Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24601) vadászcsiga válasza rolcsibácsi (#24598) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát persze hogy nem azt indítja hiszen tudod hogy a gyári appok elsőbbséget élveznek. Most hogy már 2 órája tesztelem a Capricciot valószinűleg fiókba kerül az Equ mert több körrel veri azt főleg hogy flacot is játszik. Plusz feleslegesen bonyolult a kezelőfelülete, nem a vezérlés van előtérbe helyezve. Olyan alapvető frissítést jött rá nemrég amit minden harmadrangú lejátszó tud: lockscreenen, és taskbaron való vezérlés. Hosszú ideig nem volt képes erre.

[ Szerkesztve ]

(#24602) kisÁdi válasza Bling95 (#24600) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Vegyél egy feketedobozt rakd bele a telefont és úgy vidd magaddal.Persze rendesen biztosítsd bele a készüléket aztán nem lesz annak semmi baja:D

[ Szerkesztve ]

(#24603) snooze válasza Bling95 (#24600) üzenetére


snooze
veterán

nekem van egy,ami ehhez hasonlo,zsir uj,és ennél joval olcsobban..ha érdekel..

GO Gunners!!!

(#24604) Bling95 válasza kisÁdi (#24602) üzenetére


Bling95
őstag

nemér viccelődni, bent fakszek a hóba zsebembe a telefonnal, vagy ráesek vagy valami...

inkább költök 10-t egy ilyen vacakra mint hogy tönkretegyek egy 180 ezres telefont:D
nameg osztálykirándulások stb stb... elhagyni soha nemfogom de azért néha jól jönne egy ilyen....

snooze: azért néztem konkrétan ezt a típust mert nagyon meggyőzőnek tűnik :K

[ Szerkesztve ]

(#24605) kenny123 válasza kenny123 (#24577) üzenetére


kenny123
addikt

Valaki? Tényleg fontos lenne. :)

yo

(#24606) vadászcsiga válasza kenny123 (#24605) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt komolyan kérdezed? Hát a backup mire való szerinted?

(#24607) Stiegliz válasza Bling95 (#24604) üzenetére


Stiegliz
tag

ez ? valahol láttam még ehhez hasonlokat,de pasz, h hol..

(#24608) kenny123


kenny123
addikt

Neharagudj, csak a gyári backuppal nincsenek jó tapasztalaim. Régebben volt hogy vagy nem pakolt vissza semmit, vagy a hibátlanul lementett backup osszeszarta magát, és nem engedte feltenni.

Szóval a gyári backup biztosan lementi a hívás listát, smseket, üzeneteket?

yo

(#24609) Ragnar95 válasza kenny123 (#24608) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen.De ha biztosra akarsz menni, töröld a mostani backupod és csinálj egy újat ;) Mert ha véletlenül a mostani hibás, akkor amit erre rámentesz, azis az lesz, de ha törlöd, akkor az új az jó lesz ;)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#24610) vadászcsiga válasza kenny123 (#24608) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mindent lement. Egy pillanatnyi állapotot örökít meg olyan szinten hogy még az utoljára megnyitott appok is ott vannak a taskbarban.

(#24611) jilian válasza Lmh (#24599) üzenetére


jilian
addikt

Kipróbàltam amit te irtàl azt is.
Végülis erre gondoltam, igaz nem teljesen az amit 20 èvvel ezelött toltam egy jàtèkteremben kemèny 10 Ft -ért.. De megteszi. :R
Liberty Wings -et próbâld ki, az se rossz. :K

(#24612) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#24610) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Amíg nem volt iCloud addig úgy mentettem backupot hogy bezartam az összes programot és kitakaritottam a memóriát. Ez amolyan rituálé volt.

(#24613) pite4 válasza Bling95 (#24604) üzenetére


pite4
tag

Jelenleg egy ilyet használok: [link] . Igaz hóban még nem feküdtem benne. Elég masszív. Ha ráesel úgy hogy a zsebedbe van, sztem nem lesz probléma ;)

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#24614) kejfel


kejfel
tag

Sziasztok!

iOS5.0.1 en mi a megodás arra hogy hogy ha szürke az összes Instolluos-ból telepített ikon?
JB van fenn.

(#24615) ittakary válasza vadászcsiga (#24610) üzenetére


ittakary
nagyúr

Pontosan :K Jobb nem is kell :)

(#24617) zsolti093


zsolti093
tag

Miért nem működik a mozgásérzékelő az iphone 3gs-emen telefonálás közben?

Kíváncsi voltam, hogy milyen belülről az iphone és szétszereltem, úgy ahogy a videóba, és most ahogy összeraktam a mikrofonja elég halk, és felül a kijelző felett is az a 3 pont nem érzékeli ha a fülemhez teszem telefonáláskor, és nem megy el a kép, ahogy eddig, és belső hangszórója sem szól, csak a külső. Mit lehet ilyenkor tenni, mit tettem vissza normálisan? Kérlek segítsetek!

