Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14301) TheMarci válasza Ocarina (#14299) üzenetére


TheMarci
addikt

Nekem gond nélkül felment rá. :)

Do You Dream?

(#14302) Bling95 válasza libaháj (#14279) üzenetére


Bling95
őstag

értemén csak aki ennyire csalódott írja már le a hogy konkrétan MI hiányzik neki
mertha csak egy uj dizájn akkor az szubjektív és szerintem nem kell ennyire kiakadni rajta, jobb lett , erősebb, lettek uj funkciók IOS5-el ( nemis rosszak szerintem)

a képernyő méretre meg:[link]

nem kell a 4 col és felette ( a 4 a nagyonMAX)

persze ezek csak az én véleményeim :)

[ Szerkesztve ]

(#14303) Kasza08


Kasza08
őstag

És egyszerre törölni a Camera Rollból a képeket? nem akarnám végig bökdösni őket :U

(#14304) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Valaki kérdezet az iPhone 4S független árát:
Amerikában 630$ lesz, Angliában 500font, Németországban pedig 630euró.
Amerikában a legolcsóbb, utána pedig Angliában, nálunk valószínűleg 185 lesz,mint az i4 volt, de lehet,h árat emeltek a szörnyen magas forint árfolyam miatt :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14305) Csabee. válasza Ragnar95 (#14304) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az szuper :) akkor amerikából kell beszerezni.

Üdv: Csabee.

(#14306) Jojo5 válasza snooze (#14287) üzenetére


Jojo5
őstag

a mostanimon torx csavar van ;)
az előzőn meg csillag volt, mert azt még tavaly szeptemberben vettem amikor bejött..

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#14307) Ragnar95 válasza Csabee. (#14305) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak sajna elvben nem worldwide a gari, de utánakell nézni...Viszont ott a legolcsóbb, bár az iPhone 4 sajna még mindig 550$...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14308) PredatorNo1 válasza Bling95 (#14302) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Én elmondom mi hiányzik:

Az hogy minden oldalon (egy a sokból: szifon.hu) 4 hónapja megy a dolog, hogy: "akkora durranás lesz" 4 hónapja, úgy hirdették be hogy most valami eget verően nagyot fog mutatni az Apple, erre SEMMI :)
Így dióhéjban, nekem konkrétan a nagy pofa a semmire dolog nem tetszik...

Most utólag pedig meg lehet nézni, elővették a Samsung fikázását, csak hogy tompítsanak saját fájdalmukon, hogy mekkora pofára esés volt.

(#14309) llaszlo válasza megema (#14280) üzenetére


llaszlo
veterán

Még mindig nem legális nem fejlesztőként letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#14310) Bling95 válasza PredatorNo1 (#14308) üzenetére


Bling95
őstag

de mit vártunk amire ez semmi? nagyobb képernyő? csökkent vna a ppi... új design? minek.

minden mást megkapott, akkor mikell még?

nem vitatkozni akarok, de mivel jár jelenleg a konkurencia ( és a 5 colos képernyő nem fejlesztés)

(#14311) fullextra válasza megema (#14280) üzenetére


fullextra
tag

Engem 3002-es hibakóddal kidob, pedig be is van regelve az UDID.

(#14312) hemaka válasza néha (#14293) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mire vagy kíváncsi? Nekem már az első béta óta folyamatosan ez van a telómon. Szerintem jó gyors, bár már nem emlékszem a 4.3.x verziók sebességére az az igazság.

[ Szerkesztve ]

(#14313) Ragnar95 válasza PredatorNo1 (#14308) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én örülök a 4S-nek is, bár énis kicsit csalódtam így több mint 1 év várakozás után...Viszont a legtöbb ember csalódásának igazi az a megjelenést megelőző hype...Mindenki azt hitte ,h hú most valami egetrengető dolog fog megjelenni, erre jön 1 elég jó teló, de nincs benne semmi egetrengető és mindenki csalódott,h hú mekkora sz@r ez így...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14314) fullextra válasza fullextra (#14311) üzenetére


fullextra
tag

ja bocs, DFU FAIL... ;]

(#14315) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

iOS 5 GM szűk egy napos tapasztalat: nem sokban különbözik a beta 7-től, kicsit összefésülték a memóriát már nincs force close ha pl. nyomok egy clean memory-t xsysinfóban. Lehet törölni albumot Zene appban végre nem száll el. Nekem kb ennyi.

