Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35201) vadászcsiga válasza icecave (#35198) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Finoman belinkelted a wikit ez tetszik :DDD

(#35202) Criton válasza máyköl (#35196) üzenetére


Criton
veterán

Addig tartsam lenyomva ameddig az alma nem jelenik meg?

Valamint mi az a DFU?Elcseztem valamit ha az?

(#35203) máyköl válasza Criton (#35202) üzenetére


máyköl
veterán

Igen, addig.
Ha most normálisan tudod használni akkor nincs dfu -ba.
No para. :N

(#35204) vadászcsiga válasza Criton (#35202) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szervizmód, első hsz.

(#35205) tomcsi válasza vadászcsiga (#35189) üzenetére


tomcsi
senior tag

ios 4 van rajta..:)

(#35206) Criton válasza máyköl (#35199) üzenetére


Criton
veterán

Ha jól értelmezem pár oldal leírását akkor DFU mód csak úgy hozható elő hogy fut az iTunes valamint a telefon rá van kötve a gepre.Lehet rosszul értelmeztem.
De ha DFU, akkor ha rendesen ki valamint be kapcsolom a telefont akkor mar nem DFU?
Egyébként ez a Home+Power dolog csak a memóriát pucolja ki?

(#35207) icecave válasza máyköl (#35200) üzenetére


icecave
nagyúr

Óóó, nem értem én félre... egyszer volt egy Nokia 6500 slide telefonom. Egyik nő ismerősöm megkérdezte, hogy "akkor ez ilyen felcsúsztathatós telefon?" Mondom: "Hát, ahogy érzed" :D

Hogy ON is legyek: másnak jól működik a lockinfo? Pl. pillanatnyi hőmérsékletnek itt Budapesten -3 fokot ír, míg awin 7 a gépemen nullát. Akkor most melyiknek lehet hinni?

(#35208) vadászcsiga válasza tomcsi (#35205) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor marad az iTunes backup.

Icecave
Az orrodnak. Nyisd ki az ablakot és dugd ki :)

[ Szerkesztve ]

(#35209) Ragnar95 válasza Criton (#35206) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem.
DFU-hoz nemkell gépre dugni, csak kikapcsolt állapotban 3mp power gomb, majd 15mp home+power, majd 10mp home gomb nyomvatartás.
icecave: gondolom más sdatbátist használnak és máshol vannak a mérőállomások :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#35210) __H4X0R__ válasza Criton (#35206) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

DFU Modeba rakni a készüléked csatlakoztatás nélkül is meglehet csinálni.
5mp Power gomb, 10mp Home+Power gomb, 15 mp home gomb nyomvatartása. Utána DFU ba kerül. Kiugrasztani pedig a Home+Power együtes nyomvatartásával tudod kb 30 mp.

A Hard Reset igen, az kipucolja a szabad RAM-ot.

Ragnar95 felcserélted a DFU nál az idötartam sorrendet:)

[ Szerkesztve ]

www.kristofnagy.com

(#35211) máyköl válasza icecave (#35207) üzenetére


máyköl
veterán

Lockinfot ma töröltem le, nekem lassíttta a telefont. A notification center folyton belaggolt, mikor lehúztam, stb...

(#35212) manchester85


manchester85
addikt

Icecave-et ma estére már nem kell komolyan venni, hisz még a szokásosnál is hülyébb. Röviden és tömören: rövidet és töményet ivott. :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#35213) Pastika


Pastika
tag

Sziasztok. Azok segítségét szeretném kérni, akik iPhone 4S telenor kombinációban nyomják.Tudom nem szerencsés párosítás ;]
Gondolkodom egy 4S-ben, de rengeteg helyen olvastam már, hogy nem szeretik egymást a telenor kártyával. Olvastam felemás infókat, hogy 128K kártyával jó, de volt akinek azzal sem. Most mi a helyzet, melyikkel megy normálisan?
Nekem most sima 4 van, lecseréltettem a kártyámat 128K-ra aztán abból csináltam microsimet vágóval. Alapvetően így mennie kellene?

Köszi!

(#35214) icecave válasza máyköl (#35211) üzenetére


icecave
nagyúr

Ezért alkalmaztam azt, amit pár napja valaki tanácsolt: feltettem a barrel-t, és minden jó azóta. Alapból én is törölni akartam a lag miatt.

manchester85: hát az nem cikibb, mint a pár nappal ezelőtti sp*rmás ügyed :D

[ Szerkesztve ]

(#35215) manchester85 válasza icecave (#35214) üzenetére


manchester85
addikt

A számból vetted ki! :DDD

i6 Silver

(#35216) Cool Face


Cool Face
aktív tag

egy olyan kérdésem van, hogy az usaban vásárolt iphone 4s-hez veszek egy applecaret Magyarországon akkor tudom majd érvényesíteni a garanciát vagy csak marad ugyan úgy az usaban? Szerintem működnie kellene a dolognak, ráadásul nem is drága és 2 baleset kár is van benne. valaki tud róla valamit?