Apple iFan

(#24618)



őstag

Tok

Itt lehet válogatni.

(#24619) Mr X válasza zsolti093 (#24617) üzenetére


Mr X
veterán

A szalagkábeleket nézd át. Gondolom nem csatlakoztattad őket rendesen.

(#24620) zsolti093 válasza Mr X (#24619) üzenetére


zsolti093
tag

De a mikrofonja mostmár egész jól megy,de a belső hangszóró, meg az a távolságérzékelő sem működik, miért?

Apple iFan

(#24621) Mr X válasza zsolti093 (#24620) üzenetére


Mr X
veterán

Mert mindkettő azokon a szalagkábeleken csatlakozik az alaplaphoz, amiket kihúztál, mikor leszedted az elejét. Jó esetben csak nem jól dugtad vissza őket.

(#24622) icecave válasza zsolti093 (#24620) üzenetére


icecave
nagyúr

Mégis így látatlanban milyen választ vársz a kérdéseidre? Ha jól összeraktad volna, akkor most nyilván működne. Nézd át még egyszer, aztán ha nem jó, vidd el olyanhoz, aki nem kíváncsiságból szerel iPhone-okat, hanem mert ért hozzá. :U

(#24623) zsolti093


zsolti093
tag

Elromlott a kijelzőm... :F
Mennyibe kerülne egy új kijelző? Ha lehet Békéscsabán!

Apple iFan

(#24624) Misi1979 válasza zsolti093 (#24620) üzenetére


Misi1979
őstag

és mind a két hangszóró szól alul?

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#24625) Mr X válasza zsolti093 (#24623) üzenetére


Mr X
veterán

Megint szétszedted gondolom. :D

Új alkatrészek. De jobban jársz, ha veszek vateráról vagy ebay-ről egy alaplaphalott készüléket, esetleg csak alkatrészt. De bízd rá a cserét valakire, aki meg is tudja csinálni.

Misi1979:

:DDD Ne kergítsd meg még jobban. :D

[ Szerkesztve ]

(#24626) eszgé100 válasza jilian (#24597) üzenetére


eszgé100
őstag

iFighter 1945

Szerintem ezt keresed

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#24627) norbesz74 válasza kenny123 (#24581) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Három negyede se igaz ebből, de ha én. Káromkodás volna akkor nem 3 napos tiltást kaptam volna. Viszont itten a bűnözők meg szépen eldegelnek.;)

(#24628) zaskar


zaskar
senior tag

Sziasztok! Vettem egy 4-est(Android után), próbálom kiismerni...Tudnátok ajánlani olyan böngészőt amiben a betűméretet előre be lehet állítani nagyobbra, és a tördelést tudja nagyobb méretű betűkkel is? Atomicot próbáltam, azon kívül tud ilyet valamelyik? Köszönöm.

(#24629) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

tok erdekes hogy a baratnom i4s-e elobb felkel a lezart kijelzojebol mint az enyem ha a home gombot nyomom meg ugyanakkor, majd egy masodperccel, ja viszont a power gombot nyomom akkor mindketto egyszerre ter magahoz.. azert hasonlitottam ossze a kettot mert ereztem h az enyem belassult a restore ota ami igy egy hete volt. mindketton 5.0.1van, a kulonbseg annyi a ketto kozott h az ove 16gigas, enyem meg 32, es neki felog van pakolva, nekem meg olyan 23giga zene, meg appok..

(#24630) samgar


samgar
őstag

Be lehet valahol állítani, hogy ne kérje állandóan a store a passwordot?

Oppo Find X5 PRO

(#24631) tamist66


tamist66
csendes tag

Öt nap után a "24460" bejegyzésben leírtakra a megoldás(iTunes-WinXP telepítés): AppleSoftwareUpdate.msi régebbi verziójának letöltése, telepítése. Ezzel letölteni a kívánt elemeket-telepíti is. Minden OK.
Más: Telenorosoknál az iTunesben "frissítések ellenőrzése" 1634 hiba. Készülék Airplane üzemmódba és minden fut szépen.

(#24632) DanielK válasza jilian (#24597) üzenetére


DanielK
addikt

Ace Fighter? :K

(#24633) Lmh válasza DanielK (#24632) üzenetére


Lmh
őstag

F.A.S.T?

szerk: jah most olvasom vissza, h közben megtalálta :) akkor a Liberty Wings volt ezek szerint. Közben kipróbáltam. Nekem kicsit hosszu egy pálya, amúgy nem rossz. ;)

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#24634) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

ranyomtam egy appra ami korabban megvolt, de most fizetoskent szerepel es letoltesnel nem irta ki azt amit szokott hogy ez ingyenes mert mar megvan.. hol lehet megnezni h akkor most fizettem e erte vagy sem?

