Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38951) DanielK válasza zack (#38950) üzenetére


DanielK
addikt

Látod az lehet, de azt a 60K összeget inkább költöm másra. :D
Havi szinten ha használom 2-3x, akkor sokat mondtam, emiatt nincs szükségem olyan drága fülesre. A telefonomon is azért van inkább zene, ha itthon vagyunk, akkor BT-n kiteszem a hangfalakra, úgy már teljesen jól szól. :K

Egyébként, ha valakinek van egy meglévő hangrendszere, ami nem képes BT-t fogadni, akkor annak ajánlom figyelmébe a Logitech Wireless Speaker Adapter. Nagyon jó, egy gombnyomás és már mehet is rá a zene. Ráadásul, ha van már egy Logitech eszközöd, akkor ha beregisztrálod, akkor a következő rendelésnél 20% kedvezményt adnak. És ingyen hozzák ki (legalábbis nekem így volt és "csak" 6500 körül volt az adapter).

(#38952) keIdor


keIdor
titán

Ismét visszajöttem egy 4S-el. 16GB, fekete.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#38953) bepe79 válasza keIdor (#38952) üzenetére


bepe79
addikt

Üdv újra itt! ;)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#38954) icecave válasza zack (#38950) üzenetére


icecave
nagyúr

Én meg megmaradok a 10-15-ks kategóriánál. Ennyit nekem megér, mert elég sokat mászkálok, a gyári füles pedig tényleg semmire sem jó.

(#38955) Criton


Criton
veterán

Na, megnézte nekem a szerviz a telefont.
Ők is azt mondták, hogy csináljak egy új restoret(állítsam be új telefonként), majd minden programot egyenként telepítsek újra. Ha a probléma utána is fennáll akkor beveszik és cserélik, mert lehet hogy a hdd vagy mi hibás, sector hibás.

(#38956) icecave válasza Criton (#38955) üzenetére


icecave
nagyúr

Szép lenne,ha vinyó lenne az iPhoneban :C

(#38957) Criton válasza icecave (#38956) üzenetére


Criton
veterán

Nem konkrétan vinyót írtam, de a tárolóegység is lehet hibás. Ezt mondta nekem a szervizes.

(#38958) Xero válasza Criton (#38957) üzenetére


Xero
nagyúr

(#38959) Criton válasza Xero (#38958) üzenetére


Criton
veterán

azért ennyire hülyének ne nézz légy szíves! köszi :W
Ezt nem én találtam ki hanem a kedves StarKinges emberke mondta.

(#38960) samgar válasza zack (#38950) üzenetére


samgar
őstag

"Mi több olyan, mintha egy Ferrarival nem mennél 80km/h többel."
Nem az én véleményem, mert nekem teljesen megfelel, de ahogy olvasgattam, a lejátszórész nem egy ferrari... :U

Oppo Find X5 PRO

(#38961) bepe79 válasza Xero (#38958) üzenetére


bepe79
addikt

Ha hiszed, ha nem, egyes okostelefonnak csúfolt E és N szériás Nokiában van / volt HDD. Igen, rendes felpörgő, duruzsoló/zúgó, bizonytalanul működő mini-HDD. ;)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#38962) vadászcsiga válasza samgar (#38960) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor Lamborghini. Nem mindegy? :)

(#38963) samgar válasza vadászcsiga (#38962) üzenetére


samgar
őstag

Abszolút :K

Oppo Find X5 PRO

(#38964) keIdor


keIdor
titán

Ritka pillanatok egyike, 3db Apple termék van a lakásban.:)

1
2

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#38965) Kommy válasza keIdor (#38964) üzenetére


Kommy
veterán

Az a két csík a 3G/3GS-en az karcolás, mert akkor elég szépek.

[ Szerkesztve ]

(#38966) gaben88 válasza zack (#38799) üzenetére


gaben88
őstag

Nekem most olyan problémám van a 4S-el, hogy ha használom a Cydia-t vagy a SBS-t, akkor kilépéskor előjön egy csomó rejtett ikon, melyek közül sok sima fehér... Respring után helyreáll a dolog. Én ezt a JB-nek tudom be! Előtte nem csinált ilyet... :P

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad (10th gen.), Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#38967) keIdor válasza Kommy (#38965) üzenetére


keIdor
titán

Azok. Egyik családtagé, annyira nem vigyáz rá. Majd akar venni 4-et és majd arra jobban odafigyel. (mondja ő)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#38968) Criton válasza keIdor (#38964) üzenetére


Criton
veterán

a középső az csere készülék? a fekete doboz miatt kérdezem :)

(#38969) keIdor válasza Criton (#38968) üzenetére


keIdor
titán

Nem. :N

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#38970) snooze válasza Criton (#38968) üzenetére


snooze
veterán

az a sima négyes doboza..nem?

