Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Le a kalappal srácok annak aki végig tolta:R
Nekem múltkor az is elég volt amikor Pénzes Dávidék 6 órás ACC versenyét hemperegve végignéztem:D
A multiclass nagyon figyelős még egy 30 perces versenyen is.

(#1952) -Rolika- válasza -Rolika- (#1951) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Tiszta hülye vagyok. Pénzes Ádám:W:W:W

(#1953) Lanash


Lanash
aktív tag

Gratula srácok, le a kalappal :C :C :R :R
Szerintem nem a helyezés a lényeg egy ilyen versenyen hanem, hogy végig tudtátok csinálni. Nagyon fárasztó még nézni is és ti versenyeztetek. Állandó koncentráció, Multi class. Szinte biztos, hogy én soha nem lennék képes erre.

(#1954) asb88


asb88
tag

Sziasztok! Lesz ma egy fun verseny, puszta szórakozásból. 3x15 perc Pro2 Lite kocsival.

Pálya: Hockenheim valamelyik test pályája, sorsolás után dől el verseny előtt fél órával.

19:00-20:10 - szabadedzés
20:10-20:20 - időmérő
20:20-21:05 - 3x15 perc verseny

Csatlakozni itt tudtok: https://members.iracing.com/membersite/member/LeagueView.do?league=3642

Ligák között lesz elérhető a szerver. Versenyhez kapcsolódó
DC: https://discord.gg/EqE8x6FB

(#1955) pRoject22


pRoject22
őstag

Egy kis részletező a hamarosan érkező változó időjárásról, úgy fest nem lesz ez rossz :))

[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#1956) kzolee216


kzolee216
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap kezdtem bele a játékba és eddig nagyon bejött. Class D-ben vagyok most. A kérdésem, hogy szerintetel melyik pálya, autó éri meg a legjobban ezen a szinten? (Road-ban versenyzek)

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1957) Lanash válasza kzolee216 (#1956) üzenetére


Lanash
aktív tag

Én D-ben, F4, Ferrari 296 és a kis Toyotával mentem

(#1958) pRoject22 válasza kzolee216 (#1956) üzenetére


pRoject22
őstag

F4, Ferrari GT3, Toyota GR.

Pályát meg azokat vedd meg amik tetszenek és szeretsz rajta menni

¯\_(ツ)_/¯

(#1959) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Valaki játszik esetleg VR-ban 3090-4080-4070ti kártyával? A grafikai beállításokra lennék kíváncsi.:F

(#1960) pRoject22 válasza -Rolika- (#1959) üzenetére


pRoject22
őstag

4080+13700K Varjo Aero

¯\_(ツ)_/¯

(#1961) -Rolika- válasza pRoject22 (#1960) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Milyen felbontáson használod? Minden fullon van Nálad? Mi az ami nagyon zabálja a hardvert? Bocsi a sok kérdésért:B
Ma tettem fel délelőtt az openxr-t és kíváncsi vagyok, hogy miket lehetne feltolni. Nálam 5800x3d/4070ti super a kombó.

(#1962) pRoject22 válasza -Rolika- (#1961) üzenetére


pRoject22
őstag

Mi a VR headset?

¯\_(ツ)_/¯

(#1963) -Rolika- válasza pRoject22 (#1962) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Pico 4. Jelenleg VD-ben Ultrára van állítva.

(#1964) pRoject22 válasza -Rolika- (#1963) üzenetére


pRoject22
őstag

Lehet, hogy a VR topikban kellene érdeklődnöd, én annyira nem vágom a vezeték nélküli beállításokat, azt tudom ,hogy annó próbáltam még az Aero előtt de nekem full homály és pixeles volt a kép, bármit csináltam

¯\_(ツ)_/¯

(#1965) -Rolika- válasza pRoject22 (#1964) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Az a baj, h ez az iracing-vr-4080 kombó nem túl gyakori. Ezért tettem fel itt a kérdést.:B
Amúgy teljesen frankó a kép, csak kíváncsi lennék mik a beállítások másnál.
Ha esetleg majd legközelebb amikor elndítod az iRacinget, megtennéd, hogy csinálsz egy screenshotot a grafikai beállításaidról?

