Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14151) zack válasza manchester85 (#14125) üzenetére


zack
nagyúr

Egyetértek.

Van egy sejtésem egyébként. :U
Van itt i5, de nem látták értelmét, hogy bedobják a közösbe. Valljuk be őszintén. Egyelőre az i4 még mindig a legjobbak között van, így házon belül lett volna konkurenciája egy komolyabb modellnek (i4 árcsökkenés, 3GS megszünése, stb.). Igazából az adu ász fegyverük megvan, de kíváncsiak, hogy az "ellenség" milyen puskaporral fog tüzelni. Ha veszélyben érzik a dominanciát, elő fogják húzni az ászt...Mert végiggondolva, nem éreztem logikusnak ezt az egészet ami ma történt. Ven e mögött valami, az szinte biztos. :U Így viszont nagyon is logikus lenne. Van egy sokkal jobb modell, amin akár még alakíthatnak is, a konkurencia újdonságainak szinvonalát figyelve a közeljövőben.
Én legalább is ezt csinálnám, a marketingesek helyében. Be lett jelentve a keynote, de igazából nem volt aktualitása egy teljesen új modell érkezésének, amit előre még nem tudtak. Nem kevés pénzt spórolnak ezzel, mert lényegében 2 modell fog a trónon csücsülni, a 4 és a 4S , és nekik jelenleg üzletileg ez a legjobb, mert dupla bevételt remélnek. Aztán a presztizs kütyüt majd bemutatják, ha ideje lesz.
Senki se legyen naív, hogy eltelt másfél év úgy, hogy csak egy i4S-re futotta, amihez lényegében nem is kellett fejleszteni illetve innovációt beletenni. Ez a mentalitás nem illik az Apple imidzsébe. Higgyetek nekem. ;] ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14152) ittakary válasza (#14127) üzenetére


ittakary
nagyúr

A hátam közepébe sem hiányzik ez a fícsör.

(#14153) vadászcsiga válasza llaszlo (#14149) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Milyen warezről beszélsz? Ez egy hivatalosan kiadott firware amit belinkeltem.

Yetike is megdorgált a semmiért :F

[ Szerkesztve ]

(#14154) Cathulhu válasza zack (#14151) üzenetére


Cathulhu
addikt

Te sem gondolod komolyan, hogy legyartottak x millio i5-t, de ugy gondoljak minek ez, es inkabb raktarozzak meg egy ideig :Y

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#14155) manchester85 válasza zack (#14151) üzenetére


manchester85
addikt

Ez majd kiderül, mindenesetre egyelőre élettelen "launch"-okat, 2 személyes sorokat kívánok a bevezetésre. :)

Valljuk be, hogy az Apple-re és a hazai szolgáltatókra is ráférne már egy kiadós pofára esés. :)

i6 Silver

(#14156) llaszlo válasza vadászcsiga (#14153) üzenetére


llaszlo
veterán

Ami fejlesztőknek elérhető és nem a mezei usernek.
Vagy úgy is mondhatnám, hogy a multiupload az mióta is az apple hivatalos forrása?

[ Szerkesztve ]

(#14157) vadászcsiga válasza llaszlo (#14156) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt sem tudod miről beszélsz inkább hagyjuk. Én nem multiuploadot linkeltem be.

(#14158) zack válasza Cathulhu (#14154) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor úgy fogalmazok, van egy adu ász, ami még nem volt bemutatható állapotban, illetve nem indult meg a sorozatgyártása, és direkt így tervezték, hogy a 4S lesz csak bemutatva.
Szerinted mennyi idő legyártani pár millió darab telefont? Pár hónap. Ha tudják hogy a konkurencia komolyat fog lépni, mire megjelenik, le is gyártották a pár millió darab i5-öt.
Gondolom formálható állapotban van még az újdonság, a konkurencia fícsörjeire reagálva.
Nem írtam sehol, hogy egy kész modellt fognak visszatartani.

llaszlo

Legszívesebben személyeskednék, de nem teszem. :U
Remélem látják a többiek is mekkora korrekt csávó vagy, és ha majd segítség kell, eszébe fog juni mindenkinek, milyen sokat tettél a topikért. :(

mod: Most látom, Androidos vagy. Hát... :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14159) válasza zack (#14151) üzenetére



őstag

"Senki se legyen naív, hogy eltelt másfél év úgy, hogy csak egy i4S-re futotta, "

Na ez a mondat nem jutott az eszembe. A következő generációs iPhone-hoz még csak most építik az infrastruktúrát lásd (14141.)

a_n_d_r_e_w

Az eladási statisztikákat figyelve el fog kelni. A mai napig vitték a másfél éves i4-t is. Ha nem megy árat fognak csökkenteni, de nem fog a nyakukon maradni.
Csak a Sprint 30millió iPhone-ra szerződött 4éves intervallumban, ez 20 milliárd dollár.