(#35217) icecave válasza Cool Face (#35216) üzenetére


icecave
nagyúr

Én megkérdeznék egy APR-t, mi erről az álláspont, Starking pl.

manchester85: hát te is formában vagy ma... :DDD

vadászcsiga: verbálisan izgalmasabb :D

[ Szerkesztve ]

(#35218) vadászcsiga válasza manchester85 (#35215) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Meddig flörtöltök randizzatok már. :)

(#35219) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Ezzel a Bumperrel van valakinek valamilyen tapasztalata?(Nem a feldugásra gondolok :D )
Tyre Polymer Jelly Ring Iphone 4/4S

[ Szerkesztve ]

(#35220) __H4X0R__ válasza icecave (#35214) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Ha tetszik a Barrel, akkor ajánlanám figyelmedbe a Springtomize 2-t:) 2011 legjob tweakje volt, ha jól emlékszem:) repo vagy a bigboss, vagy a http://sinfuliphonerepo.com/

www.kristofnagy.com

(#35221) icecave válasza __H4X0R__ (#35220) üzenetére


icecave
nagyúr

Láttam már, de nem tudom, megvegyem-e, mivel félek, hogy összeakad a most használt cuccaimmal (barrel, copic, SBSettings, direct closer pro, stb).

(#35222) Cool Face válasza icecave (#35217) üzenetére


Cool Face
aktív tag

kösz, beszélek velük

(#35223) TonTomika válasza b4zsi- (#35219) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Húha, ez engem is érdekelne! :) Ha szilikonos akkor jöhet!

(#35224) b4zsi- válasza TonTomika (#35223) üzenetére


b4zsi-
őstag

Annak tűnik.
1:38tól
Azt nem tudom milyen védelmet nyújt... Most inkább tokok helyett bumperekben gondolkodom. Az Ultra Case Ultra Slim meg ez tetszik... Azt nem tudom túl lóg-e valamennyire a kijelzőn mert akkor egy minimális védelmet azért biztosítana.

(#35225) Criton


Criton
veterán

A diagnosztika alatt másnak is sok log van?
Én találtam egy olyat,hogy Boot failure count 1, meg Resetcount...Ezek pontosan mik?
...tudom google

(#35226) majestic


majestic
őstag

http://pod2g-ios.blogspot.com/2012/01/ipad-2-501-untethered.html

Na és hol a JB :F

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#35227) icecave válasza majestic (#35226) üzenetére


icecave
nagyúr

A helyében még én is várnék, és csak morzsákat osztogatnék. Miért? Hát csak nyomogassák még azt a donate gombot...

(#35228) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok!

Ma probaltam egy iPhone 4-et... Nem tetszett a Skype integracio.
Olyan volt, mint PC-n. Meg kell nyitni a Skype-ot, hogy tarcsazzon.

Az Androidon viszont nagyon tetszik, hogyan a tarcsazoban lehet
kivalasztani, hogyan hivom a celszemelyt.

Latott mar valaki iOS 5 Skype integraciot?
A boltban nem voltak hajlandoak megmutatni...
Es elvileg van iOS 5 az S-telen iPhone 4-re is.

Elore is koszi a segitseget!

Udv,

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#35229) bandigno válasza icecave (#35207) üzenetére


bandigno
senior tag

Két napja én is figyelgetem az időjárásjelzőket, mindegyik össze-vissza mutat!
Neked mi tűnik hitelesebbnek? Gyári vs Lockinfo? Bár nincs jb-em, nem is lesz egy ideig..:) Az AccuWeather is mutat bolondságokat, pl h szél van, minusz x fok (a gyárihoz képest 3 fokkal melegebb, stb)!

Létezik vmi megbízhatóbb és hitelesebb időjárás program? Legalább azért minimum a fél órás dolgokba essen bele pontosan! :D Nem úgy, mint reggel, hogy napsütés és -3 fok, közben meg kint egy órája havazott és volt -5 :D

tvamos: use android, ha az tetszik! :) itt alkalmazások vannak...a gépen is, ha vkit skype-on akarsz hívni, akkor elindítod a programot! ;) csak mint az msn-t! Ez iOS, bár lehet JB-elve lehet vmit okoskodni!

