Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) András12345


András12345
aktív tag

Sebring 12h-n indul más is? Mi megyünk LMP2-vel. Esik. Nagyon. :))

[ Szerkesztve ]

(#2102) Lanash válasza kzolee216 (#2100) üzenetére


Lanash
aktív tag

Ezzel mind így vagyunk :)

(#2103) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

A héten mentem jópár 20 perces GT3-as versenyt és egész jól futott. Csak nagyon ritkán voltak mikor lagok. Ma gondoltam megpróbálom a 40 perces GT3-as versenyt is. Na itt már olyan lagok voltak, hogy azon gondolkoztam közben, hogy kilépek a 3.14csába:O Ugye VR-al tolom, de nem gondolom, hogy a gépemnek ezt ne kellene bírnia:(
Valakinek bármi ötlet?

(#2104) András12345


András12345
aktív tag

2.-ak lettünk LMP2-vel, összesítettben 3.-ak.
A GTP-k nagyrésze szenvedett végig amíg egy kis nyirkosság is volt a pályán :DD

(#2105) biker válasza András12345 (#2104) üzenetére


biker
nagyúr

Gartula

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2106) VincentVG válasza anulu (#2089) üzenetére


VincentVG
senior tag

ha penz, hely nem szamitana, - es nem VR - en most ezzel mennek triple setup-ban:
GIGABYTE AORUS FO48U
ugy latom boosted media 3x65os configja mindenkinek etalon :) - os is emliti , viszont az teljesen valid komment h 48ban a 4k szuperebb elesseg... foleg ennyire kozelrol.

(ja es 3x display port + gsync)

[ Szerkesztve ]

(#2107) anulu


anulu
félisten

tegnap Richmond NIS mondhatni a szokásos short track volt nekem... 0x-el voltam 80. körig, nulla dmg, vagy 8 balesetet kerültem ki. aztán fél kör alatt 10x, 9 percnyi javítás. feladtam.

3 hét alatt sikerült 2100-ról letornásznom magam 1700-ra és egy picit a kedvem is elment. oválon tényleg elég egy pici kihagyás, és vége a dolognak, főleg rövid pályán. ami este 10-es futam kezdettel, munkanap után simán befigyelhet...
jövő héten meg Martinsville, szintén a kipöckölt szájjal rohanás abba a bizonyos erdőbe :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2108) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Használ valaki Coach Dave-es setupokat?
Mi az a szint szerintetek, amikor megéri elgondolkozni rajta, hogy az ember előfizessen ilyen vagy hasonló setupos oldalakon? Mennyit jelenthet egy jó setup?

(#2109) bence1885 válasza -Rolika- (#2108) üzenetére


bence1885
tag

Én használok vagyis használtam, közben már átálltam a Craig Setup Shopra. Olcsóbb és több autóhoz van setup. Szerintem bármikor előfizethetsz veszíteni nem fogsz vele. Ha ügyes vagy akkor bőven tudsz menni az Open setupos versenyekre alappal is. Én nálam úgy érzem egy jó setup egyenlőre max. 6-7 tizedet hoz persze nyílván pálya függő a dolog most konkrétam TCR Donington Nationalra gondolok. Persze akkor van igazán értelme úgy hiszem ha már mentél kb egy 100 kört ismered az autó és pálya határait amiből már nem tudsz kihozni egy hajszálnyival sem jobb időt. Akkor kell rápróbalni egy jó setupra.