(ez is bizonyítja hogy az i6 már biztos fogja támogatni az LTE-t, csak a Mi szolgáltatók nem. Persze addigra k tudja.)

[ Szerkesztve ]

(#14160) mondomén válasza zack (#14151) üzenetére


mondomén
őstag

Ugyan így gondolom. Milyen lenne már, hogy 1,5 évig ez megy a szakemberek közt.
' -Te figy már, kéne bele valami, nem?
*Ja-ja, most hogy mondod, de mi?
-Áht azt hittem neked van ötleted, de szomorú vagyok hogy nincs
*Azt hitted mi hogy nincs, DE VAAAAN, rakjunk bele A5-öt!!
-Mit?
*Processzort...
-Jaah, oké'
Ha még nincs is kész, de az már szerintem biztos, hogy nem kezdeti stádiumban van.

@a_n_d_r_e_w
Senki sem írta, hogy már le is gyártották őket.:)

szerk.:
Nah lassú vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#14161) vadászcsiga válasza zack (#14158) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi Zack, ilyen szemszögből llaszlo részéről ez kimeríti a flame fogalmát szerintem :)

(#14162) zack válasza mondomén (#14160) üzenetére


zack
nagyúr

Még módosítható állapotban van. Bizonyos fícsöröket viszont biztos nyitva hagytak, a gyors reagálás végett. Hátradőlnek egy időre és várják a konkurenciát, hogy mit fog lépni.
Aztán ha mindenki kiadta az über brutált, akkor majd jön az i5, és mindenkit agyontapos.
Szerintem ez a mai keynote után boritékolható, és nem csak az én fejemben fordult ez meg, hanem nálam sokkal nagyobb tudású szakemberek fejében is. ;)

#14161) vadászcsiga

Hagyd a pöcsbe. Ne görgesd. Le lett zárva. Nem kell vele kommunikálni. Ennyi. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14163) Cathulhu válasza (#14159) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem azt mondtam, hogy a nyakukon marad, hanem hogy visszatartjak :P

@zack:
Jelen gyartastechnologiabol kb ez az 1-1.2GHz a max, ami ebben a meretben, ekkora akkuval ellathato es nem is egeti szet a felhasznalo kezet. A Samsung is atter a 32 nm-re az uj processzoroknal. Az apple viszont mar nem a Samsunggal fog gyartatni, hanem a TSMC-vel, 28 nanon, de azzal nagyon meggyulik manapsag a TSMC baja, jelenleg nem tud eleget szallitani egyik megrendelonek sem, mire felporog a gyartas meg idoszeru lesz az iPad3, es szerintem o fog kapni az elso szerias A6-okbol. Arra akarok kilyukadni, hogy az Apple most mindent belerakott ebbe a gepbe ami volt, nincs B terv. Ami nem is gond, mert szerintem korrekt gep a mai viszonyokban, egyedul azt sajnalom, hogy nem noveltek a kijelzo meretet a holtter rovasara. Viszont az 5-s iPhone-nal szerintem nem szabad majd ennyit varnia.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#14164) válasza zack (#14162) üzenetére



őstag

Szerintem egy percet sem várnak. Gőzerővel fejlesztenek, a 20nm technológia gyártósora sincs meg, és a Samsungot valahol meg kell fogni.

a_n_d_r_e_w

Tévedsz a coreduo "OMAP4460" 2x1,5GHz-en ketyeg, ezt kapja meg a Prime

[ Szerkesztve ]

(#14165) zack válasza Cathulhu (#14163) üzenetére


zack
nagyúr

Értem az okfejtésedet. De nem a procinál kezdődik és fejeződik be egy új teló fejlesztése.
A proci csak egy részegység, amiből a 2 magosok, még csak most bontogatják a szárnyaikat, úgy, hogy még nem is nagyon van szoftver ami kihasználná őket.
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy közel se biztos, hogy a következő iPhone nem A5 procival lesz szerelve 2x1,2,1,5 Ghz-en. Kell ennél több? Minek? Még az A4 is bőven elég mindenre, és kellően erős is. Tehát az A5 proci tuti nem lenne szűk keresztmetszet egy mindent eldózeroló csúcsmodell esetében. Lehet a 2db GPU sem fog változni. Ha igazak a pletyik, akkor konzol szintre jutottak teljesítményben. Proci, GPU kipipálva, amivel 2 évig jók lesznek, a legendás optimalizálásnak köszönhetően A többi meg apróság.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14166) mondomén válasza zack (#14162) üzenetére


mondomén
őstag

Ja-ja, írtam is feljebb, hogy szerintem már a 4S akkor kész lehetett mikor elkezdték árulni a sima 4-est. Ugyan ez lehet a helyzet a következő modellel, vagy valami hasonló.