[ Szerkesztve ]

(#35230) tvamos válasza bandigno (#35229) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem a Skype tetszik az Androidon.
Egyebkent meg az iPhone tetszik...
Neked iPhone 4S-van? Vagy 4-en az iOS5?
Egyebkent meg kerdezni csak szabad. Nem?
Marmint, mielott veszek egy telefont sokert.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#35231) ittakary válasza tvamos (#35230) üzenetére


ittakary
nagyúr

Persze hogy szabad :)

Én pl egyenesen örülök neki, hogy a telepített Skype nem gányol bele a rendszerembe... Nekem jó az ahogy van: ha skypeolni akarok, fogom és megnyitom :)

(#35232) tvamos válasza ittakary (#35231) üzenetére


tvamos
nagyúr

De, ha a hatterben fut a Skype, azert csorog? Gondolom az megy!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#35233) manchester85


manchester85
addikt

Nem véletlen, hogy az iPhone az alkalmazásokra épít. Ha rendszerszinten integrálva lenne egy csomó dolog, az káoszhoz, átláthatatlan UI-hoz vezetne. Helyette van fél millió alkalmazás, és mindenki kedve szerint válogat. Itt egy app abban a pillanatban megnyílik, és nem kell bezárogatni őket, hogy ne haljon be tőle a rendszer. :)

Ittakary!

Nem, a 2S-ért. :DDD (Amúgy jaja, de nem az enyém, hanem anyámé. :DDD )

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#35234) ittakary válasza manchester85 (#35233) üzenetére


ittakary
nagyúr

...Remélem csak iPad3 miatt adod el a 2-t :K

(#35235) bandigno válasza tvamos (#35230) üzenetére


bandigno
senior tag

sima i4 iOS 5.0.1, és nekem is úgy tetszik, hogy ha szkájpolni akarok, akkor megnyitom :)
félre ne értsd, nem kioktatni akartalak, de ha neked az tetszik, akkor használd androidon, itt így mennek a dolgok! sokkal jobb, ha nem mos össze ezer meg ezer külső dolgot a kontaktokhoz meg főleg nem az appokat!
a settingsben be tudod állitani, h ha a multitaskban futtatod, mennyi ideig legyen online, szóval "csörög" a háttérbe rakva! ;)

(#35236) johnny_gold


johnny_gold
tag

Ez volt már?

Steve Wozniak az iOS-ről és Android-ról, tanúlságos...

“My primary phone is the iPhone,” Woz says. “I love the beauty of it. But I wish it did all the things my Android does, I really do.”

"There’s a theory that Android could do to iOS (Apple’s mobile operating system) what Microsoft Windows did to the Macintosh in the 1990s. Microsoft triumphed because it licensed its software to many different hardware makers and ultimately had much greater market share than Apple, which would only sell its operating system on its own hardware.

In the mobile space, Apple is using the same playbook, tying its software tightly to its own hardware. And with Android, Apple is facing the same kind of foe that it once faced in Windows. “I can see the similarity,” Woz says.

Worse yet, this time, he says, Apple is up against a stronger competitor, since in his mind Windows was never a very good program, while Android actually is. “There’s not as big a difference [between iOS and Android] as there was between Mac and Windows,” he says.

The other difference involves applications. It took a long time before applications looked as good on Windows as they did on the Mac. But with Android, that’s not the case. In fact, in some ways Android might have an edge."

Szerintem van benne valami...

(#35237) tvamos válasza bandigno (#35235) üzenetére


tvamos
nagyúr

Koszi!
Nekem arra kell a telefon, hogy gyakorlatilag folyamatosan fenn legyen a Skype-on.
(Ha csak telefonom van, siman eltelefonalok 20-30 ezret havonta.)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#35238) Ombi5 válasza Kommy (#35143) üzenetére


Ombi5
őstag

De arrol lenne szo,h kulfoldon, ha nincs bekapcsolva az adatcsomag, akkor eselytelen a location azaz a GPS, ez igy annyira baromsag?! :(
Kulonallo program felvan rakva az adott hely terkepevel Igo Primo , akkor mi a tokomert nem lehet hasznalni!? :( Ha nincs airplane modba,de adatcsomag kikapcsolva, akkor se megy! :(

(#35239) __H4X0R__ válasza Ombi5 (#35238) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Mert minimalis internetkapcsolat szukseges ahhoz hogy bemerje a koordinaltaid tudtommal...

www.kristofnagy.com

(#35240) Criton


Criton
veterán

Egy ismerősömnek mondtam ezt a DFU dolgot.
Nyugtassatok meg, hogy ha tegnap sikerült is belemennem az nem olyan dolog amivel szét lehet cseszni a telefont :F

Valamint a full restore -ra visszatérve, iTunes alatt ez hogyan is oldható akkor meg, nem updatelni szeretnék, mert szerintem az múltkor sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#35241) majestic válasza Criton (#35240) üzenetére


majestic
őstag

Nyugi, semmi baja nem lett a telcsinek!