(#24635) StLui válasza samgar (#24630) üzenetére


StLui
veterán

az nem nagy baj, ha nincs beállítva, főleg ha van bankkártya mellérendelve, nekem a fiam már véletlenül megvett volna pár app-ot :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#24636) Orient84


Orient84
aktív tag

miért van az ha emailt írok,akkor a tárgymezőbe elég egy laza kis érintés és már írhatok is,de ha a címzettet akarom beírni,olyan erővel kell rányomni,hogy beszakad a kijelző :),mer más különben nem tudom beírni

(#24637) Lmh válasza rolcsibácsi (#24634) üzenetére


Lmh
őstag

Hát nekem sem írja ki asszem. Nekem úgy van, hogy Appstore-ban az update fülnél van egy olyan, hogy Purchased és ott van minden amit már valaha letöltöttem, akár fizetős, akár nem. Én már töltöttem le onnan olyat, amiért már anno fizettem és nem vont le ujra pénzt. Ha ugyanazzal az app accal töltesz le, akkor sztem semmiképpen nem fogja kifizettetni, tudja ő, h már egyszer kifizetted.

Orient: érdekes kérdés :S A nyomás erősségének nem lehet hozzá köze tudtommal, mivel elektromos zavart keltesz a képernyőn az érintéseddel és azt érzékeli a teló, vagy valami ilyesmi:P Sztem valami olyasmi lehet, h még valamit gondolkozik a rendszer és azért nem veszi be, vagy... hát nem tudom, nem akarok hülyeségeket ötletelni,mert csak értelmetlen feltételezések lennének :) Valakinek talán van valami okos ötlete.

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#24638) t-bali3


t-bali3
senior tag

Sziasztok!

Milyen megoldas van iphone 4-nél a futó alkalmazások gyors bezárására?
Eddig csak azt talaltam meg, hogy 2xmegnyomom a gombot majd egyesével bezárogatom a futó alkalmazásokat.

(#24639) Ocarina válasza t-bali3 (#24638) üzenetére


Ocarina
aktív tag

JB nélkül csak ez a megoldás.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#24640) Lmh válasza t-bali3 (#24638) üzenetére


Lmh
őstag

icecave: Akkor letöltöm ujra a magyar-angol szótárt xD azóta fizetős lett:P remélem menni fog, mert asszem elég drága lett:P

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#24641) icecave válasza Lmh (#24637) üzenetére


icecave
nagyúr

Sőt, ha valami ingyenes volt és letöltötted, majd fizetős lett, akkor sem kell fizetni érte, ha leszeded megint.

t-bali3: Jb után van rá, gyárilag csak amit írtál.

(#24642) t-bali3 válasza icecave (#24641) üzenetére


t-bali3
senior tag

Köszi mindkettőtöknek, akkor marad ez.

(#24643) zsolti093 válasza Misi1979 (#24624) üzenetére


zsolti093
tag

Nem, de eddig is csak az egyik szólt!

Apple iFan

(#24644) ittakary válasza zsolti093 (#24643) üzenetére


ittakary
nagyúr

Csak hülyéskednek veled :D Alul csak az egyik lyuk a hangszóró, a másik a mikrofon...

(#24645) gaborh válasza (#24618) üzenetére


gaborh
aktív tag

Valaki rendelt már innét?

Gábor

(#24646) zsolti093 válasza ittakary (#24644) üzenetére


zsolti093
tag

Jah, ok. Mostmár csak kijelző kéne...

Apple iFan

(#24647) icecave válasza gaborh (#24645) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem még, de lehet fogok, a legtöbb tok olyan olcsó, hogy ha nagyon sz*r, akkor is megéri :D

(#24648) gaborh válasza icecave (#24647) üzenetére


gaborh
aktív tag

:DDD

Gábor

(#24649) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Már régóta szeretnék egy külső akksit az iPhone-omhoz,de elég drágák általában, így gondoltam rendelek eBayről egyet.
Szerintetek lehet ezekkel bármi probléma? Gondolom nem olyan minőségiek, mint a 8-10ezer forintosak,de 6 $-ért nem is várom el ezt.De baja az iPhone-nak nem lehet attól, hogy ilyennel töltöm, ugye?
Ezen kívül egy fém hátlapon is gondolkozom, azzal lehet bármi probléma? (Azt tudom, hogy elveszik a garancia, de ha visszarakom az üveg hátlapot és úgy viszem szervízbe, akkor nem lehet probléma, ugye? )

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#24650) máyköl válasza Ragnar95 (#24649) üzenetére


máyköl
veterán

Szerintem mindkettőt hanyagold.
A külső akksit egyszerűen nem merném feltenni az iPhonomra, a fém hátlapnál meg elvileg elveszik a garancia, mert a szerviz látja, ha a hátlap le volt már szedve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.