Kommy te tudsz valami érdekesebb változást?

(#14316) mondomén válasza PredatorNo1 (#14308) üzenetére


mondomén
őstag

Ezek pusztán találgatások voltak. Én úgy emlékszem az apple nem mondott elöljáróban semmi konkrétat, de lehet tévedek. Erre jó ez a sok találgatás meg kavarás. Engem például eléggé zavart, mikor felmentem ilyen-olyan oldalra, hogy olvassak valami jó cikket, erre meg az ilyen okádék tokok meg sutyi fényképek ömlöttek az arcomba és a cím - 'Ilyen lesz az új iphone'. Ez még a a bejelentést megelőző pár napban is ment...

(#14317) Kommy válasza vadászcsiga (#14315) üzenetére


Kommy
veterán

Én amit észrevettem, hogy eltűntek az akadások ami nálam beta 7 alatt már nagyon idegesítő volt. lezárva megnyomtam a home gombot és vagy 5 másodperc volt mire magához tért és el tudtam húzni a csúszkát, ez most rögtön megtörténik. Telefonáláskor ugyan ez. És ugyan aza backup van rajta mint a beta 7-en.

(#14318) plus44 válasza vadászcsiga (#14315) üzenetére


plus44
veterán

Lehet zenét törölni a készüléken keresztül? Wow, ez nekem új, úgy tudtam ilyen nincs. Helyes, helyes. :K

szerk: most nagyon arra hajlok, hogy teljesen szűzen rakom fel az új szoftot, tehát nem backup-ból, hanem setup as new device-ként. Bukom az sms-eket, de hál istennek most nincs olyan, amit ne tudnék nélkülözni.

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14319) Csontikka


Csontikka
aktív tag

Kedves iPhone userek,

Kérlek ajánljatok nekem egy szoftvert ami App Storeból leszedhető (jobb a free, de nem feltétel) és a következőre használható:

Titkosított, jelszóval védetten kellene adatok tárolása az iPhone-on.

Legyen könnyen elérhető és "jól strukturált."

(pl titkosított és jelszóval védett mappa, amin belül lerakhatóak a fileok, feloldom egy kóddal és mondjuk visszazár 1 óra mulva ha nem használom a mappát)

Fontos, hogy az adatok ne csak jelszóval védve legyenek, hanem titkosítva is legyenek tárolva.

Főnököm keresett meg az igénnyel, de sajnos nekem nincs ilyen kütyüm, hogy ki tudjam próbálni és nem is vagyok igazán jártas az iPhone világában.

Kérem aki már használt ilyen vagy ehhez hasonló alkalmazást ossza meg velem tapasztalatait, hogy tudjak valami megoldással szolgálni :)

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv,
Csontikka

(#14320) vadászcsiga válasza Kommy (#14317) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én is a beta7-es backupot tettem rá.
Na meg volt az első memória elfogyás, safari feladta.

Plus44
Én a véglegessel fogom ezt megtenni bár tök jó hogy nyár eleje óta meg vannak az sms-eim mert azóta otával frissítek így mindig visszakerülnek. Jó ez az állandóság.

(#14321) plus44 válasza vadászcsiga (#14320) üzenetére


plus44
veterán

Én is a végleges 5öt rakom majd így rá. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14322) Kommy válasza plus44 (#14321) üzenetére


Kommy
veterán

Szerintem ez a GM már teljesen végleges :DD , ezen nincs már mit javítani szerintem (volt egy hónapjuk rá)

(#14323) vadászcsiga válasza plus44 (#14321) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja akkor félreértettem.

(#14324) sp@rtan válasza Kasza08 (#14303) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Amikor bent vagy a mappában akkor nyomsz egy Edit-et jobb felül, és akkor tudsz jelölgetni.

