Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Be tudná vki linkelni nekem a jelenlegi szezonhoz tartozó versenynaptár pdf-et? Csak ne az iR fórumról, mert jelenleg nincs előfizetésem.
Köszi.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1252) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Közben megtaláltam [link]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#1253) dojan75


dojan75
tag

Helló urak!
Egy kérdésem lenne hogy a YouTubeon láttam, hogy sokan be tudják rakni középre a gáz fék kuplungot és hogy milyen sebességfokozatban vannak. Azt hogyan tudnám én is megoldani. Előre is köszönöm a segítséget :R

(#1254) -Mike- válasza dojan75 (#1253) üzenetére


-Mike-
addikt

Alt+K
Ha arra vonatkozott a kérdés, hogy ezeket hogy lehet mozgatni.

(#1255) dojan75 válasza -Mike- (#1254) üzenetére


dojan75
tag

Igen arra köszönöm szépen a gyors választ :R

(#1256) Tomdriver válasza -Mike- (#1254) üzenetére


Tomdriver
őstag

Van ezekre a bill. kombinációkra iR oldalán vagy fórumon valami összesített leírás? Múltkor is olyant mutatott egy fórumtárs a kamera beállításokra, hogy magamtól rá nem jöttem volna, no meg az options menüben sem találhatók meg ezek.. :F

(#1257) ozoli78


ozoli78
tag

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#1258) unrealnoise válasza painkillerx (#1239) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Ne is mond. Újra elkezdtem iRacinget tolni, és hát most egy sima 16:9-es FHD 144Hz-es gamer monitoron tolom, ami tök jó... de...

Szóval nyilván, három monitor jobb lenne. Az is biztos, hogy egy VR még nyerőbb lenne. De nincs légkondi a lakásban, van hogy már most is meleg van a lakásban, és egy kemény futam alatt szinte izzadok. VR-ban szerintem meg is halnék.

Van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban? (Tudom, vegyek légkondit, amti vennék is, de nem az én lakásom sajnos... :D)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#1259) drsanya válasza unrealnoise (#1258) üzenetére


drsanya
aktív tag

Honnan ismerlek téged? Nemtudom hol láttam már a nicked, de hogy láttam az biztos :DDD

I am iRacer

(#1260) W00dyka válasza unrealnoise (#1258) üzenetére


W00dyka
tag

Vr-hez/ben elég egy ventilátor, melyet az arcodra irányítasz miközben vezetsz. Szerintem a légkondi felesleges. 2 éve használom így és nem párásodik be CV1.

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#1261) VincentVG


VincentVG
senior tag

jon a szuper Porsche 911 RSR, en meg emlekeztetem magam, hogy nehogy ugy jarjak mint a 488 as ferrarival, h megvettem azonnal az elso (GTE) verziot, majd kiderult h nekem a GT3 kellene...
ugyhogy 2x vettem meg...

szerintetek jon a GT3 R verzio is? ( nekem az ABS miatt erdekes a dolog...)

u.i. ja es ha venni szeretnetek itt vannak az arak :)
http://driving.ca/porsche/911/reviews/road-test/first-drive-porsches-911-gt3-cup-gt3-r-and-rsr

(#1262) Gigi01 válasza unrealnoise (#1258) üzenetére


Gigi01
őstag

Nekem van 3 monitor,volt dk2,most cv1.Hát,én asszem egyelőre maradok 3 monitornál,ezt csak te tudod,neked mi a a legjobb.Én nem az izzadás végett,nem fog bepárásodni. ;)

(#1263) unrealnoise válasza Gigi01 (#1262) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Hát közben teljesen elbizonytalanodtam. :D

Vn 150-ért egy 32"-es VA paneles 144 Hz-es jószág, de ettől kezdve vannak 27"-es 144 Hz-es IPS gamer cuccok is... 1440p-s cuccokat nézek

Nah most kérdés, hogy mit akarok. Sima mezei 60 Hz, IPS lehet megteszi. De lehet filmeznék is rajta, meg minden, akkor meg jó lenne azért a nagyobb. Plusz a 144 képkocka, az 144 képkocka.

3 monitorhoz mindenképpen kellene egy új GPU, de egy 1440-shez nem. Az iR kicsit butítva szerintem még a mostani 1060-asommal is elmehet 100 FPS körül. (Bár a mostani kártyám csak 3 GB-os...)

Persze a legfaszább 3db 144 Hz-es IPS lenne, de a világon nincs annyi pénz és kakaó, hogy ezeket megmozgassa.