@a_n_d_r_e_w
Ha B tervük nincs is, de egy teljesen új A terv biztos van.:)
Az ötlet mindig évekkel előre megfogalmazódik bennük...

(#14167) Cathulhu válasza zack (#14165) üzenetére


Cathulhu
addikt

Az iPhone generacioknal altalaban hatalmas ugras volt hardverileg, es atvette ezt a tempot az android is, sot, igyekszik felgyorsitani, nem hiszem hogy most megtehetne az apple, hogy par honap mulva kiadja ugyanezt a telefont ujracsomagolva, az nem vallana ra :)
Ha a te allaspontod veszem alapul, azt tudnam elkepzelni, hogy formailag nagyon kulonbozo lenne az uj (mondjuk lenyegesen nagyobb), ezaltal probalni befedni olyan piaci reseket, ahol eddig nem volt jelen. Ekkor el tudnam kepzelni ugyanennek a belsonek a letjogosultsagat.

szerk:
nem is akarok ebbe melyebben belemenni, mert csak talalgatok, es valoszinuleg csak ket ceg tudja erre az igazi valaszt, az apple es a samsung (nem felreerteni :P a megrendelt A5-ok szamara celoztam :P)

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#14168) mondomén válasza Cathulhu (#14167) üzenetére


mondomén
őstag

Lényegében most is mindenki ezt várta, de nem az lett végül amire vártak. Így valószínű, hogy a következő modell új forma tervel fog érkezni.

(#14169) válasza mondomén (#14168) üzenetére



őstag

A Gizmodo is azért nem találta meg most a 4 S-t, mert az Apple szégyellte elhagyni. :B

(#14170) zack válasza Cathulhu (#14167) üzenetére


zack
nagyúr

Ennyi. Semmi más csak dizájn, kijelző méret és ennek a minősége, és felturbózott fícsörök. A nagyobb ppi-s 4 colos kijelző már lehet most ott figyel náluk.
Egy 720p 4 colos kijelzővel akkorát ütnének mint Mike Tyson. Hozzá egy 12Mp kameramodul 1080p támogatással, 1Gb RAM, és egy szédületes és egyedi dizájn.
Nem kell több. Ebből már szinte minden náluk lehet a jelenlegi többi hardvert is beleértve ami a 4S-ben is van.
És ezzel le is írtam azt, amivel megint csak kapkodnák a fejüket a kóreaiak... 1-2 évig biztos. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14171) FeRkE válasza zack (#14170) üzenetére


FeRkE
őstag

A Samsung már bejelentette a 720p kijelzőjét, szóval ők nagyon nem kapkodják a fejüket :)

[ Szerkesztve ]

(#14172) keIdor válasza FeRkE (#14171) üzenetére


keIdor
titán

iPhone nem is lehet 720p, a képarány miatt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14173) FeRkE válasza keIdor (#14172) üzenetére


FeRkE
őstag

Ez inkább zack-nak szólt :)

(#14174) Scoobyka válasza zack (#14170) üzenetére


Scoobyka
addikt

A kovetkezo samsung modellben ez lesz csak nem 12megapixeles hanem 8,de 720ps 4,3as kijelzo...es karacsony elott...azert azt inkabb a fa ala mint ezt...3fsem meg marad talonban.

(#14175) zack válasza FeRkE (#14173) üzenetére


zack
nagyúr

A 720p csak egy szemléltetés volt. Lehet, hogy jobb lesz mint 720p.

Egyébként ez a Samsung SGS 2 HD mikor jön?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14176) fazr válasza FeRkE (#14171) üzenetére


fazr
senior tag

Ez miért nagy dolog? Kb ugyan annyi lesz a ppi-je, mint az i4-nek, tehát ezzel csak utolérik azt.

[ Szerkesztve ]

(#14177) válasza fazr (#14176) üzenetére



őstag

Nem vagyok benne biztos, hogy jól számoltam, de aránypárnak azért jó. A S2HD 194.678 vs. i4 175.542-re jött ki. Ez nem ppi, ill. az, csak le kéne bontani mm2-re.