GO Gunners!!!

(#38971) vadászcsiga válasza snooze (#38970) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Criton megint mókázik :D

(#38972) Zolom89 válasza vadászcsiga (#38971) üzenetére


Zolom89
senior tag

Szerintem ez nála alap :D

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#38973) Xero válasza bepe79 (#38961) üzenetére


Xero
nagyúr

Tisztában vagyok vele. Ettől függetlenül egy iPhone-ban sincsen.

Az, hogy a SK-es szervizes hülye, az nem kötelez minket, hogy az ő hülyeségeit szajkózzuk.

(#38974) Criton válasza Xero (#38973) üzenetére


Criton
veterán

Nem feltétlen mondta, hogy hdd, tárolóegység ezt mondta ha jól emlékszem, itt akkor a memória lehet, ami akkor lehet hibás, sector hibás...

(#38975) eszgé100 válasza keIdor (#38964) üzenetére


eszgé100
őstag

akkor én nyertem, nálam az Apple Tv doboza is megvan :)

Apropó ha valaki tudna segíteni egy 4.4.4-es Apple Tv jailbreakelésével azt nagyon megköszönném, ott akadok el, hogy a custom firmware-t nem tudom felrakni, a youtube videón automatikusan megcsinálta az iTunes, de nálam nem csinál semmit

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#38976) Kommy válasza eszgé100 (#38975) üzenetére


Kommy
veterán

(#38977) ben800


ben800
aktív tag

Helló mindenkinek!
Pár hónapja van meg az ipod touchom és nagyon szeretem 4g:)
Az lenne a kérdésem hogy azt hogyan tudom megoldani hogyha ledobtak iskolában a wifiről??
Letöltöttem a macx4-et azzal tudom módosítani a következő újraindításig a mac adressemet,de szerintem ip alapján dobtak le...
Ha rámegyek a kis kék nyílra a wifi neve melett és static ip-be beírok egy random ip-t akkor meg egyszerűen nem hajlandó azzal kapcsolódni....
Valaki tudna segíteni mi a megoldás erre a problémára?:)

(#38978) hemaka válasza ben800 (#38977) üzenetére


hemaka
nagyúr

Általában mac-ip párosítás éppen ezért jó, mert sehogy nem fogod tudni használni. Gondolom nem véletlenül dobtak le a hálózatról. :D

(#38979) andew válasza ittakary (#38947) üzenetére


andew
tag

csak aztán nehogy úgy járjon a dropbox is mint a megaupload :U aztán megy a fejforgatás...

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#38980) zack


zack
nagyúr

Úgy néz ki délután Galaxy Nexus tulaj leszek. ;] Ha elviszik az i4-et... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38981) andew válasza zack (#38980) üzenetére


andew
tag

te jó isten.
hamarosan viszont látunk szerintem :D ;]

[ Szerkesztve ]

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#38982) Giovanny


Giovanny
őstag

Sziasztok,nagyon akartam egy 4s-t,de meggondoltam magam :K Inkább várok i5-re,szóval lehet tudni kb.mikor lesz kapható a mi kis országunkban? Azért döntöttem úgy mert i4 már volt nekem és 4s valahogy nem látom értelmét megvenni.

Zero Defect.No Compromise !

(#38983) ben800 válasza hemaka (#38978) üzenetére


ben800
aktív tag

Azért mert tanári hálózat,és mi nem használhatnánk:D
Amúgy static ip-vel hogy tudom használni vagy valami ip changer progi nincs rá??
Nem találtam google-ban semmit 2 óra alatt...

(#38984) Blaise válasza ben800 (#38983) üzenetére


Blaise
veterán

Gondolom általános, vagy középsulis vagy...tanulj inkább :DDD

(#38985) DanielK válasza zack (#38980) üzenetére


DanielK
addikt

:Y

Ki akar fogadni, hogy zack mennyi idő múlva lesz újból iPhone tulaj?
Én 1 hónapot adok neki! ;]

[ Szerkesztve ]

(#38986) Criton válasza DanielK (#38985) üzenetére


Criton
veterán

Ha átmegyek a Nexus topikba szintén hülyeségeket kérdezni, akkor max 2hét és újra itt lesz :D

(#38987) ittakary válasza andew (#38979) üzenetére


ittakary
nagyúr

Gyerekek teljes tevedesben vagytok!