(#2110) #214


#214
tag

Sziasztok!
Nemrég kezdtem játszani a játékkal, de pár verseny után azt jól tapasztalom, hogy a car contactos 4x-eket némileg random osztogatja a játék?
Volt pár szituációm, ahol nem teljesen értem, hogy miért én kapom az x-eket. Például forognak többen előttem, fékezek, hogy ne szaladjak beléjük, a mögöttem lévő szinte fék nélkül megtol - én kapom a 4x-et. Nyilván alapesetben, kontextusból kiragadva fékeztem egy indokolatlant az adott ponton, de az összkép azt mutatja, hogy egy nagyobb balesetet akartam elkerülni.
Gondolom ezekre lehetne óvást beadni a verseny után, de hosszú távon ezt több pepecselésnek érzem, mint menni egy másik futamot a jobb SR reményében. :)

(#2111) bence1885 válasza #214 (#2110) üzenetére


bence1885
tag

Játék csak azt nézi hogy kontakt volt, azt nem tudja mérleglni, hogy mi okból és ki a hibás.
Most SR farmolok jelenleg Bben vagyok, kell az A licensz, most úgy játszom, hogy nem kvalizom hátulról indulok kimaradok a 1.-2. körös bulikból aztán szép lassan ésszel próbálok feljönni vagy csak simán túlélni incidens pontok nélkül.

(#2112) #214 válasza bence1885 (#2111) üzenetére


#214
tag

hogy mi okból és ki a hibás
Szóval azt mondod, hogy contactnál mindkét autó fixen kapja a 4x-et? Mintha láttam volna olyat is, hogy rámlegyeztek, és én csak egy off trackes 1x-et kaptam volna, de lehet a verseny hevében elnéztem. Vagy valami primitívebb logika azért van mögötte?

Igen, ez az SR farmolós módszer megvan. Mentem is már ilyet, ráadásul a dobogó is összejött a végén, de nekem izgalmasabb kvalizni is és a valósághoz is közelebb áll. Egyelőre nem is igazán motivál a magasabb SR, a D licence-es szériáknál már úgyis kell plusz tartalmat vásárolni.

(#2113) bence1885 válasza #214 (#2112) üzenetére


bence1885
tag

Én abból gondolom, hogy többször amiatt 4x-et mikor a mögöttem jövő elfékezte és megdurrantot vagy jött a szokásos divebomb, rendszeresen kapom ezekért a 4x-et.

Ezt a módszert én is csak addig csinálom még A licenszbe fel nem jutok, utána kicsit jobban odateszem magam, persze ésszerűség határán belül. Pl most is van olyan ha gyorsabb a mögöttem jövő ha nagyon agresszív inkább elengedem menjen a dolgára. Néha jobb is ha tudok vele menni, húzatni magam.

[ Szerkesztve ]

(#2114) JulesTS


JulesTS
őstag

Családiasra sikeredett iRacing bajnokságunk második fordulója esős versenyt hozott...
Biker stream-je:
https://www.youtube.com/live/DF_FOU41WUU
A második futamon spóroltam az üzemanyaggal, tankolás nélkül sikerült dobogóznom...

(#2115) biker válasza JulesTS (#2114) üzenetére


biker
nagyúr

Ügyesen spóroltál akkor :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2116) Laby


Laby
senior tag

Van ötletetek, hogy mitől lehet folyamatos mikrolaggom, amikor 144hz monitorra fix 144 fps jut ezekkel a beállításokkal?

Olyan érzésem van, mintha nem is 144hz-ben nyomnám, pedig azon van a monitor is, és fps is megvan hozzá.
Próbáltam fix 140, 141, 142, 143, 144 fps-re állítva is, de mindig megvan az enyhe akadozás, ami az én szememet eléggé zavarja már.

CPU: 5800x3d
VGA 3080 TI OC
Monitor: LG 34gl750-b

(#2117) JulesTS válasza biker (#2115) üzenetére


JulesTS
őstag

Ja, a célvonalon kezdett köhögni a motor, a levezető kört már végigprüszkölte, nem is tudtam beállni a boxba...

(#2118) JulesTS válasza Laby (#2116) üzenetére


JulesTS
őstag

Nekem ugyanilyen proci-videokártya kombóval 75 Hz-es monitorral 73-ra korlátozva nincs gondom. Majd csinálok képet az NVidia CP beállításaimról...