[ Szerkesztve ]

(#14178) llaszlo válasza vadászcsiga (#14157) üzenetére


llaszlo
veterán

A linkek mind oda mutatnak. Én nem tudom miről beszélek? A GM-et csak a fejlesztők tölthetik le és csak az apple developer oldaláról. Ha kifizeted a fejlesztői díjat 99USD/év akkor te is letöltheted. A GM-et bárhová feltölteni wareznek számít. Sokkal inkább te nem vagy tisztában az apple szabályaival. Hiába is okoskodsz.
Ha nem warez akkor vajon miért nem elérhető hivatalos apple forrásból bárki számára? Na ezt magyarázd meg.

zack: Te meg mit okoskodsz bele? Lehet többet tettem az apple közösségért, mint te. Nem mellesleg ha meg segítség kell azt megtalálom máshol is. Erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#14179) szilrobi válasza (#14169) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Megtalàltàk, de azt hittèk csak egy i4 :D

(#14180) fazr válasza (#14177) üzenetére


fazr
senior tag

sgs2 hd - 1260x720 4.65" = 312 ppi
iphone 4 - 960x640 3.5" = 329 ppi

az sgs2 218 ppi-je után ezzel kb csak utoléri majd az i4 kijelzőjét

érdekes, hogy ennek a hd-s sgs2-nek más lesz a képaránya, mint a sima sgs2-nek, ráadásul az sgs3-nak meg harmadik féle képaránya lesz - maguk ellen dolgoznak :F

[ Szerkesztve ]

(#14181)



őstag

Ezt érdemes elolvasni, itt kommentálták a legjobban az eseményeket.

fazr

Erre mondom hogy az egész Android szekció szét van fragmentálva. Akkorát fognak szívni a Markettal. Felbontás terén a Nexus Prime-re leszek kíváncsi állítólag a Samsung szereli Motorola hardverrel de nem tudom ez mennyire találgatás. Ez is most 6.-án derül ki.

[ Szerkesztve ]

(#14182) llaszlo válasza (#14181) üzenetére


llaszlo
veterán

Én is ezt néztem. De hol volt Steve? :(

(#14183) JamesHun válasza llaszlo (#14178) üzenetére


JamesHun
addikt

Ota frissítéssel menne fel a gm vagy manuálisan kell rátölteni?
Mert nekem béta 7 re nem lát frissítést sajna :(

SeriesX: JamesSHun

(#14184) Kommy válasza JamesHun (#14183) üzenetére


Kommy
veterán

OTA-n nem elérhető a GM

[ Szerkesztve ]

(#14185) DanielK


DanielK
addikt

Nekem nagyon bejön az új telefon! Eddig is tetszett a 4-es külseje, emiatt örülök, hogy megtartották azt és belül fejlesztették tovább.
Nekem pont jó a 3,5 colos kijelző. H meg rendesen optimalizálva lesz a rendszer, akkor teljesen használható is lesz. Megvárom a független árakat és majd meglátom, hogy vegyek-e, de nagyon arra hajlok, hogy igen. :))

(#14186) JamesHun válasza DanielK (#14185) üzenetére


JamesHun
addikt

I4 ára körül lesz, szóval független ár horribilis lesz tuti :S

GM verzió most mászott fel
sajna OTA-n nem megy, de legalább rendet tettem a freemailes fiókomba lévő káoszon :P

az I4S annak jó akinek 3-as szériája van
4-es szériát nem hinném, hogy sokan lecserélnék, mert mire lesz játék ami teljesen kihasználja sok idő eltelik majd

IB2 meg menni fog I4-en is, nem csak I4S en, max lehet valamit butítanak rajta, vagy direkt elba, hogy ne menjen tökéletesen I4-en, csak I4S en
de nem szeretnék ilyen sötét jövőt mint PC-n, így remélem korrektek lesznek a programozók és rendesen optimalizálnak majd

SeriesX: JamesSHun

(#14187) whitezo88


whitezo88
nagyúr

aki nem akarja megnézni a keynoteot, itt a lényeg 90 mpben ;]
[link]

(#14188) Ombi5


Ombi5
őstag

Milyen progival erdemes ami free videot tomoriteni iPhone 4-re?

(#14189) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy letöltöttem a navigon programot az JB Iphone 4-re. Tökéletesen működik csak nem volt benne Magyarország térkép. Full Európa térképes Navigon programot külön letöltöttem a PC-re is. Majd TotalCommander T-pot segítségével a /private/var/mobile/Applications\Navigon\maps könyvtárba belemásoltam a hiányzó térképeket, de az istennek nem látja az Iphone 4-en. Ugyan azokat a térképeket látja, mint legelőször. Valakinek ötlete, hogy mit kellene csinálnom?
Az Igo Primo-nál ugyan ez a helyzet.