(#1966) pRoject22 válasza -Rolika- (#1965) üzenetére


pRoject22
őstag

Persze elküldöm neked de teljesen más egy Aeronál szerintem mint egy Piconál

¯\_(ツ)_/¯

(#1967) -Rolika- válasza pRoject22 (#1966) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Köszönöm szépen.
Tudom, persze. Csak mégis egy kis támpont.
Úgy érzem még lenne a gépben bőven(lehet több is, mint amit a wireless kapcsolat tud)

(#1968) JulesTS


JulesTS
őstag

(#1969) biker válasza JulesTS (#1968) üzenetére


biker
nagyúr

nem semmi...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1970) f3rdzs0 válasza JulesTS (#1968) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

Remélhetőleg ezzel a Formula participation növekedni fog, és nem azt jelenti, hogy marad inkább mindenki GT3-ban

f3rdzs0

(#1971) pRoject22 válasza JulesTS (#1968) üzenetére


pRoject22
őstag

Ez egy jó döntés szerintem, legalábbis nekem aki mindkét típussal megy

¯\_(ツ)_/¯

(#1972) biker válasza f3rdzs0 (#1970) üzenetére


biker
nagyúr

szerintem nem rossz ötlet, teljesen más az openwheel és a túraautó, leginkább akik túraautóból jönnek, annak kell megértenie, openwheelben még annyi kontakt se fér el, mint gondolná

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#1973) anulu válasza JulesTS (#1968) üzenetére


anulu
félisten

az mondjuk kérdés bennem, hogy technikailag az Indycar beletartozna az open-wheel-be, de valójában bele fog-e, vagy marad az oval kategóriában?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1974) anulu


anulu
félisten

ma este a NIS megkezdődik a Daytona 500-al. rajtam kívül innen jön még valaki? amennyiben igen, akkor nagyon sok sikert és a "Big One" sikeres dodge-olását kívánom! :)

ha csak én, akkor csak annyit kérnék, hogy szurkoljatok a lelki békémért :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1975) pRoject22 válasza anulu (#1973) üzenetére


pRoject22
őstag

Kiírták, hogy az indycar külön fog futni fixed road szériában is :)

¯\_(ツ)_/¯

(#1976) anulu válasza pRoject22 (#1975) üzenetére


anulu
félisten

ty, ez az info kimaradt :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1977) anulu


anulu
félisten

ahhoz képest, amekkora sh*tshow-k szoktak lenne a Daytona és Dega futamaim, nem lett rossz... 18. hely 9 kör hátrányban :( 103. körben belepaszíroztak a falba T1 után, meatball, 10 perc helyben járás :(. pluszos safety (14/17x) és irating így is meglett, de eredendően úgy álltam a dologhoz, hogy Top10-en kívül csalódás.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1978) András12345 válasza anulu (#1974) üzenetére


András12345
aktív tag

Lehet hogy ma este 8-kor, vagy szombat délután megpróbálom az Open-t, bár tartok tőle, nem szeretem a superspeedwayeket, mert kivédhetetlen hogy épp szarrá törnek-e vagy sem...
Mentem egy Nextgen 70 köröset tegnapelőtt, x20 volt a vége, abből kétszer elmentem kiforgott autó mellett, és a semmire adott x4-eket, a másik három alkalommal meg összetörtek.
Tegnap egy Xfinity 60 körös verseny volt x8, kétszer törtek össze, abból egy 30 sec javítás volt csak, viszont a másik meatball is volt, mert minek lassítani, ha előtted már négy autó van összeakadva már másodpercek óta, keresztbe-kasul, így telibevert egy barom, és kiszakadt a jobb első kerék...

Jól láttam hogy a 200 körre összesen x25 a max incidenspont, és utána DSQ?