(#2119) bence1885 válasza Laby (#2116) üzenetére


bence1885
tag

Nekem a héten volt ilyenem, de csak most először mióta iRacingezem. Nézd meg játék közben milyen a Frametime, nálam állandóan felugrott pirosba, mindegy volt, hogy egyedül köröztem practiceon vagy versenyben. Nem tudom mitől volt, gép meg van hozzá bőven soha ilyen gondom nem volt vele. Aztán frissítettem VGA drivert Windows újraindít azóta nem csinálta. Nem tudom mi volt, pedig a CPU meg a VGA sem köhögte ki a belét mikor a Frametime piros ugrott. Az FPS meg volt de a Frametime megnőtt nagyon amitől ugye a laggot érzed, mert sokkal tovább van egy monitoron a a VGA által renderelt kép.

(#2120) #214 válasza bence1885 (#2113) üzenetére


#214
tag

Próbáltam még angol fórumokon utánanézni, de úgy látom nincs erről egységes megállapodás. Valaki szerint sebesség és sérül függő is, az algoritmus figyelembe veszi az összeérés helyét, stb. stb., aztán kb. minden érvelésre jött cáfolat is. Ami biztos, hogy hosszútávon nagyjából valós értéket mutat az SR, szóval elengedtem a parázást.

biker: itt szoktam mindig megnézni, hogy egy autó váltóját hogyan kell kezelni, és eszerint a Ray FF1600 felváltásnál kérné a gáz elemelést. Illetve látom te kormányfülön váltasz és nem H kiosztást használsz. Ezekhez kellett valamit pluszban állítani vagy beveszi simán így is?

(#2121) biker válasza #214 (#2120) üzenetére


biker
nagyúr

SR: sajna ilyen, és óvás után se kapod vissza. Vigyázni kell. meg nyelni.

Váltás: autófüggő igen, nekem auto clutch szokott lenni, de amelyik autó ilyen, mint a ray, ott át kell állítani auto blip-re, ami gázfröccsöl neked. Enélkül menthetetlen, vagy nem vált, vagy eldobja a seggét. Mivel nincs H váltó (nem is szeretnék) így a kuplung csak induláshoz van nekem. kuplung plusz szeki az nehézkes lenne.
sajna nem tud egyszerre auto clutch és auto blipet. ha olyan az autó, akkor néha átrakom anti stall-ba és hadd szóljon, pl chevy truck ahol marha lassú a gyári auto clutch, és úgyse nagyon váltunk.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2122) #214 válasza biker (#2121) üzenetére


#214
tag

Világos, na majd játszom ezekkel a lehetőségekkel én is kicsit :R . Egyelőre MX-5-nél én blipelek, általában szokott sikerülni, bár az is igaz, hogy ott csak a 2->1 az igazán kritikus.

(#2123) -Rolika- válasza bence1885 (#2109) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Köszi szépen:R
Lehet előfizetek majd egy hónapra és meglátom, hogy mennyit hoz.

(#2124) anulu


anulu
félisten

igaz csak 3rd split (~1.7k SoF), de tegnap megvolt eddigi iRacinges pályafutásom legélvezetess Truck versenye. Chicagoland, 0 caution. 5 hely lett a vége (3-ról indulva). sajnos megfogtam 2x a falat, így sikerült vezető helyről visszaesni.

RF/RR: 66%
LF/LR:86%
ezekre a gumi kopásokra úgy büszke vagyok, mert először sikerült szintben tartani adott oldalon.

azért... volt olyan, amikor nem picit fogtam a kormányt :D 4-wide bemenni T3-ba nem kisség volt vicces :)

végén 12 ezreddel lettem 5-ik, az utolsó 4 körben 4mp-et hoztam az előttem levőn, de fehér zászló után nagyon szépen (és nem kicsit határozottan) védekezett. T3-ba egymás mellett mentünk be, de túlerőltetni nem akartam már a hátsókat.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2125) anulu válasza #214 (#2110) üzenetére


anulu
félisten

annyira azért nem random. oválról tudok nyilatkozni. normál bump draft és "door-bang"-re 0. ha viszont jelentős a sebesség különbség, azt már nem draftnak hanem ütközésnek veszi.

