Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17851) vadászcsiga válasza máyköl (#17848) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A DSLR gépek pedig soha nem lesznek veszélyben. Ne hülyéskedjünk már

A szmájlit a mondatom végen vedd figyelembe!

Egyébként belterben az átlag dslr optika is halott.

[ Szerkesztve ]

(#17852) máyköl válasza vadászcsiga (#17851) üzenetére


máyköl
veterán

:)

(#17853) kleinguru válasza zack (#17807) üzenetére


kleinguru
addikt

JB-s vagyok én is. Installous is fenn van, és az apookat is megvásároltam, ami jó azért fizetek, főleg, hogy nem olyan nagy összeg (kivétel akad):D

Jah és a cydiás appokat is megvettem...

call counter 3
data counter
camera button ( már nincs jelentősége )
celeste (8$ még az elején meg tudtam venni)

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#17854) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nézzetek a Hacktion-t az M1-en teli van Apple cuccokkal a starking szponzorálja. Olyan programokat használnak amik csak jb-vel lennének megvalósíthatóak.

(#17855) whited


whited
addikt

-

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#17856) whited


whited
addikt

sziasztok
Sbsettings-be miért van az hogy egyes témák, opciói pl az airplane kis képe nem látható csak a felirat? :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#17857) szilrobi válasza tevfik (#17730) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Az enyém eladó, ha érdekel! :DDD

Vadászcsiga: tokban azért nem ejtem el, mert nagyon vigyázok rá :U Erősen szorítom a tokot:) de ilyet még nem láttam egy készüléknél se, ha fejjel lefelé fordítom, és a két szélén fogom, akkor saját súlyától csúszik ki belőle a telefon.

Mondjuk farmer zsebben nincs gond, de egy tágabb zsebben már nem biztonságos. Viszont én nem tennék rá semmilyen keretet, vagy olyan tokot, amiből nem lehet kikapni, ha hívnak. Ezt a műszaki csodát vétek lenne egy bumper mögé rejteni és a csúcsminőségű anyagokat olcsó gumival meg műanyaggal burkolni! :Y

Zack: nem lehet hogy az én tokomnak nem stimmel a mérete? neked is ilyen könnyen kijár belőle. Régi mobiljaim a mai napig karcmentesek...és egyik sem volt 9 ezres bőrtokban :U

[ Szerkesztve ]

(#17858) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#17851) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De azért a legtöbb DSLR gépen van vaku is és elég sok jelenet mód, amivel elég jó képeket lehet készíteni beltérben/sötétben is :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#17859) icecave válasza whited (#17856) üzenetére


icecave
nagyúr

Mivel ezek a témák mind olyanok, hogy valaki kedvtelésből csinálgatta őket, így ha valaki lusta volt 1-1 ikont normálisan megrajzolni, akkor egyszerűen nem tette meg.

(#17860) whited válasza icecave (#17859) üzenetére


whited
addikt

köszi, hogy mi mindíg megtaláljuk egymást ;] :DDD

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#17861) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#17858) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jelenet módokat meg vakut igazi fotós nem használ, előbbi helyett valamelyik manuális mód, utóbbi helyett meg külső vaku javallott. ;)

[ Szerkesztve ]

(#17862) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#17861) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De te az alap DSLR-ekről beszéltél ;] Profi fotós nyilván olyan optikát+vakut használ, amivel bármilyen fényviszonyok között tökéletes képeket tud készíteni :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#17863) Seep


Seep
senior tag

Erdekesseg a I4 tokkal szenvedoknek.

http://www.ckie.com/project/calypsocase

http://www.calypsocrystal.com/calypsocase

(#17864) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#17862) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem alap dslr-ről hanem átlag optikáról beszéltem.
Mindegy ebbe ne keveredjünk bele lényeg a lényeg, képeket nézegetve nem tűnik jobbnak a 4S-sel készült képek az i4-hez képest. Persze ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#17865) kenny123


kenny123
addikt

Az ios5 tweak list bővült egy menüponttal, amiben csak a notification center appjai találhatóak. [link]

yo

(#17866) máyköl


máyköl
veterán

iCloud.
Van már a képek között iCloud mappám. El is menti oda az elkészített képeket. De hogyan kerül ez a gépre? Mert ugye az icloud.com -on nincs fotó ikon...