U.i.: eltelt fél óra és már látja a térképet a navigonnál, de a nyelvet és a hangokat nem tudom beállítani.

Lenne egy másik kérdésem is, hogy Iphone Explorer-ben MAC alatt hogy lehet az megcsinálni, hogy 2 ablakom legyen, mint pl a TotalCommanderben?

Előre is köszönöm!

Impair

(#14190) rep3at válasza plus44 (#13826) üzenetére


rep3at
őstag

Durva volt amit előadott élőben, le kellett halkítanom a hangszórókat :DDD

Engadget hamar be is halt nálam, viszont thisismynext.com-on nem is kellett frissítgetni, autómatikusan jöttek az újabb fotók és megjegyzések, én ott néztem és élőben fordítottam is.

Forward thinking. كرر

(#14191) Csabee. válasza rep3at (#14190) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem az Engadget is tökéletesen ment, ott is rákattintottam hogy automatikusan frissítsen, és korrektül nyomon tudtam követni az eseményeket! :)

Üdv: Csabee.

(#14192) pr0bi válasza mondomén (#14166) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ez amúgy nem hülyeség amit írsz. Egyedül talán technikai akadálya lehetett 1,5-2 éve egy ilyen konstrukció összeállításának de a fejesek már akkor tudhatták, hogy lesz egy ilyen variáns. Tulajdonképpen felfogható ez egy teljes értékű 4-es (nem S :DDD ) generációnak amilyennek megálmodták!

Tisztán kivehető az igazi puskaport az 5. generációra tartogatják ami nem is meglepő, a még hátra levő 1-2 év pedig csak az előnyére fog válni. Nagyot fog szólni, már most boritékolható!

[ Szerkesztve ]

(#14193) JamesHun válasza pr0bi (#14192) üzenetére


JamesHun
addikt

I5 lenyomja majd az összes PSP szerű eszközt
A6-os proci tudására kíváncsi leszek
A5 se rossz, ha ezt meg tudják fejelni minimum annyival amennyivel az előzőt megfejelték elég durva cucc lesz :P

SeriesX: JamesSHun

(#14194) Csabee.


Csabee.
nagyúr

No a 6.gen iPod nanora megjött a frissítés, most updatelem :)) :C

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#14195) pr0bi válasza JamesHun (#14193) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ezt a részét soha nem értettem , miért kell egy telefonból játékgépet csinálni? Nem arra való.

Nem tudom eldönteni mit csináljak, várjak négy hetet és vegyek egy 4S-t vagy csak sima 4-t ? Idáig az 5. bejelentésre vártam, hiába. Baromira nem érdekel hogy csillognak az izzadságcseppek :)

(#14196) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Hát nagyon vártam, de ültem le ettől 4S től.
Szerintem sokan így vannak tulajdonképpen ez egy javított 4,
jobb kamerával, és hangvezérléssel.

Az Iphone 5 mikorra várható tudja vki?

DT

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#14197) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Nah mondtam én nektek, hogy csak egy ráncvervarrás lesz az i4-re ez lett az i4s.

Jövöre lesz az igazi nagy durranás: A6 ami sztem 4 magos lesz 1gb ram,10megapixeles kamera, új felbontás, nagyobb kijelző,új nagyobb, jobb aksi és persze az új külső. Ez lesz az i5 (nem tudom ki mondja ezt a hülyeséget h i6...) :U :K

i5 jövö tavasszal várható (+a csúszás ami nyár lesz sztem)

[ Szerkesztve ]

(#14198) Ricardo válasza FuRiONight (#14197) üzenetére


Ricardo
félisten

"Jövöre lesz az igazi nagy durranás"
Várd ki a végét.

Most is sokan ezt hitték,pláne a nyári bemutató eltolását követően. Csak nehogy az is "csalódás" legyen

(#14199) FuRiONight válasza Ricardo (#14198) üzenetére


FuRiONight
őstag

Én mondtam, hogy csak egy ráncfelvarrás lesz, és nem lesz igazi nagy újítás idén. Hidd el jövöre lesz az áttörés, ez 100% :) :K

[ Szerkesztve ]

(#14200) Csabee. válasza DonThomasino (#14196) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az ügyben hogy mikor lesz i5, nincs pontos adat, feltehetőleg 2012-ben.

Üdv: Csabee.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.