van olyan, amikor visszajátszáson is látszik, hogy elmentél mellette, de netcode úgy dobta, hogy contact. előfordul. óvni nem érdemes, nem fogod visszakapni.

amit lehet érdemes nézni és megjegyezni rajt előtt, hogy kinek van magas pingje, és velük óvatosan bánni, mert könnyen jöhet netcode.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2126) #214 válasza anulu (#2125) üzenetére


#214
tag

Bump draftot és door-banget más is írta már, viszont ezt én is tudom cáfolni. Nem hímes tojás MX-5-tel kigyorsításon csúszóra vett lökhárítóra pár km/h különbségnél simán adta a 4x-et.

A fent említett dolgok oválon, kivéve super speedwayeken, ha jól tudom meg is engedettek, nem tudom erre pl. figyel-e az SR system. De a netcode is bezavarhat, igen.

Akarok majd menni RX-et is, ha ott is ilyen érzékeny a rendszer, akkor az inverz SR farmolás lesz. Annak azért lételeme a test-test elleni csata. :D

[ Szerkesztve ]

(#2127) anulu válasza #214 (#2126) üzenetére


anulu
félisten

MX-nél össze lehet picit érni, de tényleg csak annyira, hogy attól a tojás nem törne össze.

oválon ahogy néztem ilyen 20-25km/h az, ami felett már dobja a 4x-et. az viszont már tényleg ütközés, normál esetben nincs ekkora különbség.

amitől személy szerint agybajt kaptam, boxban indultunk (NIS), aki mögöttem volt nem tudom, hogy aludt vagy mi, de hamarabb indult el, mint én, és jelentős különbségnek vette, így a boxból már úgy jöttünk ki, hogy mindkettőnknek volt 4-4x-e...

ha más hülye, azt azért nehéz elkerülni.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2128) Laby


Laby
senior tag

Van valami lehetőség átállítani a virtuális tükörnek az autó távolságát?
FOV-on kívüli opcióra gondolok. FOV-val az a baj, hogyha 50-60 körül vagyok, akkor 0.3 tizedre van az autó de már ha kicsit is másik íven van nem látok belőle semmit, mintha már mellettem lenne. Fél másodpercre is amikor jön mögöttem, olyan mintha telibe nekem jönne már, közben van 2 autó köztünk... Ha 90 FPS környékére rakom, akkor meg nagyon zabálja VR-ban az fps-t, pedig nagyjából az lenne a jó.

Frankó lenne, hogyha lehetne 50-es FOV-al valami távolabbi "tárgytávolság"-ot állítani. Teljesen baromságot kérdezek? :)

(#2129) Laby válasza Laby (#2128) üzenetére


Laby
senior tag

+1 grátisz kérdés. :)

VR-ba elkezdtem játszani, és van hogy lemegy a fix 90 fps-ről alacsonyabbra.
iRacing fórumon olyanokat írtak, hogy FPS számláló alatt nézni kell hogy R vagy a G az alacsonyabb:

Ezt megtudja erősíteni valaki?
Ha tényleg így van, akkor megúsznék egy videókártya frissítést. :D

3080 ti oc és 5800x3d párosom van, és játékban nekem az R=11.2 körül mozog, a G=5.2 vagy fölötte valamennyivel, de mindig kisebb, mint az R.
Ez alapján CPU upgrade-re szorulok, és azt jóval olcsóbban megúsznám, mondjuk egy 7800x3d-re ugrással.

