pü

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1775) belaazallat válasza belaazallat (#1774) üzenetére


belaazallat
addikt

5770 eltéve Vatomi fórzmtàrsnak.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1776) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Kaposváron nem árul valaki ps3-at?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#1777) kgab88 válasza $p@rr0w (#1776) üzenetére


kgab88
csendes tag

Dobj egy árat mennyit adnál érte és meggondolom, hogy eladó lesz e.

A termék a következő:

PS3 500GB SuperSlim GTA 5

+ még 3 darab játék:

Battlefield 3
NFS Prostreet
Assassin's Creed 4

Informatikai vezetékes és vezeték nélküli hálózatok kivitelezése. Biztonságtechnikai rendszerek telepítése, karbantartása, javítása. http://portcomp.hu

(#1778) kgab88


kgab88
csendes tag

Eladó a következő fül/fejhallgató:

Sony MDR-XB450AP

Bontatlan termék. Az ár alkuképes.

[link]

Informatikai vezetékes és vezeték nélküli hálózatok kivitelezése. Biztonságtechnikai rendszerek telepítése, karbantartása, javítása. http://portcomp.hu

(#1779) kgab88


kgab88
csendes tag

Eladó 2 darab WD 3TB 3,5" HDD. Típus WD30PURX.
5400rpm, 64 MB puffer, SATA-600, Purple
Nem használt temék, ugyan a csomagolás felbontva, de gépben sosem volt. 3 hó gari, ha esetleg valami probléma lenne vele.

És ami a lényeg. Ára 21000/darab.

Informatikai vezetékes és vezeték nélküli hálózatok kivitelezése. Biztonságtechnikai rendszerek telepítése, karbantartása, javítása. http://portcomp.hu

(#1780) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Keresek 12 /14cm-es pwm-es ventilátorokat.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1781) emre


emre
veterán

Ág aprítóra lenne szükségem maximum egy hétvégére, de az is lehet, hogy egy délutánra, lehet benzines, vagy elektromos.

Sajnos a gépkölcsönzőben nem találok ilyesmit, szóval nem kérem ingyen, csak nagyon olcsón. :)
Ja, nem kell ekkora mint a képen. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1782) Bicskás


Bicskás
tag

Sziasztok, szép napot ! :)

Samsung Galaxy S Duos 2 töltőt tud valaki barátságos áron ?
A választ előre is köszönöm. :R

(#1783) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Esetleg valakit érdekelnek a következő ps3 játékok?
Last of Us
Orange Box
Medal of Honor Warfighter Limited Edition

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#1784) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Valakinek van kvaron jofajta felszerelese/tapasztalata eger mikrokapcsolo cserehez? (nem nagyon erne meg ezert onszippantot, forr allomast, gyantat vennem)

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#1785) Bicskás


Bicskás
tag

Micro usb dugó cserét vállal valaki kaposváron ?

(#1786) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Eladó egy közúti harcos csak Intel foglalatra!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#1787) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

erről a szervizről van valakinek tapasztalata? ide kéne telómat garanciába megnézetni

Notebook Mobil Szervíz
Kaposvár, Berzsenyi u. 10.
7400

chigon.hu@gmail.com

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1788) vatomi válasza Debilon (#1787) üzenetére


vatomi
aktív tag

Ugye nem a Galba Imi? :DDD

(#1789) Debilon válasza vatomi (#1788) üzenetére


Debilon
addikt

gőzöm sincs :)
ezt a címet kaptam, hogy ide kellene elküldenem/beadnom garancia miatt a telefonomat

ha a szervizesre gondolsz, akkor passz :D
ha az eladóra aki oda irányít akkor nem Ő az :D

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1790) pelenka35 válasza vatomi (#1788) üzenetére


pelenka35
őstag

Nem jó szervizes?

Gamertag:Rob3rt75

(#1791) vatomi válasza pelenka35 (#1790) üzenetére


vatomi
aktív tag

Szerintem nem ő javít, csak nagy "üzletember"...

(#1792) pelenka35 válasza vatomi (#1791) üzenetére


pelenka35
őstag

Értem és jól megy neki?

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#1793) vatomi válasza pelenka35 (#1792) üzenetére


vatomi
aktív tag

Régen volt dolgom vele, nem véletlenül

(#1794) Debilon válasza vatomi (#1793) üzenetére


Debilon
addikt

akkor ne számítsak semmi jóra ? :)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1795) vatomi válasza Debilon (#1794) üzenetére


vatomi
aktív tag

Hát ha ő az, jól gondold meg, mit hagysz ott nála! :DDD

(#1796) Gustavson válasza Debilon (#1787) üzenetére


Gustavson
csendes tag

Szerintem is jobban jársz, ha keresel másik szervizt a közelben ;)

Mouse driver not found! Please click OK!

(#1797) MatyiDeLudas válasza Debilon (#1794) üzenetére


MatyiDeLudas
újonc

Sziasztok!

Nekem semmi gondom vele, egy hibája van a brigádnak hogy nagyon sokat kell várni a javításra, laptopomon cseréltek VGA-t úgy hogy előtte már csinálta a Computer-S sikertelenül (3 hétig ment) utána vittem át hozzájuk igaz hogy 5-6 hétig ott volt de idestova 1 éve megy. Azóta is hozzájuk járok a cuccaimmal.

üdv.

(#1798) vatomi válasza MatyiDeLudas (#1797) üzenetére


vatomi
aktív tag

Most hagyta ott a szervizese :DDD

(#1799) MatyiDeLudas válasza vatomi (#1798) üzenetére


MatyiDeLudas
újonc

Ezt miből gondolod? Amúgy szerintem nem volt szervizese a Zsolti csak ilyen karbantartós/windows telepítgetős ember volt, és nem hagyta ott. Bírom az ilyen rosszindulatú hozzászólásokat!

(#1800) vatomi válasza MatyiDeLudas (#1799) üzenetére


vatomi
aktív tag

Nem igazán tudom, hogy te mit bírsz és nem is érdekel, nem tudom Zsolti-e a neve de talán a múlt héten állította hogy a szervizese és felmondott nála. Méghogy rosszindulatú...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.