(#14325) PredatorNo1 válasza mondomén (#14316) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Én se azt írtam, hogy az Apple harangozott nagyot.

Valaki írta itt a dizájn-ra, hogy MINEK új dizájn, minek újabb mint az i4 hiszen az tökéletes.
->> csak egy kérdésem van a 3gs mikor a végét járta ugyanezt mondta mindenki, ez a dizájn a tökéletes mit lehet ebbe még újítani, és lám jött az i4... :R

(#14326) fullextra válasza Kommy (#14322) üzenetére


fullextra
tag

iOS 5.0 GM hibátlanul, reccenés-döccenés nélkül fut i4-en, sztem. ez lesz a 12-én megjelenő végleges változat is.

;]

(#14327) Ocarina válasza fullextra (#14326) üzenetére


Ocarina
aktív tag

3GS-en is pöpec. :K

Csak a mappáimat szabta el. Szétdobált mindent. :/

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#14328) tomy25 válasza PredatorNo1 (#14325) üzenetére


tomy25
tag

Hát fogásra sokkal jobb a 3GS, ugyh szerintem kell új dizájn. de ez szubjektív teljesen.

(#14329) mondomén válasza PredatorNo1 (#14325) üzenetére


mondomén
őstag

Viszont téged az zavart, hogy semmi eget rengetőt nem mutatott az apple, holott ezt írták mindenhol több hónapon át. (illetve nekem ez jött le) Épp ezért írtam, hogy ezek csak találgatások voltak, nem kell őket készpénznek venni. Mindegy is, most ez jött, én úgy gondolom a következő modell már csecse lesz.:)
Egyébként nekem ez a dizájn is nagyon tetszik, azt sem bánnám ha a következő is így nézne kis, csak egy kicsit nagyobb kijelzővel.:)

(#14330) ittakary


ittakary
nagyúr

Egy kis gatyába rázásra lenne szükségem árügyileg:

120k-ért egy gyári független (párizsi AppleStoreból származó) iPhone 4 (32GB-os) mennyire jó vétel? Karcmentes, tokban volt tartva, minden tartozékkal, dobozzal, számlával. (mivel megjelenés reggelén lett vásárolva papírokkal sokra nem megyek... gari ugye már nincs)

(#14331) néha válasza ittakary (#14330) üzenetére


néha
aktív tag

Szia! nem rossz! de szerintem már kilehet fogni gyári függettlen 16gb osat 100k-ért is. De ez se rossz vétel.

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#14332) plus44 válasza Kommy (#14322) üzenetére


plus44
veterán

Elvileg még javíthatnak rajta (lehet nem fognak), de nem semmiért még mindig fejlesztői béta ez, még ha már a szinte végleges változat. Annyit vártunk, ez az egy ht már nem oszt nem szoroz.

Régóta érdekel: Adott egy fekete I4 (T-mob), garanciális még, alig fél éves, teljesen hibátlan az állapota, mintha most vettem volna ki dobozból. Ha bemegyek a T-be minden papírral, stb. és szépen mosolyog, kicserélik nekem egy fehér verzióra?:D

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14333) válasza PredatorNo1 (#14308) üzenetére



őstag

Bocsi, de azokat a cikkeket nem kellet volna komolyan venni. Csak a kattintások számának növelésére születtek, más értelme nem volt. Lehet, hogy az Apple jobban járna, ha rendszeresen elhagyna egy prototípust, így nem kergetnének illúziókat egyes felhasználók.

[ Szerkesztve ]

(#14334) JamesHun válasza plus44 (#14332) üzenetére


JamesHun
addikt

miért nem egyből I4S re? :P

SeriesX: JamesSHun

(#14335) plus44 válasza JamesHun (#14334) üzenetére


plus44
veterán

Mert annyira még nekem sem szép a mosolyom. :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14336) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Csak én nem tudom berakni a Newsstand-et mappába?

vadászcsiga: Oké akkor nem a bénáskodásom miatt nem ment.

fullextra: Nem lehet még vásárolni Newsstand-ben.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#14337) vadászcsiga válasza Ocarina (#14336) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem lehet.

plus44
Kizártnak tartom hogy kicseréljék de egy próbát megér, mindenesetre ne ezzel a fogatlan mosollyal menj oda :DDD

Hogy a francba tudok megszabadulni a fotóadatfolyam mappámtól? Van benne 5 fotó de teljesen haszontalanok,

fullextra
Mindenkinek szürke.