(#1979) drsanya válasza András12345 (#1978) üzenetére


drsanya
aktív tag

Ezek szerint nem igazán sikerült jól a fantomütközések javítása? Mentem két futamot én is de szerencsére nem volt lehetőségem "kipróbálni" :D

I am iRacer

(#1980) András12345 válasza drsanya (#1979) üzenetére


András12345
aktív tag

Baromira nem, ugyanolyan random.
Pedig ez a verseny pont a frissítés után volt, amiben állítólag ezen javítottak.
Emellett a tegnapi Xfinity versenyen egyszer konkrétan nekem löktek egy autót oldalról, lepattant rólam, és forgott a fél mezőny mögöttem, az meg x0... Ki érti ezt :F

(#1981) anulu válasza András12345 (#1978) üzenetére


anulu
félisten

nálam 4 brutális baleset kivédés volt, abból 2-nél kaptam 4x-et, pedig visszajátszás alapján a kezem azért odafért volna a 2 autó közé mindkétszer. netcode :( kevesebb x-nek örültem volna, főleg úgy, hogy a B4.0-ra hajtok (3.61 a futam után). másrészt a köv futam Atlanta lesz, amitől előre félek. :S

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1982) András12345 válasza anulu (#1981) üzenetére


András12345
aktív tag

Atlanta olyan gázos? Csak a 2008-as verzión mentem eddig truckal, meg Xfinityvel, az durván csúszott pár kör után is. De hogy az új verzió mennyiben más azt nem tudom.

(#1983) anulu válasza András12345 (#1982) üzenetére


anulu
félisten

T1/T2 dőlése meg lett növelve, 1,5-es padlógázas superspeedway lett. ugyanúgy csak gáz elvétel van, viszont nagyon hulladék a pit entry, úgyhogy zöld zászlós boxkiáálásnál akkor is jó eséllyel összetöri az ember magát vagy speeding penalty-t kap, ha égen-földön senki más nincs.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1984) András12345


András12345
aktív tag

Nos ez a verseny pont olyan förtelmes volt mint amire számítottam
első pitkor kaptam egy sg40-et, aztán jött egy sárga, vissza tudtam menni a körömbe lucky doggal, majd valamelyik barom rámhúzta, front és futómű sérülés, 6 perc javítás, +5 kör amiből lett +6 később, mert minden restartnál hátra küldött a mezőny végébe. Itt osszealltunk egy 5-ös fogatba, elöl mentem, tolt a srác végig 35 körön át, majd egyszer gondolt egyet az iracing és adott egy 4x-et a kb. 100. minimális kontaktra toláskor (eddig 12x)...
Majd kb a 197. körben megint rendesen összeb*sztak, kiszakadt a jobb első kerék, 16x eddig, majd mire észrevettem hogy nem kanyarodik az autó, mikor mentem volna vissza pályára, a sérülés miatt ,sikeresen lementem a fűbe hogy meglegyen a 17. X is, és kapjak megint egy stop and go-t. Itt kiléptem :(((

(#1985) anulu válasza András12345 (#1984) üzenetére


anulu
félisten

just superspeedway things... :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1986) pRoject22


pRoject22
őstag

Most mentem egy GTE / NürGP-t, 17-es grid qual 5. hely majd verseny 4. hely, azért a 4. helyért úgy kellett megdolgoznom, hogy kb a 8. körben előztem meg a 4. embert és ő meg végig 4-5 tizedre volt mögöttem, sosem volt agyatlan és próbálkozott kamikaze módon mivel én is tisztán előztem meg, ritka csaták egyike amikor verseny után gr mate stb üziváltások nem anyázás, de jó futam volt jézusom :))

¯\_(ツ)_/¯

(#1987) csucsu52


csucsu52
aktív tag

Hátha valakinek újdonság, nemzethy, identitásvédelembiztos liga indul:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1988) -Rolika- válasza pRoject22 (#1986) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Engem mostanában elkerülnek a kamikázék:D pedig c-ben tolom gt4-el.
Hétfőn futottam életem versenyét Hungaroringen egy elbaltázott időmérő után. Sikerül "megcsípnem" egy 20. helyet, mert nem tudtam tiszta kört menni:W Amikor megláttam, hogy milyen idővel voltak előttem, akkor vertem igazán a fejemet. Aztán végülis 20-ról behúztam a wint, kb 10mp előnnyel.