(#17867) tevfik válasza máyköl (#17866) üzenetére


tevfik
tag

Igen, én sem találtam icloud.com-on a képeimet! :F

(#17868) Rigiboy


Rigiboy
tag

Üdv! Olyan kérsem lenne hogy Iphone 3g -n 4.2 ios van és eléggé lassú ezzel..hogy tudom visszarakni 3.1-esre?

(#17869) manchester85


manchester85
addikt

Úgy, hogy használod a keresőt ;)

i6 Silver

(#17870) Jojo5 válasza zack (#17784) üzenetére


Jojo5
őstag

Nálam most 20%-on van a teló
Használat: 6 óra 47 perc
Készenlét: 21 óra

Egész nap Wifin lógott hazafele meg 3Gn, notification bekapcsolva

nem tudom, hogy most ez jó-e vagy sem, de egész nap instagrammot nyomogattam, zenét hallgattam és játszottam valamint FBztem vele

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#17871) mondomén válasza máyköl (#17866) üzenetére


mondomén
őstag

Szedd le az icloud control panelt. Feltelepíted és be lehet állítani, hogy gépen hova mentse a képeket.

(#17872) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Miért van az hogy több converter is az AppStoreban 1Mb-ot 1000kb-nak számol holott helyesen 1024kb? Nem vagyok egy nagy informatika zseni ezért kérdezem ki a hunyó itt?

(#17873) tevfik válasza mondomén (#17871) üzenetére


tevfik
tag

Szerintem hozzám hasonlóképpen ő nem csak a gépre szeretné menteni mint pl dropbox, hanem a kép készítése után akár távolról is neten keresztül akár rögtön galléria nézetben az icloud.com oldalon. :R

(#17874) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Frissítettem: iPhone 4S kamera - LOGOUT.hu

Csináltam éjszakai HD videót, és odafigyeltem hogy módjával rángassam. Nagyon jó lett szerintem, bár néha nem találja a fehéregyensúlyt, de nem is biztos hogy baj.

Vannak normálisabb éjszakai felvételek. Közelről zajos és nagyon elkeni, de facebook méretben nagyon jó fotókat csinál sötétben.

Az akksi idő pedig mintha ma jobb lett volna.

(#17875) Bilux


Bilux
veterán

Porból lettünk porrá leszünk... :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#17876) whited


whited
addikt

Srácok az miért van hogy rá kattintok a játékra vibrál egyet és kidob, konkrétan be sem lep...
Sőt alkalmazasoknal is ezt csinálta kivéve a jbseket

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#17877) icecave válasza whited (#17876) üzenetére


icecave
nagyúr

Azok szokták ezt csinálni, amit nem veszel meg...
Ha meg megvetted, akkor írni kell mailt a supportnak, én is többször megtettem és javították is, ha nyűgöm volt.

(#17878) mondomén válasza tevfik (#17873) üzenetére


mondomén
őstag

Ő konkrétan azt kérdezte, hogy miként kerül a gépre.:) Én kipróbáltam ezt a fotó folyamot vagy mit, és szerintem az icloud.com-on nem lesz galéria a képeknek. Leszeded a kontroll panelt gépre és az automatikusan menti a gépedre a képeket. Én lőttem párat itthon és pár percre rá már a kijelölt mappában voltak a képek.

(#17879) whited válasza icecave (#17877) üzenetére


whited
addikt

Konkrétan angry birds amiket mind megvettem. Többi meg free program..

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#17880) Jojo5 válasza JulWCZar (#17874) üzenetére


Jojo5
őstag

Én meg találok valami mozgalmasabb témát akkor "megrángatom" a kamerát, hogy mennyire csúszik, illetve rakok fel 1-2 képet majd csak youtubre nem szívesen tölteném fel a dolgait, mert gondolom ront a minőségen vagy 1:1-ben nyomja fel ?

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#17881) icecave válasza whited (#17879) üzenetére


icecave
nagyúr

1. Töröld, töltsd le újra ami rossz (bár akkor veszik a mentés)
2. reboot (redsnow-s a tethered miatt, de ezt már tudod).

Én ezeket próbálnám első körben.

(#17882) GALARDO válasza Bilux (#17875) üzenetére


GALARDO
addikt

Érdekes, hogy még ott az iPod menü.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#17883) FefeeX válasza icecave (#17881) üzenetére


FefeeX
veterán

van arra JB app hogy ne vesszen el...

(#17884) icecave válasza FefeeX (#17883) üzenetére


icecave
nagyúr

JB app?

(#17885) Csabee.