(#2130) anulu


anulu
félisten

ma esi NIS Texasban... bleh...

az előző reset egész jó volt, 1700 aljáról sikerült visszatornázni magam 1950 környékére. a hétfő esti futam (első top splites a resetben...) lehetett volna sokkal jobb is, ha nem vagyok hulla kóma, mert előtte 10 perccel keltem gyerkőc mellől... mindegy, végre volt úgy összességében valami sikerélményem.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2131) Mbru


Mbru
tag

Na sikerült újra hosszabbítanom 1 évre+ vettem GT3-as Ferrarit + Spa+ Interlagos. Tegnap ki is próbáltam. Nagyon hasít Monzába.
Amíg nem volt előfizetés próbáltam már szimulátort. Jók jók, de akkor is az Iracing nálam a No1.
Kit mit megy Monza-ba GT3-as kocsival? Fixed setup-os

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#2132) -Rolika- válasza Mbru (#2131) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Porschéval 1:49:3xx ha jól emlékszem. Sajnos alig volt időm a héten, pedig van még benne bőven. 2 versenyt tudtam eddig menni, mind2nél sikerült elb..... az időmérőt:W

(#2133) f3rdzs0


f3rdzs0
senior tag

Én most kicsit eluntam F4-et, ezért most rákészülök a GT3-mas visszatérésemre. Évad elején elég beteg voltam, nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan Endurance ready leszek, de jelenleg úgy néz ki, minden zsír.

Gondoltam visszarázódás gyanánt megtanulom a Nordschleife-t, mert eddig semmi simben nem ültem neki az egésznek. Eddig elég fun, megértem a hypeot küröltte.

f3rdzs0

(#2134) -Rolika- válasza f3rdzs0 (#2133) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Én pont a Nordot fogom kihagyni ebben a gt3-as szezonban. Nincs annyi időm sajnos, hogy begyakoroljam.:(

(#2135) bence1885 válasza Laby (#2129) üzenetére


bence1885
tag

Így van, ha az R nagyobb jobban dolgozik a processzor. Tehát a valőszínűleg a CPU lassabban küldi az adatokat a GPU az meg addig csak malmozik. De nézd meg Graphical skálánál is ne csak a számokkal Numerikusan. Szerintem akkor van gáz ha már a R pirosba ugrik sokszor. Azért érdekes, mert úgy gondolom hogy a VR a VGA-t zabálja nagyon, meg amúgy is nincs gyenge procid.

Én is szoktam nézni nálam VGA upgrade kellene.

(#2136) f3rdzs0 válasza -Rolika- (#2134) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

hát kellett bő 4-5 óra, mire sikerült 8:35 körüli időket stabilan hozni (ha nem felejtem el, hogy hol vagyok és megyek a falba :)) ). Viszont cserébe úgy érzem, hogy kicsit jobban ismerem most már a Porsche-t, szóval remélhetőleg más pályákon is jobb leszek emiatt vele.

f3rdzs0

(#2137) biker válasza f3rdzs0 (#2136) üzenetére


biker
nagyúr

én napok óta ACC-ben nordot tesztelek, nem tudok bemenni 8:40 alá egy kocsival se, bár leginkább kettő van amivel körbe tudok menni, és 5-6 olyan amivel a flugplatz előtt már megvan az offtrack

ezután gyorsan megkerestem iracingben ugyanezt a pályavonalat, porscheval második kör 8:43 volt, valamelyik gyári setuppal, talán a ringmeister.sto-val.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2138) -Rolika- válasza biker (#2137) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Amióta itthon csak iracing van, azóta ha átmegyek haverhoz és acc-zünk, ott ugyanazon pályán csak esek-kelek. Igaz más a setup is, meg az ACC xboxon megy, de valahogy az iracing fizikája nekem jobban bejön.

Más. A heti GT3 Le Mans-on ki milyen időt tud?

(#2139) bence1885


bence1885
tag

Én csak kb TCR autókkal megyek. Meg 2 hetente a 2 órás IMSA Pilot Challengeben. Most vettem meg a GT4 es Porschet, arra kíváncsi vagyok.

(#2140) -Rolika- válasza bence1885 (#2139) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Nagyon jó a kis Porsche, de mióta megvettem a GT3 Porschét, azóta nem vezettem:N

(#2141) #214 válasza bence1885 (#2139) üzenetére


#214
tag

TCR versenyekre van valami ajánlásod? Most, hogy megvan a Class D megvettem az RS3-at, és a késő délutáni, kora esti TCR Virtual Challenge-re szoktam nevezni. Elég fun versenyek szoktak összejönni, indulók száma is rendben, SOF is oké szokott lenni. Viszont a Global Mazda kupa óránkénti versenyei hiányoznak, mert általában egyhuzamban 1-2 órára tudok leülni játszani.