Viszont lenne is egy kérdésem.
Elég sok nálam a mikro lag. Szerintem a gépem elég lenne hozzá(profilomnál minden ott van) tudnátok esetleg segíteni, hogy mi lehetne az a beállítás ami ezt okozhatja?(lehet az Nvidia beállítások között sem minden frankó)

(#1989) pRoject22 válasza -Rolika- (#1988) üzenetére


pRoject22
őstag

Néha beadja a jó versenyt ami kárpótol 5 rosszért cserébe :D

Elküldtem privátban csatolva a core és render beállitási fájlokat, azzal a géppel menni kellene micro lag nélkül, sok dolog okozhatja, mutatom nálam ,hogy áll az nv profil.



¯\_(ツ)_/¯

(#1990) -Rolika- válasza pRoject22 (#1989) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Köszi :) :R

(#1991) pRoject22 válasza csucsu52 (#1987) üzenetére


pRoject22
őstag

Megmondom őszintén, hogy szerintem egy ilyen liga rosszabb mint egy sima iR official verseny, néztem annó pár fordulót de a komplett élmezőnynek full vérre ment, úgy baszkodták ki egymást ahogy tudták utána meg fórumon vagy dc csatin ment az anyázás, én ezért nem foglalkozok már magyarokkal meg nem ligázok, inkább megyek sima versenyt ha meg kilök akkor protest és levan zárva.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#1992) drsanya válasza csucsu52 (#1987) üzenetére


drsanya
aktív tag

Valamiért nekem úgy rémlett, hogy ez fizetős. Ezek szerint mégse. Na majd a következőn :D. Mondjuk időm nem lesz több ezután se, de hátha.

BTW egy endurance verseny nálam többet ér bárminél.

[ Szerkesztve ]

I am iRacer

(#1993) asb88 válasza pRoject22 (#1991) üzenetére


asb88
tag

Én nem tartom jobbnak vagy rosszabbnak, mint mást. Amilyen nagy és változatos mezőnnyel rendelkezett legutóbb a VSR, törvényszerű, hogy nem fog koccanások nélkül végigmenni mindenki. Szvsz a közvetítés ténye miatt benne van 1-2 túlvállalás és mindig van pár új jelentkező akinek el kell magyarázni néhány olyan dolgot amit triviálisnak gondolunk, de összességében megadja azt a pluszt amit jelent egy public futamhoz képest. Nekem ez nagy pluszt ad, hogy egy hiba esetén nem az van, hogy majd 2 órával később próbálkozom a következő sessionben, hanem eldobtam egy futamot és majd próbálkozhatok jövő héten. Most benn vagyok egy TCR bajnokságban és ott kisebb mezőnyben több eseményt vizsgálnak a futam után. Protestelni itt is lehet, nemcsak public-ban és korrektül intézik.

A magatartást tekintve sajnos legutóbb tényleg túl toxkiussá vált 1-1 futam után a hangulat, de szerencsére ez sem általános jelenség és csak néhány indulóhoz köthető. A szervezők részéről megvolt a figyelmeztetés és szükség esetben az 1 hetes némítás is. Public-on még durvább dolgokba futottam bele, szóval ez közel sem magyarosch jelenség. Igen emocionális tud lenni egy-egy latin ajkú kolléga, Nascarnál pedig az amcsik külön kasztot képviselnek a toxikusság tekintetében.