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#35242) vadászcsiga válasza Criton (#35240) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nyugodj meg nem tetted dfu-ba csak beparáztattalak, hacsak azóta nem sötét képernyőd van. Megy rendesen a teló?

Full restore meg annyi hogy megnyomod a restore gombot, gondolom tudod melyik az.

(#35243) allando


allando
tag

Sziasztok. Szerintetek ezzel a 3g-vel mit lehet kezdeni?

Ez a hiba:4.2.1 es Szoftwer van rajta jailbreak elt
A wifi működik rajta
T-mobilos valami oknál fogva nem áll föl a hálózatra...
Amit beraktam T mobilos kártyát az le van járva És pint kért és nem írt ki semmit csak egy csík jelenik meg a térerőjelzőn mert edig vodafonosként használtam csak nemtudtam hogy jailbreak elt szoftver volt rajta és i tunes al frisítettem és akkor mindig Azt írta ki Rakjam föl Itunes ra Azóta új Szoftwer van rajta és azóta ilyen...

Ez kampec vagy javítható? Ha igen mi és mennyi lenne?

Köszi. (u.i. ezt néztem ki magamnak ezekkel a hibákkal elég olcsón - 22 ért)

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#35244) __H4X0R__ válasza Criton (#35240) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

A DFU miatt ne parazz, ez csak egy szervizallas. A home + power gombot tarts 30 moig nyomva tartva es akkor visszatersz normal modeba. Restore miatt nem kell aggodnod ez nem olyan... Ha megis restoreolni szeretnel, akkor toltsd le a softwaret barmely netes oldalrol majd shift+restorer nyomj, betallozod a softwaret, es vegig megy a folyamt majd kesz. Ha olyan software re akarsz restoreolni amit az Apple nem ir ala akkor csak ugy tudod ezt visszatolteni ha van lementett SHSH-d az adott softwarehez. Ha arra akarsz visszatolteni amit az Apple alair, pl most az 5.0.1 akkor minden tovabbi nelkul le fog futni...

www.kristofnagy.com

(#35245) __H4X0R__ válasza allando (#35243) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Ha ha megint unlockolni akarod... Akkor nezd meg mi a baseband szama a telefonodnak. (beallitasok-altalanos-info-modem firmware) majd keresd meg googleben h az ultrans0w mely basebandeket tamogatja. Ha valamelyik megegyezik, akkor nyert ugyed van es tudod fuggetleniteni.... Gondolom ezt szeretned, vagy tevedek?

www.kristofnagy.com

(#35246) allando válasza __H4X0R__ (#35245) üzenetére


allando
tag

Szia,

Ezeket az eladó írta és én megvenném a telót, csak nem tudom így érdemes-e látatlanba belevágni.

Pontosan ez lenne az:

http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefon/apple_iphone_mobiltelefon/iphone_3g/apple_iphone_3g_8g_1536790304.html

[ Szerkesztve ]

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#35247) __H4X0R__ válasza allando (#35246) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Minden javithato:) bar en azt mondom neked h 3G helyett inkabb egy 3GS-t vegyel, mert gyorsabb frisebb, es persze jobban tudod hasznalni a mindennapokban. ;)

www.kristofnagy.com

(#35248) allando válasza __H4X0R__ (#35247) üzenetére


allando
tag

Köszönöm.

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#35249) Criton válasza vadászcsiga (#35242) üzenetére


Criton
veterán

az elején mikor azt a bizonyos kombinációt csináltam akkor elég sokáig sötét volt a kép, majd jött az alma és megint sötét lett. Utána elég hosszasan kellett nyomnom, hogy bekapcsoljon a telefon, de megy, nem tapasztaltam semmit csak mint ha most lassabb lenne :(

SZERK: szóval a DFU csak egy szervizállás, amivel nem lehet a telefont elrontani :F

[ Szerkesztve ]

(#35250) Salex1 válasza __H4X0R__ (#35239) üzenetére


Salex1
senior tag

Na erre kíváncsi lettem, kikapcsoltam a 3G-t az adatkapcsolatot és a WIFI-t és az IGO PRIMO rendben talált GPS-jelet. (IOS5.0.1)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.