[ Szerkesztve ]

(#14338) fullextra válasza Ocarina (#14327) üzenetére


fullextra
tag

nálam "set up as new iPhone" volt, csak a kontaktok és jegyzetek lettek szinkronizálva.
ideje volt, mert csomó szeméttel voltam tele :)

viszont a képek eltűntek... hol lehetnek? volt 2500képem, amire szükségem lenne...

BTW. árult itt valaki szálcsiszolt alu. hátlapot... dobhatna p.ü.-t ha van még, vagy honnan tudnék rendelni...

jaa Newstand-ben csak nekem szürke az "áruház" gomb(ergo nem lehet megnyomni)?

[ Szerkesztve ]

(#14339) Bling95


Bling95
őstag

nmetudom mennyire tilos téma, de az iphone-n lévő appok mentését hol találom?

set up as new iphone-ra mennék, és hát akkor ujra kéne kezdenem a játékokat, azt meg nem szeretném... JB -s és tört app-ek( tudom ezért most jól leleszek hurrogva)

plusz az sms-eket is jó lenne valahogy kiszedni

[ Szerkesztve ]

(#14340) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Tíz havi használat alatt úgy érzem lekopott a kijelzőről a zsírosódást megakadályozó réteg, 2 hónap és lejár a gari, repedésnek nyoma sincs. Kicsit aggódom ;)

(#14341) icecave válasza vadászcsiga (#14340) üzenetére


icecave
nagyúr

Ne tedd, nekem is lejárt még szeptemberben az i4-re a garancia, és mégsem aggódom. Ha elromlik, lesz ok cserélni, de remélem nem fog, úgy megszoktam a kicsikét. :D

(#14342) plus44 válasza vadászcsiga (#14337) üzenetére


plus44
veterán

Így lutrira nem mennék oda, ezért lenne jó valami belső, megbízható infó, hogy ne égjek be mosoly ide vagy oda.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14343) Bling95


Bling95
őstag

GM-hez kell dev account?

(#14344) fullextra válasza Bling95 (#14343) üzenetére


fullextra
tag

Nem... csak le kell tölteni pl. az imzdl.com-ról a szoftvert, + hozzá az itunes 10.5 beta 9-et... windowson a 10.5 beta 7-et

DFU mód, aztán Shift gombbal restore, és betallózod az 5.0 GM-et

[ Szerkesztve ]

(#14345) vadászcsiga válasza fullextra (#14344) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Még dfu sem kell hozzá.

(#14346) ittakary válasza néha (#14331) üzenetére


ittakary
nagyúr

Igazad van, körülnézek még kicsit.

De egy gyors kérdés:

16GB-osok (többség): volt valaha olyan, hogy szűkös volt ez a tárhely?

32GB-osok: általában mennyire töltitek tele?

[ Szerkesztve ]

(#14347) fullextra válasza vadászcsiga (#14345) üzenetére


fullextra
tag

nálam kellett, különben kidobott 3002-es hibával.. ;]

(#14348) Bling95 válasza ittakary (#14346) üzenetére


Bling95
őstag

16-ös vagyok, nem volt soha szűkös

(#14349) plus44 válasza ittakary (#14346) üzenetére


plus44
veterán

Valójában felhasználástól függ. Én pl. 16gb-os vagyok és számtalanszor kaptam a kevés hely, törölj pár képet videót stb. üzenetet...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14350) rep3at válasza plus44 (#14332) üzenetére


rep3at
őstag

Hát ezt kizártnak tartom, bár ha elég bátor vagy akkor megpróbálhatod, csak nem röhögnek ki.

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.