100%ig legalis dolgokra hasznalom Dropboxot. Az egyetemi cuccaim alatt a PDFeket Word es Excel doksiakt ertem amikbol tanulok!

(#38988) DanielK válasza Criton (#38986) üzenetére


DanielK
addikt

Ez jó! :C
(Tetszik, ha van valakinek öniróniája! :K :P )

(#38989) Criton válasza DanielK (#38988) üzenetére


Criton
veterán

Semminél sem aggódom magam annyira szét mint ennél a telefonnál, a mai napig :D
AZ SK szervizes nagyon rendes volt és minden kétségemet eltüntette :D
Nagyon jól tudom, hogy sok f*****ot kérdezek :D

(#38990) xlife11 válasza Giovanny (#38982) üzenetére


xlife11
senior tag

i5 nincs még, és októberig szerintem nem is lesz.

(#38991) icecave


icecave
nagyúr

Na kb. egy órával azután,hogy leadtam az utolsó pályát a kiadónak a játékhoz, el is szállta gépem :D
Csomó ideig szenvedtem, de a win 7 csak nem javítota meg magát. Eszembe jutott, mekkora mák, hogy ha újra is kell telepítenem a rendszert, nem gond, hisz az iTunes-t és a cuccokat már rég elraktam a rendszerpartícióról, a backupom pedig iCloudban van régóta.

Aztán végül csak helyrehoztam, nem kellett telepítgetnem.

A másik, hogy behánytak az AAA akkujaim, és mondom,ha már iPadhoz is "rácsattinthatós" dugvilla adapteres tölltő van, akkor Apple akkukat veszek, szintén olyan adapteres töltővel: Apple Battery charger. 6 akku volt hozzá, és a vicces,hogy a hasonló minőségű eneloop elemekből is ennyibe kerülne töltővel egy szett. Akkor már inkább Apple :)

(#38992) zack válasza DanielK (#38985) üzenetére


zack
nagyúr

Egy 720p kiejlzőről nem hiszem hogy váltani fogok. ;]
Bár nem minden a kijelző. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38993) Kommy válasza icecave (#38991) üzenetére


Kommy
veterán

Mivel ezek is eneloop akkuk, csak át vannak matricázva :DDD .

Mekkora töltöttséget ír ki az Apple bill ha azokat az aksikat rakod bele?

(#38994) icecave válasza zack (#38992) üzenetére


icecave
nagyúr

Jaja, kétkezes kezelés biztosan praktikus hosszútávon ;) :D Vagy max közelebb pakolod a sokszor használt ikonokat, odáig, amíg elér a hüvelykujjad.

kommy: na, király, akkor megnyugodtam, hogy megvannak minőségre, mert majdnem eneloopokat vettem. 1900 mAh-ak egyébként.

A bill nem ír ki töltöttséget, windows-hoz használom. Led meg csak 1 van rajta. Nem abba lesz,hanem a Logitech performance egeremhez. Grafikusként kicsit hamar tönkrevágtam előző akkukat is, modellezéskor szinte füstöl az egér, úgy klikkelek, stb :D

[ Szerkesztve ]

(#38995) andew válasza ittakary (#38987) üzenetére


andew
tag

:DDD

megauploadra se mindenki warezt nyomta.

na mindegy :R

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#38996) Kommy válasza icecave (#38994) üzenetére


Kommy
veterán

Nem is tudtam, hogy windows-on nem jelzi, ki igaz ott sokat nem használtam.

(#38997) icecave válasza Kommy (#38996) üzenetére


icecave
nagyúr

A billbe mennek a régi akkuk, igen keveset fogyaszt a bill, még ezekkel az "egyébként pikk-pakk lemerül már" akkukkal is ellesz jóideig.

(#38998) ben800 válasza Blaise (#38984) üzenetére


ben800
aktív tag

Középiskola:D
De azért szünetben(ha már 15 perces) jól esik megnézni az e-mailjaimat az időjárást a híreket stb:D

(#38999) andew válasza ben800 (#38998) üzenetére


andew
tag

100MB-s netcsomag... :U

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#39000) DanielK válasza ben800 (#38998) üzenetére


DanielK
addikt

Akkor inkább tanulj még!
Este megnézed az emailjeidet és a híreket is. Szocializálódj, ha már iskolában vagy... :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.