Még agyalok... (Ettől független köszi minden hozzászólást, tippet!)

megj.: közben leszedtem a nascar racing 2003-at és eszméletlen ó, most tuningolgattam, este megyek vele nem keveset majd. nagyon várom az iracingbe az AI-t, most is lett volna vele kedvem játszani, de csak funból, arra meg nem esek be imolára csak úgy GT3-as járgánnyal... Oválon meg megesznek a profik, alsóbb ligákban "jó" vagyok, de fentebb vagy én vagyok béna, vagy a setup volt az, de a gumikat nem tudtam kezelni, egy ideig mentem velük, aztán kakukk. AI-nál meg be tudom lőni valami fasza értékre és kész is. :)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#1264) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Lando Norris iRacing stream [link]
(mclaren F2 junior)

/s

(#1265) -Mike-


-Mike-
addikt

Szerintetek egy i5ös konfig (i5-8600K) egy GTX1070-es 8gb-os kártyával max grafikán tudná a 144fps-et?

(#1266) unrealnoise válasza -Mike- (#1265) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Simán... Nekem 1070 Ti van, 8600k mellett és megy, mint a vaj... Abszolút megéri. :)

Kompromisszumokkal még a 3 monitort is vinné 144 FPS-el szerintem.

Bár ez változni fog, ha jön a napszakváltozás, akkor kevés lesz...

Én most az 1070 Ti-vel legalább 3-4 évre tervezek, meg szinte csak iRacingezni fogok, ha jön az AI, és ha véletlen nagyon szép is lenne a cucc, és jelentősen növekedne a gépigénye, akkor max visszavenném 60 FPS-re...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#1267) -Mike- válasza unrealnoise (#1266) üzenetére


-Mike-
addikt

Köszi!
Nekem az előző gépemen is csak az iracing volt (meg photoshop) de minden beállítás med-en meg low-on volt úgy hozta a 144fps-t és ez egy kicsit zavart. Most összeállítottam egy ilyet, remélem tényleg vaj effektus lesz.
Köszi még egyszer.

(#1268) paler


paler
aktív tag

Sziasztok!

Kiszeretném kipróbálni a iRacinget. Tud nekem valaki küldeni PÜ-ben 3 hónapos ingyenes kódot?

[ Szerkesztve ]

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#1269) Tomdriver válasza paler (#1268) üzenetére


Tomdriver
őstag

Szia,
olyant csak admin tud, de láttam kértél már az Iracers oldalon. Ha lesz kód, biztosan adnak majd, olyan még nem volt, hogy ne adnának. :)

(#1270) paler válasza Tomdriver (#1269) üzenetére


paler
aktív tag

Köszönöm a választ. Igen kértem, még nem annyira sürgős, de 10.08-án szabin leszek, addigra jó lenne egy kód, mert akkor az egész napot a tesztelèsère tudnám fordítani.

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#1271) MésziGab


MésziGab
tag

(#1272) jozefgucci1 válasza paler (#1270) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hol lehet még ilyen kódot kérni ? A nagyfiam most vetette bele magát " komolyabban " a szimulátoros játékokba és a Raceroom mellett kipróbálná ezt is . Karácsonyra kapott egy g29-et és egészen ügyesen megy neki jó lenne látni mit tud itt a profik között . :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1273) Tomdriver válasza jozefgucci1 (#1272) üzenetére


Tomdriver
őstag

Hali, próbáld meg itt.

[link]

(#1274) jozefgucci1 válasza Tomdriver (#1273) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi szépen írtam is neki hátha :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1275) jozefgucci1 válasza Tomdriver (#1273) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Kaptam is kódot viszont most elakadtunk a beváltásnál .Az Iracing oldalán a promóciós kód alatt beírtuk ,de nem történt semmi . Azt írta ki , hogy vagy promó kódot adok meg vagy előfizetek ? Nincs regisztrációm ha ez számít . Köszi :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#1276) Tomdriver válasza jozefgucci1 (#1275) üzenetére


Tomdriver
őstag

A regisztrráció biztos, hogy kell. Nem tudom a kódbeváltáshoz kell e, de hogy megapd az alapjátékot ahhoz tuti.
Válaszd az előfizetést, ott is be tudod váltani a promó kódot.
Ha úgysem megy, írj vissza Tibinek, ő tudja mi kellhet még.
(Sorry, kb. 10 éve regisztráltam, már én sem emlékszem pontosan hogy megy ez.)

[ Szerkesztve ]

(#1277) PeAdam


PeAdam
tag

Sziasztok! GT3 Endurance pilótacserés versenyekhez keresnék csapattársat.
Jelenleg B licenszes vagyok 3.5 SR és 1950 iRatinggel. Hasonló tudású emberek jelentkezését várom :) :))

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#1278) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

5 év után lehet visszatérnék.
Mikor kezdődik az új szezon?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1279) -Mike- válasza Met (#1278) üzenetére


-Mike-
addikt

A héten van a 2021 Season 2 Week 10.
Jún 15. elvileg a 21S3.

(#1280) Met válasza -Mike- (#1279) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi.