Csabee.
nagyúr

iOS5-től jobban merül mind a 3GS mind pedig a 4 -es iphone.. mitől lehet? más is tapasztalt ilyet?

Üdv: Csabee.

(#17886) Rigiboy


Rigiboy
tag

Üdv! tudtok nekem adni egy linket amin custom firwarek vannak 3g-re??

(#17887) icecave válasza Csabee. (#17885) üzenetére


icecave
nagyúr

Persze, nekem is gyorsabban merül. Viszont ami érdekesebb, hogy mintha lassabban is töltene fel a telefonom... eddig is usb-n töltöttem, de mintha most sokkal tovább tartana neki...

(#17888) manchester85


manchester85
addikt

Nem kell hozzá custom. [link]

i6 Silver

(#17889) Csabee. válasza icecave (#17887) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az nem tűnt fel.. De most nem igaz hogy ennyire merül.. ez marha gáz..

Üdv: Csabee.

(#17890) Rigiboy válasza manchester85 (#17888) üzenetére


Rigiboy
tag

de kéne mert az itunes 1015-s hibát ír és azt írják custom firwwareval menne...:\

(#17891) manchester85 válasza Rigiboy (#17890) üzenetére


manchester85
addikt

Azért nem megy, mert nem vagy hajlandó továbbra se használni a keresőt...

Meg mi az, hogy "de kéne"? Most vitatkozunk, vagy mi? :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#17892) icecave válasza Rigiboy (#17890) üzenetére


icecave
nagyúr

A megoldás: [link]

(#17893) Incognito


Incognito
senior tag

Hi

Olyat tapasztalt már valaki, hogy az iTunes nem tudja szinkronizálni a kontaktokat? Nekem nem látja az alap windows kontaktokat. Ha ráklikkelek az info-nál, a konfigurálásra...semmi, ha megpróbálom legördíteni a listát, hogy mivel szinkronizáljon...semmi....
Nem értem, de nagy a gyanúm, hogy a számitógéppel van valami :-\

(#17894) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Én olyat tapasztalok hogy nem mindig cseng a telefon.. van hogy csak rezeg.. érthetetlen!

Üdv: Csabee.

(#17895) FefeeX válasza icecave (#17884) üzenetére


FefeeX
veterán

Appbackup a neve, JB-s app, azt hittem leesik amit akarok, és nem kell utánakeresnem, mi is volt az :)

Csabee.:vicces lenne, ha rezgő módban is csörögne :DD

[ Szerkesztve ]

(#17896) FefeeX válasza Csabee. (#17889) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem tudom, nekem eddig pozitívak a tapasztalataim.
Használat: 4 óra 45 perc
Készenlét: 1 nap 22 óra
20%
Ebből ma ment a netrádió 3G-n majdnem egy órát, míg bringáztam melóba, haza, stb. Az önmagában legalább 20%-ot szívott le, szokása szerint. Plusz reggelente appstore-ozom, töltök ezt-azt, azért az is közel 10%-ot eszik. Ezen kívül tőzsdét nézek, emailt nézek, telefonálok stb :) Rég bírt ki 24 óránál többet úgy, hogy 20% felett is marad...

(#17897) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Újratelepítettem az iTunest (10.5), hátha tudok backup-ot csinálni. Jelentem el sem indul.
Az első iPhone-omnál féltem ettől a fajta szinkronizálási rendszertől, később is volt némi gond, de most teljesen annyi. Megvan a drága telefonom és ami jó benne (többek között), hogy szinkronizálok, backup-ot készítek, az nem működik.
Este telepítettem fel, gondoltam csak reggel próbálom ki. Nem sikerült, jól indítja a napom. Sebaj, megszívják a gyerekek a suliban. ;]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#17898) Kommy válasza Mela Kehes (#17897) üzenetére


Kommy
veterán

Én uninstallálnák minden Appleprogramot programok hozzáadás/ eltávolításából, utána gép újraindít és iTunes újratelepít.

(#17899) Bling95


Bling95
őstag

11 órakor vettem le a töltőről , 6:45kor néztem

készenlét 7:45 perc
hsználat : 13 perc
akksi 95 %

(#17900) DanielK válasza Mela Kehes (#17897) üzenetére


DanielK
addikt

Csinálj egy @me.com-os email címet, azt add meg az iCloud címednek és wifi környékén csinálj egy backupot a felhőbe. Szerintem ez a legegyszerűbb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.