(#2142) anulu


anulu
félisten

tegnap este sikerült megint lehozni az életről Talladegán...
NASCAR A Fixed, 7-8-9. helyen voltam, T3-ban lesodródtak ketten a sárga vonal alá. aki előttem ment, elvette a gázt és én is. aki viszont mögöttem jött elbambult, vagy nem tudom. pont úgy dőlt a pálya, hogy amikor belémjött, felvágüdtam a külső betonfalba. ronggyá tört az autó :(
előre félek a ma esti NIS fixed-től :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2143) bence1885 válasza #214 (#2141) üzenetére


bence1885
tag

Hát figyelj. Óránként vannak itt is futamok mindig óra 45kor egyszer Open setup utána Fixed setup.
Plusz kéthetente hétbégen szombat vasárnap van IMSA Pilot Challenge mindig az adott heti pályán egy 2 órás verseny GT4 és TCR autókkal tehát multiclass.

Én is élvezem, néha becsúszik egy két barom, de általában összeszokott emberek szoktak sokszor jönni ugyanazokat a neveket látom legtöbbször, és igen elég jó versenyek tudnak alakulni belőlük. Sajnos a hátulütöje a dolognak, hogy délelő sajnos kevesen vannak főleg ha nem olyan népszerű a pálya éppen, de délután, este beindul az élet. Hétvégén meg aztán pláne.

[ Szerkesztve ]

(#2144) #214 válasza bence1885 (#2143) üzenetére


#214
tag

Jól hangzik, ha következő szezonra összehozom a Class C-t, akkor tudok menni az open setupos versenyeken is, úgy meg már meglesz az óránkénti 1-1 menet. :R

Nem te voltál most a 18:45-ös fixed versenyen?

(#2145) bence1885 válasza #214 (#2144) üzenetére


bence1885
tag

Igem, gyúrjál rá.

(#2146) anulu


anulu
félisten

iRacing app crash-kor generál valami logot, hogy meg lehessen nézni, hogy miért is dőlt magába?

1,5 év alatt most először, NIS futam közben. 20-ik körben. ami futam jó is lehetett volna, az is valami random dolog miatt elb@szódik. most úgy nagyon nem vagyok vidám. mire visszaértem -3 kör, úgyhogy kuka volt az egész. de legalább 0x...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2147) Mbru válasza -Rolika- (#2138) üzenetére


Mbru
tag

Tegnap vettem meg és mentem pár kört. Van még mit bőven javítani
4:10.769
Nagyon jó pálya, tempós. Mondjuk az éjszaka nem könnyítette meg a pálya ismeretet. Szerencsére eső nem esett.

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#2148) drsanya válasza anulu (#2146) üzenetére


drsanya
aktív tag

Dokumentumok/iRacing mappában van a crashlog. Semmit nem mond szvsz, legalábbis nekem. Egyébként folyamatosan küzdenek ezzel a gonddal, most is volt erre valami reszelés, én is jártam így már, hálisten csak egyszer.

I am iRacer

(#2149) András12345 válasza anulu (#2146) üzenetére


András12345
aktív tag

Nekem múltkör a négy órás Nordschleife endurance 1. hely ment el az utolsó körön egy crash miatt az első versenyen... Sosem crashelt az iracing előtte nekem mióta nyomom... Azthittem felrobbanok :W

Szombaton újrapróbáljuk :))

(#2150) -Rolika- válasza Mbru (#2147) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Egy tipp. Kicsit told fel a brightnesst;)
1600 körüli iratingel a 3:59-es idővel esélyem sincs. Ráadásul elég szemét a pálya. Mindig sikerül összeszednem egy slow downt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.