Régen volt hogy ha egy szezonba x versenyen részt vettél akkor kaptál érte creditet amiből így össze lehetett szedni az éves díjat.
Ez van még?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1281) -Mike- válasza Met (#1280) üzenetére


-Mike-
addikt

Igen, ezekkel a feltételekkel:

(#1282) Met válasza -Mike- (#1281) üzenetére


Met
nagyúr

Ha jól olvasom és emlékszem akkor nem változtak a feltételek.
Legalább fél táv illetve volt valami minimális létszám is.
Kerítek valami újrakezdő kódot.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1283) Met válasza Met (#1282) üzenetére


Met
nagyúr

Na, ma meg is bántam hogy befizettem egy évre.
Csak a szokásos, felkentek a falra, 15 perc javítás a pitben :U

Viszont, ez a dirt nekem új, hogy van itt (már nem emlékszem) pár rookie futam és akkor mehetek a felsőbb kategóriákban?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1284) pRoject22 válasza Met (#1283) üzenetére


pRoject22
őstag

Elejéből kell menni, vagy nem mész időmérőt és mész a végéből, a lassúakat lenyomod meg aki kiesik, én igy hellyel közzel A 3.0 körül vagyok

¯\_(ツ)_/¯

(#1285) Met válasza pRoject22 (#1284) üzenetére


Met
nagyúr

Így szoktam én és menni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1286) pRoject22 válasza Met (#1285) üzenetére


pRoject22
őstag

Mondjuk ahol többet megyek ott kvalizok az első 4 közé átlagba, úgy azért jobb, meg nem tudom milyen jogsid van de C felett már jobb, a lényeg, hogy 3.0 körül legyél mert akkor azokat kapod ellenfélnek is.

¯\_(ツ)_/¯

(#1287) Met válasza pRoject22 (#1286) üzenetére


Met
nagyúr

A-s vagyok road és oválon.
A dirt-öt most kezdem.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1288) Met


Met
nagyúr

Ezeken a dirt versenyeken mi a trükk?
Letörik a kezem mire elkezd fordulni a kocsi ha lassabb a kanyar kombináció.
Kézifék?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1289) Met


Met
nagyúr

Jól számolom hogy ha megyek három D Class-os bajnokságban 8 versenyt (teljesítve a feltételeket) akkor 12 creditet kapok? Tehát elérem a maximális 10-et.

Irkálom össze hogy a meglévő autókból, pályákból mit tudok kihozni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1290) drsanya válasza Met (#1289) üzenetére


drsanya
aktív tag

Igen. Én úgy szoktam, hogy megyek egy D-C a 4 dollárért és egy B-A a 7 dollárért, így 11, de a max a 10 ugyebár.

I am iRacer

(#1291) Met válasza drsanya (#1290) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi.
Így akkor nem kell vennem most semmit.

Nincs A-B-s képes autóm, vagy volt de nyugdíjazták.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1292) Jacek


Jacek
veterán

Jóccakát! :D

[link]

(#1293) pRoject22 válasza Jacek (#1292) üzenetére


pRoject22
őstag

Ezt néztem, mondjuk nem az én pályám a hillclimb meg rallycross de pl az új növényzet az elég jól néz ki, kérdés mennyi fps-t fog kajálni :U

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#1294) Jacek válasza pRoject22 (#1293) üzenetére


Jacek
veterán

Remélem a hillclimbet fogják tolni pályákkal és autókkal, ott max én ugrok a szakadékba :D

(#1295) pRoject22 válasza Jacek (#1294) üzenetére


pRoject22
őstag

Szerintem bepróbálják mennyire lesz népszerű, általában arra fordítanak amit nyomnak az emberek, pl ott van az F1, sajnos senki nem megy vele pedig brutál jó vezetni azokat a kocsikat, ott a V8 supercar ami szintén kihalt, F3-on kívül szinte az összes open wheel halott, OVAL-ról nem tudok nyilatkozni mert csak ROAD-on megyek, gondolom ott a NASCAR meg Indy mennek.

Én annak is örülök, hogy most azért jött pár új kocsi meg pálya, mindjárt itt a Hungaroring is

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#1296) Gigi01 válasza Jacek (#1294) üzenetére


Gigi01
őstag

Ha jön rally,akkor engem megvettek.

(#1297) Jacek válasza Gigi01 (#1296) üzenetére


Jacek
veterán

Szinten, mondjuk engem nem kell:)

(#1298) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Próbálta innen valaki az új Mercedes W12-t (F1)? :)

(#1299) camaro79


camaro79
aktív tag

Sziasztok!
A kormányos topic-ból találtam ide.
Mindenkinek jó versenyzést!

(#1300) Mbru


Mbru
tag

Na újra előfizettem 1 évre. Lehet gyakorolni és csapatni neki :)

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.