Meggyőzni nem szeretnék senkit, pláne nem megmondani, hogy ki hol induljon, de nem egy élvezetes futamom volt már és a fejlődésben is segít, motivál. Komoly szervezői munka van és azért nem kis teljesítmény ez, hogy ilyen rendszerességgel összejön egy ekkora magyar mezőny, ez pedig mindenképp értékelendő.

(#1994) pRoject22 válasza asb88 (#1993) üzenetére


pRoject22
őstag

Azt hiszem 1-2 évvel ezelőtti GT3 ligában akartam indulni, nem tudom már, hogy ugyanezen név alatt szervezték-e de azt hiszem ugyanez volt, a lényeg, hogy még el sem kezdődött a bajnokság, még a warm up verseny sem ment le, kb 2 héttel előtte voltunk és leadtam a nevezésem a GT3-as mercivel ,akkor jött ki az EVO, mentem pár kört aztán rájöttem ,hogy inkább mégiscsak a BMW-vel mennék, írtam a szervezőknek ,hogy szeretnék kocsit váltani, lévén, hogy hetekkel az egész előtt vagyunk most mi baj lehet belőle.
A szervezők vissza írtak ,hogy oké akkor jöhetek másik kocsival mivel még tényleg nem befolyásol semmit, le is cseréltem a kocsit majd felmentem a gyak szerverre már az új kocsival és elkezdtem körözni, no erre a jó szittya magyar nberek fellázadva rohantak a szervezőkhöz és kezdtek el ekézni ,hogy én miért csalok, meg ,hogy mit képzelünk stb stb, ezt egészen addig tolták amíg rám nem írtak a szervezők, hogy akkor bocsi de mégsem jöhetek azzal a kocsival mert nem változtathatom meg, mondom oké lenne ez ha már folyna a bajnokság no de most hetekkel a kezdete előtt vagyunk.

Szóval ez a beleütöm az orrom más dolgába, szart kavarok és sírok meg hisztizek mint egy óvodás, ez geci undorító volt, töröltem is inkább a jelentkezésem, ott fogadtam meg ,hogy én nem foglalkozok többet magyarokkal.

Külföldi ligákban sosem indultam, nem tudok róla véleményt mondani.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#1995) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Azt hiszem ha csak a SOF-ot nézzük, akkor ez volt a legjobb versenyem. :)
[kép]

(#1996) asb88 válasza pRoject22 (#1994) üzenetére


asb88
tag

Ilyen probléma abszolút nem szokott lenni, általában a szezon kezdetéig lehet autót váltani és többen is megtették már.

(#1997) pRoject22


pRoject22
őstag

TCR megállapodást kötött az iRacingel, egy hosszú távú szerződés keretében a jelenlegi 4 kocsival és átnevezett sorozattal TCR néven, jó az irány :)

¯\_(ツ)_/¯

(#1998) András12345 válasza pRoject22 (#1997) üzenetére


András12345
aktív tag

Elég halott a széria nem?

(#1999) anulu


anulu
félisten

biztos, hogy le van írva valahol, csak nem találtam meg...

NIS-nél a bajnokság pontszámításába mind a 36 verseny beleszámít, vagy ha nem, akkor mennyi? van pár pálya (COTA, Sonoma, Chicago Street meg még 2-3), ami nincs meg és igazából ha lehet skipelni, akkor meg is tenném, mmint ha a számítás engedi...

ma este "Viva Las Vegas!" :)

az első 2 futam katasztrófája (Daytona 18., Atlanta 22. hely, 2k SoF) után az önbizalmamnak is jót tenne egy értelmes (Top 10) eredmény :S

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2000) pRoject22 válasza András12345 (#1998) üzenetére


pRoject22
őstag

Jelenleg halott, de ezzel talán életre kel, idővel jönni fog az összes tcr kocsi is, szerintem ez a kollaborációs megoldás jó irány, pl F4, Indycar és a tcr is.

Én mennék szívesen tcr versenyeket, sok évvel ezelőtt R3E-ben nagyon élveztem őket

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.